Klopt in zoverre dat het gewoon producenten zijn. Ze voorzien in een behoefte en of het nou werkt of niet, maakt in zoverre niet uit. Als het niet werkt, koopt niemand het product meer. Dan zouden er dus ook geen fabrikanten van cosmetica meer bestaan. Blijkbaar zijn mensen toch tevreden met hun lippenstift, poederdoosjes en hydraterende zalfjes.quote:Op woensdag 9 januari 2008 19:08 schreef Lambiekje het volgende:
Waar ik op doel is dat cosmetica, farmaceutische- en voedselindustrie geheel niet uit zijn op een gezonder lichaam.
En terecht. De consument heeft alle macht in handen maar, dankzij het prisoner's dilemma, verliezen zij de kracht aan zichzelf. Als de consumenten gewoon stoppen met het kopen van rotzooi, wordt er ook geen rotzooi meer geproduceerd. Zo simpel werkt het.quote:Zij zijn er op uit om zo slecht mogelijke rotzooi voor een gigantische winst te verkopen.
Ook al zouden ze het doen. Wat voor baat hebben zij er dan bij? Dat betekent namelijk gewoon dat een ander product zonder bijwerkingen hun marktaandeel gaat inpikken. Zo simpel werkt het. Ze zullen dus niet met opzet bijwerkingen in hun product stoppen. Misschien kun je beter bij jezelf te raden gaan, wat de consument nu eigenlijk eist. Is dat niet een onmogelijk product? Als er een conspiracy aan de gang is, dan is het de consument die zichzelf voor de gek houdt. Je gaat er heus niet als een jonge godin uitzien als je een middeltje op je gezicht smeert. Maar blijkbaar verlangt de consument dat, dus gaat de producent op zoek naar iets wat het zou kunnen doen. Vroeger had je ook al zulke mensen; kwakzalvers. Met als verschil dat sommige middeltjes tegenwoordig wel werken maar het zijn natuurlijk geen wondermiddeltjes. Wonderen bestaan niet.quote:Daarnaast heeft het de intentie om bijwerkingen te verwerking in hun producten want elke van de 3 hebben baadt bij bewerkingen.
Wederom. De macht ligt in de handen van consumenten, maar blijkbaar zijn wij te lam om er over na te denken. En jij bent hypocriet dat je erover begint. Jij gebruikt ook gewoon internet om hier te posten, waarvoor ook allerlei producenten bepaalde internetproducten moeten ontwikkelen en verbindingen moeten aanleggen. Hierdoor pleeg jij ook inbreuk op de leefomgeving van duizenden dieren.quote:En daarboven op moet de dieren het ernstige ontgelden zodat wij rotzooi tot ons nemen wat ons alleen maar meer afhankelijker maakt voor hun producten.
Dit is een van de redenen waarom mensen hun kennis niet van wikipedia moeten halen. Het prisoner's dilemma omvat veel meer dan alleen een spelletjestheorie. De hele economie drijft op 't prisoner's dilemma. Jouw verhaaltje over cosmeticaproducenten? Prisoner's dilemma.quote:Dat heeft niets met een leuk spelletjes theorie te maken. Misschien wel wat maar dat was niet mijn gedachten...
Maar is het dus niet zo dat de consument het vertrouwen heeft omdat er gesuggeerd word vanuit overheid en industrie dat het allemaal goed en fantastisch is. Geen enkel bericht dat er negatieve punten zijn van uit die hoek.quote:Op woensdag 9 januari 2008 20:26 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Klopt in zoverre dat het gewoon producenten zijn. Ze voorzien in een behoefte en of het nou werkt of niet, maakt in zoverre niet uit. Als het niet werkt, koopt niemand het product meer. Dan zouden er dus ook geen fabrikanten van cosmetica meer bestaan. Blijkbaar zijn mensen toch tevreden met hun lippenstift, poederdoosjes en hydraterende zalfjes.
[..]
En terecht. De consument heeft alle macht in handen maar, dankzij het prisoner's dilemma, verliezen zij de kracht aan zichzelf. Als de consumenten gewoon stoppen met het kopen van rotzooi, wordt er ook geen rotzooi meer geproduceerd. Zo simpel werkt het.
[..]
Ook al zouden ze het doen. Wat voor baat hebben zij er dan bij? Dat betekent namelijk gewoon dat een ander product zonder bijwerkingen hun marktaandeel gaat inpikken. Zo simpel werkt het. Ze zullen dus niet met opzet bijwerkingen in hun product stoppen. Misschien kun je beter bij jezelf te raden gaan, wat de consument nu eigenlijk eist. Is dat niet een onmogelijk product? Als er een conspiracy aan de gang is, dan is het de consument die zichzelf voor de gek houdt. Je gaat er heus niet als een jonge godin uitzien als je een middeltje op je gezicht smeert. Maar blijkbaar verlangt de consument dat, dus gaat de producent op zoek naar iets wat het zou kunnen doen. Vroeger had je ook al zulke mensen; kwakzalvers. Met als verschil dat sommige middeltjes tegenwoordig wel werken maar het zijn natuurlijk geen wondermiddeltjes. Wonderen bestaan niet.
[..]
Wederom. De macht ligt in de handen van consumenten, maar blijkbaar zijn wij te lam om er over na te denken. En jij bent hypocriet dat je erover begint. Jij gebruikt ook gewoon internet om hier te posten, waarvoor ook allerlei producenten bepaalde internetproducten moeten ontwikkelen en verbindingen moeten aanleggen. Hierdoor pleeg jij ook inbreuk op de leefomgeving van duizenden dieren.
[..]
Dit is een van de redenen waarom mensen hun kennis niet van wikipedia moeten halen. Het prisoner's dilemma omvat veel meer dan alleen een spelletjestheorie. De hele economie drijft op 't prisoner's dilemma. Jouw verhaaltje over cosmeticaproducenten? Prisoner's dilemma.
Niet vanuit de overheid. De fabrikant gaat NATUURLIJK zijn eigen product niet afkraken. Zo naïef ben jij ook niet, dus daar hoef je 't verder niet over te hebben. De overheid houdt zich over het algemeen afzijdig m.b.t. producten. Geef mij anders maar voorbeelden waaruit zou moeten blijken dat de overheid wil dat jij clearasil op je smoeltje smeert.quote:Op woensdag 9 januari 2008 20:44 schreef Lambiekje het volgende:
Maar is het dus niet zo dat de consument het vertrouwen heeft omdat er gesuggeerd word vanuit overheid en industrie dat het allemaal goed en fantastisch is. Geen enkel bericht dat er negatieve punten zijn van uit die hoek.
En terecht als ze schadelijk of zelfs dodelijk zijn. We weten allemaal wat er met Sylvia Millecam is gebeurd. Nogmaals, er bestaan geen wondermiddelen. Dus alternatieve methodes zijn aan dezelfde regels onderhevig als gangbare methodes.quote:Alternatieve methodes wordt sterk afgeraden en straks middels Codex Allimentarius aan banden gelegd.
Onzin. De hedendaagse consument is gewoon verwend en de huidige consumptiemaatschappij draait gewoon om het kopen van zoveel mogelijk spullen. Dit moet ook gebeuren om verscheidene redenen. En het wordt ook aangewakkerd door het prisoner's dilemma.quote:De consument wordt gewoon compleet fout voor gelicht en eigenlijk gewoon bedrogen. En als er naar gezocht wordt en men er over probeert te discussieren wordt het beriduculiseerd.
Er zijn anders genoeg columns en artikelen waarin dit wordt gezegd. Ik raad je aan om eens verder te bladeren dan de sportkatern en een abo te nemen op de Consumentengids.quote:Geen enkele journalist zal het in z'n botte kop halen om de zeggen dat facial lalala creme op onzin berust en zelfs meer rimpels en huidproblemen oplevert.
Droomwereld.quote:Of dat AIDS-medicijnen juist de effecten van AIDS veroorzaakt. Of dat aspartaam 85% van lichaamelijke klachten de veroorzaker is en een mede schuldige is aan obesitas. Menig sponsor zal zich terug trekken en dat heeft tot gevolg dat men geen stukken meer mag publisheren of wordt compleet uitgebonjourt.
En Sinterklaas bestaat echt.quote:Het enige wat ons bereikt (via mainstrean) is dat creme X fantastisch is. Dat AIDS-medicijnen je leven verlengd en dat aspartaam alle gewichtproblemen op lost. Terwijl dat nu juist de producten zijn die je chronisch zwak ziek en misselijk maken.
En dat allemaal om het wereldje maar in stand te houden.
Jy bent duidelijk van de consumptie maatschappij en vooral niet om je heen kijken en zich laat misleiden door pathologische leugens van de industrie, overheid en ander autoriteit.quote:Op woensdag 9 januari 2008 20:56 schreef ATuin-hek het volgende:
Ik zie hier wel iemand ja die zijn wereldje in stand wil houden ja
Maar wat dacht je er van om weer terug te gaan naar onderwijs. Ik ben benieuwd of je nog een antwoord weet op mijn vorige vraag daarover Lambiekje.
En waarom vind je dat zo duidelijk?quote:Op woensdag 9 januari 2008 21:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Jy bent duidelijk van de consumptie maatschappij en vooral niet om je heen kijken en zich laat misleiden door pathologische leugens van de industrie, overheid en ander autoriteit.
Oke een open deur weer natuurlijk.quote:Op woensdag 9 januari 2008 21:09 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En waarom vind je dat zo duidelijk?
In jouw ogen leugenachtig. Dat heb je tot nu toe nog niet weten te onderbouwen. Beetje raar dat je om zo'n reden dergelijke opmerkingen maakt.quote:Op woensdag 9 januari 2008 21:11 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Oke een open deur weer natuurlijk.
Het stelsel matig is stand houden van de leugenachtige industrie. En elk mogelijk tegen geluid beridculiseren.
Dit is een nietszeggend antwoord.quote:Op woensdag 9 januari 2008 13:31 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Werking van geldmechanisme en mate van corruptie van de mens
Hier een goede docu over Cold Fusion.quote:Op maandag 31 december 2007 15:52 schreef Babyloniaa het volgende:
De meeste uitvinders in het verleden die bv de trein of de auto (ford) uitvonden zijn weinig of niet naar school geweest. De meest briljante koppen als Einstein en Marie Curie die de koers van de geschiedenis veranderden al even min.
De industriele revolutie heeft enorm veel vooruitgang gebracht en veel industrien draaien nog altijd op de Uitvindingen van toen Deze kwamen er door 'zieners' zonder het schoolsysteem van nu. E igenlijk verbaast het mij dat er nu verder nog zo weinig nieuws gebeurt vooral in het domein van energie.
Komt dit doordat het denken in de doos op school de creativiteit belet?
Of komen er uit de scholen en universiteiten nog revolutionaire uitvindingen?
Graag jullie mening.
Hier een voorbeeld van een revolutionaire uitvinding op een universiteit.
http://www.wired.com/wired/archive/6.11/coldfusion.html
Projectie is je niet vreemd merk ik.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 03:26 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik krijg steeds minder zin om te reageren op fok met mongolen als Atuinhek en apropos maar goed dat is hun doel dan ook, althans.. dat of dat ze gewoon zo dom zijn als een gemiddelde idols kandidaat.
En dan die dure woorden (en wederkerende werkwoorden!) die ze gebruiken, rechtstreeks uit de scholing! Leve de internaatautodidacten die zich verbeelden dat anderen het doel hebben om hun forumplezier te bederven!quote:Op zaterdag 12 januari 2008 03:26 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik krijg steeds minder zin om te reageren op fok met mongolen als Atuinhek en apropos maar goed dat is hun doel dan ook, althans.. dat of dat ze gewoon zo dom zijn als een gemiddelde idols kandidaat.
Goh.. kan je er niet zo goed tegen dat mensen vervelende vragen stellen? Bang dat je lekker veilige wereldbeeld stuk gaat? Reageer dan gewoon niet meer in dit forum of zo. Ga af op die neiging. Kom iig niet met dit soort posts.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 03:26 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik krijg steeds minder zin om te reageren op fok met mongolen als Atuinhek en apropos maar goed dat is hun doel dan ook, althans.. dat of dat ze gewoon zo dom zijn als een gemiddelde idols kandidaat.
quote:Op zaterdag 12 januari 2008 03:26 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik krijg steeds minder zin om te reageren op fok met mongolen als Atuinhek en apropos maar goed dat is hun doel dan ook, althans.. dat of dat ze gewoon zo dom zijn als een gemiddelde idols kandidaat.
Dat CIA en dergelijke gluiporganisaties zijn. En dat je geen enkele waarde en respect dient te hebben voor autoriteiten, omdat ze toch met geen enkel mogelijkheid met de het volk meeleeft en alleen meer en meer belasting heft over onwaarschijnlijk waanzin.quote:Op woensdag 9 januari 2008 00:23 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Wat doet jou denken dat dat in het lesprogramma moet
quote:Op zaterdag 12 januari 2008 12:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat CIA en dergelijke gluiporganisaties zijn. En dat je geen enkele waarde en respect dient te hebben voor autoriteiten, omdat ze toch met geen enkel mogelijkheid met de het volk meeleeft en alleen meer en meer belasting heft over onwaarschijnlijk waanzin.
quote:Op zaterdag 12 januari 2008 12:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat CIA en dergelijke gluiporganisaties zijn. En dat je geen enkele waarde en respect dient te hebben voor autoriteiten, omdat ze toch met geen enkel mogelijkheid met de het volk meeleeft en alleen meer en meer belasting heft over onwaarschijnlijk waanzin.
Ach het is altijd hetzelfde er wordt iets revolutionars ontdekt, en prompt wordt het door de establishment belachelijk gemaakt en tegengewerkt. En pas velen velen jaren later pas ontarmt.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:13 schreef MDF het volgende:
[..]
Hier een goede docu over Cold Fusion.
Dan zie je pas echt goed hoe de boel gemanipuleerd is.
http://www.livevideo.com/(...)te-cold-fusion-.aspx
Nou, daar hebben we geen school voor nodig hoor, getuige de vernielingen bij oud&nieuw. Of vond je dat stiekum wel een beetje opwindend?quote:Op zaterdag 12 januari 2008 12:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat CIA en dergelijke gluiporganisaties zijn. En dat je geen enkele waarde en respect dient te hebben voor autoriteiten, omdat ze toch met geen enkel mogelijkheid met de het volk meeleeft en alleen meer en meer belasting heft over onwaarschijnlijk waanzin.
Geen zorgen Baaj, die gevoelens zullen voor veel mensen wederzijds zijn. Maar wellicht staan zij wat sterker in hun schoenen. En kruipen ze wat minder vaak in hun slachtofferrol.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 03:26 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik krijg steeds minder zin om te reageren op fok met mongolen als Atuinhek en apropos maar goed dat is hun doel dan ook, althans.. dat of dat ze gewoon zo dom zijn als een gemiddelde idols kandidaat.
Dat wordt dus ook afgeroomd. En is al lang niet meer zo als et was.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 13:25 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Nou, daar hebben we geen school voor nodig hoor, getuige de vernielingen bij oud&nieuw. Of vond je dat stiekum wel een beetje opwindend?
Jij hebt een heel raar wereldbeeld. Je frustratie over sommige autoriteiten willen veralgemeniseren en in het onderwijsprogramma stoppenAls jij zo'n hekel hebt aan de autoriteiten, en je wordt straks gehandicapt, weiger je dan ook alle hulp van die gluiperige organisaties?
Grappig hè.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 13:24 schreef -Strawberry- het volgende:dit topic.
Heb de eerste pagina gelezen. De anderen volgen later.
Onderaan die pagina staat een filmpje van een basisschool lerares. Best wel schokkend hoe jonge kinderen denken over Irak. Er is dus wel degelijk indroctinatie van uit overheid.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 22:13 schreef MDF het volgende:
[..]
Hier een goede docu over Cold Fusion.
Dan zie je pas echt goed hoe de boel gemanipuleerd is.
http://www.livevideo.com/(...)te-cold-fusion-.aspx
Diegene die zo reageren weten niet waar ze over hebben. School, overheid media is een indroctinatie offensief. Dat valt niet te weg te wuiven. School is napraten, akritisch denken en dergelijke.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 14:41 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Grappig hè.Ik wist niet dat er echt mensen bestonden die zo gestoord waren/zijn.
![]()
En weer een hoge onzin dichtheidquote:Op zaterdag 12 januari 2008 16:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Diegene die zo reageren weten niet waar ze over hebben. School, overheid media is een indroctinatie offensief. Dat valt niet te weg te wuiven. School is napraten, akritisch denken en dergelijke.
Tuurlijk is hier wat er neer wordt gezet beetje lichtelijke over de top. Het is afzetten tegen gevestigde orde, maar het is wel ergens op gebaseerd. School is niet zalig makend en je wordt zeker niet slim van school.
ieder gezond denkend persoon is gevangen in de waanzin van indroctinatie-wereld van overheid en media en heeft niet het vermogen om anders te kunnen denken.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 16:14 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En weer een hoge onzin dichtheidDat is door ieder gezond denkend persoon prima weg te wuiven gezien de gegeven argumenten.
Oh is dat het weer? Iemand die het er niet mee eens is noem je maar gewoon geindoctrineerd?quote:Op zaterdag 12 januari 2008 16:16 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ieder gezond denkend persoon is gevangen in de waanzin van indroctinatie-wereld van overheid en media en heeft niet het vermogen om anders te kunnen denken.
Deze discussie begon met de stelling dat Einstein, revolutionair denker par excellence, nauwelijks scholing had genoten. Die stelling werd vrij rap weerlegd, maar jij hebt er blijkbaar niets van geleerd.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 16:13 schreef Lambiekje het volgende:
Zoals die docu over Cold Fushion laat zien is baanbrekend denken niet geoorloofd is en is zelfs slecht. En het blijkt dus al decenia lang zo te zijn. Nieuwe ontwikkeligen moet met grofgeschukt kapot gemaakt worden. DAt is wat de gevestigde orde wil. Geen vernieuwing en als je vernieuwde en kritisch denkt moet dat de kop worden in gedrukt.
Dat komt door boze ouders die door Fox-news oorlogs klaar gelult zijn en die het school bestuur onder druk zetten om bepaalde leraren te ontslaan.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 16:08 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Onderaan die pagina staat een filmpje van een basisschool lerares. Best wel schokkend hoe jonge kinderen denken over Irak. Er is dus wel degelijk indroctinatie van uit overheid.
http://www.livevideo.com/(...)icles-the-next-.aspx
En het einde van het filmpje. Krantberichtjes van leraren die ontslagen worden om dat ze het over vrede hebben. Dat is wel ernstig eigenlijk
Zie indroctinatie. een wel denkend persoon kan helemaal niet helder, reeel nadenken.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 16:20 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat komt door boze ouders die door Fox-news oorlogs klaar gelult zijn en die het school bestuur onder druk zetten om bepaalde leraren te ontslaan.
Ga bij die ouders zeiken.
Ik ben best bereid om mee te gaan in ideeen die tegen de gevestigde orde ingaan.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 16:23 schreef Lambiekje het volgende:
En dan nog wat ... ergens willen jullie wel het fijne van weten want anders hangen jullie hier niet rond. Want als alles koek en ei dan heb je hier nietst te zoeken. Dus inweze zijn jullie provocerend bezig. Gewoon weigeren meegaan in ideeen die tegen de gevestigde-orde in gaat.
Misschien iets goeds voor een eigen topic ?quote:Wie van jullie denkt dat CO2 onzin is bijvoorbeeld? Is het een hype? is het onzin? probeert de overheid een slaatje te slaan uit een milieu probleem wat geheel niet aan de orde is? Of is het gewoon een natuurlijk cyclus? Is de mens wel veranderwoordelijk?
Jij dus ook niet ?quote:Op zaterdag 12 januari 2008 16:25 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Zie indroctinatie. een wel denkend persoon kan helemaal niet helder, reeel nadenken.
Iemand die niet helder en reëel kan nadenken is niet weldenkend.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 16:25 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Zie indroctinatie. een wel denkend persoon kan helemaal niet helder, reeel nadenken.
Waarvan?quote:Op zaterdag 12 januari 2008 16:23 schreef Lambiekje het volgende:
En dan nog wat ... ergens willen jullie wel het fijne van weten want anders hangen jullie hier niet rond.
Wat een paranoide betoog. Ik houd gewoon niet van denkfouten, met de gevestigde orde heb ik verder niets te maken.quote:Want als alles koek en ei dan heb je hier nietst te zoeken. Dus inweze zijn jullie provocerend bezig. Gewoon weigeren meegaan in ideeen die tegen de gevestigde-orde in gaat.
Nee, ik verveel me gewoon dus ga ik hier lekker achterlijke mensen afzeiken.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 16:23 schreef Lambiekje het volgende:
En dan nog wat ... ergens willen jullie wel het fijne van weten want anders hangen jullie hier niet rond. Want als alles koek en ei dan heb je hier nietst te zoeken. Dus inweze zijn jullie provocerend bezig. Gewoon weigeren meegaan in ideeen die tegen de gevestigde-orde in gaat.
De overheid probeert er een slaatje uit te slaan? De economie zal juist moeten krimpen, als we CO2 uitstoot tegen willen gaan. Als het dus iets NIET is, dan is het wel een conspiracy van de overheid. Nee, je kunt eerder denken aan een conspiracy van linkse sjonnies met de hele Thieme-meute.quote:Wie van jullie denkt dat CO2 onzin is bijvoorbeeld? Is het een hype? is het onzin? probeert de overheid een slaatje te slaan uit een milieu probleem wat geheel niet aan de orde is? Of is het gewoon een natuurlijk cyclus? Is de mens wel veranderwoordelijk?
Overheid dwangmatig school verplichtquote:Op maandag 14 januari 2008 09:20 schreef ATuin-hek het volgende:
En je punt is?
Wat vind je daar dan zo erg aan?quote:Op maandag 14 januari 2008 10:01 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Overheid dwangmatig school verplicht
Jongen, ga jij nou maar lekker van die uitkering genieten dan gaat de rest van Nederland gewoon lekker naar school zodat ze later kunnen werken. Pff, het is ook nooit goed voor sommige mensen. Ik durf te wedden dat jij hier ook had lopen zeiken als school volledig vrijblijvend was.quote:Op maandag 14 januari 2008 10:01 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Overheid dwangmatig school verplicht
Ignorante randslaafschapen.quote:Op maandag 14 januari 2008 19:06 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Notoire linkse azijnpissers.
Nou vertel. Waarmee zijn we dan geindoctrineerd? En wat weten we niet wat we zouden moeten weten?quote:
Kan het nog onnadenkend rechtlijniger?quote:dan gaat de rest van Nederland gewoon lekker naar school zodat ze later kunnen werken.
Ik snap je wel hoor, jij denkt natuurlijk dat school helemaal geen bedoeling heeft en dat het een "kansencentrum" is die eerlijke informatie "verstrekt" zodat mensen hun eigen "keuze" kunnen maken en hun "eigen leven" kunnen opbouwen.quote:dan gaat de rest van de nederlanders lekker naar de "hier leer je onderdeel zijn van het kapitalistisch systeem" zodat ze later "een radertje in de molen van dit kapitalistisch systeem kunnen zijn"
Dat heb je mis. Je kan bijvoorbeeld ook prima naar China emigreren en daar aan het werk gaan, om maar eens wat te noemen.quote:Op maandag 14 januari 2008 20:04 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik zal het samenvatten met een quote van bovenstaande simpele:
[..]
Kan het nog onnadenkend rechtlijniger?
Wat eigenlijk letterlijk gezegd zou zijn;
Dan vraag ik het nog maar een keer. Kan je een aantal voorbeelden geven van dingen die je op school verkeerd hebt geleerd? Dingen die natuurlijk buiten het "lies to children" concept vallen.quote:Ik snap je wel hoor, jij denkt natuurlijk dat school helemaal geen bedoeling heeft en dat het een "kansencentrum" is die eerlijke informatie "verstrekt" zodat mensen hun eigen "keuze" kunnen maken en hun "eigen leven" kunnen opbouwen.
Het grote plaatje boeit geen moer als je stukje al niet klopt.quote:totdat je het grote plaatje bekijkt.
Ik zal je een tip geven, voor deze keer.
Kijk de documantaire "the corporation" eens, mischien dat dat je een beetje inzicht geeft in wat er werkelijk aan de hand is in dit systeem.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |