Mjaquote:Op donderdag 20 december 2007 16:16 schreef Pheno het volgende:
kerst
Leuk! Have fun.quote:Op donderdag 20 december 2007 16:16 schreef Sjowhan het volgende:
Over 10 minuutjes maar eens naar de auto waggelen en naar kantoor rijden. Om 18uur daar een kerstborrel
Je hebt het, of je hebt het niet natuurlijkquote:Op donderdag 20 december 2007 16:11 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Wat zeggen jullie dat in België toch mooi.
Of zolang je financiën het toelaat?quote:Op donderdag 20 december 2007 17:44 schreef qu63 het volgende:
Vandaag laatste dag gehad op de Zwaluw, morgen echt allerlaatste afscheid!
Vanaf morgen dus vakantie tot wanneer ik maar wil!![]()
Je bent er blij om zien ik.quote:Op donderdag 20 december 2007 17:43 schreef Pheno het volgende:
Hier niet
Dat zal wel lukkenquote:Op donderdag 20 december 2007 17:46 schreef Bengeltje het volgende:
Of zolang je financiën het toelaat?![]()
fijn dat je klaar bent.
Sterkte!quote:Op donderdag 20 december 2007 17:51 schreef Pheno het volgende:
Ja, anders krijg je weer mensen die ongelukken veroorzaken. Die dus mijn plaats innemen morgen als spoedgeval zijnde. Vrijdagmiddag mag het sneeuwen.
En nu ga ik beginnen aan mijn laatste liter troep. 3 liter down, 1 to go!
Neus dicht, keel open, en gieten?quote:Op donderdag 20 december 2007 18:01 schreef Pheno het volgende:
Ik heb het nodig, het staat er nog steeds. Mij aan te staren, van "je durft niet he, ik ben vies". Ja, dat is zo. Blij als dat weg is. Dan mag ik iig weer normaal water
Dat was mijn taktiek met de vorige 3 liter, maar het spul past zich aanquote:
de kuur is dus bijna erger dan de kwaal?quote:Op donderdag 20 december 2007 18:08 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat was mijn taktiek met de vorige 3 liter, maar het spul past zich aan
Ik ookquote:
Was je hier idd nog niet tegengekomen neequote:Op donderdag 20 december 2007 18:16 schreef qu63 het volgende:
[..]
Ik ook
Althans.. bij mij thuis dan
Ik ben iig door de kuur heen, 4 liter is er door mijn keel gepasseerd. Nu maar afwachten en nog steeds niet eten. Ik ril echt over mijn hele lichaam door dat niet eten in combinatie met deze troep.quote:Op donderdag 20 december 2007 18:15 schreef qu63 het volgende:
[..]
de kuur is dus bijna erger dan de kwaal?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |