Ik snap niet wat mensen daar chagerijnig aan vinden.. Ik denk dat het eerder richting 'aangeslagen' is..quote:Op zondag 27 januari 2008 17:17 schreef Jojoortje het volgende:
Ik was het helemaal eens met Gordon en die sneer richting Charlene was ook terecht...
Charlene werd gewoon chagrijnig toen ze een keer kritiek van de jury hoorde
Kwa karakter heb ik veel meer met Nikki dan met Charlene...
Heb het niet over de zangkwaliteiten, want Charlene is wat dat betreft natuurlijk helemaal briljant
Nouja ik vatte het meer op als "Huh? Ik krijg kritiek?? Hoe kan dat??"quote:Op zondag 27 januari 2008 18:50 schreef Hockeylotje het volgende:
[..]
Ik snap niet wat mensen daar chagerijnig aan vinden.. Ik denk dat het eerder richting 'aangeslagen' is..
Dat is jouw interpretatie. Die niet klopt.quote:Op zondag 27 januari 2008 18:52 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Nouja ik vatte het meer op als "Huh? Ik krijg kritiek?? Hoe kan dat??"
Oh dan zou jou interpretatie kloppen denk ikquote:Op zondag 27 januari 2008 18:53 schreef Marble het volgende:
[..]
Dat is jouw interpretatie. Die niet klopt.
Zo hé, egootje heb jijquote:Op zondag 27 januari 2008 18:57 schreef Marble het volgende:
Houd dat maar gewoon als vuistregel aan ja, dat mijn interpretaties altijd kloppen. Mag je altijd als leidraad gebruiken.
Nou ja, al was dat zo, dan nog zou dat niet minder dan terecht zijn. Zing je zo'n ontzettend lekker funky nummer, helemaal vlekkeloos en echt als een ster wat mij betreft, krijg je zo'n zinloos commentaar als dat van Gordon. Daar zou ik ook moedeloos van worden eh. Sterker nog, ik zou die Gordon in zijn oor schreeuwen dat jezelf zijn als artiest van veel grotere waarde is dan een grote meute die achter je aanloopt, zeker na idols. Het kleinste beetje echte, en leuke dat er nog aan dat hele programma te beleven valt door zangeressen zoals Charlene en haar authenticiteit wordt hier ook nog even mee afgerekend. ik kan wel janken. we mogen blij zijn dat figuren als John iets meer waarde aan dit soort dingen hechten..quote:Op zondag 27 januari 2008 18:52 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Nouja ik vatte het meer op als "Huh? Ik krijg kritiek?? Hoe kan dat??"
quote:Op maandag 28 januari 2008 00:48 schreef BaasvandeWereld het volgende:
[..]
Nou ja, al was dat zo, dan nog zou dat niet minder dan terecht zijn. Zing je zo'n ontzettend lekker funky nummer, helemaal vlekkeloos en echt als een ster wat mij betreft, krijg je zo'n zinloos commentaar als dat van Gordon. Daar zou ik ook moedeloos van worden eh. Sterker nog, ik zou die Gordon in zijn oor schreeuwen dat jezelf zijn als artiest van veel grotere waarde is dan een grote meute die achter je aanloopt, zeker na idols. Het kleinste beetje echte, en leuke dat er nog aan dat hele programma te beleven valt door zangeressen zoals Charlene en haar authenticiteit wordt hier ook nog even mee afgerekend. ik kan wel janken. we mogen blij zijn dat figuren als John iets meer waarde aan dit soort dingen hechten..
Je hebt zeker een punt hoor!quote:Op maandag 28 januari 2008 00:48 schreef BaasvandeWereld het volgende:
[..]
Nou ja, al was dat zo, dan nog zou dat niet minder dan terecht zijn. Zing je zo'n ontzettend lekker funky nummer, helemaal vlekkeloos en echt als een ster wat mij betreft, krijg je zo'n zinloos commentaar als dat van Gordon. Daar zou ik ook moedeloos van worden eh. Sterker nog, ik zou die Gordon in zijn oor schreeuwen dat jezelf zijn als artiest van veel grotere waarde is dan een grote meute die achter je aanloopt, zeker na idols. Het kleinste beetje echte, en leuke dat er nog aan dat hele programma te beleven valt door zangeressen zoals Charlene en haar authenticiteit wordt hier ook nog even mee afgerekend. ik kan wel janken. we mogen blij zijn dat figuren als John iets meer waarde aan dit soort dingen hechten..
quote:Op zondag 27 januari 2008 10:26 schreef Leigh het volgende:
Vond dat Jamiroquai-nummer juist erg goed bij haar passen! Kende het niet. Dat was de eerste keer dat ik het hoorde en had tijdens het nummer al iets van: even opzoeken als Charlene klaar is met zingen.
Ze heeft me in 1 keer gek van dat nummer gemaakt.
Dat commentaar dat ze niet commercieel genoeg is, dat ze er bang voor is en dat ze daarom zo'n nummer kiest, lijkt me de reinste onzin. Ze vond dat nummer goed bij haar passen. Mag ze zichzelf blijven? Dacht het wel!
Kreeg sterk het idee dat ze van Charlene een of ander tienerzangidool willen maken ala Britney (in haar goede jaren). Dat lijkt me niets voor Charlene. Blijf lekker bij jezelf, meid!![]()
![]()
Klopt ook, maaer Gordon hoeft 't niet op zo'n manier te brengen zoals hij het zaterdag deed!quote:Op maandag 28 januari 2008 01:25 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Je hebt zeker een punt hoor!
Maar ik snap Gordon ook wel! Charlene moet niet (en ik zeg het voorzichtig) 'te arrogant' worden. Ze moet wel elke week denken: Met welk nummer kan ik het publiek helemaal inpakken? En niet alleen maar een nummer uitkiezen waar ze zich zelf helemaal goed bij voelt. Ze moet daar allebei rekening mee houden...
Wat een onzin toch. Ze pakte mij volledig in. Ze heeft een unieke verfrissende stem, maakt echte muziek, heeft verreweg de meest boeiende, professionele en eche performance van allen en ze wordt gewoon gedwongen standaard muziek te maken, omdat ze anders niet zou pakken. Echt belachelijk gewoon.quote:Op maandag 28 januari 2008 01:25 schreef Jojoortje het volgende:
Ze moet wel elke week denken: Met welk nummer kan ik het publiek helemaal inpakken? En niet alleen maar een nummer uitkiezen waar ze zich zelf helemaal goed bij voelt. Ze moet daar allebei rekening mee houden...
Charlene is juist enorm zichzelf en nee, ze is niet arrogant. Als je de video nog even terugkijkt zie je dat ze direct na afloop helemaal niet zo overtuigd is van haar eigen optreden (en dat is niet gespeeld). Ze zat de rest van de avond ook een beetje sip te kijken vanwege het commentaar van Gordon. Dat was hard aangekomen (en Martijn had dat ook door). En dat allemaal terwijl ze het gewoon briljant had gedaan. Ik krijg zelf geen genoeg van het MP3tje dat ik ervan gebakken heb. Als er hier één arrogant was dan was het wel Gordon, en dan vooral met zijn opmerking niet meer doen. Gordon, laat de kandidaten toch lekker zelf uitzoeken wat ze willen zingen (binnen het thema). Niet mee bemoeien. Gelukkig hebben we John Ewbank ook nog, dat vind ik echt een aanwinst voor de jury.quote:Op maandag 28 januari 2008 01:25 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Je hebt zeker een punt hoor!
Maar ik snap Gordon ook wel! Charlene moet niet (en ik zeg het voorzichtig) 'te arrogant' worden. Ze moet wel elke week denken: Met welk nummer kan ik het publiek helemaal inpakken? En niet alleen maar een nummer uitkiezen waar ze zich zelf helemaal goed bij voelt. Ze moet daar allebei rekening mee houden...
Daar kan ik me ook wel in vinden! John zegt tenminste waar het op staat en Charlene is niet arrogantquote:Op dinsdag 29 januari 2008 01:26 schreef Riparius het volgende:
[..]
Charlene is juist enorm zichzelf en nee, ze is niet arrogant. Als je de video nog even terugkijkt zie je dat ze direct na afloop helemaal niet zo overtuigd is van haar eigen optreden (en dat is niet gespeeld). Ze zat de rest van de avond ook een beetje sip te kijken vanwege het commentaar van Gordon. Dat was hard aangekomen (en Martijn had dat ook door). En dat allemaal terwijl ze het gewoon briljant had gedaan. Ik krijg zelf geen genoeg van het MP3tje dat ik ervan gebakken heb. Als er hier één arrogant was dan was het wel Gordon, en dan vooral met zijn opmerking niet meer doen. Gordon, laat de kandidaten toch lekker zelf uitzoeken wat ze willen zingen (binnen het thema). Niet mee bemoeien. Gelukkig hebben we John Ewbank ook nog, dat vind ik echt een aanwinst voor de jury.
He verdomme, ik drie keer dat liedje luisteren, omdat ik dacht dat jij 'steeds' zei, terwijl ik het maar één keer had gehoord, blijkt dat je helemaal geen 'steeds' zeiquote:Op zondag 27 januari 2008 02:47 schreef BVO het volgende:
Dat Hit me er ook tssendoor. OMG, I love her.
Zolang die jury voor het publiek denkt te kunnen bepalen wat commercieel is en de Idols geen ruimte krijgen om zichzelf te ontwikkelen en een album in eigen stijl ontwikkelen zal Idols nooit verder komen dan een enkel succesje...quote:Op dinsdag 29 januari 2008 17:34 schreef Toeps het volgende:
Maarre, wie kent Jamiroquai nou niet?! Oh wacht, 15 jarige pubers. Oh wacht, die kennen natuurlijk wel Aida en Evita en al die musicals van vorige week!
Ik vind wel dat Charlene hier erg de oren laat hangen naar de kritiek van Gordon. Ze zou wat meer ruggegraat moeten vertonen door daar juist tegenin te gaan en achter haar keuze te blijven staan.quote:Op woensdag 30 januari 2008 16:33 schreef Hockeylotje het volgende:
Ze geeft HIER wel aan dat ze zichzelf geen houding wist te geven door ivm met die kritiek, omdat het toch de eerste keer was enz.
Jouw ava is zo tofquote:Op woensdag 30 januari 2008 18:53 schreef Svensational het volgende:
[..]
He verdomme, ik drie keer dat liedje luisteren, omdat ik dacht dat jij 'steeds' zei, terwijl ik het maar één keer had gehoord, blijkt dat je helemaal geen 'steeds' zei.
Als je dat nummer van Neil niet kent ben je gewoon een holbewoner.quote:Op donderdag 31 januari 2008 13:47 schreef bloodymary het volgende:
Niet commercieel........mmm, dit liedje van Jamiroquai ken ik wel, maar de liedjes die Neil en Nikki zongen niet noch de artiest. En die kregen er geen commentaar over, dat was wel commercieel. Nou nooit van gehoord hoor.
Een verklaring voor het feit dat veel mensen een aantal nummers niet kenden is denk ik dat deze nummers toch vooral in Engeland hits zijn geweest en daar dus wel bekend zijn. Zelf kende ik ze toevallig wel allemaal. Bleeding Love van Leona Lewis was in Engeland zelfs de grootste hit van 2007, maar staat hier pas sinds deze week in de top 40. One Love van Blue is volgens mij een hit geweest in Engeland, maar hier hoor je het nummer inderdaad nooit. Wel hebben ze hier een aantal andere hitjes gehad. Wat Jamiroquai betreft denk ik dat het verschil met de andere nummers is dat het liedje niet zo goed past bij de gemiddelde Idols-kijker. Zelf vind ik het een tof nummer. Jammer dat Charlene hierop afgerekend werd, het was tenminste weer eens wat anders.quote:Op donderdag 31 januari 2008 13:47 schreef bloodymary het volgende:
Niet commercieel........mmm, dit liedje van Jamiroquai ken ik wel, maar de liedjes die Neil en Nikki zongen niet noch de artiest. En die kregen er geen commentaar over, dat was wel commercieel. Nou nooit van gehoord hoor.
quote:Op donderdag 31 januari 2008 17:19 schreef Marble het volgende:
[..]
Als je dat nummer van Neil niet kent ben je gewoon een holbewoner.
quote:Op zaterdag 2 februari 2008 21:35 schreef BVO het volgende:
Ze was niet de slechtste, maar ik vrees een exit.
Wie anders? Of zullen de Neilkutjes nat worden van Nigel en niet op hem stemmen?!quote:
Ik haat je.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 21:47 schreef Tha_Erik het volgende:
Typisch zo'n nummer wat nogal wat te lijden heeft van de geknip. Ik vond het niet zo overweldigend goed als dat ik gewend ben, maar zeker beter een aantal anderen. En haar stemgeluid blijf ik erg prettig vinden.
Ik mezelf ookquote:
Dat is geen excuus.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 21:56 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik mezelf ook. Maar je gelooft het zeker niet als ik zeg dat er eerst "knipbeurt" stond, maar dat ik het niet eens was met dat woord
.
Ik ben benieuwd hoe ze in het 'echt' is, volgende week!quote:Op zaterdag 2 februari 2008 23:24 schreef shiNinG_staR het volgende:
van mij mocht ze exit. Ik verander waarschijnlijk wel weer van gedachten volgende week als het weer in het Engels is, maar ze heeft iets koels in zich, iets afstandelijks. Iets wat haar niet tot een Idol maakt.
M'n pik is bij mij meestal de verstandigstequote:Op zondag 3 februari 2008 00:52 schreef Marble het volgende:
Stem eens met je verstand en niet met je pik, Frasier.
Dat vooral. Ze kan er écht niet tegen als ze kritiek krijgt of op die kruk moetquote:Op zondag 3 februari 2008 01:21 schreef Greys het volgende:
Nog steeds een goede zangeres, maar een oninteressante persoonlijkheid
Ik hoop het ook! Misschien dat het werkt met een klassieker zoals I will always love you?quote:Op zondag 3 februari 2008 02:01 schreef -Vaduz- het volgende:
Haar zelfvertrouwen neemt wat af en heeft invloed op haar prestaties, hopelijk weet ze zich te herpakken. Er zit zoveel in.
Scherp!quote:Op zondag 3 februari 2008 12:44 schreef BVO het volgende:
Wat ontzettend suf om te zingen "Ik vraag hem of hij misschien weet...", de maan is hier geen liefdesobject, "maan" is simpelweg een vrouwelijk woord, dus laat het dan gewoon "zij"!
Stoorde mij ook erg ja. Maar was vast niet haar idee maar van de (tekstbelevingloze) zangcoach.quote:Op zondag 3 februari 2008 12:44 schreef BVO het volgende:
Wat ontzettend suf om te zingen "Ik vraag hem of hij misschien weet...", de maan is hier geen liefdesobject, "maan" is simpelweg een vrouwelijk woord, dus laat het dan gewoon "zij"!
Jij snapt hetquote:Op zondag 3 februari 2008 00:51 schreef Frasier het volgende:
Charlene is gewoon damn sexy. Alleen daarom moet ze al door.
Zeker weten van de week ga ik beltegoed halen bij Albert Heijn ik ga meerdere keer op Charlene stemmen zij mag er absoluut niet eruitquote:Op zondag 3 februari 2008 19:59 schreef Svensational het volgende:
VOLGENDE WEEK ALLEMAAL STEMMEN HE!
quote:Op zondag 3 februari 2008 20:06 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
Zeker weten van de week ga ik beltegoed halen bij Albert Heijn en ik ga meerdere keer op Charlene stemmen zij mag er absoluut niet eruit![]()
![]()
Ga ik zeker doen. En dan nog hopen dat die walgelijke Nathalie (het oh zo zielige vluchtelingetje uit congo *kuch*) er ook snel uit gaatquote:Op zondag 3 februari 2008 19:59 schreef Svensational het volgende:
VOLGENDE WEEK ALLEMAAL STEMMEN HE!
Daar kiest ze toch zelf voor?quote:Op zondag 3 februari 2008 21:22 schreef Hockeylotje het volgende:
Vergeet niet dat Charlene wel het moeilijkste nummer had gister, toch een stuk moeilijker dan bijvoorbeeld een Doe dit, doe datje ofzo!
Ik hoop dat ze zaterdag weer op haar Can't stop loving you niveau terug komt!
Helemaal mee eens. Op de een of andere manier doet ze me gewoon niets.quote:Op zondag 3 februari 2008 01:21 schreef Greys het volgende:
Nog steeds een goede zangeres, maar een oninteressante persoonlijkheid en een onsympathiek type.
Geen Idol voor mij
jammer dat ze bezet isquote:Op zaterdag 9 februari 2008 23:04 schreef Marble het volgende:CHARLENE
!!!
Na True To Your Heart wilde ik echt met haar trouwen en minstens 15 kinderen.
quote:
Ik vond 'm wel cute eigenlijk.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 23:10 schreef Marble het volgende:
Is die huilende geek waar ze steeds op inzoomen in het publiek haar vriendje trouwens? Wat een flapdrol, waarom papt ze niet met een leuker type aan zoals Bas of zo!
Dan ben je de enige (hoop ik)quote:Op zondag 10 februari 2008 11:06 schreef BVO het volgende:
Kan haar artiestennaam niet veranderd worden naar Charly?.
Bij dat Charlene denk ik altijd aan die ellendige muts:
[ afbeelding ]
Ik snap haar ook best! De spanning die daar in zo'n studio hangt is echt heel erg groot!quote:Op zondag 10 februari 2008 12:38 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik vond haar reactie vorige week helemaal niet zo raar hoor. Logisch dat je huilt, als je er (bijna) uit moet? Ze gedroeg zich ten minste niet zo debiel als Bas.
Inderdaad! Bij Run to you in Whitney's versie viel ik echt in slaap!quote:Op zondag 10 februari 2008 16:44 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik ben weer helemaal fan. En True to your heart is zo'n tof nummer
! Was het liedje alweer helemaal vergeten, je hoort het ook nooit op de radio. Maar allebei de nummers waren supergoed gezongen, ik vond zelfs de eerste boeiend, ondanks dat het origineel zo saai is.
O jee. Ik denk bij de naam Charlene altijd aan die zangeres van dat liedje I've never been to me. Deze dus, en die was echt niet verkeerd, dus van mij mag ze haar naam houden. Maar goed, dat zal het generatieverschil zijn ...quote:Op zondag 10 februari 2008 11:06 schreef BVO het volgende:
Kan haar artiestennaam niet veranderd worden naar Charly?.
Bij dat Charlene denk ik altijd aan die ellendige muts:
[ afbeelding ]
Haar naam spreek je anders uitquote:Op zondag 10 februari 2008 11:06 schreef BVO het volgende:
Kan haar artiestennaam niet veranderd worden naar Charly?.
Bij dat Charlene denk ik altijd aan die ellendige muts:
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 10 februari 2008 11:06 schreef BVO het volgende:
Kan haar artiestennaam niet veranderd worden naar Charly?.
Bij dat Charlene denk ik altijd aan die ellendige muts:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |