Ow, dat is de rede dat 55+ massaal niet meer aan de bak komen!quote:Op donderdag 3 januari 2008 14:05 schreef raptorix het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk altijd modellen maken om extremen te voorkomen, grappig trouwens dat je juist chirurg noemt, omdat daar in Nederland een leeftijdsgrens op geld, terwijl veel nog willen en kunnen werken, google maar eens wat op professor smalhout. En dat hele idee van verjoning is behoorlijk achterhaald, veel bedrijven zitten tegenwoordig JUIST op oudere werknemers te wachten.
Dat zijn met name ondergekwalificeerde mensen, in vrijwel elke beroepsgroep komen op dit moment gekwalificeerde mensen te kort, en ik garandeer je dat ze ook ouderen aannemen die iets kunnen.quote:Op donderdag 3 januari 2008 14:10 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Ow, dat is de rede dat 55+ massaal niet meer aan de bak komen!
Dat vind je raar? Het kabinet moet tegenwoordig regels invoeren die het makkelijker maken om na je 65e door te kunnen werken. Lees die zin eens 3x en laat die goed tot je doordringen...in plaats van zelf de keuze te maken of je nog door wilt werken na je 65e is er dus op een bepaald moment door de overheid besloten dat iedereen maar moet stoppen met werken op die leeftijd, dat zegt die zin namelijk.quote:Op donderdag 3 januari 2008 14:10 schreef donald_dick het volgende:
Ow, dat is de rede dat 55+ massaal niet meer aan de bak komen!
nee, dat zegt de zin nietquote:Op donderdag 3 januari 2008 14:22 schreef FJD het volgende:
[..]
Dat vind je raar? Het kabinet moet tegenwoordig regels invoeren die het makkelijker maken om na je 65e door te kunnen werken. Lees die zin eens 3x en laat die goed tot je doordringen...in plaats van zelf de keuze te maken of je nog door wilt werken na je 65e is er dus op een bepaald moment door de overheid besloten dat iedereen maar moet stoppen met werken op die leeftijd, dat zegt die zin namelijk.
Zuchtquote:Op donderdag 3 januari 2008 14:37 schreef donald_dick het volgende:
[..]
nee, dat zegt de zin nietals jij ontslagen wordt op je 50ste kom je niet meer aan de bak [ afbeelding ]
quote:Op donderdag 3 januari 2008 14:37 schreef donald_dick het volgende:
nee, dat zegt de zin nietals jij ontslagen wordt op je 50ste kom je niet meer aan de bak [ afbeelding ]
betaald iemand van 15 of 18 dan helemaal niets meer aan de AOW of betalen die dubbelquote:Op donderdag 3 januari 2008 13:16 schreef Gia het volgende:
De mensen die nu leven van AOW hebben er hun hele leven aan mee betaald.
Ben het ermee eens dat de AOW beter kan verdwijnen, maar niet door de bejaarden van nu ineens langer te laten doorwerken. Dit zijn mensen die in het verleden, vaak, fysiek veel zwaarder werk hebben verricht. Vrouwen die de was nog moesten doen op de hand, met een wasbord. Ja, mijn moeder (67) heeft dat nog gedaan!
Bouw die AOW dan af.
Bijvoorbeeld: Stop vanaf heden de opbouw voor iedereen. Voor dat deel dat je dan niet krijgt, kun je je dan bijverzekeren of gewoon wat extra sparen of zo.
Dus, ben je nu 60, dan krijg je over 5 jaren 90 % AOW.
Ben je nu 45, dan krijg je over 20 jaar 60 % AOW.
Ben je nu 15, dan krijg je over 50 jaar helemaal geen AOW meer.
Duurt dan wel effe voordat de AOW helemaal verdwenen is, maar wat er aan uitgekeerd wordt, wordt wel elk jaar minder. Uiteraard wordt de premie AOW ook voor iedereen elk jaar minder, totdat ie helemaal verdwenen is. Eventueel laat je die meteen helemaal verdwijnen en ondervang je die kosten middels afschaffen van de gratis OV-kaart, de kinderbijslag en de HRA.
Recht op AOW heeft niks te maken met wel of niet werken.quote:Op donderdag 3 januari 2008 14:05 schreef en_door_slecht het volgende:
Mensen claimen wel steeds dat ze AOW rechten hebben opgebouwd, maar voor velen geldt dat ze steeds langer mogen profiteren, zonder dat er iets aan de opbouwduur is gedaan.
Ik ben echt niet van plan tot mij 70ste te gaan werken. 55 is echt het maximumquote:Op donderdag 3 januari 2008 12:42 schreef FJD het volgende:
[..]
AOW leeftijd om hoog. Voor elk komend jaar komen er 3 maanden bij en dat 20 jaar lang waardoor de AOW leeftijd op 70 komt te liggen. Vervolgens stellen we een ratio vast van jaren zonder AOW tov jaren met AOW op basis van de gemiddelde verwachte levensduur. Als de verwachte levensduur stijgt stijgt ook de AOW leeftijd, zodra deze een heel jaar bereikt wordt de AOW leeftijd verhoogt. Naar 71 jaar, naar 72 jaar etc..
Stijging zou ook nog wel wat sneller kunnen maar goed, de precieze cijfers bepaal je met goed rekenwerk.
quote:Op donderdag 3 januari 2008 17:17 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Ik ben echt niet van plan tot mij 70ste te gaan werken. 55 is echt het maximum![]()
Belangrijker is gewoon de AOW af te schaffen. Dan kan iemand zelf bepalen wanneer hij stopt.
Ja lieve schat, maar iemand zal dat geld moeten verdienen. En dat zijn niet de AOW-ers.quote:Op donderdag 3 januari 2008 17:04 schreef Gia het volgende:
[..]
Recht op AOW heeft niks te maken met wel of niet werken.
Ook mensen die nog geen dag in hun leven gewerkt hebben, hebben recht op AOW.
Dat laatste zou inderdaad geen gek plan zijn. Mensen de mogelijkheid geven voor hun eigen pensioen te sparen c.q. AOW privatiseren. Dat zou heel wat geschuif met geld onnodig maken. En heel wat ambtenaren op SoZa.quote:Op donderdag 3 januari 2008 17:17 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Ik ben echt niet van plan tot mij 70ste te gaan werken. 55 is echt het maximum![]()
Belangrijker is gewoon de AOW af te schaffen. Dan kan iemand zelf bepalen wanneer hij stopt.
Jij leest teveel onzin van Heleen Mees...quote:Op donderdag 3 januari 2008 12:51 schreef Gia het volgende:
Verder lijkt me dat meiden die studeren voor de fun, 'want ik ga later toch niet werken', de studieplaats over zullen laten voor serieuze studenten.
Nu moet ik wel eerlijk zeggen dat ik pensioenmaatschappijen/verzekeringsmaatschappijen ook niet vertrouw. Dus zelfs daar wil ik niet aan mee betalen. Ik wel zelf sparen/beleggen zodat ik beschikking heb over mijn geld wanneer ik dat nodig acht.quote:Op donderdag 3 januari 2008 17:29 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Dat laatste zou inderdaad geen gek plan zijn. Mensen de mogelijkheid geven voor hun eigen pensioen te sparen c.q. AOW privatiseren. Dat zou heel wat geschuif met geld onnodig maken. En heel wat ambtenaren op SoZa.
Eigenlijk niet. Het garandeert juist dat mensen in hun basisbehoeften kunnen voorzien, ook als de lonen bevroren zijn en de prijzen stijgen.quote:
Dat zegt die zin wel, maar jij wil graag je standpunt nog eens voor het voetlicht brengen. Nice try, maar als je als 50+er niet meer aan de bak kan komen, dan moet je toch echt bij jezelf of de FNV te rade gaan. Want dat kan twee dingen betekenen. Of je wil teveel verdienen en ben je dus te duur voor iemand die hetzelfde werk net zo goed doet, maar dan voor minder, of je bent niet goed genoeg.quote:Op donderdag 3 januari 2008 14:37 schreef donald_dick het volgende:
[..]
nee, dat zegt de zin nietals jij ontslagen wordt op je 50ste kom je niet meer aan de bak [ afbeelding ]
Da's duidelijk. Dan is de socialist de controle over je portemonnee kwijt.quote:Op donderdag 3 januari 2008 17:36 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Wat is erop tegen dat je mensen de vrijheid geeft om hun leven zelf in te delen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |