Ik heb het getest op de katten van mijn vriend, maar die vonden er allebei niets aan, die luidsprekervogeltjesquote:Op donderdag 17 januari 2008 22:49 schreef Aventura het volgende:
Herkennen kattenbezitters dit trouwens: de mijne komen altijd nieuwsgierig aangelopen als ik het vogelgeluid aanheb
Goed verhaal zeg! Dan ga ik er nu toch ook echt maar werk van maken. Betekent het trouwens dat je dan wel eventjes zonder lamp zit? Ik ben er toch al wel een beetje gehecht aan geraaktquote:Op donderdag 17 januari 2008 15:43 schreef rosey het volgende:
Ik heb afgelopen maandag de philips en de postbank rentepunten klantenservice gemaild over het zoem probleem. Nou werd ik vandaag keurig gebeld door een mevrouw van de klantenservice van philips. Ze stelde me nog een paar vragen over de lamp en het bleek dat ze dit defect nog niet kunnen verhelpen, laat staan dat ze weten wat het is. Maar het is wel degelijk een defect waarvoor de omruilgarantie geldt! Oftewel de mevrouw van de klantenservice stuurt mij een mail toe met een formulier wat ik in moet vullen en vervolgens kan ik de lamp gratis naar het philips antwoordnummer opsturen en krijg ik een nieuwe lamp! Ik ben erg blij met deze oplossing en hoop dat ik met de nieuwe lamp van het gezoem af ben! Overigens heb ik van de postbank nog steeds niets gehoord..
Ja, inderdaad je zit eventjes zonder lampquote:Op vrijdag 18 januari 2008 00:00 schreef Dwoezel het volgende:
[..]
Goed verhaal zeg! Dan ga ik er nu toch ook echt maar werk van maken. Betekent het trouwens dat je dan wel eventjes zonder lamp zit? Ik ben er toch al wel een beetje gehecht aan geraakt
oude stroomquote:Op maandag 21 januari 2008 13:59 schreef Alcarin het volgende:
Hmm, ik heb nu ook een probleempje met mijn lieve wekker. De lamp flikkert..Niet heel erg, maar als 'ie brandt, zie je 'm af en toe een beetje knipperen. Zou dat aan het lampje zelf liggen, of aan het apparaat?![]()
Als het niet erger wordt, zit ik er niet zo mee, maar straks gaat 'ie echt stuk!![]()
@soylent: dat gebrek aan vogeltjes/piepjes had ik ook, met mijn vorige exemplaar (teruggebracht dus). Als ik een mep op de achterkant gaf, begon het geluid alsnog, maar dat is natuurlijk waardeloos voor een wekker.
Uitzetten van de wekker. Als in dat hij s'ochtends niet af gaat. Dan moet je eerst de andere geluidjes door. Daarvan reageert het knopje ook nog niet echt snel. Nee, het snoozen s'ochtends gaat perfectquote:Op maandag 21 januari 2008 19:25 schreef Lienekien het volgende:
Antenne?
En hoe bedoel je dat het uitzetten omslachtig is? Gewoon een knop bovenop, toch?
Oh, antenne heb ik niet, want ik heb die zonder radio.quote:Op maandag 21 januari 2008 19:59 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Uitzetten van de wekker. Als in dat hij s'ochtends niet af gaat. Dan moet je eerst de andere geluidjes door. Daarvan reageert het knopje ook nog niet echt snel. Nee, het snoozen s'ochtends gaat perfect
En antenne bedoelde ik inderdaad het draadje in de doos.
Gister waren ze al langs de deur geweest maar toen was ik er niet, gelukkig kwam die vandaag vroeg zodat ik het alsnog kon ontvangen.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 17:36 schreef sander89 het volgende:
Ik heb hem vandaag bij de Postbank besteld, hopelijk komt die een beetje goed verpakt aan maar ben bang van niet.
Die lampjes doen het toch wel bij me, maar je ziet ze slecht bij daglicht dus kwam er pas achter dat ze deden toen het donker was.quote:Op vrijdag 25 januari 2008 11:49 schreef sander89 het volgende:
[..]
Net beetje mee lopen kloten, ik kwam meteen volgens mij een defect tegen![]()
De knopjes van alarm/radio/quickcheck lichten niet op, als je ze gebruikt terwijl in de handleiding staat dat die ring er om heen gaat branden.
ik hoor geen brommend geluid hoorquote:Op zaterdag 26 januari 2008 22:35 schreef sander89 het volgende:
[..]
Die lampjes doen het toch wel bij me, maar je ziet ze slecht bij daglicht dus kwam er pas achter dat ze deden toen het donker was.
Bij mij maakt die een zacht brom geluid, normaal hoor je dit niet echt maar als je in je bed ligt dan is het erg irritant.
Wel verder relaxed wakker geworden vandaag, werd pas wakker door de radio maar stukken beter dan normale radio wekker![]()
Denk dat ik toch wel tevreden mee ben maar ga ik wel komend dagen zien, alleen hoop ik dat nog iets aan het brom geluid kunnen doen
2 keer je zelf quoten achter elkaar
Bij de één hoor je het wat sterker dan de ander. Ik heb er nu twee gehad die allebei het geluit maakten.quote:
Ik hoor ook geen bromgeluid. Kijk de voorafgaande delen maar eens door: bromgeluid is een defect en je moet 'm zonder problemen kunnen omruilen met dit mankement.quote:Op maandag 28 januari 2008 18:52 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Bij de één hoor je het wat sterker dan de ander. Ik heb er nu twee gehad die allebei het geluit maakten.
de duurdere heeft er volgens mij nog een geluidje bij.quote:Op maandag 28 januari 2008 21:30 schreef Simsfan88 het volgende:
Even een vraagje, wat is nou het precieze verschil tussen de 2 versies? Toch niet alleen de FM radio neem ik aan?
En weet iemand de prijs van de duurste bij Marskramer? Zag dat als je je nu inschrijft voor hun nieuwsbrief je de goedkoopste kan winnen, maar wat kost de duurste daar?
quote:Op dinsdag 29 januari 2008 08:36 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
de duurdere heeft er volgens mij nog een geluidje bij.
En in de duurdere zit een trafo en dat schijnt niet goed te zijn voor je hersenen zo naast je hoofd...
Nouja, vijvergeluiden dan.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 12:24 schreef Sanne het volgende:
Word je daar lekker mee wakker dan, kikkergeluiden?
Quanto costa? En waar? Die Philips is veel te duur voor wat het is...quote:Op vrijdag 8 februari 2008 20:23 schreef SeLang het volgende:
Ik heb dus deze, nu bijna 2 maanden
[ afbeelding ]
Het goede (voor mij) is dat ie aan de muur kan hangen want ik heb geen plaats naast me bed.
De ervaringen na 2 maanden zijn toch wel goed. Ik wordt lekker wakker, meestal voordat de wekker afloopt. Het effect van het licht verschilt natuurlijk wel sterk of ik er met mijn gezicht naartoe lig of niet.
£30 onlinequote:Op vrijdag 8 februari 2008 21:39 schreef neok het volgende:
[..]
Quanto costa? En waar? Die Philips is veel te duur voor wat het is...
Ik wacht ook al sinds 16-01-2008 op mijn vervangende wake-up light. De radio functie was kaduuk en niet te repareren, dus ik zou een nieuwe krijgen... volgens de vriendelijke mevrouw aan de telefoon zou dat woensdag worden. Dat is ook alweer dik 3 dagen geleden.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:46 schreef rosey het volgende:
En ik zit nog steeds te wachten op mn nieuwe wake up light van philips
Eigenlijk werkt het ook alleen maar in de winter (die lamp gebeuren).quote:Op woensdag 13 februari 2008 18:55 schreef Coastertommm het volgende:
Ik ben opzich best geinteresseerd, maar het lijkt me niet handig als je heel erg vast slaapt? Ik word iig niet echt wakker van licht, kan in de zomer tot 12:00 uitslapen terwijl het dan om een uur of half 7 al licht is.. Dus in de zomer heb je niks aan zo'n ding?
Tuurlijk werkt ook in de zomer, ik neem aan dat je gewoon gordijnen heb voor je ramen?quote:Op woensdag 13 februari 2008 18:55 schreef Coastertommm het volgende:
Ik ben opzich best geinteresseerd, maar het lijkt me niet handig als je heel erg vast slaapt? Ik word iig niet echt wakker van licht, kan in de zomer tot 12:00 uitslapen terwijl het dan om een uur of half 7 al licht is.. Dus in de zomer heb je niks aan zo'n ding?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |