Hij blijft maar mooi even rommelen tot na de feestdagen hoor! (hoewel dat natuurlijk ook ontzettend vermoeiend en angstig is....)quote:Op dinsdag 18 december 2007 08:32 schreef Tan het volgende:
Heerlijke nacht gehadmet regelmatige voorweeën om de 8 minuten. Te zwak om iets te betekenen, te pijnlijk om te kunnen slapen.
Dus ik ben echt heerlijk vrolijk vanochtend
![]()
Vanochtend ook wat licht bloedverlies gehad, maar zal wel bij dat slijmverlies van gister horen denk ik. Het rommelt nu vrolijk door, maar goed, dat zegt bij mij heel weinig. Kan evengoed nog een tijd (anderhalve week of zo) duren zo, maar er is wel wat gaande. De baby was er vannacht ook heel onrustig onder.
Qua kraamzorg krijg ik deze keer ws. niks. Althans, ik heb er wel recht op als ik zonder baby uit het ZH kom (ook als hij het redt moet hij voorlopig in het ZH blijven), maar ik wil dan liever couveusenazorg. Dat is ook zoiets, maar dan pas als de baby thuiskomt. Ook al zou dit pas na 4 weken of zo zijn.
Als hij onverhoopt direct na de geboorte overlijdt dan heb ik ook wel recht op kraamzorg, maar ik geloof niet dat ik daar echt behoefte aan heb. Ik geloof niet dat ik dan echt in de stemming ben om zo'n vreemde rond me heen te hebben en echt veel in het huishouden mogen ze ook niet doen, dus dan vraag ik liever voor dat soort werk mijn (schoon-)moeder.
Vermoeiend zeker, maar angstig valt gek genoeg wel mee, ik had van te voren gedacht dat ik echt heel erg bang zou zijn voor de bevalling en wat er na komt, maar als je er zo lang 'rekening' mee houdt, dan is het ook wel een bevrijding als het eenmaal zo ver is. Ik ben op het moment het bangst dat ik straks in een sneeuwstorm ergens in de vangrail tussen mijn woonplaats en Zwolle-ziekenhuis persweeën weg sta te puffen of zoquote:Op dinsdag 18 december 2007 09:17 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Hij blijft maar mooi even rommelen tot na de feestdagen hoor! (hoewel dat natuurlijk ook ontzettend vermoeiend en angstig is....)
Gisteren was het zelfs 11.15!quote:Op dinsdag 18 december 2007 10:30 schreef miss_sly het volgende:
Half 11 is wel laat voor BE
Zou het?![]()
Halen gaat er nu inderdaad niet meer inzitten, alleen al door het feit datquote:Op maandag 17 december 2007 21:39 schreef bixister het volgende:
maar pruk, ik schrok van jouw bericht.hoe is 't nu? enne.. zullen we 't badje eerdaags zelf maar eens langsbrengen?
Nou ja, ik denk dat je de 22e bevalt, dat is een geweldig mooie datumquote:Op dinsdag 18 december 2007 10:44 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Gisteren was het zelfs 11.15!![]()
Maar goed, ik zal in het vervolg liever zijn voor jullie en even een keertje posten voor ik in bed tv ga liggen kijken.
Hoezo, je hebt een heel mooi natuurlijk tafeltje waar die laptop gewoon op kan staan hoorquote:Op dinsdag 18 december 2007 10:44 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Gisteren was het zelfs 11.15!![]()
Maar goed, ik zal in het vervolg liever zijn voor jullie en even een keertje posten voor ik in bed tv ga liggen kijken.
Helaas, dat wil dus niet.quote:Op dinsdag 18 december 2007 10:54 schreef Pruk het volgende:
[..]
Hoezo, je hebt een heel mooi natuurlijk tafeltje waar die laptop gewoon op kan staan hoor
Het lijkt me idd dat "het niet weten wat je te wachten staat" het engst voelt....quote:Op dinsdag 18 december 2007 09:32 schreef Tan het volgende:
[..]
Vermoeiend zeker, maar angstig valt gek genoeg wel mee, ik had van te voren gedacht dat ik echt heel erg bang zou zijn voor de bevalling en wat er na komt, maar als je er zo lang 'rekening' mee houdt, dan is het ook wel een bevrijding als het eenmaal zo ver is. Ik ben op het moment het bangst dat ik straks in een sneeuwstorm ergens in de vangrail tussen mijn woonplaats en Zwolle-ziekenhuis persweeën weg sta te puffen of zo
Voor wat komt na de bevalling ben ik natuurlijk wel 'bang', maar het voelt niet als angst, meer als onrust.
En inderdaad... BE is verdacht stil?
Wat leuk!! Wij wegen hetzelfde...quote:Op dinsdag 18 december 2007 11:25 schreef vamperotica het volgende:
Zo... net weer goedgekeurd door de vlos...
Weegschaal gaf 79 kg aan![]()
de 31e mag ik weer.
beebje lag Cbibi en dat voelt niet fijn bij het fietsen!!![]()
![]()
Ja, daarom draag ik ook nooit een staafje.quote:Op dinsdag 18 december 2007 11:37 schreef k_i_m het volgende:
Juist door dat bewegen gaat het irriteren en ontsteken, vastplakken werkt vaak goed. En spoelen met water met zeezout.
quote:Op dinsdag 18 december 2007 11:41 schreef k_i_m het volgende:
Mijne komt ook steeds verder naar buiten.
Niet???!!quote:Op dinsdag 18 december 2007 11:52 schreef wenneke1 het volgende:
Ik heb mijn piercing er met een week of 15 al uitgehaald, net als de vorige keer. Als ik weer een beetj ein vorm ben ( lees het meeste overtollige vel is weer een beetje tot normale proporties geslonken) gaat er gewoon weer een ringetje of staafje in.
Weet niet hoe het bij jullie is, maar de mijne is niet dichtgegroeid.
Maar die had er toch wel uit gemoeten, hoe ga je anders borstvoeding geven?? Lijkt me voor een kleine ook niets om een om een stukje metaal te moeten happenquote:Op dinsdag 18 december 2007 11:55 schreef k_i_m het volgende:
Ik had een tepelpiercing die ik er met een week of 16 uitgehaald heb omdat hij bleef irriteren. Daar krijg ik nu geen ringetje meer doorheen. Denk dat ik het maar niet gok met mijn navel.
Ja dat is zo. Ik vind het alleen wel jammer dat het zo snel dicht is. Dat &$)&@#$&)ding heeft echt gruwelijk veel pijn gedaanquote:Op dinsdag 18 december 2007 11:56 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Maar die had er toch wel uit gemoeten, hoe ga je anders borstvoeding geven?? Lijkt me voor een kleine ook niets om een om een stukje metaal te moeten happen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |