Ik had al geeditquote:Op woensdag 12 december 2007 12:24 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Waar? Dan koop ik hem vandaag nog!.
Hmmm, na het zien van de post van Ticootje en die van k_i_m als reactie daarop ben ik er niet meer zo zeker van dat hij wel zo leuk is.quote:Op woensdag 12 december 2007 12:24 schreef Brighteyes het volgende:
In het Lime is hij idd ook wel heel erg leuk hoor!![]()
En ja, zeg nou zelf... je hebt toch ook een aantal verschillende tasjes voor verschillende gelegenheden?
* Brighteyes heeft nog geen idee van de prijs...
Maak daar dus 300 euro van...quote:Op woensdag 12 december 2007 12:25 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Hmmm, na het zien van de post van Ticootje en die van k_i_m als reactie daarop ben ik er niet meer zo zeker van dat hij wel zo leuk is.
Ik bedoel, je hebt leuk, en je hebt ruim 200 euro leuk.(Als het dus al niet meer is! OMG!)
Dat doet mijn monster ook!!quote:Op woensdag 12 december 2007 11:57 schreef Ticootje het volgende:
Mijn kleine ligt met dr hoofdje beneden. Ze doet nu bijna niet meer draaien, dat kost veel energie. Wat ze wel doet is dr kont bewegen en dat zie je dan over mn buik. Dan gaat er zo'n bobbel heen en weer.
Leuk gevoel is dat he?!quote:Op woensdag 12 december 2007 12:27 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Dat doet mijn monster ook!!
En ik heb mn hand eik standaard "boven op mn buik" liggen en dan voel je daar opeens van die heerlijke kleine billetjes in ronddraaien....
Ik weet het. Maar ik kan het ook wel een beetje goedpraten door tegen mezelf te zeggen dat het ook een beetje voor het kind is. En ik spaar tassen, en inderdaad krijg ik nog een kerstbonus, en ik heb de afgelopen tijd eigenlijk nagenoeg geen geld aan mezelf uitgegeven, op wat kleding bij de h&m na, en, en en en... Maar die belachelijke prijs staat me zo tegen, alleen niet genoeg geloof ikquote:Op woensdag 12 december 2007 12:25 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik had al geedit![]()
Kim, de prijs is echt belachelijk!
(Maar goed, je mag jezelf ook wel een beetje verwennen) (Ik heb ook een hele zomer gezeurt om die ene zonnebril, en de aanhouder wint)
Spuugquote:Op woensdag 12 december 2007 12:27 schreef Spuuglokje het volgende:
Als je het geld kan missen: KOPEN!
Dat dus!quote:Op woensdag 12 december 2007 12:27 schreef Spuuglokje het volgende:
Als je het geld kan missen: KOPEN!
Ja, geweldig!!!quote:Op woensdag 12 december 2007 12:28 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Leuk gevoel is dat he?!
Ik vind het echt fantastisch!
quote:Op woensdag 12 december 2007 12:31 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Spuug. Jij bent de eerste die dat zegt. Ik heb echt tranen in mijn ogen ervan, gelukkig dat iedereen lunchen is
.
.
Rothormonen.
.
.
Nouja, als ik hem eenmaal heb hoef ik natuurlijk nooit meer aan iemand te vertellen wat ie gekost heeft. Dan zit ik alleen nog maar met mijn wederhelft die nog een half jaar lang met zijn ogen blijft rollen bij het zien van die tasquote:Op woensdag 12 december 2007 12:31 schreef Spuuglokje het volgende:
Als je 'm eenmaal hebt, ben je die prijs ook zo vergeten hoor. Zo werkt dat bij mij in ieder geval wel.
Kim....quote:Op woensdag 12 december 2007 12:39 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Nouja, als ik hem eenmaal heb hoef ik natuurlijk nooit meer aan iemand te vertellen wat ie gekost heeft. Dan zit ik alleen nog maar met mijn wederhelft die nog een half jaar lang met zijn ogen blijft rollen bij het zien van die tas.
Oh, ik ben al bijna om. Wat erg!
.
Ja, maar iets zegt me dat k_i_m ook met tas nog genoeg centjes over heeft voor leuke kleertjes en speelgoed.quote:Op woensdag 12 december 2007 12:50 schreef hestria het volgende:
tjee, de tas die ik bij miesje heb gekocht was 60 euro, en die is ook heel prettig(ok, hij is gewoon donkerblauw) maar die gebruik ik deze keer gewoon weer, van die centjes kun je ook een heleboel leuke klleertjes, speelgoed, etc kopen voor je ukkie(heeft ie naar mijn mening ook meer aan)
Maar dit gaat toch ook niet om ukkie, maar om mama?quote:Op woensdag 12 december 2007 12:50 schreef hestria het volgende:
kopen voor je ukkie(heeft ie naar mijn mening ook meer aan)
Ja, dát dus. Ik heb al meer dan voldoende kleding en speelgoed voorlopig. Als het ik het geld echt nodig zou hebben zou ik er niet over peinzen. Maar we hebben eigenlijk afgelopen tijd alles al geregeld en betaald wat we nodig hebben, en omdat we allebei werken en een aardige baan hebben blijft er gewoon nog wat over. Maar aan de andere kant kan ik ook heel enthousiast zijn over dingen die ik nooooooit ga kopen. Zoals een paar beeldige suéde Victor en Rolf pumps van 800 euro in die ene dure schoenenwinkel bijvoorbeeldquote:Op woensdag 12 december 2007 12:51 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, maar iets zegt me dat k_i_m ook met tas nog genoeg centjes over heeft voor leuke kleertjes en speelgoed.
Plus dat het arme kind al 5 kratten kleertjes heeft inmiddels!![]()
![]()
Gewoon van genieten als het kan hoor k_i_m!
APK'ers :quote:Op woensdag 12 december 2007 13:10 schreef E.T. het volgende:
K_i_m![]()
Hij is wel errug gaaf idd..(persoonlijk vind ik het model van 118 euro leuker
)
Hier weer goedgekeurd voor de komende drie wekenMeteen op de terugweg even langs het ziekenhuis gelopen om me in te schrijven voor de bevalling. Dan weten ze hoe druk ze het kunnen krijgen
![]()
Tijn moest trouwens hard lachen bij het horen van het hartje
Dit print ik even uit voor thuisquote:Op woensdag 12 december 2007 13:10 schreef Ticootje het volgende:
Ik denk dat als ik zo verkocht was aan de tas dat ik m gewoon gekocht had hoor...
Ik zeg dus gewoon doen Kim, jouw kerstkadootje!
Zo kan je er bijvoorbeeld een hele leuke prada zonnebril van kopenquote:Op woensdag 12 december 2007 13:16 schreef nanalune het volgende:
[..]
APK'ers :![]()
Tas:.. ik heb 15 euro eraan besteed bij de Hema.. en achteraf gebruik ik gewoon een handige rugzak.. Maar goed, het is maar net wat je kan besteden. We hebben net een huis gekocht dus het moet allemaal wat zuinigjes aan bij dit kindje;) Als je het kan moet je het kopen ( maar mén, wat je al niet kan doen voor dat geld
)
Dit kind blijft denk ik nog wel even plakken bij moeders aangezien die volgens mij af en toe net zo knetter wordt van zijn zus als ik momenteel. Ze is zo dwars momenteel, zal ook wel vol spanning zitten vanwege de naderende komst van haar broertje maar ik waag me er echt even niet meer aan om met haar samen te gaan winkelen tot de baby geboren is.quote:Op woensdag 12 december 2007 13:10 schreef Mibos het volgende:
Faja ik denk jij komt posten voor datumdrieling nee begin je over schoenen kopen. Helemaal geen schoenen kopen maar![]()
![]()
moet je zo onderhand
![]()
Hoe is het?
D'r is idd een eigen noodvoorziening, die ook gewoon werkt, hoe het zit weet ik allemaal niet, maar niet alles blijft dus vlekkeloos doorlopen.quote:Op woensdag 12 december 2007 11:38 schreef Tan het volgende:
[..]
Zwaait terug
Ik kwam eerder op GoT dan op Fok, heb op GoT ook mijn vriend leren kennen met wie ik twee kinderen heb en van wie ik nu weer zwanger ben.Maar kom er nu dus echt nooit meer. Alle computerkennis wordt nu kant en klaar aangeleverd door mijn vriend die een eigen compuzaak heeft dus heb GoT ook niet meer 'nodig'
Zo, en nu genoeg offtopic. Kan me voorstellen dat die echo zo speciaal voor je was, zeker als je halve fam. erbij is. Maar wat ik me afvraag met stroomstoringen in het ZH, daar hoor je niks van te merken toch? Ik dacht dat altijd meteen de noodvoorziening aansprong? Of is dat alleen voor de OK en IC en andere afdelingen die per direct stroom nodig hebben?
≈quote:Op woensdag 12 december 2007 14:48 schreef bixister het volgende:
deliedje & punkie, zet 'm op!![]()
![]()
k. ze hebben er ook heel mooie bedjes trouwens.afgezien van 't roezeltje aan de onderkant dan, dat zou ik er meteen afslopen
Ik denk serieus dat mijn hond erin zou gaan liggen...quote:Op woensdag 12 december 2007 15:38 schreef Webkim het volgende:
[..]
≈
Die bedjes zijn wel lief ja. Maar ze hebben ook dingen...Een Playpod?
![]()
[ afbeelding ]
Zoek de verschillen.![]()
[ afbeelding ]
Ik krijg toch soms wel rare associaties bij Santa die Ho roeptquote:Op woensdag 12 december 2007 16:36 schreef --Eveliene-- het volgende:
Zo. Ik met mijn zwangerschapshormonen, dat is nu al een potje. Ik was me net toch kwaad zonder reden!! Gelukkig heb ik me in kunnen houden.
Floris is Santa in de kerst recital op zijn schoolen we hebben echt al 1,5 week elke dag zijn lines heel hard geoefend. Zegt zijn juf net: 'He has to practice his lines! He doesn't know them, and tomorrow is the recital!!'
Pfff stomme trut. Wat denk je dat we elke dag doen!!!
Jajajajaja het slaat nergens op. I know.
Waar ben je dan bang voor? Evt. knippen en scheuren genezen (bijna) altijd goed, en de zwangerschapskilo's komen er ook wel weer af. Of is er iets anders?quote:Op woensdag 12 december 2007 18:17 schreef _lotje_ het volgende:
dank je wel meis,. en of t lukt... t zal wel moeten
k ben vooral bang hoe ikzelf achterblijf.... met die kleine komt t wel goed... is mn gevoel
maar... bleh
quote:Op woensdag 12 december 2007 10:20 schreef Brighteyes het volgende:
Sonnetje, wat is ze mooi!Jammer van die couveuse, hopelijk mag ze er snel weer uit.
Nou even een update over Lieke. Ze ligt nog wel op de couveuseafdeling, maar dus niet meer in de couveuse. Ze heeft nu gewoon kleertjes aan haha. Die ze van mij gehad heeftquote:Op woensdag 12 december 2007 09:41 schreef Lishe het volgende:
Tante Son, van harte! Wat een plaatje is 'jullie' Lieke! (En spannende tijd, zo op de couceuse afdeling. Ik hoop dat het gewoon uit voorzorg is. Wens je je zus veel succes?) Geniet ervan vanmiddag!
Oei oei, ik kreeg echt een deja-vu nu.quote:Op woensdag 12 december 2007 21:20 schreef Lishe het volgende:
Punkie-Update...
Liedjes lieve Lief belde net. De ontsluiting wil niet vlotten. Nog steeds 3-4 cm. Ik heb zo met 'r te doen. Ze krijgt vanavond nog een CTG en als er niks verandert is krijgt ze iets om vannacht even te slapen en bij te tanken. Dan volgt morgen alsnog de inleiding.
Ik moet er gewoon van huilen. Arm ding. Gelukkig is d'r mam ook bij haar, die is masseuse, dus die kan haar af en toe even helpen ontspannen. Rotweeen, zet nou 's door!!!
Droeke... ik hoop dat het bij jou sneller is gegaan. Dikke zoen.
Jeetje DeLiedje ook alquote:Op woensdag 12 december 2007 21:20 schreef Lishe het volgende:
Punkie-Update...
Liedjes lieve Lief belde net. De ontsluiting wil niet vlotten. Nog steeds 3-4 cm. Ik heb zo met 'r te doen. Ze krijgt vanavond nog een CTG en als er niks verandert is krijgt ze iets om vannacht even te slapen en bij te tanken. Dan volgt morgen alsnog de inleiding.
Ik moet er gewoon van huilen. Arm ding. Gelukkig is d'r mam ook bij haar, die is masseuse, dus die kan haar af en toe even helpen ontspannen. Rotweeen, zet nou 's door!!!
Droeke... ik hoop dat het bij jou sneller is gegaan. Dikke zoen.
dan ben jij vast familie van mel en edquote:Op woensdag 12 december 2007 21:25 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
[..]
Nou even een update over Lieke. Ze ligt nog wel op de couveuseafdeling, maar dus niet meer in de couveuse. Ze heeft nu gewoon kleertjes aan haha. Die ze van mij gehad heeft(2e pakje precies t zelfde
Heb geloof veel gegeven).
Ze heeft dus wel een infectie, waaraan weten ze niet precies. Maar ze krijgt antibiotica en moet dus 7 dagen in het ziekenhuis blijven. Mijn zus mag waarschijnlijk 6 dagen blijven, dus misschien 1 nachtje zonder Lieke naar huis.
Verder is ze gezondHeeft lekkere rode wangetjes (heeft ze van dr tante
(en oma en moeder))
Beste vriendin van mijn zus vind dat ze ook wel op mij lijkt haha![]()
Kindje van diezelfde vriendin noemt Lieke LiekieZe is 22 maanden oud
Ze is wel lang: ongeveer 57 cm (en dan hebben ze ongeveer gemeten, eigenlijk is ze nog iets langer), maar maat 56 is nog wel te groot voor dr! De lengte heeft ze dus duidelijk van dr vader (die heeft neven van over de 2m).
haha iddquote:Op woensdag 12 december 2007 21:31 schreef Vicky het volgende:
[..]
dan ben jij vast familie van mel en ed
ja echt grappig, ze lijkt helemaal niet zo grootquote:Op woensdag 12 december 2007 21:31 schreef amaranta het volgende:
57cm??? wow
quote:Op woensdag 12 december 2007 20:51 schreef --Eveliene-- het volgende:
Nanalune... ik geloof er niks van
Wel erg ontkennend hoor! Ben je stiekem aan het?
quote:Op woensdag 12 december 2007 21:37 schreef nanalune het volgende:
nee echt niets.. helaas , maar goed ik stel me gewoon in op begin mei, misschien april..
![]()
de kilo's zijn t zeker niet... k en zelf juist afgevallenquote:Op woensdag 12 december 2007 20:00 schreef DaviniaHR het volgende:
Waar ben je dan bang voor? Evt. knippen en scheuren genezen (bijna) altijd goed, en de zwangerschapskilo's komen er ook wel weer af. Of is er iets anders?
dank je welquote:
ik zit aan t eindquote:Op woensdag 12 december 2007 20:32 schreef sjak het volgende:
Lotje, dat gevoel is heel herkenbaar hoor, ,maar dat is het mooie van een zwangerschap, aan het einde ben je die buik zo zat, je kan dan niet wachten om te gaan bevallen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |