Ik was weliswaar met de auto, maar ja eh. Toch wel een paar biertjes ja. Ik wilde om hooguit half 11 weg, maar het werd toch weer half 1quote:
quote:Op donderdag 17 januari 2008 09:15 schreef cosmick het volgende:
[..]
Ik was weliswaar met de auto, maar ja eh. Toch wel een paar biertjes ja. Ik wilde om hooguit half 11 weg, maar het werd toch weer half 1.
'k weet niet hoe het in de andere layouts zit, maar in fokdark kan ie volgens mij ook nog wel in z'n geheel wat breeder.quote:Op woensdag 16 januari 2008 23:23 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Geen plek meer voor, anders worden de afbeeldingen wel heel erg klein.
Happy Ending bedoel je, neem ik aan? Inderdaad erg mooi. Het meeste werk van Joe Jackson HAAT ik, maar dit is een juweeltje. Vroegah stond ie in Vara's Verrukkelijke 15, kan ik me nog herinneren. Oja, Into The Light vind ik ook mooi.quote:
Yup, Happy Ending. Elaine Caswell zingt ook zo leukquote:Op donderdag 17 januari 2008 09:31 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Happy Ending bedoel je, neem ik aan? Inderdaad erg mooi. Het meeste werk van Joe Jackson HAAT ik, maar dit is een juweeltje. Vroegah stond ie in Vara's Verrukkelijke 15, kan ik me nog herinneren. Oja, Into The Light vind ik ook mooi.
Ja, en om 11 denk je, nou 11.30 dan..quote:Op donderdag 17 januari 2008 09:21 schreef SilentChaos het volgende:
Bekend probleem hoor Cos
Neem je jezelf voor: om 11 uur wil ik thuis zijn
Vervolgens is't 11 uur, blijf je wat langer en voor je't weet ben je pas half 1 thuis...
Volgende dag heb je spijt!
quote:
quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:09 schreef cosmick het volgende:
[..]
Mwah, echt crazy niet hoor.
Maar het is wel gezellig op die wolk.
quote:
Oh, hahaa. Ekdom kan dat!quote:Op donderdag 17 januari 2008 11:07 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ekdom was ff aan 't kutten met wat geluidseffecten bij JUMP.
quote:Op donderdag 17 januari 2008 11:08 schreef cosmick het volgende:
[..]
Oh, hahaa. Ekdom kan dat!
Hij moet the Lemon Tree weer eens draaien! "rinkeldekinkel!".
Dit nummer is wel legendarisch goed vergeleken met dat ene bepaalde martelnummer *ril*.quote:Op donderdag 17 januari 2008 11:18 schreef Roel_Jewel het volgende:
Dan word je geïnterviewd op de radio en krijg je de kans om een geniale plaat te laten draaien... en wat vraagt die doos dan aan...? Juist, Snow Patrol met een simpel deuntje.
quote:Op donderdag 17 januari 2008 11:23 schreef Againzender het volgende:
Gaat lekker hier. Axel maakt van Gerards 'rock&roll' iets dat lijkt op 'rottekool!'
En dit nummer heet natuurlijk Sukkel in the sand
quote:Op donderdag 17 januari 2008 11:31 schreef SilentChaos het volgende:
AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaah Keane
Ik heb ooit op Yorin bij Henk Westbroek (en Jelmer) een CD gewonnen van Keane...1 keer gerdaaid, daarna nooit meer
Ik stuurde altijd SMS-jes naar die gasten...Jelmer belde me wel vaak vanwege die smsjes en dan was't elke keer: Oh jij weer
Geweldig programma was dat jaquote:Op donderdag 17 januari 2008 11:31 schreef SilentChaos het volgende:
AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaah Keane
Ik heb ooit op Yorin bij Henk Westbroek (en Jelmer) een CD gewonnen van Keane...1 keer gerdaaid, daarna nooit meer
Ik stuurde altijd SMS-jes naar die gasten...Jelmer belde me wel vaak vanwege die smsjes en dan was't elke keer: Oh jij weer
Wie? M. aan de lijn?quote:Op donderdag 17 januari 2008 11:42 schreef cosmick het volgende:
[..]
Weheheheheheee!!!!!
Ik zat ff te genieten. Wat een geweldig mooie stem heeft ze toch!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |