Ik hoop dat je gelijk hebt. Want voordat ik het Cod4 kocht, had ik em al via "andere wegen" even gespeeld. En toen ook geprobeerd die stats te bewaren. Maar toen ik em kocht, en mijn profile terug plaatste vond hij dat niet goed. Maar misschien ligt dat aan dat het een andere cd key is. Ik hoop het want mijn pc heeft een opruim beurt nodig.quote:Op dinsdag 13 november 2007 21:43 schreef maniack28 het volgende:
De stats staan in een encrypted file genaamd mpstats in je profiel!
mja ik ben 1 keer een "zweefende bodie" tegen gekomen.quote:Op woensdag 14 november 2007 07:31 schreef Devilnl het volgende:
Uitgespeelt vannacht en heb me er heerlijk mee vermaakt (Y)
eigenlijk geen minpuntjes kunnen ontdekken
najah op de vliegende/hangende bodies/banden/onderdelen na dan.. da's wel jammers
Echt.. het 1e level(boot).. het sniper level. en dat met die IR/Heat vision dinges.. die troepen uitschakelen.
Super mooi!
die patrol @ Tjernobyl..
Ménn in het echt had ik me broek vol.. (1e keer mislukte ook.. word je wel afgeslacht zeg maar
oh...... @ missile control dinges was het helemaal erg (hier iig)quote:Op woensdag 14 november 2007 07:38 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
mja ik ben 1 keer een "zweefende bodie" tegen gekomen.
Was wel lachen om te zien, toen ik was gekild en er weer langsliep lag hij op de grond
bij mij was het ook in de missile control.quote:Op woensdag 14 november 2007 07:44 schreef Devilnl het volgende:
[..]
oh...... @ missile control dinges was het helemaal erg (hier iig)
En ergens buiten.. (volgens mij de 2e keer als je @ "The Barn" bent. om zo'n javelin tepakken..
keek ik ff omhoog om mijn mooie raket te volgen..
krijg nou wat.. op 50m hoogte hing een band..
www.netcoders.be Codsectie en sticky staat precies hoe je een willekeurige mpstats kan pleuren in je profilequote:Op dinsdag 13 november 2007 23:09 schreef SR-71 het volgende:
[..]
Ik hoop dat je gelijk hebt. Want voordat ik het Cod4 kocht, had ik em al via "andere wegen" even gespeeld. En toen ook geprobeerd die stats te bewaren. Maar toen ik em kocht, en mijn profile terug plaatste vond hij dat niet goed. Maar misschien ligt dat aan dat het een andere cd key is. Ik hoop het want mijn pc heeft een opruim beurt nodig.
Ik zie dat het toch nog niet helemaal klopt hier
Echt een geweldige missie die.quote:Op woensdag 14 november 2007 13:55 schreef Fillipe het volgende:
Wat een vette game, net de Tjernobyl (sniper) missie voltooid, op hoeveel % zit ik dan zo ongeveer?
maakt het nog uit of de versie Asia is? en of de regioprotection werkt?quote:Op vrijdag 9 november 2007 17:57 schreef Morpheus2002 het volgende:
Voor de mensen die het spel nog niet hebben istie hier te koop voor ¤ 27,- inclusief verzendkosten
quote:The arrival of stock from our supplier has been further delayed. The advised shipping date for this title is now the 23/11/2007
heb CoD4, ETQW, Crysis en UT2007 besteldquote:Op woensdag 14 november 2007 17:31 schreef FJD het volgende:
IncoLaat me weten wanneer je ook speelt dan kom ik je weer eens voor je knar schieten
Ja... wat een lijers man...quote:Op woensdag 14 november 2007 17:32 schreef Prosac het volgende:
kan je een reeds betaalde order bij CD-WOW ook nog annuleren?
[..]
en je bedoelt: heb genade met mij, oh geweldige spelertquote:Op woensdag 14 november 2007 17:31 schreef FJD het volgende:
IncoLaat me weten wanneer je ook speelt dan kom ik je weer eens voor je knar schieten
Kan altijd. Zij wijzigen de overeenkomst tussen jullie twee waardoor jij die op kunt zeggen. De leveringsdatum is in dit geval zeker een relevante reden.quote:Op woensdag 14 november 2007 17:32 schreef Prosac het volgende:
kan je een reeds betaalde order bij CD-WOW ook nog annuleren?
Ja dan moet je via de asynchrone crack een lijntje leggen, snuiven en pwnen. Dan gaat het.quote:Op woensdag 14 november 2007 18:57 schreef KUSO het volgende:
Kan je met de download, MP'en?
Agreed, CoDquote:Op woensdag 14 november 2007 20:15 schreef Dalamar het volgende:
Ik snap de adrenaline rush van deze game wel, maar eerlijk gezegd (al ben ik een van de weinigen) snap ik echt de hele CoD4 hype niet.
Ja het is ongetwijfeld vette actie, etc, maar de bizar hoge cijfers die gegeven worden zijn echt zwaar overrated.
Ben ik hier nou echt alleen in of zijn er toch meer mensen die door de graphics en het "knallen knallen" heen kijken ?
Hoe dan ook, voor de mensen die er van genieten: veel plezier ermee.
Vanavond nog een score van 15-1 als sniper op Pipeline. Af en toe heb ik geen zin om rond te rennen en dan ga ik in de struiken liggen snipen en af en toe verplaatsen.quote:Op donderdag 15 november 2007 00:26 schreef Semargofni het volgende:
Juggernaut is een 'perk' waardoor je meer health hebt, net zoals die granaat truuk ook een perk is. Je hebt ook last stand dat je nog met je laatste krachten je pistool kan trekken.
Heb nu al aardig wat uurtjes online erop zitten en het is echt gaaf, jammer alleen dat de snipers zo goed als nutteloos zijn. (of ik kan er totaal niet mee overweg) Shotguns ook trouwens.
Zoek kleinere servers op.quote:Op donderdag 15 november 2007 00:32 schreef luckass het volgende:
Agreed, CoD& CoD2 hadden een ontzettend goede war-gameplay. Hoe zit dit met CoD4: lag door zware graphics, rare perks die alles onvoorspelbaar (niet mijn ding) maken etc.
De enige hype tot zover die ik niet begreep was die van Halo 3. Daarvoor moet je imo. echt nog in een soort van 2e jeugd zitten (of jonger dan 16) om dat leuk te vinden.quote:Op woensdag 14 november 2007 20:15 schreef Dalamar het volgende:
Ik snap de adrenaline rush van deze game wel, maar eerlijk gezegd (al ben ik een van de weinigen) snap ik echt de hele CoD4 hype niet.
Ja het is ongetwijfeld vette actie, etc, maar de bizar hoge cijfers die gegeven worden zijn echt zwaar overrated.
Ben ik hier nou echt alleen in of zijn er toch meer mensen die door de graphics en het "knallen knallen" heen kijken ?
Hoe dan ook, voor de mensen die er van genieten: veel plezier ermee.
Geloof het of niet, maar dit kan echt. Die Russen lopen echt niet over dat veld heen zoekende naar verstopte mensen in het gras. Als je er niet op let, dan zie je het ook niet.quote:Op donderdag 15 november 2007 00:36 schreef Biogarde het volgende:
Ik vond 'm te kort. En hier en daar wat ongeloofwaardig. Ben me er van bewust dat het een game is, maar door het gras kruipen en over een terrein rennen vol russen die je niet zien, vind ik een beetje jammer
In CoD kan alles idd.quote:Op donderdag 15 november 2007 01:16 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Geloof het of niet, maar dit kan echt. Die Russen lopen echt niet over dat veld heen zoekende naar verstopte mensen in het gras. Als je er niet op let, dan zie je het ook niet.
lag door zware graphics? graphics zijn clientside en hebben niks te maken met lagquote:Op donderdag 15 november 2007 00:32 schreef luckass het volgende:
[..]
Agreed, CoD& CoD2 hadden een ontzettend goede war-gameplay. Hoe zit dit met CoD4: lag door zware graphics, rare perks die alles onvoorspelbaar (niet mijn ding) maken etc.
Over die shotguns ben ik het inderdaad eens (hoewel ze wel handig kunnen zijn in de baggermap Shipment). Maar snipers zijn echt gruwelijk. Kan niet wachten tot ik de .50call hebquote:Op donderdag 15 november 2007 00:26 schreef Semargofni het volgende:
Juggernaut is een 'perk' waardoor je meer health hebt, net zoals die granaat truuk ook een perk is. Je hebt ook last stand dat je nog met je laatste krachten je pistool kan trekken.
Heb nu al aardig wat uurtjes online erop zitten en het is echt gaaf, jammer alleen dat de snipers zo goed als nutteloos zijn. (of ik kan er totaal niet mee overweg) Shotguns ook trouwens.
quote:Op donderdag 15 november 2007 13:02 schreef Devilnl het volgende:
Hmm Biogarde.
[ afbeelding ]
als deze sniper in de foto iets meer vellere kleuren groen had.. zou ik hem 1.2.3 niet zien bij een wandel toch door het lange gras
en in CoD4 komen de kleuren ook beter overeen met het gras.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |