Eind van de maand?quote:Op zondag 16 december 2007 14:40 schreef schatje het volgende:
Wanneer is eigenlijk de volgende ontslagronde?
quote:Op zondag 16 december 2007 14:42 schreef Johnny_Berra het volgende:
[..]
Neuh. Jij had het over wanneer de donkere man zou gaan schaatsen en natuurlijk denk ik dan meteen aan Davis. 10 sec later stond het fotootje in de Cos. Ben jij een kloon van Louis Farrakhan?
Hoe moet je zoiets nou aan iemand uitleggen, die alleen de stront nog uit Huubs kont(voor zover hij die heeft) kan vreten....quote:Op zondag 16 december 2007 14:38 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij doet dus nog steeds alsof het niet al gepland was, Brian het niet al een week wist en hij het zelf vrijdagnacht niet met z'n zatte harses tegen Lieke gezegd heeft....
Tuurlijk Huub, het was de bedoeling, je wilde het plan vervolgens uit "respect" voor Lieke niet uitvoeren, maar omdat ze wat lelijks gezegd heeft heb je het toch wel uitgevoerd??
Het hele plan was om te beginnen al respectloos en als Lieke het voor gisteren al zowel van Brian als van jouzelf te horen heeft gekregen dan is het niet raar dat ze er niet vrolijk van wordt en zich wellicht wat minder genuanceerd over je uitlaat
quote:Op zondag 16 december 2007 14:43 schreef Varen het volgende:
Amanda vindt het zooo knap, dat haar zusje zelf geld verdient
Wat is 'pingelen' eigenlijk precies... Valt daar nog onder dat je een toonladder foutloos kunt spelen? Zo ja, dan is het nog minder dan pingelen wat Brian doet.quote:Op zondag 16 december 2007 14:43 schreef schatje het volgende:
De vakantiegangers doen weer hun gebruikelijk ding, Brian pingelen op de gitaar en Amanda make-up enzo gedoe.
Huub moest 300 punten betalen voor 2 uur... of hij moest een meerderheid van stemmen krijgen om haar te laten logeren.quote:Op zondag 16 december 2007 14:40 schreef akveor het volgende:
[..]
Waarschijnlijk in het kader van het oliebollen akkoord.
Ik heb me gisteren overigens ook al verbaasd dat een naast zomaar kan blijven slapen. De nieuwe trend? Naast 5oCP voor het bellen, 150CP voor een uurtje bezoek lijkt er een optie bijgekomen te zijn: 300CP voor een nachtje slapen. Ik ben benieuwd wanneer Kennteh komt logeren.
In die familie is dat ook erg bijzonder.quote:Op zondag 16 december 2007 14:43 schreef Varen het volgende:
Amanda vindt het zooo knap, dat haar zusje zelf geld verdient
Tuurlijk, het is nogal verglijkbaar hè.... Huub die iemand een moffenhoer noemtquote:Op zondag 16 december 2007 14:42 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
noem hem zoals je wilt, maar zeik dan ook niet als Huub scheldt
Ricardo is toch geen naaste? De eneige naaste, voor zover ik heb begrepen, die mocht blijven slapen is Netty geweest. Maar hoe dat toen is gegaan weet ik niet meer.quote:Op zondag 16 december 2007 14:44 schreef Desii het volgende:
[..]
Huub moest 300 punten betalen voor 2 uur... of hij moest een meerderheid van stemmen krijgen om haar te laten logeren.
Jaap en Brian stemden voor, evenals Huub daardoor mocht ze blijven
Ben het met je eens dat het wat makkelijk gaat..... maar Ricardo mocht ook blijven slapen
Pingelen is gewoon maar wat doen.quote:Op zondag 16 december 2007 14:44 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat is 'pingelen' eigenlijk precies... Valt daar nog onder dat je een toonladder foutloos kunt spelen? Zo ja, dan is het nog minder dan pingelen wat Brian doet.
quote:Op zondag 16 december 2007 14:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan noemen we hem Napoleon... dat klinkt wat minder erg, maar iedereen die een beetje inzicht in de geschiedenis heeft die weet dat ze niet voor elkaar onder doen.
(Behalve de Fransen, want voor hen is hij nog steeds een held)
Maakt mij verder niet uit hoor,hoe hij genoemd word.Maar ga het Huub dan niet verwijten dat hij ook zulke woorden gebruikt.Snap al die ophef echt niet.Het hele programma is een grote soap geworden.En Huub gaat heel leuk met Brian naar optredens en wij gaan hier elkaar lekker uitschelden omdat je voor Huub of Brian bent.Dan zijn we echt gekker dan hun.quote:Op zondag 16 december 2007 14:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan noemen we hem Napoleon... dat klinkt wat minder erg, maar iedereen die een beetje inzicht in de geschiedenis heeft die weet dat ze niet voor elkaar onder doen.
(Behalve de Fransen, want voor hen is hij nog steeds een held)
Was een stemming over.quote:Op zondag 16 december 2007 14:46 schreef akveor het volgende:
[..]
Ricardo is toch geen naaste? De eneige naaste, voor zover ik heb begrepen, die mocht blijven slapen is Netty geweest. Maar hoe dat toen is gegaan weet ik niet meer.
Reken er maar op dat er nog iemand het huis in komt die met Lieke aan gaat pappen....kunnen we allemaal zien hoe Huub zijn jaloersheid de baas kanquote:Op zondag 16 december 2007 14:13 schreef Carlaa het volgende:
Ik vraag me af hoe de reactie hier was geweest als niet Huub, maar Lieke gister met een ander in bed had gelegen....
Het lijkt me beter dat jij snel weg gaat hier!quote:Op zondag 16 december 2007 13:54 schreef NatasiaBlank het volgende:
Moppies, waar staat dat verhaal van Hidiho van streams dingetje enzo?
Dat vertelde palma me gisteren of het feestje van huub
Je doet nou net of DGK enorm voorspelbaar is geworden.quote:Op zondag 16 december 2007 14:48 schreef riri het volgende:
[..]
Reken er maar op dat er nog iemand het huis in komt die met Lieke aan gaat pappen....kunnen we allemaal zien hoe Huub zijn jaloersheid de baas kan
Van mij part wipt hij zich het eeld op zijn snikkeltje. Maar ga dan niet verkondigen dat je eerst je ex niet mee wilde mee nemen uit respect voor je ander ex( snap jij het nog.)quote:Op zondag 16 december 2007 14:42 schreef Clank het volgende:
Huub heeft geen relatie meer met Lieke en als hij met een ex gaat wippen.. van mij mag ie.
Huub's typeringen over Lieke (teringhoer, moffenhoer, NSB'er, enz, enz) zijn een stuk ongefundeerder dan Huub een Napoleonnetje noemen.quote:Op zondag 16 december 2007 14:47 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Maakt mij verder niet uit hoor,hoe hij genoemd word.Maar ga het Huub dan niet verwijten dat hij ook zulke woorden gebruikt.Snap al die ophef echt niet.Het hele programma is een grote soap geworden.En Huub gaat heel leuk met Brian naar optredens en wij gaan hier elkaar lekker uitschelden omdat je voor Huub of Brian bent.Dan zijn we echt gekker dan hun.
quote:Op zondag 16 december 2007 14:51 schreef coldstar het volgende:
[..]
Van mij part wipt hij zich het eeld op zijn snikkeltje. Maar ga dan niet verkondigen dat je eerst je ex niet mee wilde mee nemen uit respect voor je ander ex( snap jij het nog.)
ik vind dat heel vergelijkbaar jaquote:Op zondag 16 december 2007 14:46 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tuurlijk, het is nogal verglijkbaar hè.... Huub die iemand een moffenhoer noemt
Ik heb me nog nooit zo uitgelaten over een van de bewoners of redactieleden dus ga mij niet vertellen dat ik niet zou mogen zeiken over het schelden van Huub.
Als ik het schelden van Huub en zijn volgers vergelijk met het gescheld van de users die geen blinde Huubvlek hebben dan mogen die laatsten nog een heleboel zeggen voor ze geen recht meer hebben om het over het taalgebruik van Huub te zeiken.
Ik hoor het voor het eerst dat Huub 300CP voor Gaby heeft betaald. Dus Hedda was een freebee.quote:Op zondag 16 december 2007 14:49 schreef tuinfluiter het volgende:
(Ontslagronde)
Donderdag 29 november 21:45 was de ontslagronde.
Waarschijnlijk donderdag 27 november december de volgende.
(300 contactpunten per nacht of per 2 uren ?)
Wat ik heb begrepen, mocht eerder Gaby voor 300 contactpunten per nacht logeren
en vertelde Huub aan Jaap dat als hij de meerderheid aan stemmen niet krijgt voor Hedda,
dit dan 300 contactpunten zou kosten........... per nacht om Hedda te laten logeren.
Bedoel er alleen maar mee ,bekijk alles met een knipoog.Ze zijn het daar niet waard om je eigen er druk om te maken.Heb die periode ook gehad,maar we worden gewoon belazerd.quote:Op zondag 16 december 2007 14:51 schreef Py het volgende:
[..]
Huub's typering over Lieke (teringhoer, moffenhoer, NSB'er, enc, emz) zijn een stuk ongefundeerder dan Huub een Napoleonnetje noemen.
Verder zijn er genoeg cossers die geen idool hebben maar het hele zooitje gelijkwaardig beschouwen. Zonder daarbij de drang te voelen andere posters uit te moeten schelden.
Nogmaals, hoor: hij riep 'NSB hoer' toen ze de deur al uit was. Zij liep weg, de deur was al dicht. Hij praatte tegen zichzelf en zei dat hij haar in haar gezicht uit wilde schelden maar het niet deed om zich niet te verlagen. Toen kwamen die scheldwoorden.quote:Op zondag 16 december 2007 14:51 schreef Py het volgende:
[..]
Huub's typeringen over Lieke (teringhoer, moffenhoer, NSB'er, enz, enz) zijn een stuk ongefundeerder dan Huub een Napoleonnetje noemen.
Verder zijn er genoeg cossers die geen idool hebben maar het hele zooitje gelijkwaardig beschouwen. Zonder daarbij de drang te voelen andere posters uit te moeten schelden.
Denk nog maar eens terug aan toen Hedda de eerste keer in de Kooi op bezoek was...hoe Hedda ontzettend goed met Natasia en Amanda overweg kon...zegt toch genoeg..ze sprak toen niets anders dan vals over Lieke,zit een behoorlijke jaloersheid bij Hedda....maar dat is niet erg...als Lieke vals praat is het een nsb'r en een moffenhoer bij een ander in die kooi is het goed karakterquote:Op zondag 16 december 2007 14:17 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik vind dat iedereen altijd overdreven doet als er iemand op bezoek komt, ze moeten gelijk gaan lopen zoenen, slaat nergens op. Dus zo begroette Lieke Hedda ook, net als ze iedereen zou begroeten. En nu is Hedda ineens lief omdat ze Lieke zoent bij het weg gaan.
Shani doet het goed hèquote:Op zondag 16 december 2007 14:03 schreef ThomasSlayer het volgende:
[..]
Aha , nog zo'n topsport.
Bochtje linksom bochtje linskom bochtje linksom.
Kijken hele stammen verveling naar. Aan elkaar gepraat door aambeizalf rennie Mart Smeets himself.
Wacht op de dag dat de donkere man gaat schaatsen want dan is deze door w.a.s.p gedomineerde sport voor Nederland afgelopen.
Kunnen we ons op het kaatsen storten.
Ze zegt het 80 keer per dag om zichzelf ervan te overtuigen dat het echt zo is.quote:Op zondag 16 december 2007 14:53 schreef Clank het volgende:
Lieke voelt zich heel sterk en staat heel erg in haar eigen kracht.
Ik vind het stuitend dat iemand het zelfs in z'n hoofd haalt om uitlatingen als "Moffenhoer" en "NSB'er" te verdedigen door te vallen over het feit dat Huub naar aanleiding van diezelfde uitlatingen hier "Hitlertje" genoemd wordt.quote:Op zondag 16 december 2007 14:52 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
ik vind dat heel vergelijkbaar jaAls je even goed terugleest snap jij dat misschien ook wel.
En verder vertel ik je wat ik wil![]()
Jij vergoeilijkte de reactie van een user die Huub vergelijkt met Hitler, waarop jij dan voorstel om 'm maar Napoleon te noemen , en tussen de regels door even wilt laten blijken hoezeer je wel niet op de hoogte bent van geschiedenis.
Hoe dan ook, dan doe je dus precies hetzelfde als wat Huub doet, en waar jij zo tegen ageert.
Lieke draait zichzelf per gesprek verder in een wokkel.quote:Op zondag 16 december 2007 14:55 schreef beequeen het volgende:
Lieke zegt dat ze niet jaloers was dat Huub naast Nathalie heeft geslapen.....ehm, dan mankeer ik toch iets aan mijn oren of geheugen. Ze had zwaar de ziekte in.
Noem jij dat nog normaal schelden dan??? Ik zal pissen in de schedel van je moeder, geen gaskamer is te mooi voor......, landveraader, NSBer, NSBer hoer, k...hoer, tering hoer, kom op zeg, haal die bunker eens voor je plaat weg. Hoe oud is die eigenlijk, hij is nog niet eens droog achter zijn grote oren. Laten ze hem eerrst maar een nieuwe behoorlijk opvoeding gevenquote:Op zondag 16 december 2007 14:42 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
noem hem zoals je wilt, maar zeik dan ook niet als Huub scheldt
Hé, ik heb juist streams genomen om me op te kunnen winden over dat zooitje onnozelaars. En om de amateurpsycholoog uit te kunnen hangen en ze uit te lachen of ze te respecteren (hoewel dat laatste me erg moeilijk wordt gemaakt door henzelf). En daar hier over te posten.quote:Op zondag 16 december 2007 14:53 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Bedoel er alleen maar mee ,bekijk alles met een knipoog.Ze zijn het daar niet waard om je eigen er druk om te maken.Heb die periode ook gehad,maar we worden gewoon belazerd.
quote:Op zondag 16 december 2007 14:51 schreef Py het volgende:
[..]
Huub's typeringen over Lieke (teringhoer, moffenhoer, NSB'er, enz, enz) zijn een stuk ongefundeerder dan Huub een Napoleonnetje noemen.
Verder zijn er genoeg cossers die geen idool hebben maar het hele zooitje gelijkwaardig beschouwen. Zonder daarbij de drang te voelen andere posters uit te moeten schelden.
Huub heeft wel tegen Lieke gezegd dat hij Gaby voor haar niet meer zou uitnodigen.quote:Op zondag 16 december 2007 14:56 schreef tuinfluiter het volgende:
De eerste keer werd Gaby uitgenodigd door de miljonairs,
de tweede keer ook zoiets, maar een van de laatste keren,
liet Huub Gaby ook overnachten en dit was voor 300 contactpunten.
Huub zei, dat Gaby of andere meisjes niet meer mogen komen van RTL5.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |