Ik ben misschien bevooroordeeld omdat mijn man ervandaan komt, maar in Tunesie kun je hele fijne uitstapjes maken hoor! Wij gaan er graag heen. Als je meer info wilt, hoor ik het wel!quote:Op donderdag 31 januari 2008 22:33 schreef miss_sly het volgende:
Wij zijn een weekje zon in april aan het uitzoeken
Tunesie ofzo, mooi weer, boeken mee en lekker lezen en relaxen met zo nu en dan een cultureel-historisch uitstapje als dat mogelijk is
quote:Op donderdag 31 januari 2008 23:12 schreef Mibos het volgende:
Ah daar komt Anna's mooie donkere opslag vandaan!!!
Wat leuk, ik wil graag meer infoquote:Op donderdag 31 januari 2008 23:11 schreef Memmel het volgende:
[..]
Ik ben misschien bevooroordeeld omdat mijn man ervandaan komt, maar in Tunesie kun je hele fijne uitstapjes maken hoor! Wij gaan er graag heen. Als je meer info wilt, hoor ik het wel!
Ik ben aan het kijken voor aug/sept.
Dat had ik nog niet eens gezien, zat bij de prijs in...quote:Op vrijdag 1 februari 2008 09:45 schreef Lishe het volgende:
Ook leuk, maar ik begrijp best dat je de sfeer mist. (Hangt daar nu dezelfde mobile als die van Pien en Floor? hihi!)
Bij ons is de achterklep maandenlang open geweest, omdat ik niet wist dat die op slot moest.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:30 schreef Troel het volgende:
Hier heeft de auto 2 dagen niet op slot gestaanGelukkig was er niets uitgehaald, blijkbaar is de rust dus weer een beetje wedergekeerd hier in de buurt.
Hebben we niet bij de Hemaquote:Op vrijdag 1 februari 2008 11:40 schreef appelsap het volgende:
Bij Hema heb ik nog niet gekeken! Dat ga ik vanmiddag eens doen, bedankt.
Tnxquote:Op vrijdag 1 februari 2008 12:51 schreef bixister het volgende:
allebei prachtwoningen KP, leuk dat je binnen zulke prijsklassen kunt kiezen.![]()
syrena, welkom terug nog! fijn dat 't zo leuk was! wat ik je nog altijd wilde laten weten is dat 't baby-olie-trucje van jou hier helaas niet werkt.![]()
quote:Op vrijdag 1 februari 2008 13:30 schreef Brighteyes het volgende:
Grrrr... wie er toch ooit die DigiD heeft uitgevonden...
Voorheen met die digitale handtekening was ik hem nooit kwijt, nu kan ik steeds weer een nieuwe DigiD aanvragen omdat ik steeds mijn gebruikersnaam of password of combinatie vergeet.![]()
Heb ik hem nu net aangevraagd, wil ik de kinderopvangtoeslag aan gaan vragen, heb ik die van F. ook nodig. En die is net als ik... die weet hem ook niet meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |