quote:Op zaterdag 19 januari 2008 01:18 schreef versteegrob het volgende:
Het klinkt een beetje raar maar ik zoek wat oude hardstyle nummer.
Het was volgens mij de Qlimax editie in Heerenveen toen Luna begon met draaien. Hij begon namelijk met een vrouw die aan het seksen was, weet iemand hoe dit nummer heet? En verder nog een nummer waar een vrouw zegt: Fuck me god!!
ben benieuwd of mensen wat nummers weten
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 03:26 schreef InProduction het volgende:
[..]
Waar in ieder geval "Fuck me... god..." in voorkomt is Porn van Zany & Pavo.
quote:
quote:Op vrijdag 18 januari 2008 20:02 schreef SuperRogier het volgende:
Superfout R&B nummer, in het begin carrabean achtige ijzeren trommeldingen ofzo en een foute "niggerbeat"
Iemand een idee..?
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:23 schreef Bravebart het volgende:
Meezoekpost.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:23 schreef Bravebart het volgende:
Meezoekpost.
Reba McEntire - What Do You Say?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:23 schreef Jojoortje het volgende:
Zoek een nummer van een zangeres:
Refrein gaat telkens zo:
"What do you saaaaay" blabla
Mooie stem
Neequote:Op zaterdag 19 januari 2008 18:38 schreef donroyco het volgende:
[..]
Reba McEntire - What Do You Say?
Weet je iets meer ?! Waar ik op uit kom is :quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:23 schreef Jojoortje het volgende:
Zoek een nummer van een zangeres:
Refrein gaat telkens zo:
"What do you saaaaay" blabla
Mooie stem
quote:Op donderdag 17 januari 2008 18:44 schreef Gellarboy het volgende:
Laatst hoorde ik in een discotheek iets wat leek op een remix of coverversie van ABBA's "S.O.S."
Bestond uit een ontzettende dancedreun met continu een sampletje uit het refrein: "When you're gone, how can I even try to go on? When you're gone, though I try how can I carry on?"
Kent iemand de uitvoerend artiest en evt. de titel van deze nieuwe versie?
Yes!quote:Op zaterdag 19 januari 2008 19:48 schreef Marjooow het volgende:
[..]
Weet je iets meer ?! Waar ik op uit kom is :
Celine Dion / Taking chances
.
Linkje van vorig deel is best handig dan.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:14 schreef RacerDKB het volgende:
[afbeelding]
Waar is dit topic voor bedoeld? [afbeelding]
Hulp bij het zoeken naar de uitvoerende(n) en/of titel van een bepaald nummer, tabs, songteksten, etc...
Dit topic is een uitbreiding van de succesvolle 'Help, ik zoek een artiest/nummer!'- reeks.
TipsAls het een recent nummer betreft, blader eerst het topic (evt. de vorige ook) even door, je hebt kans dat iemand anders de vraag al heeft gesteld. Als je een nummer zoekt uit een reclame, kijk dan eerst even op www.ster.nl of www.tvreclames.nl, of een van de andere sites in het onderstaand overzicht. Als je een nummer zoekt uit een film/tv-serie, kijk dan eerst bij de info over die film/tv-serie op www.imdb.com Als je de muziek zoekt van een filmpje op youtube, kijk dan eerst eens door de comments bij het filmpje. Heb je een stukje tekst uit een nummer?
Ga dan naar Google en zoek op: lyrics "jouw stukje tekst" (vergeet de aanhalingstekens niet)
Handige links:*
www.midomi.com/
www.musipedia.org/whistle.0.html?&L=0
www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe
www.megamediamagazine.nl/mvtr.php
www.adformatie.nl/campagnes/
www.muzieknu.nl/category/muziek-in-reclame/ (Nieuw!)
www.rwdbase.nl/ (Nieuw!)
*Met dank aan Baggeruser, Deetch, Noodly, RacerDKB & willem888 voor de bijdragen [afbeelding verwijderd]
Waar is dit topic niet voor bedoeld? [afbeelding]Warez-requests (wie heeft dat-en-dat nummer voor mij op mp3?) 'Algemene vragen' (wie kent er nog meer nummers zoals het Wilhelmus?), maar je staat natuurlijk vrij om daar zelf een topic over te openen. Hoe goed bedoeld ook, het is niet de bedoeling dat je nummers (in mp3-vorm bijvoorbeeld) aanbiedt als je weet welk nummer er gezocht wordt.
Als het topic vol is, open dan een nieuw topic met deze openingspost. Een lief modje zal hem tzt weer sticky maken. Vergeet ook de link naar het vorige topic niet.
Wijzigingen/toevoegingen aan deze OP zijn welkom! Omdat ik dit topic niet elke dag lees kan je het beste een PM doen naar Berkery
Sorry, was dat ff vergeten.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 20:29 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Linkje van vorig deel is best handig dan.
NiEt Zo HaTuUhHhquote:Op zaterdag 19 januari 2008 20:46 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Sorry, was dat ff vergeten.
Open jij het volgende topic dan [afbeelding]
[afbeelding]
Thanx, maar nee.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 21:20 schreef Marjooow het volgende:
Er zijn verschillende versies, maybe bedoel je die van A teens ?
A-Teens / SOS
GREAT, bedankt.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 06:06 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Peter, Bjorn & John - Young Folks
Qua haar klopt het niet, maar is dit hem :quote:Op zondag 20 januari 2008 12:52 schreef skadhd het volgende:
Ik zoek een clip/nummer waar ik heel weinig info over heb.
Geloof dat het door een Billy gezongen werd. Het is een beetje getinte jongen met zwart haar tot op zn schouders. In die clip danst ie in ieder geval met een aantal mensen op een steiger..Meer weet ik ook niet..
Zelfs die lui van Petrolhead wisten niet van wie dat nummer afkomstig was. En het is hier al vaker gevraagd, dus ben bang dat je hier geen antwoord zult vinden.quote:Op zondag 20 januari 2008 15:39 schreef InProduction het volgende:
http://www.petrolhead.nl/(...)ead_test_audi_s8.php
Wie kan mij en vele anderen uit het vorige topic aan het nummer in het Petrolhead filmpje helpen?
JA! dat is hem. Kan me herinneren dat ie ooit lang haar had. Bedankt!quote:Op zondag 20 januari 2008 13:44 schreef Marjooow het volgende:
[..]
Qua haar klopt het niet, maar is dit hem :
Billy Crawford / Trackin´ ?
Nummer uit de jaren 90 btw. Gezongen door een man? met een beetje vreemde stem.quote:Op zondag 20 januari 2008 16:40 schreef Zwansen het volgende:
Ik zoek een nummer dat ongeveer zo gaat:
HM! He lies again! He lies wouldn't you? He lies again!
Tekst klopt volgens mij totaal niet maar om ff een idee te geven...
Misschien staat het op ster.nl?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 23:57 schreef NordicBlue het volgende:
Hej, daar was ik weer
Ik zoek nu een muziekje dat ze in een TV-Reclame gebruiken, die is van KPN volgens mij, van dat je per maand je bundel bij kan stellen.
Ze zingen daar iets van:
"Im going to drive(of ride?) to the Ocean (of the OC, weeniet precies).
Best een aanstekelijk nummer vind ik, iemand enig idee waar ik het over heb?
Het begin van de aflevering noem je de intro, of de opening.quote:Op zondag 20 januari 2008 18:17 schreef viagraap het volgende:
[..]
Misschien staat het op ster.nl?
Ik zoek trouwens een liedje van de serie Californication (Comedy Central). Ik heb de site al gecheckt maar daar zie je alleen wat er in de afleveringen zelf zit. Wat ik zoek hoor je in de... euh.. niet de aftiteling maar de voortiteling zegmaar. Ik weet ff niet hoe dat heet.
http://youtube.com/watch?v=NeFYe2aGd7c Deze? Want dan heb je pech geloof ikquote:Op zondag 20 januari 2008 18:17 schreef viagraap het volgende:
[..]
Misschien staat het op ster.nl?
Ik zoek trouwens een liedje van de serie Californication (Comedy Central). Ik heb de site al gecheckt maar daar zie je alleen wat er in de afleveringen zelf zit. Wat ik zoek hoor je in de... euh.. niet de aftiteling maar de voortiteling zegmaar. Ik weet ff niet hoe dat heet.
Helaas.quote:Op zondag 20 januari 2008 16:48 schreef RacerDKB het volgende:
Filterfunk - S.O.S. (Message In A Bottle)
billy crawford - trackin'quote:Op zondag 20 januari 2008 12:52 schreef skadhd het volgende:
Ik zoek een clip/nummer waar ik heel weinig info over heb.
Geloof dat het door een Billy gezongen werd. Het is een beetje getinte jongen met zwart haar tot op zn schouders. In die clip danst ie in ieder geval met een aantal mensen op een steiger..Meer weet ik ook niet..
is 6 uur geleden al opgelostquote:
quote:Op maandag 7 januari 2008 13:49 schreef Adidah het volgende:
Ik ben op zoek naar een dance nummer waar je de hele tijd een vrouw “Put your hands up” hoort zingen. Erg veel variatie is er niet (misschien zegt ze ook nog “Come on put your hands up”), maar het deuntje klinkt erg aanstekelijk. Sorry, voor deze cryptische omschrijving maar meer kan ik er ook niet van maken.
quote:
quote:Op maandag 7 januari 2008 16:56 schreef Adidah het volgende:
[..]
Nee, dat is niet het nummer dat ik zoek. Het deuntje is meer richting dance/trance en steeds hetzelfde synthesizer geluid. Verder zingt ze echt alleen maar "Put your hands up" en "Come on put your hands up".
quote:Op maandag 7 januari 2008 20:51 schreef Marjooow het volgende:
[..]
Misschien ... Benny Benassi - Put Your Hands Up ?
[..]
Tot dusver alle hulppogingen die op niets uitliepen.quote:
Gokje op Happy Mondays met Step on...quote:Op zondag 20 januari 2008 16:40 schreef Zwansen het volgende:
Ik zoek een nummer dat ongeveer zo gaat:
HM! He lies again! He lies wouldn't you? He lies again!
Tekst klopt volgens mij totaal niet maar om ff een idee te geven...
Bob Sinclar feat. Steve Edwards - Togetherquote:Op maandag 21 januari 2008 11:06 schreef XrAiDeN het volgende:
Iemand die weet hoe dit nummer heet?
http://www.thezenith.nl/flash/tracks/track2.swf
Bedankt!quote:Op maandag 21 januari 2008 11:08 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Bob Sinclar feat. Steve Edwards - Together
Dat nummers is van de Red hot Chillipeppers..quote:Op zondag 20 januari 2008 18:17 schreef viagraap het volgende:
[..]
Misschien staat het op ster.nl?
Ik zoek trouwens een liedje van de serie Californication (Comedy Central). Ik heb de site al gecheckt maar daar zie je alleen wat er in de afleveringen zelf zit. Wat ik zoek hoor je in de... euh.. niet de aftiteling maar de voortiteling zegmaar. Ik weet ff niet hoe dat heet.
Jazeker, alleen je tweede regel kan ik niet zo goed thuisbrengen.quote:Op maandag 21 januari 2008 12:17 schreef OldJeller het volgende:
hi,
Ik ben op zoek naar een pop/dance nummer dat niet heel oud is. De lyrics die o.a. voorbij komen bevatten:
Dumdumdo.. can I get a hand... I'm having fun baby, in my life
en
I don't know where I belong. I'm going nowhereeeee
Gaat er bij iemand een belletje rinkelen, bij dancenummers kom ik nooit ver met lyrics icm google nml. ?
BVD
Ja! Het was Pulverturm 2.0 !quote:Op maandag 21 januari 2008 12:45 schreef MarBu het volgende:
[..]
Jazeker, alleen je tweede regel kan ik niet zo goed thuisbrengen.
Mijn suggestie: Niels Van Gogh vs Eniac - Pulverturm 2.0
Het origineel is trouwens wel oud (1998): Niels Van Gogh - Pulverturm
Truth Hurts - Addictivequote:Op maandag 21 januari 2008 17:24 schreef DennieXL het volgende:
Ik zoek een Turks/Arabisch klinkend nummer,
Ik hoorde het vanmiddag bij Dismissed. Het is niet Mundian to Bach Ke maar wel rond die tijd uitgekomen volgens mij.
Het nummer kwam bij een scene waar een vrouw ging buikdansen, misschien doet dat wat belletjes rinkelen.
Supernice, die eerste was het.quote:Op maandag 21 januari 2008 17:30 schreef donroyco het volgende:
[..]
Truth Hurts - Addictive
Timbaland & Magoo - Indian Flute
klinkt het "eighties" ?quote:Op zondag 20 januari 2008 16:40 schreef Zwansen het volgende:
Ik zoek een nummer dat ongeveer zo gaat:
HM! He lies again! He lies wouldn't you? He lies again!
Tekst klopt volgens mij totaal niet maar om ff een idee te geven...
Nog maar een keer dan. Het klinkt Zucchero-achtig in de oren, maar ik heb zojuist een stuk of 14 albums van hem doorgespit, maar hij zit er niet tussen.quote:Op maandag 14 januari 2008 13:29 schreef NED het volgende:
Ik zoek een liedje wat begint met:
eeëyy.........eeëyy.........eeejejeejeeejeeeyy
En dat een paar keer achter elkaar.
Geen idee hoe het heet of wie het zingt, maar volgens mij zijn het twee kerels en het klinkt me italiaans in de oren. De rest van het nummer dus, niet dat ge-eyyy
Iemand die iets kan met deze lastige vraag?
Italiaanse versie van Don't you forget about me?quote:Op dinsdag 22 januari 2008 15:05 schreef NED het volgende:
[..]
Nog maar een keer dan. Het klinkt Zucchero-achtig in de oren, maar ik heb zojuist een stuk of 14 albums van hem doorgespit, maar hij zit er niet tussen.
Ze zingen iig beide in (denk ik) italiaans. Het zou ook zomaar kunnen dat 1 van de 2 toch een vrouw is, maar dan met een mannelijke stem zegmaar.
Iemand nog ideeën?
quote:Op dinsdag 22 januari 2008 01:41 schreef broer het volgende:
Om de een of andere reden heb ik het gevoel dat je Tag Team met Whoomp! There it is bedoelt.
quote:Op dinsdag 22 januari 2008 01:42 schreef broer het volgende:
Koel nummer, trouwens.
Summer Love - Rememberquote:Op woensdag 23 januari 2008 00:07 schreef SuperRogier het volgende:
Apres ski nummer, weet zeker dat ik hem heb alleen weet de titel ff niet meer
Iets van "in a time, maybe you remember" en dan het refrein huwamwamwamwambuheheee
Hier misschien tussen? http://www.imdb.com/title/tt0253474/soundtrackquote:Op woensdag 23 januari 2008 00:02 schreef ernst123 het volgende:
Ik zoek dus ook een liedje
Het wordt 2 keer gespeeld in de film 'The pianist' en ik kan het niet vinden via de muziekstukken die in de aftiteling genoemd worden, via google, etc.
Het nummer wordt 2 keer gespeeld in het joodse ghetto restaurant. Op mijn dvd aan het begin van scene 6, op 29:52 minuten.
Hopelijk is er onder jullie een klassieke muziekkenner met de dvd in zijn bezit, ik kan namelijk nergens een fragment vinden op youtube oid..
Dan kun je er beter een stukje van opnemen, een beetje naar zo'n zender luisteren in de hoop dat ie langskomt is niet handig.quote:Op woensdag 23 januari 2008 01:42 schreef KlapMongeaul het volgende:
Hey mensen,
Ik ben op zoek naar een nummer dat veel op flaixfm ( http://www.flaixfm.net/FlaixFM/funciona/radio.php ) wordt gedraaid. Het is een beetje dj quicksilver - ameno achtig. Je hoort een vrouw redelijk hoog de qlimax van het nummer zingen, beejte koorachtig. het is een trance nummer dat al een paar maandjes oud is naar mijn weten! Thnx alvast.
Flaix FMquote:Op woensdag 23 januari 2008 01:42 schreef KlapMongeaul het volgende:
Hey mensen,
Ik ben op zoek naar een nummer dat veel op flaixfm ( http://www.flaixfm.net/FlaixFM/funciona/radio.php ) wordt gedraaid. Het is een beetje dj quicksilver - ameno achtig. Je hoort een vrouw redelijk hoog de qlimax van het nummer zingen, beejte koorachtig. het is een trance nummer dat al een paar maandjes oud is naar mijn weten! Thnx alvast.
Bedoel je misschien: Freemasons-Uninvited?quote:Op woensdag 23 januari 2008 02:00 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Hier misschien tussen? http://www.imdb.com/title/tt0253474/soundtrack
I'll Stand By You toevallig?quote:Op woensdag 23 januari 2008 15:54 schreef Deceit het volgende:
ik zoek een ballad van de zangeres van the pretenders.. bekend werd het liedje! Chrissy Hynde is de zangeres hbaar naam
DJ Jean - Every Single Dayquote:Op woensdag 23 januari 2008 18:12 schreef Blistering het volgende:
Ik zoek een nummer van een jaar of 2 geleden. Ik ga het omschrijven, want het moet redelijk bekend zijn. Maar ik kan er simpelweg ff niet opkomen. Het scenario is een (worstel)ring waarin 2 bijzonder lekkere dames gaan worstelen. Om die ring heen staan grote groepen mensen te juichen. Het zijn allemaal hete chicks die gaan worstelen. Weet iemand welk nummer ik bedoel?
BVD!
Thanks for the effortquote:Op woensdag 23 januari 2008 18:17 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
DJ Jean - Every Single Day
Toevallig? Al gaan ze niet echt worstelen ofzo.
Junior Jack - Stupidiscoquote:Op woensdag 23 januari 2008 18:22 schreef Blistering het volgende:
[..]
Thanks for the effortMaar nee, helaas. Dat is 'm niet. En ze zijn ook niet echt aan het worstelen, meer om elkaar heen aan het draaien en op elkaar liggen enzo. Er moet toch iemand zijn die het weet
God bless you, dat is 'm! Thanksquote:
Pretenders - Hymn To Her?quote:Op woensdag 23 januari 2008 15:54 schreef Deceit het volgende:
ik zoek een ballad van de zangeres van the pretenders.. bekend werd het liedje! Chrissy Hynde is de zangeres hbaar naam
Ja, daar staat ie tussen! Dankje! Had 'm al wel eerder zien staan, maar dacht eerst dat dat 'm niet kon zijn..quote:Op woensdag 23 januari 2008 02:00 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Hier misschien tussen? http://www.imdb.com/title/tt0253474/soundtrack
Marktplaats! En niet hier, zie ook de openingspost!quote:Op woensdag 23 januari 2008 20:30 schreef NickeN. het volgende:
iemand nog enig idee waar ik dit kan kopen?
Ik zoek nl. een set van Dj luna mysteryland uit 2002...
nergens te vinden
Engels bandje met hoge stem doe me denken aan: Radiohead, Coldplay en Muse. Maar die preview lijkt daar imo niet op.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 13:21 schreef elegancez het volgende:
Aan het begin van het eerste nummer van het album van Voicst zingt hij 'My City' en dat lijkt zo op een andere band. Kan er alleen dus niet opkomen.
Het gaat om het nummer 'High as an Amsterdam Tourist'.
Luister hier een preview
Het bandje dat ik bedoel is volgens mij een Engels bandje, gitaren en de zanger heeft best wel een hoge stem.
Ze heeft bijna geen solonummers... maar kijk hier eens,quote:
Niet gezien, maar misschien: Stiltskin - Inside of Cranberries - Zombie? Heeeele wilde gok van me!quote:Op donderdag 24 januari 2008 15:43 schreef gretel het volgende:
Ik zoek de naam van een band die gister op rockzone (mtv) heeft gespeelt.
De band klinkt een beetje iers ofzo,en heeft 2 zangers in de band.
Als je mtv rockzone gister hebt gezien denk ik wel dat je weet wat ik bedoel.
Was niet op jouw postquote:Op donderdag 24 januari 2008 18:32 schreef Tournesol het volgende:
nope.
Proyecto Uno - El Tiberonquote:Op donderdag 24 januari 2008 17:06 schreef Qunix het volgende:
Ik zoek de artiest en tracknaam van deze lekkere hit: http://media.putfile.com/dit-zoek-ik
Komt van de TMF Jaarmix 1995. Weet iemand het?
Bvd.
Tijd terug was hetzelfde nummer in een reclame van hun: The Postal Service - Such Great Heights. Rest van hun werk is trouwens ook aan te raden.quote:Op woensdag 23 januari 2008 22:55 schreef OldJeller het volgende:
Weet iemand of de muziek die in de reclame van Start People (uitzendbureau) van een bestaand nummer is, of dat het speciaal voor de reclame is gemaakt.
Zo ja, hoe heet dit nummer?
Reclame van Start People - jouw talent.
BVD
King samir - Samirs theme ?quote:Op donderdag 24 januari 2008 22:33 schreef phloxy het volgende:
Ik hoor het vrij regelmatig op de radio, maar op de één of andere manier zeggen ze er nooit bij welke nummer het is.
Het is een nummer waar steeds hetzelfde melodietje wordt gespeeld, eerst door trompetten en saxen, en later door klarinetten. Met een tuba ofzo er nog bij. Een beetje fanfare.
En aan het eind van elke riedeltje, zingt een mannenstem: tudututududum (ofzo) Op een gegeven moment hoorde ik ook nog iemand zingen: "would you like to ...?????"
Duidelijke omschrijving? Nee, denk ik, maar jullie kennen hem vast wel.
Sorry voor de late reactie maar het waren de Nightcrawlers.quote:Op maandag 21 januari 2008 10:16 schreef Berkery het volgende:
[..]
Gokje op Happy Mondays met Step on...
puntje van mijn tong....quote:Op donderdag 24 januari 2008 22:33 schreef phloxy het volgende:
Ik hoor het vrij regelmatig op de radio, maar op de één of andere manier zeggen ze er nooit bij welke nummer het is.
Het is een nummer waar steeds hetzelfde melodietje wordt gespeeld, eerst door trompetten en saxen, en later door klarinetten. Met een tuba ofzo er nog bij. Een beetje fanfare.
En aan het eind van elke riedeltje, zingt een mannenstem: tudututududum (ofzo) Op een gegeven moment hoorde ik ook nog iemand zingen: "would you like to ...?????"
Duidelijke omschrijving? Nee, denk ik, maar jullie kennen hem vast wel.
quote:Op donderdag 24 januari 2008 22:52 schreef SuperRogier het volgende:
[..]
King samir - Samirs theme ?
Zalig nummer btw :p
Nee, dat is hem ook niet. Het liedje wat ik bedoel, zit geen zang in, is verder helemaal instrumentaal, behalve dat tudumtu..enz.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 00:26 schreef KameelTeen het volgende:
[..]
puntje van mijn tong....
Heb hem![]()
http://youtube.com/watch?v=izBbP2kro-c&feature=related
Would You Go To Bed With Me - Touch And Go
quote:Op vrijdag 25 januari 2008 01:02 schreef phloxy het volgende:
[..]
Nee, dat is hem ook niet. Het liedje wat ik bedoel, zit geen zang in, is verder helemaal instrumentaal, behalve dat tudumtu..enz.
Hoho, niks tegen een accordeon hequote:Op vrijdag 25 januari 2008 01:00 schreef phloxy het volgende:
[..]
Nee, helaas dat is hem niet. Het liedje wat ik bedoel, is met "echte" instrumenten, zo te horen. Toch bedankt.
Dat moet wel de Mahalageasca zijn. En die kondigen ze waarschijnlijk nooit af omdat niemand het kan uitspreken.quote:Op donderdag 24 januari 2008 22:33 schreef phloxy het volgende:
Ik hoor het vrij regelmatig op de radio, maar op de één of andere manier zeggen ze er nooit bij welke nummer het is.
Het is een nummer waar steeds hetzelfde melodietje wordt gespeeld, eerst door trompetten en saxen, en later door klarinetten. Met een tuba ofzo er nog bij. Een beetje fanfare.
En aan het eind van elke riedeltje, zingt een mannenstem: tudututududum (ofzo) Op een gegeven moment hoorde ik ook nog iemand zingen: "would you like to ...?????"
Duidelijke omschrijving? Nee, denk ik, maar jullie kennen hem vast wel.
Joeoehoeoeoeoe!!! That's it. En geen wonder inderdaad dat ze het niet durven uitspreken!!!quote:Op vrijdag 25 januari 2008 03:18 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Dat moet wel de Mahalageasca zijn. En die kondigen ze waarschijnlijk nooit af omdat niemand het kan uitspreken.
Ik weet wel dat George Michael een nummer heeft met allemaal sterren erin, en dat hij op een stoel zit, en dat is "Too Funky"quote:Op vrijdag 25 januari 2008 12:23 schreef IMWeasel het volgende:
Hallo allemaal,
Heb even een vraagje want wordt er helemaal gek van. Ik heb een stukje videoclip in m'n hoofd waarvan ik denk dat ie van Michael Jackson is, weet iig dat hij erin voor komt. Zitten een hoop andere sterren in, en volgens mij doen ze ook alsof ze een film of clip aan het opnemen zijn. Iig vraagt op het laatst iemand zoiets van: "Hé, weet iemand waar Michael is", en dan komt hij tevoorschijn in zo'n camera/regiseurs stoel. Iemand enig idee waarvan dit is?
bvd.
oeh, ja! ik weet welke je bedoelt, hij zit dan in zo'n stoel die omlaag komt en dan lacht hij de rest toe/uit.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 12:23 schreef IMWeasel het volgende:
Hallo allemaal,
Heb even een vraagje want wordt er helemaal gek van. Ik heb een stukje videoclip in m'n hoofd waarvan ik denk dat ie van Michael Jackson is, weet iig dat hij erin voor komt. Zitten een hoop andere sterren in, en volgens mij doen ze ook alsof ze een film of clip aan het opnemen zijn. Iig vraagt op het laatst iemand zoiets van: "Hé, weet iemand waar Michael is", en dan komt hij tevoorschijn in zo'n camera/regiseurs stoel. Iemand enig idee waarvan dit is?
bvd.
voor een kwis ofzo?quote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:47 schreef AtseBenjamin het volgende:
Wie weet welke band dit is: http://i268.photobucket.com/albums/jj36/SANbuca_1980/muziek-3.png
Bvd
gevonden: Liberian girl: http://www.youtube.com/watch?v=00r7S7lAtboquote:Op vrijdag 25 januari 2008 12:23 schreef IMWeasel het volgende:
Hallo allemaal,
Heb even een vraagje want wordt er helemaal gek van. Ik heb een stukje videoclip in m'n hoofd waarvan ik denk dat ie van Michael Jackson is, weet iig dat hij erin voor komt. Zitten een hoop andere sterren in, en volgens mij doen ze ook alsof ze een film of clip aan het opnemen zijn. Iig vraagt op het laatst iemand zoiets van: "Hé, weet iemand waar Michael is", en dan komt hij tevoorschijn in zo'n camera/regiseurs stoel. Iemand enig idee waarvan dit is?
bvd.
quote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:45 schreef ranja het volgende:
Liberian Girl is dat dacht ik...
Dat is 'em inderdaadquote:Op vrijdag 25 januari 2008 13:54 schreef BrandX het volgende:
[..]
gevonden: Liberian girl: http://www.youtube.com/watch?v=00r7S7lAtbo
edit:
[..]
je was me voor.
quote: "allelujah" by K.I.A. who is a.k.a. Shinjuku Zuluquote:Op vrijdag 25 januari 2008 15:30 schreef BabblingBrook het volgende:
Uit de serie "Dirt" het moment dat Holt met Lucy in de limo aant ketsen zijn hoor je een nummer met een stevige beat en alleen de woorden Hallelujah.
Volgens een comment onder de reclame is het van: B. Goodunov - Propaganda Nazdorowjequote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:03 schreef Mr.Dude het volgende:
Is het al bekend hoe dat nummer heet in de amstellovich reclame?
Veron Praia Del Sol - Sleazyquote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:46 schreef buisoog het volgende:
Dit nr hoor ik regelmatig in de plaatselijke discotheek. Heb ff een stukje opgenomen, de melodie kun je er wel uithalen. Een soort xylofoon melodie
link: http://www.soundupload.com/audio/9kwxbifoj9d9i3r
Dat stond in een youtube reactie he? Zal ik toch beter moeten zoeken! TNXquote:Op vrijdag 25 januari 2008 16:23 schreef IMWeasel het volgende:
[..]
quote: "allelujah" by K.I.A. who is a.k.a. Shinjuku Zulu
El Tiburon - Proyecto Unoquote:Op donderdag 24 januari 2008 17:06 schreef Qunix het volgende:
Ik zoek de artiest en tracknaam van deze lekkere hit: http://media.putfile.com/dit-zoek-ik
Komt van de TMF Jaarmix 1995. Weet iemand het?
Bvd.
Colbie Caillat - Bubblyquote:Op vrijdag 25 januari 2008 18:58 schreef JOPPI3 het volgende:
Oke de tekst........
Wherever you go
blablablbabla know
blablabla bla too
Whereeeeveeer whereeever whereeevvvvuuuuhuuuuhhrr....
Of iets dergelijks, een vrouw zingt please help
Nee, ik keek hier toevallig toen je net gepost hadquote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:37 schreef JOPPI3 het volgende:
thnx!! hahaha geil!
Jij woont hier??? vawege de snelle reactie! hahaha
bedankt die was het idd
Haze - Freakquote:Op vrijdag 25 januari 2008 20:39 schreef RandomReader het volgende:
Ben op zoek naar 'n housenummertje
Redelijk lage mannenstem, je hoort iets onverstaanbaars, en op 't eind "you're a (pauze...) freak"
Anyone?
Shake it like a Salt Shaker van ehmm... Yang Ying of Ying Yang, 1 van de tweequote:Op vrijdag 25 januari 2008 22:47 schreef WRNL het volgende:
Iemand een idee hoe dit nummer heet?
http://rise-of-mushroom-kingdom-3.freeonlinegames.com/
Het gaat om dat stukje als hij voor de muis staat te dansen. Heel bekend, maarkom er even niet op! Dank!
Ying Yang Twins feat. Lil Jon & The Eastside Boyz - Salt Shakerquote:Op vrijdag 25 januari 2008 22:47 schreef WRNL het volgende:
Iemand een idee hoe dit nummer heet?
http://rise-of-mushroom-kingdom-3.freeonlinegames.com/
Het gaat om dat stukje als hij voor de muis staat te dansen. Heel bekend, maarkom er even niet op! Dank!
Pigbag - Papa’s got a brand new pig bag?quote:Op zaterdag 26 januari 2008 00:55 schreef Vunn het volgende:
Nood is echt hoog...ben al jaren op zoek naar een instrumentaal liedje wat ooit eens gebruikt is bij Veronica (toen nog een omroep). Recent is die ook gebruikt voor een tv commercial (maar weet dus niet welke..duh).
Het is een best wel snel nummer met een trompet (verschillende trompetten...jemig dit klinkt echt suf)
Het gaat zo...tut tu...tu tu......tutedudu....(en dan heel veel trompetjes).
Plz help
quote:Op zaterdag 26 januari 2008 00:55 schreef Vunn het volgende:
Nood is echt hoog...ben al jaren op zoek naar een instrumentaal liedje wat ooit eens gebruikt is bij Veronica (toen nog een omroep). Recent is die ook gebruikt voor een tv commercial (maar weet dus niet welke..duh).
Het is een best wel snel nummer met een trompet (verschillende trompetten...jemig dit klinkt echt suf)
Het gaat zo...tut tu...tu tu......tutedudu....(en dan heel veel trompetjes).
Plz help
Hartelijk dank ! en ja, het is een geniale serie.quote:Op zaterdag 26 januari 2008 01:16 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Ying Yang Twins feat. Lil Jon & The Eastside Boyz - Salt Shaker
(geniale serie trouwens, die ROTMK)
OMFG! wat een geyl wijf!quote:Op zaterdag 26 januari 2008 15:33 schreef Blukkie het volgende:
Weet iemand misschien hoe het nummer op de achtergrond hier heet?
http://www.youtube.com/watch?v=8GB2WPZDYLI
Er staat wel bij D-Trump - Big Business maar dat is nergens te vinden, ook geen informatie over deze artiest :S
Heb heel google index.of, Soulseek en Torrent afgezocht naar informatie en het liedje zelf maar nog niet gevonden wat ik wil hebben.
Alvast bedankt.
Sonny J - Can't Stop Movingquote:Op zaterdag 26 januari 2008 15:45 schreef Attitude het volgende:
Hoi, twee dagen geleden zag ik een clip op tv maar ik ben vergeten hoe hij heette. Je zag een groep mensen de hele tijd in buitenlucht dansen, op grond, gras en op blokken. Ze hadden allemaal verschillende gekleurde kleuren aan. Ze sprongen de hele tijd op en neer, dansten met hun lichaam rond. ( geen jump ). ik meen te weten dat in de titel het woord Stop voorkwam. Wie kan mij helpen? Alvast bedankt.
Regi feat. Scala - I failquote:Op woensdag 23 januari 2008 01:42 schreef KlapMongeaul het volgende:
Hey mensen,
Ik ben op zoek naar een nummer dat veel op flaixfm ( http://www.flaixfm.net/FlaixFM/funciona/radio.php ) wordt gedraaid. Het is een beetje dj quicksilver - ameno achtig. Je hoort een vrouw redelijk hoog de qlimax van het nummer zingen, beejte koorachtig. het is een trance nummer dat al een paar maandjes oud is naar mijn weten! Thnx alvast.
Update: Ik heb te horen gekregen dat dit van een artiest genaamd "Sean Burnes" of "Sean Burns" komt.quote:Op zaterdag 26 januari 2008 15:33 schreef Blukkie het volgende:
Weet iemand misschien hoe het nummer op de achtergrond hier heet?
http://www.youtube.com/watch?v=8GB2WPZDYLI
Er staat wel bij D-Trump - Big Business maar dat is nergens te vinden, ook geen informatie over deze artiest :S
Heb heel google index.of, Soulseek en Torrent afgezocht naar informatie en het liedje zelf maar nog niet gevonden wat ik wil hebben.
Alvast bedankt.
Staat bij die youtube extra info bij je link, dat hij de producer is.quote:Op zaterdag 26 januari 2008 20:55 schreef Blukkie het volgende:
[..]
Update: Ik heb te horen gekregen dat dit van een artiest genaamd "Sean Burnes" of "Sean Burns" komt.
Iemand ervaring met zijn muziek? Weinig te vinden over hem.
quote:Op zaterdag 26 januari 2008 16:45 schreef La-Vache-Qui-Rit het volgende:
[..]
Sonny J - Can't Stop Moving
badly drawn boy - disillusion ?quote:Op zaterdag 26 januari 2008 20:46 schreef RPD het volgende:
Hallo,
een tijdje geleden zag ik een engelse clip op mtv, van een vent die langs de boulevard rent en op het eind helemaal kapot is. engelse accent is opvallend
iemand die weet welk nummer dit is.?
arctic monkeys - the view from the afternoon ?quote:Op zondag 27 januari 2008 01:38 schreef Xords het volgende:
Whaa, ik ben op zoek naar een clip, niet zo oud uit 2005 of 2006. In het clip zit een jongen te drummen 24/7 tussen een paar gebouwen in.
Klopt ja. Rare is dat er echt niks over hem te vinden is, zijn Myspace is ook weg :xquote:Op zaterdag 26 januari 2008 21:07 schreef KameelTeen het volgende:
[..]
Staat bij die youtube extra info bij je link, dat hij de producer is.
Green Day - Boulevard Of Broken Dreams?quote:Op zaterdag 26 januari 2008 20:46 schreef RPD het volgende:
Hallo,
een tijdje geleden zag ik een engelse clip op mtv, van een vent die langs de boulevard rent en op het eind helemaal kapot is. engelse accent is opvallend
iemand die weet welk nummer dit is.?
thanksquote:Op zondag 27 januari 2008 09:45 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
arctic monkeys - the view from the afternoon ?
Mr. Oizo - Flat Beatquote:Op zondag 27 januari 2008 21:20 schreef Blukkie het volgende:
Heb er nog een die ik zoek!
Deze pop zit er in, achter een bureau en rookt een knakworstje
http://www.skoften.net/images/avatars/uploads/avatar_6268.gif
Oud nummer, maar ben de naam al zo lang kwijt.
Hans Teeuwen (#16 Industry of Love)quote:Op zondag 27 januari 2008 20:22 schreef InTrePidIvity het volgende:
Hans Teeuwen heeft een liedje in één van z'n voorstellingen, waarin hij zijn naam constant verwerkt in de originele tekst. Wat is de titel van dat nummer, of in welke voorstelling zit het?
Dat is Chantal Kreviazuk - Timequote:Op zondag 27 januari 2008 19:57 schreef Lariekoek het volgende:
Ik zou het eerste nummer uit de trailer van The Pursuit of Happyness. Iemand enige idee?
Je had gelijk.quote:
The Verve - Bitter Sweet Symphonyquote:Op zondag 27 januari 2008 23:03 schreef Vector_SLD het volgende:
Ik ben naar dat nummer op zoek waar in de clip een jongen, die er nogal ouderwets uitziet, allemaal mensen op straat omverbeukt. Ik denk dat het zo'n 10 jaar oud is dat nummer, maar weet het niet zeker
Guns 'n Roses - Patiencequote:Op maandag 28 januari 2008 01:51 schreef La_Vita het volgende:
Ik zoek het liedje dat begint op 37.17
http://player.omroep.nl/?aflID=6404803&md5=6f010016f476bb58067bc561f4f63b7d
iemand?
ken de reclame niet maar gokje op Offspring - Come Out and Playquote:Op maandag 28 januari 2008 11:23 schreef bhm het volgende:
Ik zoek liedje wat onder de reclame van de suzuki swift zit...
Kan de reclame ook niet vinden op internet...
Maar die reclame met die rode swift...
Nummer iets van: come out, wanna play
http://www.studiodekeuken.nl/work/showreel/suzukiswiftwannaplay/quote:Op maandag 28 januari 2008 12:05 schreef bhm het volgende:
Nee zeker niet the offspring
Justice - D.A.N.C.E.quote:Op maandag 28 januari 2008 12:55 schreef Atreidez het volgende:
Ik zoek een beetje disco achtig nummer en dan voornamelijk de videoclip (stond op youtube).
De mensen worden zonder gezicht gefilmd en je ziet op de T-Shirt opdrukken steeds de opdruk veranderen.
Hoop dat iemand het weet
Dit nummer zoek ik ook! iemand een idee?quote:Op zondag 20 januari 2008 22:21 schreef PAA-053 het volgende:
Ik zoek het nummer uit die reclame van 'Maandag' over die interim-manager met plezier in zijn werk ofzo. Ster.nl enzo levert niets op! Reclame is ook nog niet zo lang op tv. Iemand een idee?
Mooi, rustig nummertje met stijlvolle melodie, weet zo uit mn hoofd niet eens of er in gezongen wordt
Angus & Julia Stone - Paper Aeroplanequote:Op maandag 28 januari 2008 13:50 schreef jeldrik het volgende:
[..]
Dit nummer zoek ik ook! iemand een idee?
O jammer..quote:Op maandag 28 januari 2008 12:12 schreef donroyco het volgende:
[..]
http://www.studiodekeuken.nl/work/showreel/suzukiswiftwannaplay/
Speciaal gecomponeerd dus..
Geen dank hoorquote:Op maandag 28 januari 2008 14:21 schreef bhm het volgende:
[..]
O jammer..
iig bedankt voor de moeite...
Summerjam??quote:Op zondag 20 januari 2008 22:47 schreef Adidah het volgende:
Ik zal bij deze nogmaals een lijntje uitwerpen, aangezien tot nu toe niemand mij heeft kunnen helpen om achter de titel van dit nummer te komen.
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Tot dusver alle hulppogingen die op niets uitliepen.
Was het antwoord er al??quote:Op maandag 28 januari 2008 14:55 schreef donroyco het volgende:
[..]
Danzel - Put Your Hands Up In The Air
Nee, er was nog geen (goed) antwoord gegeven, dus ik denk, doe ook maar een pogingquote:Op maandag 28 januari 2008 15:19 schreef bhm het volgende:
[..]
Was het antwoord er al??
Had eerst ff gezocht in topic maar kon niet vinden ik dacht aan summerjam...
nee tis een man in een roze jasje geloof ik die langs een boulevard sprint (typisch engelse setting) op het eind hangt hij ook uitgeput aan de balustrade. het engelse accent valt op.quote:Op zondag 27 januari 2008 09:44 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
badly drawn boy - disillusion ?
Dan doe ik bij deze ook een pogingquote:Op maandag 28 januari 2008 15:24 schreef donroyco het volgende:
[..]
Nee, er was nog geen (goed) antwoord gegeven, dus ik denk, doe ook maar een poging
Ik doe ook wel een duit in het zakje: Steve'N King - Bouncequote:Op maandag 28 januari 2008 18:14 schreef IMWeasel het volgende:
[..]
Dan doe ik bij deze ook een poging: MasterBlaster - Put Your Hands Up
quote:Op maandag 28 januari 2008 13:58 schreef donroyco het volgende:
[..]
Angus & Julia Stone - Paper Aeroplane
dat je dat nummer durft te vergeten zeg!!!quote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:08 schreef -SG- het volgende:
Het laatste liedje heb ik al Simone White - The beep beep song
Het kwam me al bekend voor idd.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:30 schreef rudedeltadude het volgende:
[..]
dat je dat nummer durft te vergeten zeg!!!
R8 reclame joh!
Ik snap eerlijk waar niet wat er zo bijzonder aan dat nummer is. Dat gesmak in die microfoon..quote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:08 schreef -SG- het volgende:
Het laatste liedje heb ik al Simone White - The beep beep song
Bucovina misschien? Die hoor ik de laatste tijd erg veel in de kroeg...quote:Op dinsdag 29 januari 2008 12:09 schreef flappiewappie het volgende:
Ik ben opzoek naar de titel van een nummer dat bijna in elke kroeg/disco word gedraaid.
Het gaat om een vrolijke Caribisch lijkend liedje met een beetje bubbling beat er onder, bij het horen ben je altijd in een keer vrolijk!
Hopelijk dat iemand eruit komt, heb helaas geen fragment oid
Lijkt er wel heel veel op, maar nummer wat ik zoek is toch iets meer ski-hut achtig!quote:Op dinsdag 29 januari 2008 12:21 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Bucovina misschien? Die hoor ik de laatste tijd erg veel in de kroeg...
mooi liedje inderdaad. Kwam m laatst tegen toen ik op youtube aan t surfen was... Ik ga even mn best doen om te kijken of ik m terug kan vinden.quote:Op maandag 28 januari 2008 23:00 schreef cosmick het volgende:
Ik zoek een nummer nav een videoclip: getekende beren die naar een kermis gaan.
Niet voor mezelf overigens. Het schijnt een gevoelig nummer te zijn van vorig jaar.......
quote:Op dinsdag 29 januari 2008 13:34 schreef savale het volgende:
[..]
mooi liedje inderdaad. Kwam m laatst tegen toen ik op youtube aan t surfen was... Ik ga even mn best doen om te kijken of ik m terug kan vinden.
toch niet therapy met diane?quote:Op dinsdag 29 januari 2008 13:28 schreef savale het volgende:
Help ik zoek een niet heel bekend nummer uit ongeveer 2003 (of misschien nog eerder) schat ik zo. Voor zo ver ik me kan herinneren is het een triestig akoustisch liedje, gespeeld door vermoedelijk een punkbandje.
Volgens mij was de titel van het nummer een meisjesnaam. Ik dacht zelf Jenny, maar kan er niks over vinden via google dus ik zal wel fout zitten.
het liedje gaat over een jong meisje (15 of misschien nog wel jonger) waarmee het niet zo goed gaat. Ze wordt misbruikt e.d. De zanger verteld ergens aan het einde dat het om zijn zusje gaat.
helaasch..... Zoals je in de OP kunt lezen:quote:Op dinsdag 29 januari 2008 14:28 schreef MrManiak het volgende:
Ik zoek de instrumentale versie van "Acda en de Munnik - het Regent Zonnestralen". Heeft iemand een linkje of heeft iemand deze track op zijn/haar PC staan? Ik heb hem zeer dringend nodig
quote:Waar is dit topic niet voor bedoeld?Warez-requests (wie heeft dat-en-dat nummer voor mij op mp3?)
niemand...?quote:Op maandag 28 januari 2008 17:19 schreef RPD het volgende:
[..]
nee tis een man in een roze jasje geloof ik die langs een boulevard sprint (typisch engelse setting) op het eind hangt hij ook uitgeput aan de balustrade. het engelse accent valt op.
hij rent eigenlijk het hele nummer terwijl die dus zingt
zag em recent op TMF
Oeps, sorryquote:Op dinsdag 29 januari 2008 14:37 schreef BrandX het volgende:
[..]
helaasch..... Zoals je in de OP kunt lezen:
[..]
Nope, het is puur gitaar volgens mij.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 13:59 schreef BrandX het volgende:
[..]
toch niet therapy met diane?
http://www.youtube.com/watch?v=md7SJ1kDE24
tis niet origineel van hun, maar goed
Kosheen - Catchquote:Op dinsdag 29 januari 2008 20:32 schreef bhm het volgende:
Ik zoek nog een liedje...
Heb een gemixte versie gehoord maar origineel was veel mooier![]()
Vrouw zingt :
Out of our (wing) we are coming, where gonna get you if we can
Out of our (wing) we are running, where gonna get you if we can
Out of our (wing) we are falling , where gonna get you if we can
Out of our ..... we start running, we gonna get youououou....
Iemand??
Nee, niet bekend, anders mail je Amstel evenquote:Op dinsdag 29 januari 2008 21:33 schreef Mr.Dude het volgende:
Al bekend wanneer dit nummer uitkomt?
B. Goodunov - Propaganda Nazdorowje
ook wel bekend als het amstel liedje:P
quote:Op dinsdag 29 januari 2008 21:37 schreef donroyco het volgende:
[..]
Nee, niet bekend, anders mail je Amstel even
Deze bedoel je denk ik:quote:Op dinsdag 29 januari 2008 12:09 schreef flappiewappie het volgende:
Ik ben opzoek naar de titel van een nummer dat bijna in elke kroeg/disco word gedraaid.
Het gaat om een vrolijke Caribisch lijkend liedje met een beetje bubbling beat er onder, bij het horen ben je altijd in een keer vrolijk!
Hopelijk dat iemand eruit komt, heb helaas geen fragment oid
Soko - I'll Kill Herquote:Op donderdag 31 januari 2008 02:33 schreef BL_Henkie het volgende:
Ik hoorde dit liedje gisteren op Radio 2 .
Van een zangeres of band en het heet "i'll kill you" en verder nog texten als "you took away my future" en "his mother asked me(?) to make beautiful babies"
Weet iemand wat het is?
"Give a little love" van Aswad? Of van Ziggy Marley, wellicht?quote:Op donderdag 31 januari 2008 21:52 schreef Bouncer2002 het volgende:
stukkie tekst is het volgende
you have to give a little love, try a little more (of hard) , make this world....
wooooo wooohoooo
zoals ik hem in gedachte heb is het een beetje reggea achtig
iemand een idee?
Eva de Roovere misschien? Die van Dromendief, wat ik best goed vind!quote:Op donderdag 31 januari 2008 22:08 schreef Biogarde het volgende:
Zeg, onlangs hoorde ik 'm weer.
Vlaams nummer van een mokkel. Liedje is een hitje geweest in 2007? Haar naam zoek ik![]()
Iemand die me kan helpen?
quote:Op donderdag 31 januari 2008 22:18 schreef RobDrop het volgende:
[..]
Eva de Roovere misschien? Die van Dromendief, wat ik best goed vind!
Volgens mij is dat The Gossip - Standing in the Way of Controlquote:Op donderdag 31 januari 2008 20:00 schreef kaakaa het volgende:
Ik ben op zoek naar het nummer dat halverwegen dit filmpje gespeelt word (bij de sketch van de hardloper):
http://www.101.tv/page/pr(...)4c83594e62d818e2440f
Hartelijk bedankt!
KaaKaa
quote:Op donderdag 31 januari 2008 22:40 schreef Biogarde het volgende:
Boh, m'n liedje blijkt over een lul te gaan
Tnx, dat is m helemaal!quote:Op donderdag 31 januari 2008 22:36 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Volgens mij is dat The Gossip - Standing in the Way of Control
Weet niet welke uitvoering het is, maar het origineel is van Albert Hammond, schijnen wel meer uitvoeringen van te zijnquote:Op donderdag 31 januari 2008 21:52 schreef Bouncer2002 het volgende:
stukkie tekst is het volgende
you have to give a little love, try a little more (of hard) , make this world....
wooooo wooohoooo
zoals ik hem in gedachte heb is het een beetje reggea achtig
iemand een idee?
Het lijkt wel Revolution No.9 achterstevorenquote:Op vrijdag 1 februari 2008 11:58 schreef vet_seg het volgende:
Hoi,
Ik heb op de radio een lied gehoort en die heb ik snel opgenomen met mijn telefoon.
Weten jullie welk lied dit is?
http://w17.media-convert.com/getfile.php?lg=nl&xid=uzofhvve
Het lijkt wel of ie zingt : Let me take you down down down
thx
Mocht je een engelstalig nr. bedoelen, dan is het misschien Tami Fick met Call me a dreamer?quote:Op dinsdag 29 januari 2008 20:36 schreef R0hberrt het volgende:
gezocht.
Hallo, ik zoek een nummer waar ik alleen de volgende regels van heb opgeschreven:
"Noem me maar een dromer, maar ik droom alleen van jou. Ben voor mij wat ik voor jou wil zijn"
Iemand een idee?
http://www.youtube.com/watch?v=O3i6z2fnQZ4&feature=relatedquote:Op vrijdag 1 februari 2008 17:50 schreef NordicBlue het volgende:
Hey, ik zoek een liedje van een jaartje of 2 terug, is van een rapper volgens mij (kan wel eens eminem zijn geweest mischien)
Veel trommels worden erin gebruikt, en er komt ook een (kinder?)koor in voor, die tijdens de chorus zingt:
.... And the love(of het kan ook war zijn) is overrrrrrr
Iemand enig idee welk liedje ik bedoel?
Door trommels en kinderkoor kom ik op Like Toy Soldiers van Eminem, maar eerlijk gezegd kan ik dat niet rijmen met de tekst die je hebt getypt. Kijk maar even dus, misschien is het een goede gok.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 17:50 schreef NordicBlue het volgende:
Hey, ik zoek een liedje van een jaartje of 2 terug, is van een rapper volgens mij (kan wel eens eminem zijn geweest mischien)
Veel trommels worden erin gebruikt, en er komt ook een (kinder?)koor in voor, die tijdens de chorus zingt:
.... And the love(of het kan ook war zijn) is overrrrrrr
Iemand enig idee welk liedje ik bedoel?
Dat was hem inderdaad, thanksquote:Op vrijdag 1 februari 2008 17:54 schreef starla het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=O3i6z2fnQZ4&feature=related
RESPECT! Ziggy is hem!quote:Op donderdag 31 januari 2008 22:11 schreef Croupouque het volgende:
[..]
"Give a little love" van Aswad? Of van Ziggy Marley, wellicht?
Origineel (sample) is van Martika - Toy Soldiersquote:Op vrijdag 1 februari 2008 17:56 schreef NordicBlue het volgende:
[..]
Dat was hem inderdaad, thanks![]()
(Scott ook bedankt)
Snelle reactie jongens, goed werk.
Ik verstond het verkeerd:
[Chorus]
Step by step, heart to heart, left right left
We all fall down like toy soldiers
Bit by bit, torn apart, we never win
But the battle wages on for toy soldiers
quote:Op donderdag 31 januari 2008 22:40 schreef Biogarde het volgende:
Boh, m'n liedje blijkt over een lul te gaan
Sorry het was nederlandstalig, maar zal het engelstalige nummer ook eens downloaden;)quote:Op vrijdag 1 februari 2008 15:08 schreef Tokse het volgende:
[..]
Mocht je een engelstalig nr. bedoelen, dan is het misschien Tami Fick met Call me a dreamer?
deze wellicht ?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 18:48 schreef satecl het volgende:
Ik was op wintersport en daar draaide ze telkens een duits apres ski nummer. Het enige wat ik weet is dat ze telkens is dat nummer zongen: 'Oh oooh oh ooh'. Weet misschien iemand de titel van deze plaat, want ik zou hem heel graag willen hebben..?
Hey, ik heb het gevonden. Erg mooi lied!quote:Op vrijdag 1 februari 2008 14:45 schreef n0r het volgende:
[..]
Het lijkt wel Revolution No.9 achterstevoren
Zou het Pennywise met Bro Hymn kunnen zijn, de oorspronkelijke versie van Oooooooooooh oooooooh oh oooooooooooh.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 18:48 schreef satecl het volgende:
Ik was op wintersport en daar draaide ze telkens een duits apres ski nummer. Het enige wat ik weet is dat ze telkens is dat nummer zongen: 'Oh oooh oh ooh'. Weet misschien iemand de titel van deze plaat, want ik zou hem heel graag willen hebben..?
Uit de openingspost van dit topic:quote:Op zaterdag 2 februari 2008 00:14 schreef Borias het volgende:
Ik zoek het nummer van een oude reclame van BN-BN, Do doo, d-do-do.
Maar ik kan nergens dit nummer vinden, heeft iemand dit nummer misschien?
Deze (http://www.youtube.com/watch?v=WJOigxTwiIA)
€Geen warez-request dus (ook niet in ander topic of op forum)quote:Waar is dit topic niet voor bedoeld?Warez-requests (wie heeft dat-en-dat nummer voor mij op mp3?) 'Algemene vragen' (wie kent er nog meer nummers zoals het Wilhelmus?), maar je staat natuurlijk vrij om daar zelf een topic over te openen. Hoe goed bedoeld ook, het is niet de bedoeling dat je nummers (in mp3-vorm bijvoorbeeld) aanbiedt als je weet welk nummer er gezocht wordt.
Deze: http://www.youtube.com/watch?v=MkYtU8i1TPk ?quote:Op zaterdag 2 februari 2008 00:39 schreef Jojoortje het volgende:
Dat nummer van Amy Winehouse waar ze op een podium staat en andere mensen op het podium laatkomen en die laat 'meezingen'.
Serieus heb geen idee welk nummer dat is?
Zelf doet ze niet mee in de videoclipquote:Op zaterdag 2 februari 2008 00:39 schreef Jojoortje het volgende:
Dat nummer van Amy Winehouse waar ze op een podium staat en andere mensen op het podium laatkomen en die laat 'meezingen'.
Serieus heb geen idee welk nummer dat is?
aardig nummertje wel, maar ik zie nergesn amy winehouse op een podium staanquote:Op zaterdag 2 februari 2008 00:42 schreef Berkery het volgende:
[..]
Deze: http://www.youtube.com/watch?v=MkYtU8i1TPk ?
Ik zie ook geen Amy op het podiumquote:Op zaterdag 2 februari 2008 00:42 schreef Berkery het volgende:
[..]
Deze: http://www.youtube.com/watch?v=MkYtU8i1TPk ?
goh.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 09:08 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Ik zie ook geen Amy op het podium
schopjequote:Op vrijdag 1 februari 2008 23:01 schreef Cahir het volgende:
Filmpje is van Islamieten die een auto bom uitvoeren!!!
Wat ongepaste filmpje, maar de muziek vind ik wel mooi.
http://www.dumpert.nl/med(...)/vaarwel_jongen.html
Iemand die het miss weet?
quote:Op zaterdag 2 februari 2008 19:05 schreef werner30 het volgende:
Weet er iemand hoe hummer heet waar niet in gezongen wordt en het klinkt ongeveer zo
tatatata tada ta ta tatatata tada ta ta
http://www.youtube.com/watch?v=TPUZqcibh4Equote:Op zaterdag 2 februari 2008 19:05 schreef werner30 het volgende:
tatatata tada ta ta tatatata tada ta ta
Mooi nummer, maar dat is hem niet. In degene die ik bedoel wordt niet gezongenquote:Op zaterdag 2 februari 2008 21:29 schreef starla het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=TPUZqcibh4E![]()
Doe ook een gokje: Sound Convoy - Hey wir wolln die Eisbärn sehnquote:Op vrijdag 1 februari 2008 18:48 schreef satecl het volgende:
Ik was op wintersport en daar draaide ze telkens een duits apres ski nummer. Het enige wat ik weet is dat ze telkens is dat nummer zongen: 'Oh oooh oh ooh'. Weet misschien iemand de titel van deze plaat, want ik zou hem heel graag willen hebben..?
Denk dat je deze bedoelt: Good Things End - End Of Storyquote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:31 schreef Troel het volgende:
Hoi. Twee dingetjes.
Toen ik een tijd geleden in het ziekenhuis lag heb ik een keer 's nachts TMF zitten kijken. Daar kwamen twee leuke nummers voorbij.
Een nummer van een duidelijk Nederlandse band (in de clip rijden ze in een NL-auto), op het einde van de clip rijdt het meisje op de band in. Ik dacht dat het van Leaf was, maar die hebben een clip met een fiets. Wie o wie kan me helpen?
Wie maakt me blij?
Potatoheadz - Narcoticquote:Op zaterdag 2 februari 2008 05:07 schreef Sjakie01 het volgende:
Ben opzoek naar de trance versie van liquido - narcotic. Hoorde hem tijdens carnaval, dus kan best zijn dat het een carnavalsplaatje is. Iemand enig idee van wie, en de naam?
Bvd.
Ja, dat is hem!quote:Op zondag 3 februari 2008 00:39 schreef IMWeasel het volgende:
[..]
Denk dat je deze bedoelt: Good Things End - End Of Story
Aaron Smith - Dancingquote:Op zondag 3 februari 2008 13:59 schreef Qirta het volgende:
Mensen ik zoek een dance nummer wat begint met een soort van panfluit en een vrouwelijke zangstem. Ik kan stukjes tekst als
Dancing is what you do of iets in die richting nog herinneren en nog iets met Moooaaarrninlight
Ik hoop dat iemand hier weet welk nummer ik bedoel
Aaron Smith Feat Luvli - Dancin (Fuzzy Hair Vocal Mix)quote:Op zondag 3 februari 2008 14:18 schreef Qirta het volgende:
[..]
Ja het is em, Ik bedoel vast een of andere remix, maar dat lukt zelf wel om te vinden
Bedankt
Volgens mij is het deze:quote:Op zondag 3 februari 2008 18:35 schreef Erik26 het volgende:
Ik ben op zoek naar de naam van het volgende nummer:
onbekend.mp3 - 0.61MB
Het is opgenomen met mijn telefoon. Hoor het nummer vrij vaak maar heb geen idee hoe hij heet.
Hoop dat iemand kan helpen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |