Opzich hoeven die 1 miljoen moslims nog geen zwarte scholen tot gevolg te hebben.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:48 schreef Elkarden het volgende:
[..]
Was dus niet zo bedoeld. Ik bedoelde het drama dat we hier opgescheept zitten met 1.000.000 primatieve moslims.
Alsof jij daar vies van bent.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 14:39 schreef Zeg_Maar het volgende:
je behaalt een nieuw dieptepunt.
wanneer iemand met jou in discussie gaat over iets dan ga je op de man spelen.
Verloren nog wel. Poehpoeh.quote:eigenlijk was je al verloren toen je met je "bruin hemden" de eerste WO2 vergelijking maakte.
Och, het is meer het gevolg van de randdebilisering van de huidige maatschappij. Randdebielen die klagen dat er andere randdebielen zijn. En dat is jammer, maar ja.quote:het zal wel erg frustrerend zijn voor jou dat wilders en verdonk het zo goed doen de laatste tijd.
Het is gemakkelijk de schooldirectie of de leraren voor struisvogels of passief uit te maken. Maar vaak zijn zij ook doodsbang voor hun eigen leerlingen. Het zal de eerste keer niet zijn dat er een leraar opgewacht wordt door een groep familie en/of vrienden van iemand die zij in de les terechtgewezen hebben.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:35 schreef Elfletterig het volgende:
Als het mijn kind was en de school waar dit voorval plaatsvond, reageerde zo slapjes, dan haalde ik mijn kind onmiddellijk van die school en ging ze ergens anders heen. De school heeft, samen met ouders, een taak in de opvoeding van tuig dat zich misdraagt. Het minste wat de school hier zou kunnen doen is het gedrag onacceptabel noemen en de leerlingen die dat gedrag vertonen, straffen. Maar kennelijk zit de schooldirectie vol met struisvogels.
Waarom zie ik jouw soort posters dan nooit praten over het feminisme (vrijwel alle criminaliteit wordt gepleegd door mannen) of over opleidingen (criminaliteit is gecorreleerd aan opleidingsniveau)? Je moet niet proberen racistische en xenofobische onderbuikgevoelens goed te praten door een algemene regel te verzinnen. Kom er gewoon voor uit.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 14:36 schreef waht het volgende:
Elke crimineel is een crimineel. Maar als bepaalde groepen oververtegenwoordigd zijn in die groep, moeten die ook oververtegenwoordigd worden in aandacht.
Dat.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 14:54 schreef soylent het volgende:
[..]
Waarom zie ik jouw soort posters dan nooit praten over het feminisme (vrijwel alle criminaliteit wordt gepleegd door mannen) of over opleidingen (criminaliteit is gecorreleerd aan opleidingsniveau)? Je moet niet proberen racistische en xenofobische onderbuikgevoelens goed te praten door een algemene regel te verzinnen. Kom er gewoon voor uit.
daar heeft ie wel gelijk in V. Degene die als eerste over Hitler of Nazi's begint heeft de discussie automatisch verlorenquote:Op vrijdag 25 januari 2008 14:51 schreef Verbal het volgende:
Verloren nog wel. Poehpoeh.
quote:Op vrijdag 25 januari 2008 14:17 schreef Verbal het volgende:
[..]Flikker toch op... Hier op FOK! zeker niet
Daar wordt AL het negatieve nieuws over alles dat maar enigszins naar kamelenneuker riekt opgeblazen, en bijna al het blanke geteisem stelselmatig genegeerd.
Gewoon omdat de bruinhempies hier daar een harde plasser van krijgen blijkbaar.
V.
O ja, da's waar ookquote:Op vrijdag 25 januari 2008 14:58 schreef Herald het volgende:
[..]
daar heeft ie wel gelijk in V. Degene die als eerste over Hitler of Nazi's begint heeft de discussie automatisch verloren![]()
Hallo, waar had ík het dan over 'alle nieuwsberichten'quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:07 schreef j31 het volgende:
[..]
Hallo waar heb ik t over FOK! dan?Dat kun je niet serieus nemen als nieuwssite en dat zei ik trouwens niet eens, ik had het over het nieuws in het algemeen. Dus als je wilt dat ik opflikker moet je wel ff goed lezen
![]()
ik denk het ook. Als een van de weinige blanke meisjes op je school ben je natuurlijk snel geneigd om extra grof te doen tegen de meerderheid. Vooral tegen kansjongeren van Noord-Afrikaanse origine, want je weet dat die toch niks durven te doen.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:46 schreef Toeps het volgende:
Misschien had dat meisje zelf ook wel iets afgepakt of geflikt, dat zegt ze er natuurlijk zelf niet bij.
Daar praat ik zo nu en dan zeker wel over. Wellicht niet hier op FOK!, maar ik besef echt wel dat mannen vrijwel altijd verantwoordelijk zijn voor geweld. Daarom behandel ik vrouwen en mannen duidelijk anders. De natuur van de man is mij niet vreemd.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 14:54 schreef soylent het volgende:
[..]
Waarom zie ik jouw soort posters dan nooit praten over het feminisme (vrijwel alle criminaliteit wordt gepleegd door mannen) of over opleidingen (criminaliteit is gecorreleerd aan opleidingsniveau)?
Je mag en kan mijn posts allemaal doorzoeken. Je zult nergens iets racistisch tegenkomen. Soms zeg je alleen dingen in een opwelling, en dan kan ik misschien ietwat xenofobisch overkomen. Maar dat ben ik niet.quote:Je moet niet proberen racistische en xenofobische onderbuikgevoelens goed te praten door een algemene regel te verzinnen. Kom er gewoon voor uit.
quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:13 schreef Verbal het volgende:
[..]
Hallo, waar had ík het dan over 'alle nieuwsberichten'Als jij wilt dat ik goed lees, zul je zelf eerst goed moeten lezen
V.
Ehh, ja? We discussiëren hier in een topic op FOK! dat geopend is n.a.v. een nieuwspost op de FP. Dan kom jíj met 'alle nieuwsberichten' en als ik het dan weer deels terugbreng naar FOK!, lees ik niet goed?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:26 schreef j31 het volgende:
[..]
Ghehe dat zei ik in mijn 1e post. Ik bedoelde dus dat ik t niet over fok had en daar had jij t wel over.
Dwars en zonder vaseline. En die lekkere trilstand uit natuurlijk.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:36 schreef ShaoliN het volgende:
Wat een boefjes. Voor straf mobiele telefoontjes rectaal inbrengen. Dat zal ze leren!
Uiteraard. En pas als ze 25x het telefoonnummer van het slachtoffer kunnen draaien met de kringspier (om sorry te zeggen uiteraard) wordt deze weer verwijderd.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:37 schreef Verbal het volgende:
[..]
Dwars en zonder vaseline. En die lekkere trilstand uit natuurlijk.
V.
Dan hoeft het voor mij niet.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:37 schreef Verbal het volgende:
En die lekkere trilstand uit natuurlijk.
Mohammed :quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:36 schreef ShaoliN het volgende:
Wat een boefjes. Voor straf mobiele telefoontjes rectaal inbrengen. Dat zal ze leren!
nee dat zijn christenenquote:Op vrijdag 25 januari 2008 14:53 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Zullen we het eens over Polen gaan hebben?
Na hit nu doodsbedreiging voor Vlemmix
Het gedrag is niet extreem genoeg om echt nieuws te zijn; dat het dat wel is, is omdat het hier blijkbaar gaat om mensen van allochtone afkomst, en een niet-allochtoon meisje. Is weer flink scoren voor de pers. Dit hier heeft ongeveer evenveel nieuwswaarde als een eerdere konkpartij voor mijn huis, waar niemand hier ooit iets van heeft gehoord.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:26 schreef Seneca het volgende:
[..]
Wat je eigenlijk wil zeggen is: dit soort gedrag is doodnormaal, dus het is geen nieuws?
quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:50 schreef trancethrust het volgende:
[..]
Het gedrag is niet extreem genoeg om echt nieuws te zijn; dat het dat wel is, is omdat het hier blijkbaar gaat om mensen van allochtone afkomst, en een niet-allochtoon meisje. Is weer flink scoren voor de pers. Dit hier heeft ongeveer evenveel nieuwswaarde als een eerdere konkpartij voor mijn huis, waar niemand hier ooit iets van heeft gehoord.
Das toch fijn.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:30 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ehh, ja? We discussiëren hier in een topic op FOK! dat geopend is n.a.v. een nieuwspost op de FP. Dan kom jíj met 'alle nieuwsberichten' en als ik het dan weer deels terugbreng naar FOK!, lees ik niet goed?
Weet je, ik maak het goed met je: excuses aanvaard
V.
...en da's maar goed ook, want zo vaak doe ik dat niet. Ik ben blij dat je ergens nog het goede af en toe weet te waarderen.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:02 schreef j31 het volgende:
Naja ik ben blij dat je t goed met mij maakt hoor.![]()
Bullshit. Ik heb het over nieuwswaarde. Dat groepje bedreigingen-uitende paupers had ter plekke opgepakt mogen worden en de school mag wat sancties aan de broek gehangen mogen krijgen wegens laksheid, getuige de geschiedenis van de school. Dat eerste hoef ik niet in de krant te zien, dat laatste wel.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:57 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Jij had liever dat het in de doofpot gestopt was of dat de afkomst er bij was vermeld ?
Die tijd hebben we gelukkig al gehad , blijkbaar is het voor de hoge heren in Den Haag nog niet helemaal duidelijk dat er een structureel probleem is met (hoofdzakelij) Marokkaanse jongeren.
Geeft niks. Je kunt jezelf niet genoeg aanhalen als je blij bent met wat je geschreven hebtquote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:07 schreef j31 het volgende:
foutje
Doe niet zo gemeen tegen die brugpieper!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:09 schreef Verbal het volgende:
Geeft niks. Je kunt jezelf niet genoeg aanhalen als je blij bent met wat je geschreven hebt
V.
Hoezo brugpieper?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:13 schreef SteveBallmer het volgende:
[..]
Doe niet zo gemeen tegen die brugpieper!
Ik ben juist bemoedigend tegen de brugpieperquote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:13 schreef SteveBallmer het volgende:
[..]
Doe niet zo gemeen tegen die brugpieper!![]()
Dan heb je het fout (denk ik hoor) want er zijn relatief gezien meer geweldplegende allochtonen dan autochtonen (alleen weet ik niet of dit er dan ook gewoon meer zijn of dat er wel minder zijn dan autochtonen gezien de hoeveelheid mensen)quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:07 schreef trancethrust het volgende:
[..]
Bullshit. Ik heb het over nieuwswaarde. Dat groepje bedreigingen-uitende paupers had ter plekke opgepakt mogen worden en de school mag wat sancties aan de broek gehangen mogen krijgen wegens laksheid, getuige de geschiedenis van de school. Dat eerste hoef ik niet in de krant te zien, dat laatste wel.
En de pers -die op elk akkefietje lijkt te springen waar allochtonen bij betrokken zijn (als daders)- negerende, zie ik zelf niet significant meer geweldplegende allochtonen dan autochtonen.
Precies, want als de Koran eenmaal verboden is houden die jongens vanzelf wel op met stelen en bedreigen!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:09 schreef Ippon het volgende:
Aangezien het zeer veel moeite kost om de school tot actie over te laten gaan en aangezien de politie en beveiliging het heel normaal vinden dat er verwensingen worden geroepen snap ik wel dat zo'n moeder als enige hoop Wilders heeft.
Het wordt niet opgepikt V..quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:18 schreef Verbal het volgende:
Ik ben juist bemoedigend tegen de brugpieper
V.
Geloof mij, een brugpieper is J31 al lang niet meer...koffie iemand ?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:13 schreef SteveBallmer het volgende:
[..]
Doe niet zo gemeen tegen die brugpieper!
Ik had t wel gezien maar ik dacht dat we al klaar waren met reageren op elkaar.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:26 schreef SteveBallmer het volgende:
[..]
Het wordt niet opgepikt V..![]()
(En bemoedigend op z'n Verbals hè, dat dan weer wel.)
Wanneer wordt die verboden dan?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:25 schreef Frollo het volgende:
[..]
Precies, want als de Koran eenmaal verboden is houden die jongens vanzelf wel op met stelen en bedreigen!
Heeeelemaal mee eens, die oude vrouw moest gewoon haar mond houdenquote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:32 schreef mindflickr het volgende:
..........Later was er een ietwat oudere vrouw die vroeg of de muziek uit mocht. Het antwoordt dat ze kreeg: Houd je bek Nederlandse kankerhoer.
Ik heb precies zo'n geval meegemaakt. Ik ben er zelfs nog mee naar de conducteur gegaan. Maar die greep ook niet in.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:32 schreef mindflickr het volgende:
Ik heb zelf een tijdje terug in de trein meegemaakt dat wat marrokaanse meisjes van die jankmuziek op hun mobieltje hadden. Dat was in een stiltecoupe. Toen ik vroeg of het uit mocht zei ze dat ik op mocht rotten en dat ik een kankerleijer was. Ik had ook geen zin om er nog wat op uit te doen. Later was er een ietwat oudere vrouw die vroeg of de muziek uit mocht. Het antwoordt dat ze kreeg: Houd je bek Nederlandse kankerhoer. Toen heb ik gezegd dat als ze het hier niet zo leuk vond ze maar mooi kon oprotten. Uiteindelijk ging de muziek uit. Maar jezus wat zijn sommigen asociaal, niet normaal, totaal geen opvoeding gehad. Kan ik me nou zo erg kwaad over maken, ze zouden verdomme met het leger door kanaleneiland moeten trekken en al die tyfusmongolen die de boel verpesten voor een paar jaar naar Syberie sturen, zodat de mensen die wel wat willen maken van hun leven gewoon normaal over straat kunnen.
Het zijn ROC's. Dus het verbaasd mij ook niet zoveel.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:29 schreef Zeg_Maar het volgende:
[..]
ik weet niet op welke middelbare school jij hebt gezeten maar zoiets heb ik zelf nog niet meegemaakt of gehoord in mijn middelbare schooltijd.
ok het uitschelden van de moeder n het asociale gedrag terwijl leiding en politie erbij staat vind ik nogal over the top.
Wat meer interessant is, is of er significant meer geweldplegende allochtonen met een laag opleidingsnivo zijn (nofi) t.o.v. het aantal geweldplegenden met een laag opleidingsnivo in het algemeen. Allochtoon relatief nemen met autochtonen geeft volgens mij een verschoven beeld daar het al aannemelijk gemaakt is dat er relatief minder hoogopgeleide allochtonen zijn, en dat criminaliteit an sich een verband lijkt te hebben met opleidingsnivo.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:20 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Dan heb je het fout (denk ik hoor) want er zijn relatief gezien meer geweldplegende allochtonen dan autochtonen (alleen weet ik niet of dit er dan ook gewoon meer zijn of dat er wel minder zijn dan autochtonen gezien de hoeveelheid mensen)
je eigen perceptiequote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:40 schreef trancethrust het volgende:
Vervolgens daaroverheen een goed geformuleerde statistische test, en pas daarna ben ik eventueel bereid mijn eigen perceptie ondergeschikt te stellen aan externe informatiestromen.
Ik val het punt aan dat allochtonen uberhaupt meer (geweld)misdrijven plegen, landelijk. In een tijd waar het in is om allochtonen te bashen is het een goed plan deze 'algemene wijsheid' aan de kaak te willen stellen. Ik ben verder niet twijfelachtig ingesteld t.o.v. het voor komen van geweldsplegingen met de dood als gevolg.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:52 schreef Herald het volgende:
[..]
je eigen perceptie
ik woon in een buurt waar niemand om het leven wordt gebracht, dus al het nieuws over zinloos geweld slachtoffers, uit de hand gelopen ruzies en afrekeningen zijn klinkklare onzin. Pas als een statische test heeft bewezen dat in mijn buurt net zoveel misdrijven worden gepleegt word ik een gelover hoor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |