Moet nog één album en een compilatie uitbrengen en dan is hij pas van ze af.quote:Op dinsdag 18 december 2007 12:40 schreef JeroenV het volgende:
Robbie Williams verlaat misschien EMI
Uitgegeven: 18 december 2007 10:51
LONDEN - Zanger en entertainer Robbie Williams verlaat mogelijk zijn platenmaatschappij EMI als zijn studioalbum klaar is, suggereerde zijn manager in de Daily Telegraph van maandag.
De zanger tekende in 2002 een overeenkomst van ruim 100 miljoen euro voor het maken van vier albums. "Ik ben erg voorzichtig om hem te adviseren een contract te tekenen met welke platenmaatschappij dan ook", aldus manager Clark.
Bron: Planet.nlquote:Ook Robbie mogelijk weg bij EMI
Gepubliceerd op maandag 17 december 2007
Na grote namen als Paul McCartney en Radiohead overweegt nu ook Robbie Williams zijn platenmaatschappij EMI te verlaten. Dat zegt de manager van de Britse zanger in de Daily Telegraph.
Robbie Williams tekende in 2002 een contract bij EMI ter waarde van tachtig miljoen pond onder de voorwaarde dat hij vier albums zou uitbrengen. Drie daarvan zijn volbracht, 'Escapology' (2002), 'Intensive Care' (2005) en 'Rudebox' (2006).
In februari verschijnt vierde schijf 'Let's Swing Again'. Als de Britse populaire zanger aan zijn verplichtingen wil voldoen, hoeft hij hierna alleen nog één compilatiealbum uit te brengen.
McCartney, na een halve eeuw opgestapt bij EMI, liet onlangs de reden weten. De ex-Beatle vond het Britse platenlabel 'saai' en voelde zich enkel een stuk van het meubilair. Radiohead had zijn contract in 2007 ook uitgediend en koos ervoor om het nieuwe album 'In Rainbows' in eerste instantie alleen online uit te geven.
Manager Tim Clark wil niet kwijt waarom de zanger, die behoort tot de topacts die het label onder de vleugels heeft, overweegt op te stappen. "Williams houdt alle opties open," aldus de manager, die tevens losliet dat het internet artiesten tegenwoordig alle mogelijkheden biedt. Daardoor zou de hulp van een platenlabel wellicht overbodig zijn.
EMI heeft in elk geval het 28-jarige contract met heavy metal band Iron Maiden weten te verlengen.
http://en.wikipedia.org/wiki/Let's_Swing_Againquote:Op dinsdag 18 december 2007 13:10 schreef JeroenV het volgende:
Type Swing When You´re Winning album?
Weet wel dat Robbie erg into internet en de mogelijkheden is met zijn blogs enzo. Dus wie weet gaat hij wel de kant van Radiohead op wat dat betreft.
Moet ik blij worden van 50 Cent en R. Kelly?quote:Op dinsdag 18 december 2007 13:13 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Let's_Swing_Again
Alleen de lijst producers al
Of snel?quote:Op dinsdag 18 december 2007 13:25 schreef Godlike02 het volgende:
Hij moet gewoon traag naar Guy Chambers
Ligt er maar net aan wat hij blijft zingenquote:Op dinsdag 18 december 2007 13:47 schreef youngheartsbefree het volgende:
Hij zal vast wel hoe dan ook blijven zingen, so geen paniek
Ik vind persoonlijk z'n oudere nummers ook veel beter ja..quote:Op dinsdag 18 december 2007 13:49 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ligt er maar net aan wat hij blijft zingen![]()
Ik vind het er in elk geval niet beter op worden de laatste periode.
Dat zeg ik, terug naar Guy Chambers want alleen kan hij dat niet.quote:Op dinsdag 18 december 2007 13:51 schreef youngheartsbefree het volgende:
[..]
Ik vind persoonlijk z'n oudere nummers ook veel beter ja..
Zou wel erg mooi zijn als hij ineens weer teruggaat naar z'n Angels tijd enzo
Yup...maar ze praten in ieder geval weer.quote:Op dinsdag 18 december 2007 13:52 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dat zeg ik, terug naar Guy Chambers want alleen kan hij dat niet.
waarom vergeet ik mijn login altijdquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:19 schreef LeroyBrown het volgende:
Kreeg net een mailtje dat leden op http://www.robbiewilliams.com/christmasgift/ een kerstcadeatje kunnen downloaden. 2 nieuwe nummers (Break America en In And Out Of Love) en een nieuwe mix van Walk This Sleigh.
De 2 nieuwe nummers klinken erg gaaf.
*waaah* Robbie heeft een songtitel 'gestolen' uit mijn band.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:19 schreef LeroyBrown het volgende:
Kreeg net een mailtje dat leden op http://www.robbiewilliams.com/christmasgift/ een kerstcadeatje kunnen downloaden. 2 nieuwe nummers (Break America en In And Out Of Love) en een nieuwe mix van Walk This Sleigh.
De 2 nieuwe nummers klinken erg gaaf.![]()
quote:Op dinsdag 18 december 2007 15:48 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
*waaah* Robbie heeft een songtitel 'gestolen' uit mijn band.![]()
Nu wil ik het toch eens horen, dat nummer.
*zucht*quote:Op dinsdag 18 december 2007 16:06 schreef Grobbel het volgende:
Nooit het gelijknamige nummer van The Supremes gehoord? Of Bon Jovi?
Thnxquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:19 schreef LeroyBrown het volgende:
Kreeg net een mailtje dat leden op http://www.robbiewilliams.com/christmasgift/ een kerstcadeatje kunnen downloaden. 2 nieuwe nummers (Break America en In And Out Of Love) en een nieuwe mix van Walk This Sleigh.
quote:Robbie Williams ´dol´ op nieuwe buurvrouw
Robbie Williams is alles behalve blij met zijn nieuwe buurvrouw. Niemand minder dan partyanimal Paris Hilton is binnenkort slechts vijf deuren van de zanger verwijderd. That´s hot!
Williams kan nog even van de rust genieten, maar doet er goed aan om alvast wat doosjes herriestoppers in te slaan. Zijn kersverse ´buurvrouw from hell´ is van plan om de kelder van haar nieuwe stulpje om te toveren tot een hippe nachtclub.
"Robbie walgt ervan. Hij heeft geen tijd voor dit soort ongein en is niet van plan om een praatje te maken met Paris", laat een bron weten. "Robbie wordt woest als Paris overlast veroorzaakt met haar feestjes."
De zanger, die vandaag zijn 34ste verjaardag viert, is veranderd in een huismus. Zijn favoriete bezigheid is Scrabble spelen met zijn vader.
quote:Robbie Williams lanceert nieuw album in 2009
maandag 6 oktober 2008
Na een lange afwezigheid in de hitlijsten is Robbie Williams druk bezig met een comeback. De Britse zanger brengt hoogstwaarschijnlijk volgend jaar zijn nieuwe album uit.
"Je weet het natuurlijk nooit helemaal zeker, maar dat is wat we hopen", vertelde zijn manager Tim Clark afgelopen weekeinde in het programma Newsbeat op BBC Radio 1.
Begin januari zei de zanger nog dat hij geen nieuw album meer zou uitbrengen bij platenmaatschappij EMI omdat hij niet blij was met de nieuwe eigenaars van het bedrijf. Na een opmerking van Clark, die zich openlijk afvroeg hoe EMI de promotie wilde regelen, leek het alsof Williams in staking was.
Die geruchten over de 34-jarige artiest worden nu door de manager tegengesproken. Williams, die volgens Clark goed in zijn vel zit, is de afgelopen tijd bezig geweest met het schrijven van nieuwe nummers.
Onlangs deden geruchten de ronde dat Williams bezig is met een album, geïnspireerd door buitenaards leven. Hij zou hopen met de plaat ruimtewezens aan te trekken. Volgens Clark is dat flauwekul.
Williams, die hits scoorde met nummers als 'Angels' en 'Rock dj', bracht twee jaar geleden zijn laatste studioalbum uit, getiteld 'Rudebox'.
© Novum
Dat nieuwe album is in de maak. Overigens doet "Close My Eyes" van Sander van Doorn het prima in de charts. Het nummer bevat een sample van het Rudebox-nummer We're The Pet Shop Boys.quote:Op woensdag 18 februari 2009 15:48 schreef Cavalier1 het volgende:
Kick.
Nog nieuws over een ''comeback''?
quote:Robbie's Back!
Black and white photo of Robbie Williams in a suit
5 Aug 2009
We're very excited to announce that Robbie Williams will be releasing his much-anticipated new album, Reality Killed The Video Star, on November 9th, 2009.
However, ahead of that, the first single to be released will be Bodies, on October 12th, with the digital version available one day earlier on the 11th.
As you'll know from Robbie's blogs, he has been busy working on the new material with Trevor Horn, who has produced both the album and the single.
The video clip on the homepage, also featured below, is exclusive to RobbieWilliams.com and takes us behind-the-scenes of Robbie's first day back at work..!
quote:Robbie's Back!
5 Aug 2009
We're very excited to announce that Robbie Williams will be releasing his much-anticipated new album, Reality Killed The Video Star, on November 9th, 2009.
However, ahead of that, the first single to be released will be Bodies, on October 12th, with the digital version available one day earlier on the 11th.
As you'll know from Robbie's blogs, he has been busy working on the new material with Trevor Horn, who has produced both the album and the single.
Bron: RobbieWilliams.com
00:37quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 23:01 schreef CherryLips het volgende:
Jezus wat ziet ie er geweldig uit in dat filmpje op z'n website, ik gleed zowat van m'n stoel![]()
![]()
![]()
http://www.robbiewilliams.com/
Ik ook niet, en ook Intensive Care heeft me nooit kunnen boeienquote:Op maandag 10 augustus 2009 21:38 schreef verleiding het volgende:
[..]
00:37.
Ben heel benieuwd naar het nieuwe album, ik vond Rudebox enzo toch niet zo..
Toch als je het vaker luistert wordt het beterquote:
Ik wil het nummer niet goed vinden omdat het Robbie isquote:Op woensdag 9 september 2009 15:52 schreef BarbaRob het volgende:
[..]
Toch als je het vaker luistert wordt het beter
Maar had toch iets beters verwacht eigenlijk. Ben benieuwd naar de rest
Ik zal het even doorgeven, dan verandert 'ie waarschijnlijk meteen zijn koers, goed dat je het even zegt.quote:Op woensdag 9 september 2009 16:26 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik wil het nummer niet goed vinden omdat het Robbie is. Ik hou niet van Sinatra enzo en ik ben het dus ook niet ineens geweldig gaan vinden vanwege Robbies Swing-cd. Ik vond Intensive Care al niet zo goed en Rudebox niet goed en als ie zo doorgaat, haak ik af.
quote:Op donderdag 17 september 2009 18:55 schreef Cavalier1 het volgende:
[..]
Ik zal het even doorgeven, dan verandert 'ie waarschijnlijk meteen zijn koers, goed dat je het even zegt.
Klinkt goed. Zit echt veel muziek in. Hou daar wel van.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:08 schreef Stiggie het volgende:
Hier stukje van een ander nieuw nummer van het album.
Vind ik persoonlijk stuk lekkerder dan bodies. Lekker nummer.
quote:Robbie Williams ‘live’ in Pathé
Dinsdag 20 oktober geeft Robbie Williams in Londen zijn eerste concert in drie jaar. Zijn Nederlandse fans krijgen de kans dit optreden via satelliet, live en exclusief bij te wonen in Pathé Buitenhof, Eindhoven, Groningen, Schouwburgplein en Tuschinski. Het intieme optreden van Robbie Williams dinsdag 20 oktober in Camden’s Roundhouse in Londen is de opening van de BBC Electric Proms 2009. Het is zijn eerste concert sinds de succesvolle Close Encounters Tour in 2006, waarvoor liefst 1,6 miljoen kaarten werden verkocht. In Londen wordt de internationale megaster begeleid door een band, een strijkers- en een blazerssectie. Robbie Williams zingt enkele van zijn grootste hits en veel nummers van zijn nieuwe album Reality Killed the Video Star, zoals de eerste single Bodies. De legendarische Trevor Horn, die ook de nieuwe cd produceerde, heeft de muzikale leiding van het concert. Robbie Williams: “Ik kijk er naar uit om mijn nieuwe songs te laten horen en weer samen te werken met Trevor Horn. En ik ben heel benieuwd naar de reacties van het publiek.”
Aanvang: 21.00 uur, toegang: 22,50 euro. Kaarten zijn vanaf 9 oktober te koop via www.pathe.nl en aan de kassa van de bioscopen. Reserveren is niet mogelijk.
De vijf bioscopen
- Pathé Buitenhof, Buitenhof 20, Den Haag, www.pathe.nl/buitenhof
- Pathé Eindhoven, Dommelstraat 27, Eindhoven, www.pathe.nl/eindhoven
- Pathé Groningen, Gedempte Zuiderdiep 78, Groningen, www.pathe.nl/groningen
- Pathé Schouwburgplein, Schouwburgplein 101, Rotterdam, www.pathe.nl/schouwburgplein
- Pathé Tuschinski, Reguliersbreestraat 26-34, Amsterdam, www.pathe.nl/tuschinski
geen idee of play.com betrouwbaar is wat release dates aangaat, maar daar verwachten ze het album op 9 Novemberquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:55 schreef Ritmo het volgende:
Wanneer komt z'n album uit?
Daar wilde ik zoooo graag heenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:22 schreef ChatGirl het volgende:
En in Camden’s Roundhouse waar 't wordt gehouden, kosten kaartjes maar 5 pond
Klopt inderdaad, zo staat het ook op z'n website.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 20:06 schreef _Administr8or_ het volgende:
[..]
geen idee of play.com betrouwbaar is wat release dates aangaat, maar daar verwachten ze het album op 9 November
Je kan je nog snel registreren op z'n site. Dan krijg je morgen een nieuwsbrief waarin je nog kaarten kan winnen.quote:
Ja, ik sta ingeschreven, kan het altijd proberenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 20:12 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Je kan je nog snel registreren op z'n site. Dan krijg je morgen een nieuwsbrief waarin je nog kaarten kan winnen.
En dan zul je morgen zien: 'UK Residents only'. Dat is wel eens vaker geweest. Maar we gaan uit van het goede.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 20:13 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja, ik sta ingeschreven, kan het altijd proberen. Ik had die kaartverkoop gemist namelijk. Niet dat ik daar doorheen was gekomen, maar toch.
Ja, daar ga ik ook vanuit (altijd pessimistisch blijven, dan kan het alleen maar meevallenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 20:16 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
En dan zul je morgen zien: 'UK Residents only'. Dat is wel eens vaker geweest. Maar we gaan uit van het goede.
Over 2 weken uitgelekt dus.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 20:06 schreef _Administr8or_ het volgende:
[..]
geen idee of play.com betrouwbaar is wat release dates aangaat, maar daar verwachten ze het album op 9 November
Ik heb nog helemaal geen mail gehadquote:Op woensdag 7 oktober 2009 16:09 schreef CherryLips het volgende:
Jeetje, ik wist de antwoorden op die prijsvraag zomaar
Ik ook niet. Het kan ook zijn dat ik me ooit heb afgemeld ofzo. Maar het concert zal vast ook wel bij de lokalt torrentboer zijn te vinden, toch?quote:Op woensdag 7 oktober 2009 17:03 schreef BarbaRob het volgende:
[..]
Ik heb nog helemaal geen mail gehad
Live op BBC radio toch ook?quote:Op woensdag 7 oktober 2009 19:43 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Ik ook niet. Het kan ook zijn dat ik me ooit heb afgemeld ofzo. Maar het concert zal vast ook wel bij de lokalt torrentboer zijn te vinden, toch?
Ja, later die avond ook op BBC 2 en via de BBC site ook nog tot en met 31 oktober.quote:
quote:Radio 1 will be at the BBC Electric Proms on Tuesday 20 October. Listen to Scott Mills from 7pm to hear a special interview followed by Robbie Williams performing at The Roundhouse. You'll also be able to watch his performance on BBC Two later that night, or catch it on red button and on this site until 31 October.
Nou het is bijna allemaal hetzelfde , janksongs waar ik zelf totaal niet van hou. De tijd van Sing when your winning is jammer genoeg helemaal voorbij. Waar nummers als Supreme, Rock DJ, Let love be your energy allemaal wat hebben is er op dit album (de samples dan) helemaal niets van terug te vinden.quote:Op zondag 11 oktober 2009 23:20 schreef Stiggie het volgende:
Samples van al zijn nummers zijn hier te luisteren. je moet je wel ff reggen daarvoor
http://www.robbiewilliams(...)illed-the-video-star
Heeft duidelijk rudebox stijl achter zich gelaten.
Lekkere tunes! Robbie is back.
Vind op basis van de samples dat je daar geen gelijk in hebt. Het lijkt net veel op SWYW. Had er wel wat meer rocknummers op verwacht. Desalniettemin ben ik benieuwdquote:Op maandag 12 oktober 2009 10:25 schreef Chr1st1aan het volgende:
[..]
Nou het is bijna allemaal hetzelfde , janksongs waar ik zelf totaal niet van hou. De tijd van Sing when your winning is jammer genoeg helemaal voorbij. Waar nummers als Supreme, Rock DJ, Let love be your energy allemaal wat hebben is er op dit album (de samples dan) helemaal niets van terug te vinden.
quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 11:23 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik vond het wel echt tof dat ie terug is hoor!
quote:
En:quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 19:22 schreef ChatGirl het volgende:
En in Camden’s Roundhouse waar 't wordt gehouden, kosten kaartjes maar 5 pond
BBC TVquote:19:00–21:00 Scott Mills
The Robbie Williams Warm-Up
Scott gets you warmed up for Robbie Williams' performance at the BBC Electric Proms.
21:00–22:30 Electric Proms
2009, Robbie Williams on Radio 1
Mr Robbie Williams' special one-off gig at the Roundhouse in Camden.
quote:Today, 23:20 on BBC Two (England, Wales only)
SynopsisThe BBC Electric Proms kick off with a bang as pop supremo Robbie Williams takes to the stage for his first live UK concert since 2006.
Edith Bowman presents highlights from London's Roundhouse, where Robbie is joined by a full band plus string and horn section. It's all overseen by musical director Trevor Horn, who produced Robbie's forthcoming album Reality Killed The Video Star.
The show is a hotly anticipated chance to catch brand new material from the album, including first single Bodies, plus a selection of favourite classics to keep the crowd singing along.
CreditsPresenter Edith Bowman Director Phil Heyes Producer Sally Wood
Broadcasts
Tue 20 Oct 2009 23:20BBC Two (England, Wales only)
Tue 20 Oct 2009 23:20BBC HD
Tue 20 Oct 2009 23:50BBC Two (Northern Ireland only)
Wed 21 Oct 2009 00:20BBC Two (Scotland only)
Geen flauw idee. Hier hebben we geen BBC. Ik ga het vanavond via de radio volgen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 15:24 schreef SuperFokker het volgende:
[..]
dus wij kunnen het niet op tv volgen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |