Gaan we woorden vangen, skattie?quote:Op maandag 14 januari 2008 21:19 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ze krijgt hem meer tussen haar oren
Ben weleens bij Aphrodite geweest maar het is niet de moeder van Amanda die daar eigenaresse isquote:Op maandag 14 januari 2008 21:11 schreef tuinfluiter het volgende:
Niet de Hizi op de Concourslaan dat is ergens anders,
Hizi op het Buikslotermeerplein 110 Amsterdam Noord.
Amanda zei dat haar moeder een zonnebankstudio erbij heeft.
Jan zit op de Buiten Wieringerstraat, hoek Haarlemmerdijk, einde nieuwe dijk
ik kende de bedrijfsleider die uit een keurig bankiers gezin kwam uit Amsterdam -zuid
en dit erbij deed als verzorger en gastheer in het weekeinde . Alles in geheim.
Maar wat hebben we er eigenlijk aan ?
Amanda ziet haar moeder weer tijdens of na het golfen zei ze net om 21:00 uur.
Ik ga niet op haar stemmen nu de popupoll loopt , omdat ik Amanda zielig vind,
de kas niet spekken voor John.![]()
Nou he, dat maakt haar een enorme eigenwijze kuthquote:Op maandag 14 januari 2008 21:28 schreef beequeen het volgende:
Huub: Ik heb fouten gemaakt, jij toch ook?
Lieke: Ik heb geen fouten gemaakt.
Puh lease Lieke, geef eens een keertje toe.
Ik las dat we beter verder in Amanda topic konden,quote:Op maandag 14 januari 2008 21:25 schreef avonne het volgende:
tuinfluiter, ging het over specifiek het adres van één van die zonnestudio's?
Tuuuuurlijk.quote:Op maandag 14 januari 2008 21:32 schreef lorence1 het volgende:
zal het weer op ruzie uitllopen?
Joh, echt waar? Lieke wist vanaf dag 1 dat Huub poly amoureus was en toch duikt ze met hem het bed in en wilde met hem verder.quote:Op maandag 14 januari 2008 21:28 schreef Nostalgist het volgende:
Lieke geeft aan dat zij en Huub totaal andere normen en waarden hebben....
Luister naar je gevoelquote:Op maandag 14 januari 2008 21:32 schreef lorence1 het volgende:
zal het weer op ruzie uitllopen?
Is dit gesprek ook al gescript ?quote:Op maandag 14 januari 2008 21:34 schreef beequeen het volgende:
[..]
Joh, echt waar? Lieke wist vanaf dag 1 dat Huub poly amoureus was en toch duikt ze met hem het bed in en wilde met hem verder.
Ach, waar heb ik het over.....tot morgen en geniet van dit gescripte gesprek. Kan Lieke sowieso niet horen.
Succes voor de COSsers van vanavond .
Waar is dat oude Mamanda topic gebleven? Copycat, kan jij hem nog terugvindenquote:Op maandag 14 januari 2008 21:31 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Ik las dat we beter verder in Amanda topic konden,
maar Amanda vertelde dat haar moeder een zonnestudio had in Amsterdam Noord,
nu nog steeds ?, ik weet het niet.
Ik was dit alweer vergeten, want haar Turkse stief vader had ook een modellenbureau, overleed.............
Thomas Slayer begon er net weer over.
Amanda vertelde ook een kapsalon aan huis te hebben , maar dat haar moeder nu een huis heeft gekocht
voor hen in Zaandam en elders woont.................
zo zie ik het ook precies.quote:Op maandag 14 januari 2008 21:37 schreef Katewalker het volgende:
Lieke haar gevoel voor Huub is helemaal blank zegt ze. Dat Lieke niet meer verliefd is op Huub kan je haar niet kwalijk nemen. Verliefdheid kan ineens over zijn....Maar wat ik haar wel kwalijk neemt is dat ze Huub daarvan de schuld geeft...én bovendien legt ze ook bij hem neer dat ze nu een afkeer van hem heeft...en dat laatste heeft niks met Huub te maken maar met de dame zelf...zij is maanden met Huub door gegaan terwijl ze niet meer verliefd was...die afkeer die ze nu voelt en op Huub projecteert is de afkeer voor haarzelf..dat geloof ik echt..
Is Godmother Thea Moear Amanda's moer, deel 2quote:Op maandag 14 januari 2008 21:37 schreef Kaleddis het volgende:
Waar is dat oude Mamanda topic gebleven? Copycat, kan jij hem nog terugvinden
Thanks!quote:Op maandag 14 januari 2008 21:49 schreef Copycat het volgende:
[..]
Is Godmother Thea Moear Amanda's moer, deel 2
En nu ben ik weer project runwayen.
knipper knipper knipper knipper Hey hey heyquote:Op maandag 14 januari 2008 21:47 schreef beequeen het volgende:
Laatste capje. De politiek correcte , doe je ding, blijf bij je gevoel, wortelchakra, ik voel me keigoed en schijt heeft aan alles Lieke.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 14 januari 2008 21:55 schreef ericahysterica het volgende:
lieke heeft nog geen respect voor huub
owwwwwwwww wisten we nog niet.![]()
Huub wat zie je toch in dat irritante zeikkonijn afin streams weer uit dus
Ik vind het een goed filmpje, zonder franje!quote:Op maandag 14 januari 2008 21:46 schreef neehe het volgende:
Ik snap niet dat Huub trots op dat filmpje is.
Kan het nou niet echt een positief filmpje vinden.
Thanks!quote:Op maandag 14 januari 2008 21:55 schreef Leandra het volgende:
Mooie OP Nostalgist![]()
Wat een intrieste toestand dat Amanda d'r moeder er nu weer eens niet voor haar zal zijn![]()
Dat ze er geen behoefte aan heeft om in die villa op visite te komen kan ik me nog voorstellen, maar dat ze op het enige moment dat haar kind wat ze al een jaar niet gezien heeft een paar uur buiten die villa en die 108 camera's kan zijn een tripje naar Miami gaat maken is te zielig voor woorden
Ik vind dat ze zo voor 100% gelijk heeft. Heerlijk een kerel die je zo vernederd hebt en zo smerig behandeld heeft, verdient alleen dit.......quote:Op maandag 14 januari 2008 21:52 schreef Katewalker het volgende:
Zodra Huub gaat voelen dat Lieke in het gesprek boven hem gaat staan wordt hij boos...een heel normale reactie...kijk naar de kop van Lieke..die hooghartige blik..en de nu boze ogen van Huub..Lieke duwt hem gewoon neer...Huub verzet zich daartegen..logisch toch?![]()
Ik hoop dat dit echt het allerlaatste gesprek is tussen Huub en Lieke..Ik weet dat Huub een volhouder is...in Jaap bleef hij ook maar vertrouwen hebben..die kreeg hij wel weer aan zijn kant maar met Lieke gaat dat niet lukken...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |