quote:
he, wat flauw... Was juist zo leuk voor een keertjequote:
Wat was de titel??quote:Op donderdag 31 januari 2008 16:04 schreef E.T. het volgende:
[..]
he, wat flauw... Was juist zo leuk voor een keertje
Met je eigen afbeelding, weet ik.quote:Op donderdag 31 januari 2008 16:04 schreef Ticootje het volgende:
Webkim, op tnt post kan je geboortezegels bestellen; 22 euro.
4quote:Op donderdag 31 januari 2008 16:11 schreef Webkim het volgende:
[..]
Met je eigen afbeelding, weet ik.
Daarom is de vraag nu, met welke foto?
quote:
adres nodig?quote:Op donderdag 31 januari 2008 16:34 schreef Maneki.Neko het volgende:
Die babyzegels gaan per 50..jammer als je er net 60 nodig hebtWaar haal ik zosnel zoveel nieuwe vrienden vandaan?
Ik heb zowel Mirage als Oversight al een tijd niet meer gezien op fok!, heb geen idee dusquote:Op donderdag 31 januari 2008 16:18 schreef donnahvh het volgende:
is er trouwens al iets bekend van mirage ?
ik heb niet alles na zitten lezen maar zag dr nog in de OP staan
quote:Op donderdag 31 januari 2008 17:22 schreef hestria het volgende:
pfff, het feest is hier weer lekker aan de gang. Heb echt hele erge voorweeėn op het moment, zelfs douchen werkt niet meer, tijdens het douchen worden ze minder pijnlijk maar daarna komt het weer lekker vol terug. Maar goed nog steeds geen regelmaat of wat dan ook soms om de 5 min maar ook om de 15 min, dus zal wel weer lekker vasle start zijn.
Moi?quote:Op donderdag 31 januari 2008 15:59 schreef snoopy het volgende:
[..]ik was al bang dat BE niet goed zou worden
Ik heb er misschien nog wel 10 over...? Zegels dan, geen vriendenquote:Op donderdag 31 januari 2008 16:34 schreef Maneki.Neko het volgende:
Die babyzegels gaan per 50..jammer als je er net 60 nodig hebtWaar haal ik zosnel zoveel nieuwe vrienden vandaan?
quote:Op donderdag 31 januari 2008 16:34 schreef Maneki.Neko het volgende:
Die babyzegels gaan per 50..jammer als je er net 60 nodig hebtWaar haal ik zosnel zoveel nieuwe vrienden vandaan?
Dat ik me opgaf stond er dat 44 uur standaard was.quote:Op donderdag 31 januari 2008 20:46 schreef Troel het volgende:
Standaard is 49 uur nu toch?
Ik kreeg 64 uur en daarna nog 2 keer 8 uur omdat Ruben de borst niet pakte. Heerlijk was het met de hulp.
Ik heb dat ook al meerdere malen gehoordquote:Op donderdag 31 januari 2008 09:19 schreef Silmarwen het volgende:
Trouwens, beeje gek vraagje misschien. Hoe oud zijn jullie allemaal zo ongeveer. Ik heb namelijke meerdere malen gehoord dat men mij jong vindt voor mijn eerste kind. Ik ben 25 als Leeloo geboren wordt, maar bijna 26 en Knut is 29 als Leeloo geboren wordt. Dat is toch niet jong?
Wat lief hequote:Op donderdag 31 januari 2008 08:34 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
En ik heb vanacht de eerste echte flinke schop gevoeld![]()
Ik was opgestaan om naar de wc te gaan ineens krijg ik toch een tik hahaha, ik schrok er echt van...denk dat je het zelfs wel aan de buitenkant had gevoeld![]()
Daarna heeft was ze wel nog aan t bewegen maar helaas niet meer zo hard.
Zou mooi worden, vriendenhandelquote:Op donderdag 31 januari 2008 18:59 schreef DeLiedje het volgende:
[..]
Ik heb er misschien nog wel 10 over...? Zegels dan, geen vrienden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |