Waarom geen mes johquote:Op dinsdag 5 februari 2008 00:15 schreef tong80 het volgende:
Ziet er erg betrouwbaar uit die Patrick. Daar zou ik zo een tweede hands auto van kopen.
Hij kwam authentiek op mij over.quote:Op dinsdag 5 februari 2008 00:15 schreef tong80 het volgende:
Ziet er erg betrouwbaar uit die Patrick. Daar zou ik zo een tweede hands auto van kopen.
Op mij ook. Maar wat wil je ermee zeggen ?quote:Op dinsdag 5 februari 2008 00:20 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Hij kwam authentiek op mij over.
Niks. Ik dacht dat je post sarcastisch was bedoeld.quote:Op dinsdag 5 februari 2008 00:28 schreef tong80 het volgende:
Op mij ook. Maar wat wil je ermee zeggen ?
Ik blijf het een raar verhaal vinden. Je ziet Joran in een casino en denkt: kom daar word ik vriendjes mee om hem een bekentenis te ontlokken... Ik vind het weinig geloofwaardig.quote:Op maandag 4 februari 2008 23:55 schreef golfer het volgende:
Ik kan 25.000 redenen noemen waarom ie het gedaan heeft, maar die vraag stelden P&W nou juist weer niet.
Dat mocht zeker niet. Want, nee, meneer Patrick deed het allemaal uit verontwaardiging en om wat Joran z'n eiland had aangedaan.
Was het ook. Die Patrick heeft het ook alleen maar om het geld gedaanquote:Op dinsdag 5 februari 2008 00:30 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Niks. Ik dacht dat je post sarcastisch was bedoeld.
Dat was vast mooi meegenomen. Maar helemaal ongevaarlijk was het natuurlijk niet. Bekend staan als degene die Vd Sloot aan het praten heeft gekregen, dát lijkt me voor deze man eerder de kick.quote:Op dinsdag 5 februari 2008 00:34 schreef tong80 het volgende:
Was het ook. Die Patrick heeft het ook alleen maar om het geld gedaan
Dat zei ik vanmorgen al, ze zullen wel meer dan 2.000.000 kijkers hebben tegen mij manquote:Op dinsdag 5 februari 2008 11:54 schreef borisz het volgende:
2.112.000 kijkers.
quote:Vanavond te gast in Pauw & Witteman: zangeres Sharon den Adel van Within Temptation. Sanderijn Cels over Super Tuesday in de VS. En een discussie tussen Gerard Spong en PVV'er Raymond de Roon over het inzetten van burgerinfiltranten door de politie.
Sharon den Adel
Within Temptation, de band van Sharon, veroverde al Duitsland, Amerika en Japan. Mexico, Ijsland en Brazilië zijn binnenkort aan de beurt. In Nederland kwam de grote doorbraak in 2001 toen de single 'Ice Queen' de vierde plek bereikte in de Top 40. Voor een band met een muziekstijl die metal of gothic wordt genoemd was dat een opmerkelijk succes.
Al vier jaar achtereen is Within Temptation de best verkopende Nederlandse band in het buitenland. Ze zijn groter dan bijvoorbeeld DJ Tiësto. Hun album 'The Heart of Everything' kwam in 2006 binnen in de Amerikaanse hitlijst voor bands die hun plaat voor het eerst uitbrengen in de VS.
Aanstaande donderdag speelt Within Temptation met het Metropole Orkest in een uitverkocht Ahoy.
Sanderijn Cels
Vandaag is het Super Tuesday in Amerika. 24 staten bepalen welke Republikein en welke Democraat op zullen gaan voor de presidentsverkiezingen. Met veel belangstelling wordt gekeken naar belangrijke staten als Californië en New York. De kandidaten moeten het grootste aantal gedelegeerden achter zich krijgen. Bij de Democraten lijkt Hillary Clinton de beste papieren te hebben en John McCain bij de Republikeinen.
Sanderijn Cels is vrijwilliger in het campagneteam van Hillary. Volgens haar kunnen de Nederlandse politieke partijen veel leren van de Amerikaanse campagnes. Vrijwilligers gaan de deuren langs, ze bellen met de kiezers, er worden politieke bijeenkomsten georganiseerd. In Amerika worden de 'grass roots' niet bepaald verwaarloosd. Cels geeft een kijkje achter de schermen.
Allemaal tegen jou ?quote:Op dinsdag 5 februari 2008 12:05 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dat zei ik vanmorgen al, ze zullen wel meer dan 2.000.000 kijkers hebben tegen mij man
tja vrouwen met een meningquote:Op dinsdag 5 februari 2008 23:21 schreef tong80 het volgende:
Even door die twee saaie wijven heen bijten
En terecht, Obama is erg goedquote:Op dinsdag 5 februari 2008 23:31 schreef vw_caddy het volgende:
Nounou, wat een verrassing, allen Obama aanhangers.
Inderdaad, daar deed ze mij aan denken.quote:Op dinsdag 5 februari 2008 23:24 schreef Aoristus het volgende:
onze eigen Demi Moore
Martin Ros?quote:Op woensdag 6 februari 2008 22:08 schreef Dos37 het volgende:
Ah dat is wel leuk, hij en Martin Ros zijn de beste kenners over Amerika
Hij heeft 't dan ook lastigquote:Op woensdag 6 februari 2008 23:20 schreef Wup het volgende:
moedig dat die schipholman komt opdagen
Daar moest ik ook aan denken.quote:Op woensdag 6 februari 2008 23:27 schreef golfer het volgende:
Die meneer van Schiphol doet wel erg laconiek over het gebrek aan beveiliging.
Zou mij niets verbazen als dit geintje hem z'n baan gaat kosten.
waarom dan de schijn op houden van zogenaamde 100% veiligheidquote:Op woensdag 6 februari 2008 23:30 schreef Xith het volgende:
Jammer dat femke aan de kant van die journalist staat. Iedereen kan een bom overal neerleggen en 100% veiligheid bestaat niet, sterker 90% van 'veiligheid' komt uit gevoel die je krijgt uit de echte 10%. Als de terrorist het niet in het vliegtuig wilt doen gaat hij wel naar het treinstation, daar ook maar 100% veiligheid neerleggen en iedereen tasjes leeg maken 1 voor 1?
En zolang vliegen veiliger is dan auto rijden, of zelfs gewoon thuis blijven moeten ze niet zeiken, ik wil niet elke keer 3 uur in de rij staan om m'n koffers uit te pakken.
Oprah?quote:Op woensdag 6 februari 2008 23:35 schreef DrDentz het volgende:
Volgende keer een zwarte bejaarde vrouw als candidate
Dan hebben we alle minderheidsgroeperingen gehad.quote:Op woensdag 6 februari 2008 23:35 schreef DrDentz het volgende:
Volgende keer een lesbische zwarte bejaarde vrouw in een rolstoel als candidate
Zodat 1) het volk zich veilig voelt, en 2) potentiele terroristen denken dat die 100% ook echt 100% is.quote:Op woensdag 6 februari 2008 23:34 schreef henkde_j het volgende:
[..]
waarom dan de schijn op houden van zogenaamde 100% veiligheid
Die zou razendsnel president worden daar. Die is enorm populair daar.quote:
zelfs als ze met niet veel belovende argumenten aankwam zou ze gekozen worden!!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |