Die strijd is ten einde...quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:01 schreef Whiteguy het volgende:
Ik wel.. dus wat dat betreft heb ik wel een pluspunt in de slepende strijd om majo
De sfeer misschien?quote:Op donderdag 17 januari 2008 14:56 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Lastig lastig lastig... ik moet nu minimaal een sterk punt noemen van de groep waarmee ik heb samengewerkt, maar het enige dat ik kan verzinnen is dat er uiteindelijk iets klaar was...
Ik heb nu maar gezegd dat ondanks dat we met een kleine groep waren er toch een resultaat uit kwamquote:Op donderdag 17 januari 2008 14:58 schreef Etcetera het volgende:
[..]
proberen zo subtiel mogelijk iets positefs te zeggen dat eigenlijk zo bagger was
Sfeer was ik ook niet zo blij mee, en dat staat wel heel erg als je dat als eerste sterke punt noemtquote:
Een vriend belde me laatst. Nog voor de eerste 'tuuut' uitgetuut was had ik al opgenomen. Dat moet je niet doen.quote:Op donderdag 17 januari 2008 14:57 schreef MaJo het volgende:
[..]Ja tegenwoordig heb je daar regels voor, je moet minstens een paar uur wachten voor je antwoord ofzo
Ik doe daar trouwens niet aan mee, vriendinnen zeggen ook altijd dat ik moet wachten met antwoorden maar ik hou niet van dat soort spelletjes
Nu denkt je baas dus dat je hem leuk vindtquote:Op donderdag 17 januari 2008 14:58 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Ik doe dat alleen bij mn baas als ie weer belt (voicemail inspreekt omdat ik niet opneem) of smst of ik extra kom werken
Ik vind dat dus zo'n ontzettende onzin he. Daar gaat de spontaniteitquote:Op donderdag 17 januari 2008 15:12 schreef Soempie het volgende:
[..]
Een vriend belde me laatst. Nog voor de eerste 'tuuut' uitgetuut was had ik al opgenomen. Dat moet je niet doen.Verder kwam ik er dat gesprek achter dat het ook not done is om op een vraag of je het weekend tijd hebt heel enthousiast te reageren en te zeggen dat je natúúrlijk tijd hebt.
Dan moet je zeggen dat je dat nog moet bekijken in je agenda of dat je het nog laat weten.
Ik vind het altijd leuk als mensen enthousiast reageren op plannen. En ik vind hem strontirritant dat hij altijd nog wel laat weten of iets zou kunnen of niet. Daar doet hij dan ook gewoon dagen over.![]()
quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:17 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nu denkt je baas dus dat je hem leuk vindt![]()
Nee hoor, zijn baas denkt dat ie hem leuk vindtquote:Op donderdag 17 januari 2008 15:21 schreef Soempie het volgende:
[..]
![]()
Het is andersom z'n baas vindt hem juist belangrijker.Heel slim van WG.
vind ik ookquote:Op donderdag 17 januari 2008 15:26 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nee hoor, zijn baas denkt dat ie hem leuk vindt
Precies.quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:19 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik vind dat dus zo'n ontzettende onzin he. Daar gaat de spontaniteitAls iemand die ik leuk vind mij belt dan neem ik op, als ie smst dan sms ik meteen terug, als ie vraagt of ik in het weekend iets te doen heb geef ik eerlijk antwoord. Ik snap echt niet waarom dit soort spelletjes zouden werken? Jaja hard to get, je moet ook niet té eager zijn maar er zit toch wel een groot verschil tussen spontaan zijn en wanhopig zijn denk ik...
Ik neem het maar van je aan.quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:26 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nee hoor, zijn baas denkt dat ie hem leuk vindt
Woei!quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:25 schreef Etcetera het volgende:
ik begin weer hoop te krijgen dat ik m'n opdracht afkrijg
Ik krijg binnenkort wel een etentje van hemquote:Op donderdag 17 januari 2008 15:26 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nee hoor, zijn baas denkt dat ie hem leuk vindt
Van hem of met hem?quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:30 schreef Whiteguy het volgende:
Ik krijg binnenkort wel een etentje van hem![]()
indeedquote:
Beide, maar ook zn vrouw en nog 3 collega's zijn er bij dus ik denk niet dat ie me (in ieder geval niet daar op dat moment) gaat proberen te versierenquote:
Ik heb morgenavond in Leeuwarden een barbecuequote:Op donderdag 17 januari 2008 15:28 schreef Soempie het volgende:
[..]
@Tim, ga je morgen met de trein naar huis? Of blijf je in Leeuwarden?
Binnen?quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:39 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik heb morgenavond in Leeuwarden een barbecue
Goeie timing...quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:39 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik heb morgenavond in Leeuwarden een barbecue
Als het goed is nietquote:
Het idee van een winterbarbecue leeft bij mij al langer, nu kan ik er ook echt naar een toe gaan dus zal ik het doen ook!quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:45 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Goeie timing...![]()
[ afbeelding ]
Zie je welquote:Op donderdag 17 januari 2008 15:30 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Ik krijg binnenkort wel een etentje van hem![]()
Maar dat is eigenlijk omdat ik en enkele anderen nu 5+ jaar daar werken.
Heb ooit in de USA staan BBQ'en bij ongeveer -5 graden in de sneeuw, want de 'grill' (zeg daar geen 'barbeque' tegen de trots van de heer des huizes!!!) moet daar onder alle omstandigheden gebruikt worden..quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:50 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Het idee van een winterbarbecue leeft bij mij al langer, nu kan ik er ook echt naar een toe gaan dus zal ik het doen ook!
quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:57 schreef MadMaster het volgende:
Nu mijn date met MaJo van de baan is, ga ik weer eens wat tijd aan andere dingen besteden.
Een zelfgemaakte opname van 'Musical To The Max' op CD zetten bijvoorbeeld...
en een frikandel is nog wel 1 van de minst lekkere stukjes vleesquote:Op donderdag 17 januari 2008 15:58 schreef ElizabethR het volgende:
LOL, ik heb een hekel aan BBQ-en. Ik heb sowieso een hekel aan vlees eten, of het moet een lekkere frikandel zijn. Ik eet wel vlees, maar je doet me er geen ENORM plezier mee.
Verder doet mijn sjow kees het best wel aardig
Zonsopgangenquote:Op donderdag 17 januari 2008 16:01 schreef Nembrionic het volgende:
Er hangt trouwens een mooie zonsopgang boven de vallei
O, dat waren we dus nog niet in jouw beleving...quote:
I knew it...quote:Wat is dat Musical To the Max?
It's about time friendquote:Op donderdag 17 januari 2008 15:57 schreef MadMaster het volgende:
Een zelfgemaakte opname van 'Musical To The Max' op CD zetten bijvoorbeeld...
Hier hebben we niet eens een mooie zonsondergang waar dan ook...quote:Op donderdag 17 januari 2008 16:01 schreef Nembrionic het volgende:
Er hangt trouwens een mooie zonsopgang boven de vallei
Ja, ja, ja...quote:Op donderdag 17 januari 2008 16:06 schreef ElizabethR het volgende:
It's about time friend![]()
En vergeet Sjefke niet
Hmm.. ik denk er ook over na iets minder vlees te eten.quote:Op donderdag 17 januari 2008 15:58 schreef ElizabethR het volgende:
LOL, ik heb een hekel aan BBQ-en. Ik heb sowieso een hekel aan vlees eten, of het moet een lekkere frikandel zijn. Ik eet wel vlees, maar je doet me er geen ENORM plezier mee.
Verder doet mijn sjow kees het best wel aardig
Prachtige foto's ERquote:Op donderdag 17 januari 2008 15:58 schreef ElizabethR het volgende:
LOL, ik heb een hekel aan BBQ-en. Ik heb sowieso een hekel aan vlees eten, of het moet een lekkere frikandel zijn. Ik eet wel vlees, maar je doet me er geen ENORM plezier mee.
Verder doet mijn sjow kees het best wel aardig
Ik zal eens een keer een foto schieten vanuit het raam hier.quote:Op donderdag 17 januari 2008 16:07 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Hier hebben we niet eens een mooie zonsondergang waar dan ook...![]()
* MadMaster telt de dagen af: Nog 10 te gaan...
Ik bedoel het meer in de trant van 'we kunnen altijd nog vrienden blijven', zoals je nadat het uit is zo leuk tegen elkaar zegtquote:Op donderdag 17 januari 2008 16:05 schreef MadMaster het volgende:
[..]
O, dat waren we dus nog niet in jouw beleving...
[..]
I knew it...![]()
http://www.musicaltothemax.nl
Heb dat bezocht ergens in december en heb de hele show opgenomen.
ER heeft al een sample van me ontvangen...
Zo'n grote maan.quote:Op donderdag 17 januari 2008 16:10 schreef LadyBlack het volgende:
Zonsondergangen zijn hier best mooi
Ik word trouwens altijd blijer van een mooie maan 's nachts
Oeh waar ga je heen?quote:Op donderdag 17 januari 2008 16:07 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Hier hebben we niet eens een mooie zonsondergang waar dan ook...![]()
* MadMaster telt de dagen af: Nog 10 te gaan...
Ik geloof dat MaJo daar eigenlijk zelf heel goed toe in staat isquote:Op donderdag 17 januari 2008 16:11 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ja, ja, ja...
Nu jij je gelijke hebt gevonden in MaJo kan je mijn rol om haar bezig te houden mooi overnemen en kan ik die opname uit gaan werken...
Ik hoop dat ik dat zondag kan gaan doen...
Moet alleen even het programmaboekje opzoeken met alle tracks, scheelt me weer zoeken in de opname. Alleen na de schilderpartij afgelopen weekend is er veel op een andere plek terecht gekomen dan waar die spullen eerst lagen, dus...![]()
Sjef B. ligt al klaar, nog nieuw in den plastiek...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |