Je koopt een nieuw product met een irritante LED erin, en je moet er vervolgens een lelijk papiertje overheen plakken? Wat is dit voor onzin? Waarom niet gewoon een knopje waarbij de optie kunt uitschakelen?quote:Op donderdag 8 november 2007 18:04 schreef MASD het volgende:
tinypic is brak vandaag, zie hier ook niks, daarnaast is het verbruik minimaal. plak er gewoon een papiertje overheen ofzo
Ik heb een schijthekel aan Greenpeace. Ik hou wel van een lagere energierekening.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:05 schreef Mopst3r het volgende:
Greenpeace huillie
LEDje is prima! maar dan wel een optie, een knopje dus, om 'm aan of uit te zetten. Mocht het beeldscherm het opeens niet meer doen, dan kan het knopje weer ingeschakeld worden. Heel simpel.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:06 schreef Daeron het volgende:
Dat LED-je zit op je beeldscherm om ervoor te zorgen dat je weet wat er aan de hand is, mocht een keer de dag komen dat er geen beeld meer komt.
Jij bent gewoon chagrijnig omdat dat stinktopic over gehandicapten van je niet zo populair is.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:05 schreef Mopst3r het volgende:
Greenpeace huillie
Zijn die ledjes niet zodat je kan zien of je rookmelder nog werkt?quote:Op donderdag 8 november 2007 18:08 schreef Fastmatti het volgende:
LEDjes in rookmelders zijn helemaal schijtirritant. Lig je daar in het donker naar zo'n gifgroen lampje te kijken. Dit LEDje heb ik trouwens afgeplakt.
Originele bestandsnaam: 1mm%20FIBER%20met%20blauwe%20POWER%20LED.jpgquote:Op donderdag 8 november 2007 18:07 schreef BObNL het volgende:
en dat op dat plaatje... zijn geen leds dat is glasvezel.
Leuk idee, maar de garantie van bijvoorbeeld je beeldscherm vervalt dan.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:08 schreef Biefstuk het volgende:
Gewoon het ledje eruit halen, kast openmaken aan ledje trekken en klaar ben je?
Die krengen zijn zo fel dat de andere kant van de rookmelder ook verlicht wordt. Dus het plafond is nog groenquote:Op donderdag 8 november 2007 18:09 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Zijn die ledjes niet zodat je kan zien of je rookmelder nog werkt?
Lijkt me niet erg handig om die af te plakken![]()
pak dan een soldeerbout!quote:Op donderdag 8 november 2007 18:06 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik had een fijn setje boxjes voor mijn portable dvd speler ding.
Daar zat een teringfel blauw ledkreng op.
Erg storend als je inderdaad in het donker een film wil kijken.
Eensch is met TS.
Dat is dan opzich wel weer stoer.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:11 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Die krengen zijn zo fel dat de andere kant van de rookmelder ook verlicht wordt. Dus het plafond is nog groen![]()
Goed voor de garantie.quote:
Tipex eroverheen dan, je sleutelt niet en toch is het weg te peuterenquote:Op donderdag 8 november 2007 18:09 schreef pberends het volgende:
[..]
Leuk idee, maar de garantie van bijvoorbeeld je beeldscherm vervalt dan.
En wat zouden ze met FIBER bedoelen?quote:Op donderdag 8 november 2007 18:09 schreef pberends het volgende:
[..]
Originele bestandsnaam: 1mm%20FIBER%20met%20blauwe%20POWER%20LED.jpg
Maar dan alsnog: het was maar een voorbeeld. Ik heb werkelijk waar zo'n teringapparaat met zulke felle LED's erin. En je kan ze niet uitzetten als het apparaat aanstaat! Je hoeft fucking niet eens meer je verlichting aan te zetten als het donker is.
Jij en een romantisch dinerquote:Op donderdag 8 november 2007 18:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Ik vind het wel romantisch. Licht uit en dineren bij de zachte gloed van de led's van je computer, stereo en tv.
En alweer een nutteloze post.quote:
quote:Op donderdag 8 november 2007 19:18 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
En alweer een nutteloze post.![]()
Lekker on-topic ook. Krijg je wel genoeg pilletjes?quote:Op donderdag 8 november 2007 19:23 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
![]()
Dacht eerst dat je een wijf was, maar je blijkt een nicht te zijn.
Alsof de EU hier veel mee te maken heeft. Daar zorgen de fabrikanten zelf voor.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:29 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Net alsof garantie in de EU iets voorstelt.
Hoop.quote:Op donderdag 8 november 2007 20:58 schreef veldmuis het volgende:
In mijn mooie TFT ding zeg je in het menu "power led off" en je bent klaar.
En als ie standby gaat gaat de LED wel netjes aan, precies zoals ik het hoopte
Flikker dan op met je gezeik.quote:Op donderdag 8 november 2007 21:10 schreef Buschetta het volgende:
Eens met TS. Heb hier zo'n tv kastje met een blauwe led die je denk ik 5km verder nog ziet.
Daarnaast heb ik zoveel routers, modems en andere onzin in m'n slaapkamer staan dat als ik een portscan heb het wel een discotheek lijkt s'nachts ;' maar dat is natuurlijk mijn eigen schuld. Ik kan die dingen ook in een andere kamer pleuren. ach ja.
quote:Op donderdag 8 november 2007 21:27 schreef The_Terminator het volgende:
In mijn Gigaworks T20 speakers zit ook een rete irritante fel-blauwe kutled, maar hoor je mij daarover klagen?
jaquote:rete irritante fel-blauwe kutled
sinds wanneer is nerd zijn hip danquote:Op donderdag 8 november 2007 21:20 schreef Repeat het volgende:
Komt door al die nerds die gaten in hun pc zagen en tl buizen erin zetten.
Vroeger had je schermen met een groen/geel ledje, geeft nauwelijks licht maar je ziet het wel. Dat is prima.
Nu moet al die shit knalblauwe ledjes hebben omdat het anders niet hip is.
Gegronde klacht
Truequote:Op donderdag 8 november 2007 21:29 schreef Dibble het volgende:
[..]
sinds wanneer is nerd zijn hip dan [afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |