Die secundaire arbeidsvoorwaarden zijn standaard bij de meeste grote detacheerders, en 2350 bruto met 2 jaar ervaring is niet weinig, maar ik denk dat hij meer kan krijgen.quote:Op woensdag 17 september 2008 10:18 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Kijk eens naar je secundaire voorwaarden.
En kijkend naar je werkervaring mag je zeker niet klagen.
hiervoor in de woningbouwsector (geen ICT-functie) verdiende ik zonder werkervaring 2150 bruto met 21 jaarquote:Op woensdag 17 september 2008 10:27 schreef Robsterr het volgende:
[..]
Die secundaire arbeidsvoorwaarden zijn standaard bij de meeste grote detacheerders, en 2350 bruto met 2 jaar ervaring is niet weinig, maar ik denk dat hij meer kan krijgen.
Ik klaag ook niet. Maar ik ben wel aan het rondkijken/ informeren wat andere bedrijven te bieden hebben (en daarbij sowieso niet kijkend naar alleen de salaris. Bij mijn huidige bedrijf heb ik wel een groeiplan met promotiemomenten (mits doelen behaald), dus ik kan ongeveer wel schatten waar ik over een jaarte of 3-5 sta.quote:Op woensdag 17 september 2008 10:18 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Kijk eens naar je secundaire voorwaarden.
En kijkend naar je werkervaring mag je zeker niet klagen.
Als je jezelf verhuurt voor een uurtarief van zeg 100/uur zit je op ruim 150k / jaar. Daar zit dan natuurlijk wel alles in: vakantie, auto, pensioen, verzekeringen, laptop ...quote:Op woensdag 17 september 2008 08:34 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Als je de volgende keer nou eens NUCHTER gaat reageren? Aan de andere kant, je bent zo wel vermakelijk.
Daar heb je op zich wel gelijk in. Ik ben zelf in de toekomst ook van plan om mijzelf te verhuren. Maar is het neit handiger om eerst je kennis in een specifiek vakgebied uit te diepen, contacten op te bouwen ed binnen een degelijke detacheringsbureau?quote:Op woensdag 17 september 2008 11:52 schreef Poekieman het volgende:
[..]
Als je jezelf verhuurt voor een uurtarief van zeg 100/uur zit je op ruim 150k / jaar. Daar zit dan natuurlijk wel alles in: vakantie, auto, pensioen, verzekeringen, laptop ...
Ik denk dat velen van jullie die voor detacheerders werken daardoor behoorlijk uitgebuit worden. Nou zal een junior niet voor 100/uur verhuurd kunnen worden, maar minder dan zeg 50/uur lijkt me sterk.
Lijkt me inderdaad heel verstandig. Je hebt namelijk helemaal niets om op terug te vallen en dat heb je in het geval van een detacheringsbureau wel. Tevens hebben die voldoende reserves om onverwachte zaken op te kunnen vangen. Het is niet zo zwart-wit als: ik verhuur mij vandaag en dan krijg ik vanzelf meer geld, de rest verandert niet.quote:Op woensdag 17 september 2008 11:59 schreef OGUZHAN_NL het volgende:
[..]
Daar heb je op zich wel gelijk in. Ik ben zelf in de toekomst ook van plan om mijzelf te verhuren. Maar is het neit handiger om eerst je kennis in een specifiek vakgebied uit te diepen, contacten op te bouwen ed binnen een degelijke detacheringsbureau?
Eventueel nadat je jezelf voldoende hebt ontwikkeld, dan pas te denken aan een freelance leven?
Een programeur, dba, systeembeheerder of tester die 100 per uur kan vragen, komt niet zoveel voor. Dat likt alleen de mensen die heel goed zijn in iets waar veel meer vraag naar is dan aanbod (dus nog meer dan in het het algemene tekort binnen de IT). Dus totdat jij aannemelijk kan maken dat dit jouw wel lukt, ga ik ervan uit dat je nog niet helemaal de uurtarieven kent. Juniors kosten in sommige gevallen maar 40 Euro per uur toen ik het laatst de tarieven eens naging trouwens...komt ook vaak omdat de detacheerders die goedkoop wegzetten zodat ze tenminste werkervaring krijgen! Dan kun je er later beter op verdienen namelijkquote:Op woensdag 17 september 2008 11:52 schreef Poekieman het volgende:
[..]
Als je jezelf verhuurt voor een uurtarief van zeg 100/uur zit je op ruim 150k / jaar. Daar zit dan natuurlijk wel alles in: vakantie, auto, pensioen, verzekeringen, laptop ...
Ik denk dat velen van jullie die voor detacheerders werken daardoor behoorlijk uitgebuit worden. Nou zal een junior niet voor 100/uur verhuurd kunnen worden, maar minder dan zeg 50/uur lijkt me sterk.
een externe SAPper met 4 jaar werkervaring kost al gauw 120/130 euro per uur hoor...quote:Op woensdag 17 september 2008 12:29 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Een programeur, dba, systeembeheerder of tester die 100 per uur kan vragen, komt niet zoveel voor. Dat likt alleen de mensen die heel goed zijn in iets waar veel meer vraag naar is dan aanbod (dus nog meer dan in het het algemene tekort binnen de IT). Dus totdat jij aannemelijk kan maken dat dit jouw wel lukt, ga ik ervan uit dat je nog niet helemaal de uurtarieven kent. Juniors kosten in sommige gevallen maar 40 Euro per uur toen ik het laatst de tarieven eens naging trouwens...komt ook vaak omdat de detacheerders die goedkoop wegzetten zodat ze tenminste werkervaring krijgen! Dan kun je er later beter op verdienen namelijk![]()
Je wordt bij een detacheerder best wel een beetje uitgebuit, maar zo erg als jij het nu maakt niet hoor.
Psst (spamquote:Op woensdag 17 september 2008 11:03 schreef Captain_Fabulous het volgende:
zie dat je ook tester bent, waar? (PM lukte niet, is dat soms stuk?)
3 jaar werkervaring -> 2200 euroquote:Op donderdag 18 september 2008 02:25 schreef VinnieJones het volgende:
ik snap niet dat ik als MBO'er meer verdien dan mensen met een HBO opleiding.![]()
MBO - ICT NIV 3
25 jaar
3 jaar werkervaring - ICT helpdesk intern
2200 Bruto per maand
En nog ben ik niet tevreden.
Binnenkort nieuwe contract besprekingen
Ik weet niet hoor, maar tegenwoordig starten de HBO-ers al op 2200, over het algemeen.quote:Op donderdag 18 september 2008 02:25 schreef VinnieJones het volgende:
ik snap niet dat ik als MBO'er meer verdien dan mensen met een HBO opleiding.![]()
MBO - ICT NIV 3
25 jaar
3 jaar werkervaring - ICT helpdesk intern
2200 Bruto per maand
En nog ben ik niet tevreden.
Binnenkort nieuwe contract besprekingen
holy shit.quote:Op donderdag 18 september 2008 12:41 schreef goldrushed2 het volgende:
Leeftijd: 30
Opleiding: MBO TI / HBO BI
Werkervaring: 11 jaar
Werkgever: Logica
Huidige functie: Competence lead (semi management)
Laptop: Ja
Vakantiegeld: 8,33%
Vakantiedagen: 28
13/14e maand of winstuitkering: Bonus
GSM: Declareren
Auto: ja / 700 pm
Andere secundaire arbeidsvoorwaarden: Pensioen, Ziektekosten (+partner) opleidingsbudget,
Werkweek: 40 uur
Maand salaris(bruto): 5600,- + E90,- netto onkostenvergoeding
Goodbye Logica!!!!!!
6 jaar werkervaring is al aardig wat, is daarom ook niet te vergelijken met HBO-ers zonder werkervaring die gewoon onderaan de ladder beginnen. Jij zal een aantal stappen overslaan en met een hoger basissalaris beginnenquote:Op donderdag 18 september 2008 11:56 schreef VinnieJones het volgende:
Als ik mijn HBO (duaal) af heb ( 3 years to go)begin ik pas te praten als het bedrag 3k of hoger is. Maar goed tot die tijd heb ik ook weer 6 jaar werkervaring .
3000 als binnenkomer?quote:Op donderdag 18 september 2008 11:56 schreef VinnieJones het volgende:
Ik zag hier een paar HBO ers voorbij flitsen die ook rond de 2000-2400 verdienen. Dat vind ik wat aan de magere kant.
Daarnaast zie ik ook in mijn omgeving HBO ers (wel beginnende werkers) voor 2000 bruto werken..
Als ik mijn HBO (duaal) af heb ( 3 years to go)begin ik pas te praten als het bedrag 3k of hoger is. Maar goed tot die tijd heb ik ook weer 6 jaar werkervaring .
60 voor een beginnend freelancer tegenwoordig mag je wel rekenen (wel met werkervaring dan hequote:Op woensdag 17 september 2008 13:07 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Een indicatie, gemiddelde tarieven freelance programmeurs, gemeten in 2003
Een beginnende freelancer berekent tarieven tussen de 30 en 45 euro per uur. Een ervaren freelancer berekent tarieven tussen de 45 en 60. Een zeer ervaren freelancer berekent tarieven tussen de 60 en 85 euro. De afgelopen 2 jaren staan de tarieven echter onder druk, omdat de budgetten van de inhurende bedrijven ook onder druk staan. De categorie zeer ervaren freelancers ondervinden daardoor veel concurrentie van de groep beginnende en ervaren freelancers. Noodgedwongen neemt deze groep genoegen met een lager uurtarief om te concurreren. Een klein deel (minder dan de helft) gaat niet mee met de lagere uurtarieven omdat ze bijvoorbeeld een sterk / trouw klantennetwerk hebben opgebouwd en geen problemen hebben om aan werk te komen.
Een paar jaar oud maar ga er niet van uit dat de tarieven in 5 jaar verdubbeld zijn, maar kijk nog wat verder.
Je doet net alsof 2400 weinig is voor mensen met een HBO opleiding.quote:Op donderdag 18 september 2008 11:56 schreef VinnieJones het volgende:
Ik zag hier een paar HBO ers voorbij flitsen die ook rond de 2000-2400 verdienen. Dat vind ik wat aan de magere kant.
Daarnaast zie ik ook in mijn omgeving HBO ers (wel beginnende werkers) voor 2000 bruto werken..
Als ik mijn HBO (duaal) af heb ( 3 years to go)begin ik pas te praten als het bedrag 3k of hoger is. Maar goed tot die tijd heb ik ook weer 6 jaar werkervaring .
Ik kom steeds vaker absurde bedragen tegen. Zelf hanteer ik voor mijn freelancewerkzaamheden van thuis, waar ik voornamelijk met PHP werk, een tarief van 60 euro per uur. Ik programmeer nu al een kleine tien jaartjes in PHP (en uiteraard de toeters en bellen die daar bij komen) en heb in de loop der tijd een heel tevreden klantenbasis opgebouwd. Ik zou, als ik zo naar de concurrentie en diens tarieven kijk, veel meer kunnen vragen, maar dan zou ik me kapot schamen.quote:Op donderdag 18 september 2008 16:37 schreef existenz het volgende:
[..]
60 voor een beginnend freelancer tegenwoordig mag je wel rekenen (wel met werkervaring dan he). Veel PHP freelancers rekenen echter nog steeds rond de 40 (Die zijn er gewoon veels te veel), SAP tarieven wil je niet eens weten wat die zijn tegenwoordig
. Ervaren freelancers qua development tussen de 60 en 100, maar het ligt sterk aan de opdracht. Budgetten staan overigens misschien enigzins onder druk, maar tot 2012 is er zeker een ernstig te kort aan personeel, waardoor de inhuurbudgetten zeker niet onder druk staan.
Dat is ieg momenteel wat ik hoor en zie.
Ik ben 2,5 jaar geleden voor 1800 bruto (op basis van 40 uur) begonnen bij mjn eerste baan. En ik was niet de enige die voor minder dan 2000 euro werkte, mijn collega's die gelijk met mij in dienst kwamen (ook HBO'ers) verdienden zelfs nog minder dan ik ...quote:Op donderdag 18 september 2008 19:03 schreef Tuvai.net het volgende:
Dat HBO-starttarief wordt hier ook flink aangedikt zeg.Sowieso is het hoge uitzondering dat ik echt HBO`ers aangenomen heb zien worden die meteen eisen bedrag X te verdienen, volledig uitgaande van dat papiertje. Overigens ken ik helemaal niet zo veel HBO`ers die het überhaupt gepresteerd hebben om zo'n starttarief te vragen.
Om nog maar te zwijgen over al die HBO`ers die ik ken die voor nog minder dan ¤2000 bruto per maand aan de arbeid zijn. Maar goed, het blijft dan ook Internet.
10 jaar, jij brengt dus als het goed is een hoop kennis buiten PHP om mee. De meeste PHP programmeurs die freelancen doen uberhaubt pas 3 jaar PHP, hebben geen IT achtergrond of komen uit een compleet andere hoek van de IT. Ik wil niet iedereen over 1 kam scheren, want er zijn er meer dan genoeg die het wel kunnen, maar nog meer die erg dubieus zijn (helaas).quote:Op donderdag 18 september 2008 19:07 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Ik kom steeds vaker absurde bedragen tegen. Zelf hanteer ik voor mijn freelancewerkzaamheden van thuis, waar ik voornamelijk met PHP werk, een tarief van 60 euro per uur. Ik programmeer nu al een kleine tien jaartjes in PHP (en uiteraard de toeters en bellen die daar bij komen) en heb in de loop der tijd een heel tevreden klantenbasis opgebouwd. Ik zou, als ik zo naar de concurrentie en diens tarieven kijk, veel meer kunnen vragen, maar dan zou ik me kapot schamen.Maar goed, dat zijn en blijven thuisprojectjes waar ik hooguit 12 uren per week mee bezig ben, zou natuurlijk een andere zaak zijn als het mijn primaire bron van inkomsten zou zijn.
Ik weet in ieder geval voldoende van PHP om er de dingen mee te doen die ik wil.quote:Op donderdag 18 september 2008 19:50 schreef existenz het volgende:
[..]
10 jaar, jij brengt dus als het goed is een hoop kennis buiten PHP om mee. De meeste PHP programmeurs die freelancen doen uberhaubt pas 3 jaar PHP, hebben geen IT achtergrond of komen uit een compleet andere hoek van de IT. Ik wil niet iedereen over 1 kam scheren, want er zijn er meer dan genoeg die het wel kunnen, maar nog meer die erg dubieus zijn (helaas).
Ik weet niet of ik goed genoeg ben, maarreh...PM ??? Bij voorbaat dank.quote:Op donderdag 18 september 2008 16:08 schreef goldrushed2 het volgende:
[..]
Yup, en er is nog plaats voor goede mensen ;-)
Waarom ben je huiverig voor de cultuur bij de grote detacheerders?quote:Op maandag 22 september 2008 12:22 schreef JiggyMF het volgende:
Leeftijd: 28
Opleiding: MBO Technische informatica
Werkervaring: 8 jaar relevant
Werkgever: Kleine detacheerder
Huidige functie: Software Engineer
Laptop: Ja
Vakantiegeld: 8%
Vakantiedagen: 25 (optie tot bijkopen)
13/14e maand of winstuitkering: Winstuitkering einde van het jaar. Gemiddeld tussen 2k en 5k euro bij vol jaar detachering (en soms hogere uitlopers).
GSM: Ja, volledig vergoed zakelijk/prive.
Auto: Ja (900 Ep/m 35k, 4jr, prive km ook vergoed)
Andere secundaire arbeidsvoorwaarden: GEEN pensioenvergoeding/ziektekosten vergoeding
Werkweek: 40u, vaak verkorting arbeidstijd bij detachering die wat verder van huis is (gemiddeld dag vrij extra/week in dat geval)
Maand salaris(bruto): 2950bruto
In overweging van baanaanbod grote(re) detacheerder voor een smak meer geld en vergelijkbare voorwaarden (echter met pensioenvergoeding, want dat nekt je toch echt als je dat zelf moet betalen a 200-300p/m netto, echter wat huiverig voor cultuur binnen 'grote' detacheerders.
Bij verkoop kan je grofweg uitgaan van 3,5 tot 4x uurloon.quote:Op maandag 22 september 2008 12:48 schreef Freudie het volgende:
SAP tarieven zitten rond de 95 a 100 euro per uur. Misschien iets hoger voor een projectleider, soms iets lager.
-edit-
Moet er wel even bijzetten dat dit wordt betaald door de consultancy bureau's aan de mensen. Aan de bedrijven worden deze mensen voor meer verkocht (rond de 125 schat ik zo in).
We hebben een C, we hebben een ...quote:Op maandag 22 september 2008 13:02 schreef Robsterr het volgende:
[..]
Ik werk bij de Franse detacheerder (de blauwe), en kan zeggen dat er hier meer gezelligheid en verbondenheid is dan bij menig klein bedrijf.
Het oude Volmacquote:Op maandag 22 september 2008 13:32 schreef JiggyMF het volgende:
@Robsterr
De bekende eleboogwerkverhalen etc. Absoluut niet gebaseerd op eigen ervaringen of ervaringen van mensen die ik heel goed ken.Maargoed, zulke verhalen doen me twijfelen.
Alhoewel ik aan de andere kant denk dat er niet zoveel verschil zit in de diverse detacheringsclubs, en je zit als detacheerder toch extern, dus maakt het al niet echt wat uit.
Wie is overigens de blauwe franse detacheerder? Oo
Groet.
Ik kan me er wel iets bij voorstellen, sprak laatst iemand die bij Getronics werkte, die had in 1,5 jaar al 6 verschillende managers boven zich gehad... Wat dat betreft is het verloop bij grote bedrijven vaak wat groter, maar dat betekent dus ook weer dat je zelf ook makkelijker kunt switchen indien je iets niet bevalt natuurlijk.quote:Op maandag 22 september 2008 13:02 schreef Robsterr het volgende:
[..]
Waarom ben je huiverig voor de cultuur bij de grote detacheerders?
3 jaar pinkroccade, 13 managers...quote:Op maandag 22 september 2008 13:52 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ik kan me er wel iets bij voorstellen, sprak laatst iemand die bij Getronics werkte, die had in 1,5 jaar al 6 verschillende managers boven zich gehad... Wat dat betreft is het verloop bij grote bedrijven vaak wat groter, maar dat betekent dus ook weer dat je zelf ook makkelijker kunt switchen indien je iets niet bevalt natuurlijk.
Nope, Accenture en IBM zijn de grotere Amerikaanse partijen in NL.quote:Op maandag 22 september 2008 13:48 schreef JiggyMF het volgende:
Ik ben om een of andere rede altijd in de veronderstelling geweest dat dat een amerikaans bedrijf is :S
Geen echte ervaring dus. Heb niet al te hoge verwachtingen alhoewel de vraag naar SAPpers wel vrij hoog is.quote:Op maandag 22 september 2008 23:35 schreef VinnieJones het volgende:
Wat verdient een startende SAP (HR , ABAP ) programmeur zo ongeveer ?
No (SAP) experience.
Eerst een aantal maanden in opleiding en inwerken.
Lease Auto + laptop.
Heb 3/4 jaar werkervaring in de ICT (Support, Helpdesk & licht beheer)
Binnenkort 2e gesprek dus.
Vergelijk jezelf dan ook even met iemand die 6 jaar ervaring hebtquote:Op donderdag 18 september 2008 11:56 schreef VinnieJones het volgende:
Ik zag hier een paar HBO ers voorbij flitsen die ook rond de 2000-2400 verdienen. Dat vind ik wat aan de magere kant.
Daarnaast zie ik ook in mijn omgeving HBO ers (wel beginnende werkers) voor 2000 bruto werken..
Als ik mijn HBO (duaal) af heb ( 3 years to go)begin ik pas te praten als het bedrag 3k of hoger is. Maar goed tot die tijd heb ik ook weer 6 jaar werkervaring .
quote:Op woensdag 17 september 2008 09:38 schreef OGUZHAN_NL het volgende:
Leeftijd: 27
Opleiding: Bedrijfskundige ICT HBO
Werkervaring: 2 jaar
Werkgever: Detachering
Huidige functie: Tester
Laptop: ja Ik ga ervan uit dat ik een laptop krijg.
Vakantiegeld: ja
Vakantiedagen: 27 22+ 3 = 25
13/14e maand of winstuitkering: 13e maand Volgens mij niet, hier moet ik nog achteraan gaan.
GSM: ja, Ik ga ervan uit dat ik een GSM krijg
Auto: ja
Andere secundaire arbeidsvoorwaarden: opleindingsbudget, collectieve verzekering, internetvergoeding, vergoeding alle kosten buitenland en nog veel meer Vergelijkbaar + maandelijkse onkostenvergoeding.
Werkweek: 40 uur
Maand salaris(bruto): 2350 euro 3250 euro![]()
Ik merk dat mijn inkomen niet aan de hoge kant is, maar daar wordt nog wat aan gedaan.
Sow, dat is een grote stap vooruit!quote:Op donderdag 25 september 2008 06:10 schreef OGUZHAN_NL het volgende:
Afgelopen dagen heb ik een beetje rondgekekn op de markt en ik heb een nieuwe aanbieding gekergen waar ik over na ga denken:
Doorgestreept: oude bedrag/ voorwaarde, daar achter nieuwe situatie als ik mijn contract accepteer.
[..]
Als je voor de vakantiedagen een uurloon neerzet, en hetwegvallen van de 13e maand mee neemt, zitten de jaarbedragen weer zo dicht bij elkaar dat andere factoren (sfeer bedrijf, bijvoorbeeld) ook weer heel hoog mee gaan tellen.quote:Op donderdag 25 september 2008 09:32 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Sow, dat is een grote stap vooruit!Ik geloof niet dat ik daar lang over na zou hoeven denken.
Ik houd me trouwens ook nog aanbevolen als iemand iets weet in de beheerrichting in zuidoost Nederland...
2 vakantiedagen verschil per jaar maar, ok, die 13e maand is een verschil, maar voor de rest stond erbij dat de secundaire arbeidsvoorwaarden vergelijkbaar zijn. Dan is het verschil toch nog best groot.quote:Op donderdag 25 september 2008 09:57 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Als je voor de vakantiedagen een uurloon neerzet, en hetwegvallen van de 13e maand mee neemt, zitten de jaarbedragen weer zo dicht bij elkaar dat andere factoren (sfeer bedrijf, bijvoorbeeld) ook weer heel hoog mee gaan tellen.
hey collega!quote:Op maandag 22 september 2008 13:02 schreef Robsterr het volgende:
[..]
Waarom ben je huiverig voor de cultuur bij de grote detacheerders?
Ik werk bij de Franse detacheerder (de blauwe), en kan zeggen dat er hier meer gezelligheid en verbondenheid is dan bij menig klein bedrijf.
Als je gaat solliciteren bij de Amerikaanse detacheerder(s) moet je ook een Amerikaanse bedrijfscultuur verwachten, als je hier op doelde.
je zegt het zelf al, meestal worden dat soort verhalen altijd verteld door iemand die een neef van een broer van zijn ex kende...quote:Op maandag 22 september 2008 13:32 schreef JiggyMF het volgende:
@Robsterr
De bekende eleboogwerkverhalen etc. Absoluut niet gebaseerd op eigen ervaringen of ervaringen van mensen die ik heel goed ken.Maargoed, zulke verhalen doen me twijfelen.
Alhoewel ik aan de andere kant denk dat er niet zoveel verschil zit in de diverse detacheringsclubs, en je zit als detacheerder toch extern, dus maakt het al niet echt wat uit.
Wie is overigens de blauwe franse detacheerder? Oo
Groet.
Collegaquote:Op donderdag 25 september 2008 10:56 schreef punchdrunk het volgende:
[..]
je zegt het zelf al, meestal worden dat soort verhalen altijd verteld door iemand die een neef van een broer van zijn ex kende...
natuurlijk zitten in elke organisatie lui die er een andere werkethiek op na houden dan jij en ik, maar ik pleit ervoor dat die bij de grote clubs minder zitten dan bij de kleine. het zelf-zuiverend mechanisme werkt er een stuk beter: niemand krijgt promotie omdat hij het golfvriendje van de chef is, zoals dat in kleine bedrijven wel vaak gebeurt.
en de blauwe franse detacheerder? tja... het schijnt "not don" te zijn om hier met bedrijfsnamen te gaan strooien, maar laten we het erop houden dat het een naam is waar je niet omheen kunt in de ICT.
Wat zijn je kwaliteiten ? ;-) anders heb ik nog wel iets voor je...quote:Op donderdag 25 september 2008 09:32 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Sow, dat is een grote stap vooruit!Ik geloof niet dat ik daar lang over na zou hoeven denken.
Ik houd me trouwens ook nog aanbevolen als iemand iets weet in de beheerrichting in zuidoost Nederland...
Lotgenoot!quote:Huidige functie: Tester
Maak het je niets uit, of je kan je niet voorstellen dat je er geen krijgt? Bepaal nu alvast even hoe je reageert als je er geen krijgt.quote:Laptop: ja Ik ga ervan uit dat ik een laptop krijg.
Een dertiende maand of bonus is niet altijd standaard. Stel dat je er geen krijgt?quote:13/14e maand of winstuitkering: 13e maand Volgens mij niet, hier moet ik nog achteraan gaan.
Ik ken maar weinig testers die standaard een gsm krijgen van hun bedrijf, grote kans dat die er niet bij zit. Bel je veel prive met je huidige bedrijfsGSM of niet? Zul je hem missen?quote:GSM: ja, Ik ga ervan uit dat ik een GSM krijg
vergelijkbaar leasebedrag? Er zitten best veel verschillen tussen sommige bedrijven.quote:Auto: ja
onkostenvergoedingen wotrden netto uitbetaald, dus dat is al snel een leuke aanvulling...quote:Andere secundaire arbeidsvoorwaarden: opleindingsbudget, collectieve verzekering, internetvergoeding, vergoeding alle kosten buitenland en nog veel meer Vergelijkbaar + maandelijkse onkostenvergoeding.
Wel erg veel "volgens mij" welletjes...quote:Op donderdag 25 september 2008 12:38 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Lotgenoot!
[..]
Maak het je niets uit, of je kan je niet voorstellen dat je er geen krijgt? Bepaal nu alvast even hoe je reageert als je er geen krijgt.
[..]
Een dertiende maand of bonus is niet altijd standaard. Stel dat je er geen krijgt?
2350/12=196 euro p/m als je het omrekent, je nieuwe aanbod ligt daar boven, dus je gaat er in geen geval op achteruit....3250-2350=900, dus zonder dertiende maand is je echte salarisstijging iets meer dan 700 Euro, nog steeds aardig.
[..]
Ik ken maar weinig testers die standaard een gsm krijgen van hun bedrijf, grote kans dat die er niet bij zit. Bel je veel prive met je huidige bedrijfsGSM of niet? Zul je hem missen?
[..]
vergelijkbaar leasebedrag? Er zitten best veel verschillen tussen sommige bedrijven.
[..]
onkostenvergoedingen wotrden netto uitbetaald, dus dat is al snel een leuke aanvulling...
Misschien wat verkeerd gequote van mij, maar het was bedoeld als reactie op de post waar jij ook op reageerde. Die persoon gebruikte nogal veel "volgens mij", wat ik raar vind als je net een contract getekend hebt.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:04 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Hum, ik laat monsterboard standaard de test vacatures naar me mailen omdat ik graag bijblijf. Dis ik weet soms wel waar ik het over heb vind ik ja...overigens gebruik ik de term 'volgens mij' geen 1 keer en reageer ik vrij feitelijk, 'volgens mij'.
same here, en wat me meteen opviel: alles is mogelijk, maar je moet het zelf regelen. als je een goed idee hebt, een leuke klus kunt krijgen ergens of op een onconventionele manier een positieve bijdrage kunt leveren, dan krijg je over het algemeen carte blanche. en vrijheid is wat mij betreft een groot goed in je werk!quote:Op donderdag 25 september 2008 11:59 schreef Robsterr het volgende:
[..]
Collega
Bedrijfsnamen strooien is idd een beetje "not done", maar aan de secundaire arbeidsvoorwaarden etc. kan je meestal al afleiden om welk bedrijf het gaat![]()
Ik ben erg blij met de structuur van onze werkgever, zoals je al zegt: geen vriendjespolitiek als het gaat om promoties e.d., je kan zomaar even binnenlopen bij de CEO voor een praatje als je daar zin in hebt (en hij tijd heeft) al met al een leuk, gezellig sfeertje
bij TS in ieder geval
yup, je hebt een berichtje terugquote:Op donderdag 25 september 2008 15:11 schreef CabinFever het volgende:
heb je je PM gelezen punchdrunk ?
Gezien ! Thanx ! Ik stuur je vanavond wel een pm met de gevraagde infoquote:Op donderdag 25 september 2008 15:31 schreef punchdrunk het volgende:
[..]
yup, je hebt een berichtje terug
moet dit in dit topic?quote:Op donderdag 25 september 2008 15:54 schreef CabinFever het volgende:
[..]
Gezien ! Thanx ! Ik stuur je vanavond wel een pm met de gevraagde info
Wat doe je zelf dan?quote:Op maandag 11 februari 2008 19:57 schreef PiRANiA het volgende:
dit is best een leuk topic
ikzelf doe nu 6Vwo, hierna ga ik hbo doen denk ik.
Het is dan wel eens leuk te kijken wat er nou zo'n beetje verdiend word.
Misschien raak ik een beetje offtopic, maar zijn er mensen met goede/slechte ervaringen met Hogeschool Leiden? PM mag ook, graag zelfs
Dat dus... je krijgt dus buiten je salaris een vergoeding voor een leaseauto.quote:Op vrijdag 26 september 2008 03:58 schreef sigme het volgende:
Die leasevergoeding gaat niet van je salaris af (maar komt er ook niet bij als je niet least). Wel gaat de fiscale bijtelling nog van je salaris af zodra je gaat leasen (+ je bijdrage aan een grotere bak en eventueel een bijdrage aan privegebruik).
Volgens mij zijn die goedkoper dan 635 euro zoals ik het toen eens bekeken had... Of die 635 euro zou incl. tankpas moeten zijn.quote:Op vrijdag 26 september 2008 07:09 schreef avotar het volgende:
[..]
Een auto uit de klasse 2 is bv een Polo, 206, Ibiza... dat soort auto's.
En hoeveel denk je dat de fiscale bijtelling ongeveer zal zijn.. Moet ik dan denken aan 200-300 bruto?quote:Op vrijdag 26 september 2008 03:58 schreef sigme het volgende:
Die leasevergoeding gaat niet van je salaris af (maar komt er ook niet bij als je niet least). Wel gaat de fiscale bijtelling nog van je salaris af zodra je gaat leasen (+ je bijdrage aan een grotere bak en eventueel een bijdrage aan privegebruik).
Tzal rond de 150 - 200 netto bijtelling zijn. Maar je moet niet vergeten dat er dan in je salaris ook een auto bijzit met tankpas waarbij je ook privé mag rijden. Dat is ook wat waard.quote:Op vrijdag 26 september 2008 08:59 schreef VinnieJones het volgende:
[..]
En hoeveel denk je dat de fiscale bijtelling ongeveer zal zijn.. Moet ik dan denken aan 200-300 bruto?
Ik wil er op netto loon namelijk niet achteruitgaan straks door een lease auto .
Ga inderdaad maar van dat laatste uit, dus de leasevergoeding is inclusief brandstof.quote:Op vrijdag 26 september 2008 07:48 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Volgens mij zijn die goedkoper dan 635 euro zoals ik het toen eens bekeken had... Of die 635 euro zou incl. tankpas moeten zijn.
quote:Op vrijdag 26 september 2008 08:59 schreef VinnieJones het volgende:
[..]
En hoeveel denk je dat de fiscale bijtelling ongeveer zal zijn.. Moet ik dan denken aan 200-300 bruto?
Ik wil er op netto loon namelijk niet achteruitgaan straks door een lease auto .
IT gaat vrijwel altijd uit van fulltime, maar je kunt vrijwel overal parttime onderhandelen.quote:Op zondag 16 november 2008 22:38 schreef zaara het volgende:
Even een schop, ik zie dat alle banen die hier vermeld worden fulltime zijn. Zijn er binnen de ICT wereld eigenlijk ook parttime banen? Op vacaturesites zie ik ook alleen maar fulltimebanen. Ik denk dat je alleen aantrekkelijk bent in de ict wereld als je flexibel en fulltime inzetbaar bent, klopt dit?
Op dit moment bezig met een informatica opleiding, maar zit te twijfelen of ik wel de goede keus heb gemaakt omdat ik na afstuderen eigenlijk niet fulltime wil werken en of dat überhaupt wel mogelijk is?
Ik hoop maar niet dat jij huizen bouwt.....quote:Op maandag 17 november 2008 01:34 schreef SingleCoil het volgende:
Leeftijd: 50
Opleiding: Drs. Economie, HBO Informatie, MBA Internationale bedrijfskunde
Werkervaring: 32 jaar
Werkgever: kleine zelfstandige product company
Huidige functie: Architect
gelukkig niet. ik ontwerp ict architecturenquote:Op maandag 17 november 2008 08:22 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Ik hoop maar niet dat jij huizen bouwt.....
Netjes, dat salaris haal je bij de grote jongens nietquote:Op maandag 17 november 2008 01:34 schreef SingleCoil het volgende:
Leeftijd: 50
Opleiding: Drs. Economie, HBO Informatie, MBA Internationale bedrijfskunde
Werkervaring: 32 jaar
Werkgever: kleine zelfstandige product company
Huidige functie: Architect
Laptop: Ja
Vakantiegeld: Ja
Vakantiedagen: 25+1 leeftijdsdag + 3 verplichte ADV
13/14e maand of winstuitkering: winstuitkering+ kwartaalbonus
GSM: Ja
Mobiel internet: Ja
Auto: Audi A6
Aandelen/opties: Ja
Andere secundaire arbeidsvoorwaarden:
* Pensioen
* Cursussen betaald
* Netto onkosten vergoeding
Werkweek: 40uur volgens mijn contract, in de praktijk een uur of 60, 70 per week
Maand salaris(bruto): ¤ 7500
Apart met een dergelijke opleiding achtergrond die erg business georienteerd is en niet techniek. Zeker in combi met je arbeidsvoorwaarden heb je toch netjes gedaan danquote:Op maandag 17 november 2008 19:04 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
gelukkig niet. ik ontwerp ict architecturen
Maar daar maak je ook gewoon 40 uur en niet het dubbele zoals hijquote:Op maandag 17 november 2008 19:08 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Netjes, dat salaris haal je bij de grote jongens niet
Dat valt mee hoor, ik krijg regelmatig aanbiedingen van 'de grote jongens' (zoals iedereen natuurlijk) en het salaris is eigenlijk nooit een probleem.quote:Op maandag 17 november 2008 19:08 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Netjes, dat salaris haal je bij de grote jongens niet
Ik ben ooit (in '78) begonnen als trainee programmeur bij de Rabobank, daarna als systeemprogrammeur gewerkt en vervolgens het management ingegaan. Ik heb al mijn studie's in de avonduren gedaanquote:Op maandag 17 november 2008 19:08 schreef existenz het volgende:
[..]
Apart met een dergelijke opleiding achtergrond die erg business georienteerd is en niet techniek. Zeker in combi met je arbeidsvoorwaarden heb je toch netjes gedaan dan
Toch valt dat wel mee hoor. Ik zit wel drie tot vier dagen per week in het buitenland en ben dan veel reistijd kwijt. Maar als je daar toch zit kun je beter werken (of studeren) dan op je hotelkamer hangen. We werken verder in een klein team (een man of 30) en dan is de grens tussen werk en privé al snel denkbeeldig, zeker als je ook nog eens een redelijk belang in de onderneming hebt.quote:Maar daar maak je ook gewoon 40 uur en niet het dubbele zoals hij
Niet heul veul.quote:Op dinsdag 18 november 2008 21:58 schreef Abdullah24 het volgende:
Wat verdient Ict mederwerker Nivo 2...
En hoe ziet hem dag er uit? ik zou het graag is willen hooren van mensen die de baan doen of ooit van gehoort hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |