Ik zit in Bruck bei Zell Am See, maar ik ga natuurlijk alleen in Kaprun boardenquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:04 schreef linebear het volgende:
Cool, ik zit in hotel Fischerwirt...
sinds wanneer? ik kan alleen troep vinden bij de RSI ... sowieso moet ik de eerste verkoper met verstand van snowboards daar nog tegen komen.... :squote:Op woensdag 20 februari 2008 09:21 schreef Gstyles het volgende:
[..]
probeer t eens bij R.S.I. in Rotterdam.. die hebben ook redelijk exclusieve shit..
want kaprun is vet. geen discussie over mogelijkquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:18 schreef linebear het volgende:
want er ligt geen sneeuw meer in Zell am See tegen die tijd !?
ow nou ben er anders goed geholpen hoor... mja dat zal wel een andere verkopert zijn geweest.. en was ook niet voor een board maar een helm.. er ik ben tevreden over de spullen die ze hebben daar..quote:Op woensdag 20 februari 2008 16:37 schreef Rnej het volgende:
[..]
sinds wanneer? ik kan alleen troep vinden bij de RSI ... sowieso moet ik de eerste verkoper met verstand van snowboards daar nog tegen komen.... :s
mmmm is alweer een tijdje geleden , misschien is t assortiment aangepast( lees: hebben ze een assortiment gekregenquote:Op woensdag 20 februari 2008 17:21 schreef Gstyles het volgende:
[..]
ow nou ben er anders goed geholpen hoor... mja dat zal wel een andere verkopert zijn geweest.. en was ook niet voor een board maar een helm.. er ik ben tevreden over de spullen die ze hebben daar..
Komakie!quote:Op woensdag 20 februari 2008 19:07 schreef Rnej het volgende:
kijk nou wat ik tegenkom
pilsje voor de eerste die weet wie de dude is die op de grond zit!
[ afbeelding ]
Herken dit wel, heb ik ook last van... iemand tips ?quote:Op donderdag 21 februari 2008 18:37 schreef BarraCupraCuda het volgende:
klein vraagje nog. mijn handschoenen meuren behoorlijk... en mijn handen gaan er ook niet plezanter van ruiken wanneer ik ze aan heb gehad.
Hebben meer mensen hier last van en bovenal hoe kom je er vanaf?
quote:Op donderdag 21 februari 2008 19:22 schreef linebear het volgende:
[..]
Herken dit wel, heb ik ook last van... iemand tips ?
had het idd ook met de handschoenen van mijn broertje, 1x de binnenhandschoen eruit en daarna was het echt een dramaquote:Op donderdag 21 februari 2008 19:29 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]als er geen oplossingen zijn kunnen we altijd een praatgroepje oprichten maar ik hoop dat iemand met iets anders komt!
Ik niet..quote:Op donderdag 21 februari 2008 23:07 schreef FlowDesign het volgende:
Is er (behalve ik) nog iemand anders van hier in Laax geweest tijdens het NK?
hahahahquote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:07 schreef KneusTeun het volgende:
[ afbeelding ]
Gister aangeschaft!bij old men en eindelijk een verkoper die mee geen burton wil aansmeren
.
de cartel is wel een van de beste bindingen die er zijn ... maar tis gewoon gay als je ride vraagt en ze dan over burton beginnen.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:14 schreef KneusTeun het volgende:
Nee vind beetje apart, kwam bij cellblock en vraag om ride bindingen begint ie over cartel's?!?!?! Ik vraag nie voor nix om ride's! maar meneer zegt dat burton bijna hetzelfde is![]()
In ieder geval heel blij dak ze nu heb gevonden en snel op me fetish schroeven
allemaal vragen die ze ook in de winkel kunnen beantwoorden he...quote:Op zaterdag 23 februari 2008 15:56 schreef WooZ het volgende:
Ik heb schoenmaat 44 (Vanz) kan ik dan beter een 'wide' boardje nemen (incl L bindingen)?
en weet iemand het verschil tussen een gewone Cartel binding en een EST
En zit er ook nog veel verschil in de bags? Liefst eentje die ik op m'n rug ofzo kan doen, of kan dat bij allemaal?
Mijn persoonlijke toppers van het huidige seizoen.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 21:10 schreef Flaccid het volgende:
Weet iemand nog een vette snowboardfilm, het liefst met heerlijke powder runs
Maandagavond richting gerlitzen met school. Dus heb wat nodig voor onderweg, we vertrekken om 17.00 uur.
Lines is goed Cold World vond ik niet zo vet. First Descent vond ik niet zo goed. Met lines bedoel je toch Draw the line? We're people too is btw ook vet, goed ge-edit. Purple Yeah, Thanks Brian en Picture this moet ik nog ff checken!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 23:02 schreef ForumGek het volgende:
[..]
Mijn persoonlijke toppers van het huidige seizoen.
- Picture This
- Thanks Brain
- Purple Yeah
- Cold World (hiphop only)
En voor jou speciaal een big mountain snowboarding film:
- Lines, tis alleen wel meer een reportage á la First Descent. Met o.a. Farmer en Travis Rice
nee, lines is nieuwquote:Op zaterdag 23 februari 2008 23:20 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Lines is goed Cold World vond ik niet zo vet. First Descent vond ik niet zo goed. Met lines bedoel je toch Draw the line? We're people too is btw ook vet, goed ge-edit. Purple Yeah, Thanks Brian en Picture this moet ik nog ff checken!
En btw: Weet iemand waar je van die polsverstevigers kan krijgen?
weet je ook iets over polsverstevigers? Is er toevallig iemand hier die bij husky werkt en meegaat naar gerlitzen?quote:Op zondag 24 februari 2008 09:51 schreef Rnej het volgende:
[..]
nee, lines is nieuw
maar als t over poeder gaat zijn alle absinthe films de besten als je t mij vraagt...
(vivid, pop, futureproof, more en optimistic?)
de runs van nicolas muller in die films zijn in 1 woord: epic
voor zover ik weet zijn er hier maar 3 leraren, bram, komakie en ik.... en van komakie en mijzelf weet ik dat we niet voor husky werkenquote:Op zondag 24 februari 2008 11:21 schreef Flaccid het volgende:
[..]
weet je ook iets over polsverstevigers? Is er toevallig iemand hier die bij husky werkt en meegaat naar gerlitzen?
prijs?quote:Op zondag 24 februari 2008 12:47 schreef WaSTeiL het volgende:
Gisteren bij Cellblock nog even nieuw jasje op de kop getikt: Bonfire Blur Jacket.
Kon hem niet laten liggen.
[ afbeelding ]
Van 229 naar 138..quote:
Bij Cellblock bedoel je?quote:Op zondag 24 februari 2008 18:38 schreef Flaccid het volgende:
[..]
die mensen daar zijn echt dom weetje
jij kijkt duidelijk niet naar peter R de vriesquote:Op zondag 24 februari 2008 18:44 schreef WaSTeiL het volgende:
[..]
Bij Cellblock bedoel je?
Mijn ervaringen zijn echt anders.
ik kom nooit naar cellblock. Dat ze een filiaal openen hier in eindhovenquote:Op zondag 24 februari 2008 19:35 schreef Rnej het volgende:
[..]
jij kijkt duidelijk niet naar peter R de vries
en bij cellblock heb ik vaak genoeg suf advies gehad hoor... kom je vragen naar c60s raden ze je toch echt de slapste ride bindingen aan......
sta je daar zo van: " dude.. nee.. ik wil respons... niet stukjes elastiek om mn voeten mee op mn board te houden"
400d met leuke lensjes jahquote:Op maandag 25 februari 2008 17:42 schreef Basje_B het volgende:
Hey Rnej Conjo ;-)
Had jij niet zo'n eos 350 met alles erop en eraan?
Stond het al een tijdje in de planning dat je er nog heen gegaan bent?quote:Op maandag 25 februari 2008 22:22 schreef GenesiZ het volgende:
Canon zuigt, Nikon D300 ftw
Sorry, moest ook even wat melden. Ben vandaag teruggekomen van een teleurstellend weekendje winterberg zonder sneeuw. (maar dat was ook wel te verwachten
Zoek namelijk camera die makkelijk in gebruik is en mooie foto's maakt uiteraard.quote:Op maandag 25 februari 2008 22:43 schreef Rnej het volgende:
[..]
400d met leuke lensjes jah
wordt over een paar maanden een 40d (6,5 beeldjes per seconde)
als je makkelijk wil moet je gewoon een alles in 1 kopen, spiegelreflex is voor mensen die instellingen tot in de puntjes willen beherenquote:Op dinsdag 26 februari 2008 08:40 schreef Basje_B het volgende:
[..]
Zoek namelijk camera die makkelijk in gebruik is en mooie foto's maakt uiteraard.
Je kan me vast veel over vertellen
Jeps, mijn schoonopa&oma gaan elk jaar met de familie (nu 11man) naar een 8-persoons huisje in Hochsouerland van CenterParcs. Altijd wel gezellig, maar 2 jaar geleden fatsoenlijk kunnen boarden, vorig en dit jaar was het gewoon klotequote:Op maandag 25 februari 2008 22:54 schreef WaSTeiL het volgende:
[..]
Stond het al een tijdje in de planning dat je er nog heen gegaan bent?
Wie knalt die boardje ff af. Ik heb er geen zin meer in...........quote:Op dinsdag 26 februari 2008 23:42 schreef 44pje het volgende:
Ik weet niet of het hier al voorbij is gekomen (en ik ben te lui om alles terug te gaan lezen), maar wat vinden jullie hier van? http://www.studentenwerk.nl/snowboard
Even los van het feit dat je niet op zo'n immens lelijk board gezien wil worden, maakt nitro een beetje fatsoenlijke boardjes? Kan dat voor die prijs?
quote:Op woensdag 27 februari 2008 16:08 schreef Basje_B het volgende:
[..]
Wie knalt die boardje ff af. Ik heb er geen zin meer in...........
Als het schaafsel wat van de Nitro afkomt hebben ze samen geperst en een board van gemaaktquote:Op woensdag 27 februari 2008 18:43 schreef Rnej het volgende:
[..]
zal ik dan maar?
" een natte telegraaf met wat ducttape boardt lekkerder"
en dat t boardje uit de Nitro fabriek komt zegt niets.... er staat geen nitro op dus het is geen nitro![]()
Zeker wel relaxed voor als je een kampvuurtje wilt maken.quote:Op woensdag 27 februari 2008 16:08 schreef Basje_B het volgende:
[..]
Wie knalt die boardje ff af. Ik heb er geen zin meer in...........
wel een pauperbende daarquote:Op donderdag 28 februari 2008 12:51 schreef EnactedChaos het volgende:
iemand Rutger gezien in Mayrhofen?
Lekker weertje daar...
idd, en daarom ben ik al 3x naar val thorens geweest, is tenminste aardig sneeuwzekerquote:Op donderdag 28 februari 2008 12:51 schreef EnactedChaos het volgende:
iemand Rutger gezien in Mayrhofen?
Lekker weertje daar...
bij mn hielen een klein beetje eraf.... is van de blokken ijs waar je langsglijdt als je in de lift staat @ sw ZMquote:Op donderdag 28 februari 2008 11:34 schreef FlowDesign het volgende:
@ Rnej
Wat is de status van de lak op jouw P1's?
die pattas zijn vieeeees conjoquote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:52 schreef Basje_B het volgende:
Nieuwe aankoop!!!! 32 Lashed again.
[ afbeelding ]
Die blauw met wit en zwart!!!!
Was dan naar landgraaf gegaan, betere kwaliteit sneeuw en een groter funpark.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 19:19 schreef Rnej het volgende:
[..]
die pattas zijn vieeeees conjo
btw:
kga morgen voor t eerst naar bottrop.... lekker jibben tussen de dagjesmensen![]()
maat van me neemt zn SLR + flitser mee, dus ns kijken of ik een leuke funparkfoto kan posen ofzo..
zo met je board aan stil gaan staan op een box en een vette pose aannemen, jeweets
dude, ik werk bij snowworld,quote:Op zaterdag 1 maart 2008 01:13 schreef unox_worst het volgende:
[..]
Was dan naar landgraaf gegaan, betere kwaliteit sneeuw en een groter funpark.
Maar toch veel plezier en geniet van de gratis drank
Was de sneeuw zo kut dan? Een kennis zei dat het goed te doen was.quote:Op zondag 2 maart 2008 14:56 schreef Rnej het volgende:
Bottrop was leuk, maar de baan niet... volgende keer neem ik mn schaatsen wel mee... heb je meer grip.... en ben je ook nog ns sneller boven...
een fucking lopende band naar de top.... die TRAAAAG is...
en 640 meter? ik weet niet waar ze dat verzinnen, maar als ik landgraaf streep ben ik toch echt langer bezig om beneden te komen dan in bottrop...
ga je voor het boarden: blijf MIJLENVER bij Bottrop uit de buurt.. tis t geld niet waard
ga je voor t onbeperkte bier en feesten etc... dan is t best okaymaar voor 1 keertje....
aanrader: haal een middagkaart, das 25 eu ofzo, en dan kan je vanaf half5 onbeperkt zuipen (en evt boarden als je dat zou willen)
mensen die skieen en niet carven komen prima beneden jaquote:Op zondag 2 maart 2008 22:43 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Was de sneeuw zo kut dan? Een kennis zei dat het goed te doen was.
Ik ga een snowboardshop opzetten en mijn streven wordt dan om de eerste verkoper te zijn met verstand van boardsquote:Op woensdag 20 februari 2008 16:37 schreef Rnej het volgende:
[..]
sinds wanneer? ik kan alleen troep vinden bij de RSI ... sowieso moet ik de eerste verkoper met verstand van snowboards daar nog tegen komen.... :s
Bijna goedquote:Op woensdag 20 februari 2008 21:58 schreef unioz het volgende:
shaun white?
ik haat je...quote:Op donderdag 21 februari 2008 19:19 schreef Rnej het volgende:
[..]
we have a winner
komt er nog een van dezelfde site (hij gaat me hiervoor haten....)
[ afbeelding ]
First Descent niet goed... pfffquote:Op zaterdag 23 februari 2008 23:20 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Lines is goed Cold World vond ik niet zo vet. First Descent vond ik niet zo goed. Met lines bedoel je toch Draw the line? We're people too is btw ook vet, goed ge-edit. Purple Yeah, Thanks Brian en Picture this moet ik nog ff checken!
En btw: Weet iemand waar je van die polsverstevigers kan krijgen?
Verschilt bij mij per keer.quote:Op zondag 24 februari 2008 18:44 schreef WaSTeiL het volgende:
[..]
Bij Cellblock bedoel je?
Mijn ervaringen zijn echt anders.
ach ik vroeg me gewoon wat dingetjes af.quote:Op maandag 3 maart 2008 17:20 schreef KneusTeun het volgende:
als het serieus is, martinsons doet spy en capita (www.martinsons.nl) soletech doet thirty two en nog wat dingetjes (www.soletechnology.com) Ik wil je evebtueel wel wat dingetjes mailen morgen (heb nu niet alles hier). maar je kan ook gewoon ff info mailtjes naar alles sturen en geheid dat ze je wel ff de telefoon nummers van hun diustrubiteurs doorgeven.
Online boardshop?quote:Op maandag 3 maart 2008 16:18 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik ga een snowboardshop opzetten en mijn streven wordt dan om de eerste verkoper te zijn met verstand van boards
Hoewel ik een groot voorstander van online shoppen ben (vanwege eenvoudig prijsvergelijk ed) zou ik mijn snowboard spulletjes niet snel online kopen. Die dingen wil ik graag toch eerst even zien en voelen voordat ik ze koop. Dat gaat natuurlijk alleen op voor de grote dingen als boards, bindingen etc. Maar ook voor kleding, tassen en kleine accessoires (<= spelling??). Die dingen kocht ik vroeger altijd online, maar vielen soms tegen toen ik ze in huis kreeg.quote:Op maandag 3 maart 2008 16:44 schreef Komakie het volgende:
btw, kennen jullie wat importeurs van snowboardspullen in nederland?
Zijn we naar op zoek.
Merken als Rome, Forum, Bataleon, Sessions, etc
Ik heb begrepen dat Burton het allemaal zelf regelt...
Als er trouwens een shop zou zijn in Nederland met een goede webshop (groot aanbod, goede levering, etc) zouden jullie daar dan ook bestellen? Eerder dan bij een buitenlandse shop (blue Tomato, Hot Zone, etc)
Gewoon ff een paar vraagjes voor een idee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |