- Mag 3,5 voor je stuurwiel uitstekenquote:Op vrijdag 16 november 2007 11:55 schreef Steve_I. het volgende:
hoe zit het nou met uitstekende ondeelbare lading ??
Ik was veel te laat begonnen met sturen dus ik zei "Nou dat kon beter" en toen zei ze ga je gang maar, de straat was toch leeg.. Was ik wel blij om want normaal gaat het best goed en om nou net met examen het te verkloten, als je dan zakt ben je boos op jezelf dat je het niet nog een keer kon doen.quote:Op vrijdag 16 november 2007 12:12 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Feli!
Apart trouwens dat je het fileparkeren opnieuw mocht proberen. Het gaat ze er nl. vooral om of je goed kijkt, en niet zozeer of je de auto wel mooi in het vak krijgt.
Dankje!quote:Op vrijdag 16 november 2007 14:10 schreef Sanderrrr het volgende:
[..]
Ik was veel te laat begonnen met sturen dus ik zei "Nou dat kon beter" en toen zei ze ga je gang maar, de straat was toch leeg.. Was ik wel blij om want normaal gaat het best goed en om nou net met examen het te verkloten, als je dan zakt ben je boos op jezelf dat je het niet nog een keer kon doen.
Bedankt allemaal en Leinonlein proficiat en succes met je praktijk!
Heb je geluk gehad want volgens mij krijg je normaal gesproken maar één kansquote:maar toen ik opnieuw mocht doen ging het perfect
Feliquote:Op vrijdag 16 november 2007 11:30 schreef Sanderrrr het volgende:
Ondanks alles toch geslaagd!Ging echt goed, beter als dat ik had verwacht. Klein foutje bij het fileparkeren maar toen ik opnieuw mocht doen ging het perfect. Was gisteren al zenuwachtig tot op het moment dat ik instapte, toen was ik ineens heel relaxed en daardoor ben ik waarschijnlijk ook geslaagd.
![]()
Volgens mij moet je het wel erg verkloten als je zakt op een bijzondere verrichting. Bij mij ging het ook fout, maar ik deed gewoon wat extra handelingen en het was opgelost.quote:Op vrijdag 16 november 2007 23:58 schreef Unhuman het volgende:
[..]
Heb je geluk gehad want volgens mij krijg je normaal gesproken maar één kans
Gefeliciteerd!
Dat houd je altijd. Gelukkig kon ik dat oplossen met m'n gezonde verstand, maar bij zo'n vraag als die van jou is het wel erg vervelend. Dan moet je echt gokken.quote:Op zaterdag 17 november 2007 10:27 schreef Steve_I. het volgende:godskut
Anders zak je met 42 ipv 44 goede antwoorden nadat je een vraag krijgt die gewoon niet in je boek staat (gewoon die van de ANWB, net nieuw uit de winkel!) en je 2 vragen net niet snel genoeg verbeterd
Mag je overigens een blaastest weigeren uit godsdienstige overtuiging? In mijn boek staat alleen dat je verplicht bent mee te werken, maar op verplichtingen zijn wel vaker uitzonderingen mbt religie (bijv. je paspoort-foto)
edit;
[ afbeelding ]
Op het onderbord komt een rode streep overeen met een een afstand van 80 meter dat je van de overweg verwijderd bent.
Drie rode strepen is dus (3 x 80) 240 meter.
Dit staat dus niet in m'n boek
Natuurlijk mag dat niet.quote:Op zaterdag 17 november 2007 10:27 schreef Steve_I. het volgende:
Mag je overigens een blaastest weigeren uit godsdienstige overtuiging? In mijn boek staat alleen dat je verplicht bent mee te werken, maar op verplichtingen zijn wel vaker uitzonderingen mbt religie (bijv. je paspoort-foto)
kom nou, dat is toch algemene kennisquote:Op zaterdag 17 november 2007 16:36 schreef Leinonlein het volgende:
Je krijgt volgens mij áltijd vragen die niet in je boek staan. Ik kreeg een vraag over hoe je een kotsende man neer moest leggen, stond ook niet in mijn boek... zulke dingen hou je altijd.
Maar ik vind het wel heel raar als dat met die 3 rode strepen, 240 meter, niet in je boek staat...
Precies, ik wil alleen maar zeggen dat je die nodig hebt omdat er vaker vragen in het examen voorkomen waarvan het antwoord niet in je theorielijfboekje staatquote:Op zaterdag 17 november 2007 17:35 schreef Meddo het volgende:
[..]
kom nou, dat is toch algemene kennis![]()
Stond wel in mijn boek. Neem ik aan tenminste, want er zit wel een hoofdstuk over EHBO in (heb het niet gelezen vanwege mijn professie).quote:Op zaterdag 17 november 2007 16:36 schreef Leinonlein het volgende:
Je krijgt volgens mij áltijd vragen die niet in je boek staan. Ik kreeg een vraag over hoe je een kotsende man neer moest leggen, stond ook niet in mijn boek...
Ik heb het dus mee gemaakt, Achteruit in parkeren was iets te veel naar links met de band op de streep en bij de helling proef sloeg de motor af.quote:Op zaterdag 17 november 2007 11:02 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Volgens mij moet je het wel erg verkloten als je zakt op een bijzondere verrichting. Bij mij ging het ook fout, maar ik deed gewoon wat extra handelingen en het was opgelost.
en het kijken was helemaal goed?quote:Op zaterdag 17 november 2007 19:15 schreef dynamiet het volgende:
[..]
Ik heb het dus mee gemaakt, Achteruit in parkeren was iets te veel naar links met de band op de streep en bij de helling proef sloeg de motor af.
En voor de rest wist ze niks negatiefs over mijn examen te zeggen, mijn rij instructeur begrijpt nog steeds niet dat ik toen gezakt was![]()
Dat je je lichten aandoet misschien, voor de rest kan ik zo niet echt iets bedenken.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:24 schreef mark2012 het volgende:
Ik heb binnenkort voor het eerst rijles in het donker, zjin er nog dingen waar ik op moet letten?
Ook wel een heel goede.quote:Op zaterdag 17 november 2007 20:53 schreef Addict89 het volgende:
Extra letten op fietsers, aangezien die vaak zonder licht fietsen?
Die kreeg ik ook. Gewoon in stabiele zijligging; hij was ook bewusteloos. Dat viel nog wel te bedenken, maar zoiets als die strepen dat is geen gezond verstand maar harde feitenkennis. Ik ga de ANWB er een brief over schrijven waarom dat niet in het boek staat, de lijersquote:Op zaterdag 17 november 2007 16:36 schreef Leinonlein het volgende:
Je krijgt volgens mij áltijd vragen die niet in je boek staan. Ik kreeg een vraag over hoe je een kotsende man neer moest leggen, stond ook niet in mijn boek... zulke dingen hou je altijd.
Maar ik vind het wel heel raar als dat met die 3 rode strepen, 240 meter, niet in je boek staat...
linkquote:Op zaterdag 17 november 2007 17:48 schreef Sanderrrr het volgende:
Mijn boek heb ik niet gelezen maar al die 3 bovengenoemde vragen kwamen gewoon voor in mijn oefenexamens op internet.
Niet alleen als beginnende bestuurder hoor.quote:Op maandag 19 november 2007 01:55 schreef W00fer het volgende:
Hmm misschien moet ik ook maar eens in de randstad keer gaan rijden ofzo. Ben tot nu toe naar Den Bosch gereden vanuit Eindhoven, wat een kutstad zeg. Fucking smalle straatjes en als beginnend bestuurder moet je 700 ogen hebben om niets over het hoofd te zien.
Afremmen op de motor! Ik doe niets andersquote:Op maandag 19 november 2007 10:54 schreef dynamiet het volgende:
Vandaag mijn rijbewijs opgehaald en stuk gereden met een BMW 530D automaat![]()
Wat een verschil, vooral het automaat gedeelte is echt wennen je kan niet even afremmen op de motor voor de rotonde etc, en je rijd zomaar 80 waar je 50 mag etc.
En dan kan met die auto dus nietquote:Op maandag 19 november 2007 11:31 schreef Renesite het volgende:
[..]
Afremmen op de motor! Ik doe niets anders!
Ja oké dat is wel waar jaquote:Op zondag 18 november 2007 13:46 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
Die kreeg ik ook. Gewoon in stabiele zijligging; hij was ook bewusteloos. Dat viel nog wel te bedenken, maar zoiets als die strepen dat is geen gezond verstand maar harde feitenkennis. Ik ga de ANWB er een brief over schrijven waarom dat niet in het boek staat, de lijers
Vooralsnog neits aan leedvermaeck hierquote:Op dinsdag 20 november 2007 16:31 schreef Isdatzo het volgende:
leedvermeack tvp
Bedoel je rotonde joure? die is namelijk makkelijker dan de rotonde lijkt, het viel mij uiteindelijk wel meequote:Op dinsdag 20 november 2007 14:57 schreef Viking84 het volgende:
Ik ga vrijdag weer eens rijden.
Binnenkort met m'n zus in haar schakelauto van Drachten naar Groningen rijden. Liever dan andersom, want op de heenweg kan ik via Helpman en op de terugweg moet ik volgens mij langs die irritante turborotonde. Brrr. Er zal ook wel een andere route zijn, maar die ligt niet zo voor de hand, geloof ik.
Hehehe, vandaag weer eens 3/4e genomen.quote:Op dinsdag 20 november 2007 14:57 schreef Viking84 het volgende:
Ik ga vrijdag weer eens rijden.
Binnenkort met m'n zus in haar schakelauto van Drachten naar Groningen rijden. Liever dan andersom, want op de heenweg kan ik via Helpman en op de terugweg moet ik volgens mij langs die irritante turborotonde. Brrr. Er zal ook wel een andere route zijn, maar die ligt niet zo voor de hand, geloof ik.
Lekker handig dat ie daar zelf dan niet even iets over zegt.quote:Op dinsdag 20 november 2007 17:31 schreef kip_zonder-kop het volgende:
Vandaag weer 2 uur les gehad en het eerste uur had m`n instructeur me weer helemaal met de grond gelijk gemaakt. Ik had onder andere een ambulance niet zien aankomen die uiteraard opeens vlak achter ons zat met loeiende sirenes.
Nou, hij had er juist wel wat over gezegd. Toen die ambulance voorbij was begon ´ie weer op te scheppen dat hij dat ding allang in de binnenspiegel had gezien, bladiebladiebla...quote:Op dinsdag 20 november 2007 18:27 schreef Addict89 het volgende:
[..]
Lekker handig dat ie daar zelf dan niet even iets over zegt.
Ik vergat de handrem. Ik heb hem natuurlijk bijna nooit op de handrem gezet met parkeren met rijles. Was niet nodigquote:Op dinsdag 20 november 2007 18:44 schreef dynamiet het volgende:
Hebben meer mensen last van dat toen jullie net je rijbewijs had dat je wel is vergat om je richtig aan wijzer aan te doen? Ik ben het nu al een paar keer vergeten vaak niet op belangrijke momenten maar netjes is het zeker niet, vraag me af hoe het komt tijdens lessen nooit last van gehad
![]()
leuk nieuws voor mij, mijn ouders gaan morgen op vakantie en ik mag de hele week de auto van mij vader gebruiken incl 1 volle tank![]()
Ja, maar zei hij van te voren ook wat? Of stond die ambulance niet vast achter jullie?quote:Op dinsdag 20 november 2007 19:12 schreef kip_zonder-kop het volgende:
[..]
Nou, hij had er juist wel wat over gezegd. Toen die ambulance voorbij was begon ´ie weer op te scheppen dat hij dat ding allang in de binnenspiegel had gezien, bladiebladiebla...![]()
Om even hierop terug te komen. Na nog twee keer beter te hebben gekeken. Staat er dus dat stoplicht met twee kleuren en een bord met straatnaam voor de zijstraat, haaietanden en een doorgetrokken lijn op de zijstraat en na de zijstraat een geel/oranje voorrangsweg-bord.quote:Op donderdag 15 november 2007 17:31 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ja oke. Hoe dan ook, het word vast wel aangegeven!
Mooi niet dus. De dode hoek heeft niet voor niks die naam. Ga maar eens rijden in een auto die achterin geen zijruiten heeft, en ervaar hoe weinig zicht je hebt met alleen spiegels.quote:Op dinsdag 20 november 2007 20:53 schreef Unhuman het volgende:
Ach ik vergeet nu altijd over mijn schouder te kijken. Onzinnig zooitje. In je spiegels zie je net zo veel.
Dit was zoooo moeilijk te vinden, je hebt inderdaad een forum nodig om er achter te komen.quote:Op woensdag 21 november 2007 00:11 schreef Borkydude het volgende:
Sletjes!
Ik moet ff m'n theorieexamen aanvragen. Hoe doe ik dat?
Bellen noar t CBR. Ze he'm 'n bandje woar je ken inspreek'n wanneer je ken.quote:Op woensdag 21 november 2007 00:11 schreef Borkydude het volgende:
Sletjes!
Ik moet ff m'n theorieexamen aanvragen. Hoe doe ik dat?
Nee, dat kan niet. Vol = vol. Je beste optie is om steeds weer het 0900-nr te bellen en te hopen dat er snel iets vrijkomt.quote:Op woensdag 21 november 2007 10:15 schreef Geqxon het volgende:
Weet iemand of het misschien mogelijk is een spoed aanvraag voor een theorie examen aan te vragen?
Dat is kankerduits. Ik heb godverdomme net een boek oude stijl aangeschaft. KankerkankerCBR.quote:Op woensdag 21 november 2007 10:19 schreef Geqxon het volgende:
A, wacht, ik zie het al. Het CBR heeft deals met de ANWB en Vekabest afgesloten, om tot 1 januari 2008 geen theorie-examens meer te doen (ivm. het nieuwe theorie examen, zodat ze meer boeken verkopen). Dank u
Dat gaat voor mij lastig worden, als full-time loonslaaf. Maar idd, dat zag ik ook mensen met het bromfiets certificaat doen.quote:Op woensdag 21 november 2007 10:28 schreef Renesite het volgende:
Maaaar
Je kan elke dag op het bankje bij het CBR zitten om te kijken of je op de reserve kan. Mocht iemand uitvallen enzo
Misschien niet als je stil blijft zitten, maar als ik wat naar voor leun kan ik alles makkelijk zien. Ook in de dode hoek. Daar hoef je je niet zo idioot voor om te draaien ook.quote:Op woensdag 21 november 2007 00:13 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Mooi niet dus. De dode hoek heeft niet voor niks die naam. Ga maar eens rijden in een auto die achterin geen zijruiten heeft, en ervaar hoe weinig zicht je hebt met alleen spiegels.
[..]
Wat voor 1quote:Op woensdag 21 november 2007 18:43 schreef Sanderrrr het volgende:
En m'n roze pasje is binnen ...Nu de auto nog (zaterdag)
Grappig ik dacht ook altijd zo totdat ik een auto een keer echt helemaal gemist had bij het wisselen van rijbaan (gelukkig niet geraakt).quote:Op woensdag 21 november 2007 17:42 schreef Unhuman het volgende:
[..]
Misschien niet als je stil blijft zitten, maar als ik wat naar voor leun kan ik alles makkelijk zien. Ook in de dode hoek. Daar hoef je je niet zo idioot voor om te draaien ook.
Ze zeggen wel eens dat opel corsa altijd vooraan in de file staatquote:Op woensdag 21 november 2007 19:14 schreef Sanderrrr het volgende:
Blauwe Opel Corsa B uit 1998, zo één.
Betaal je je daar niet helemaal rot voor?quote:Op woensdag 21 november 2007 19:14 schreef Sanderrrr het volgende:
Blauwe Opel Corsa B uit 1998, zo één.
Oh... ik betaal denk ik meerquote:Op woensdag 21 november 2007 20:35 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Betaal je je daar niet helemaal rot voor?
maar in welke auto mag je dan wel rijden?quote:Op woensdag 21 november 2007 20:07 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ze zeggen wel eens dat opel corsa altijd vooraan in de file staat![]()
" >>>>quote:Op woensdag 21 november 2007 20:50 schreef Miss_S het volgende:
[..]
maar in welke auto mag je dan wel rijden?
ik hoor over alle auto's reacties van 'daar ga je toch niet in rijden'
Wel meer denk ik, heb all-risk voor 70 eypo's per maand.. Maar ik ga nooit naar discotheken etc dus daar bespaar ik al een hele hoop mee.quote:Op woensdag 21 november 2007 20:44 schreef Geqxon het volgende:
Zelf zou ik met zo'n auto ongeveer 500-600 euro per jaar aan verzekering hebben, dan ook nog eens wegenbelasting, onderhoud, afschrijving....
Doe mij maar mijn brommertje. 100 euro verzekering, geen wegenbelasting, 100 euro onderhoud, 20 euro afschrijving, en het doet 1 op 40.
mwaoh die corsa'tjes zijn zo duur nog niet uiteindelijkquote:Op woensdag 21 november 2007 20:44 schreef Geqxon het volgende:
Zelf zou ik met zo'n auto ongeveer 500-600 euro per jaar aan verzekering hebben, dan ook nog eens wegenbelasting, onderhoud, afschrijving....
Doe mij maar mijn brommertje. 100 euro verzekering, geen wegenbelasting, 100 euro onderhoud, 20 euro afschrijving, en het doet 1 op 40.
Bij mij idd hetzelfde. Alleen ben ik voor 70 euro kwijtquote:Op woensdag 21 november 2007 21:20 schreef Sanderrrr het volgende:
[..]
Wel meer denk ik, heb all-risk voor 70 eypo's per maand.. Maar ik ga nooit naar discotheken etc dus daar bespaar ik al een hele hoop mee.
Net even gereden in de Saxo van m'n moeder, rijd echt 10x makkelijker dan die Peugeot 307 waar ik in gelest heb.![]()
Je zou ook nog kunnen proberen als reservist.quote:Op woensdag 21 november 2007 21:45 schreef Battlefan het volgende:
Zo, net weer 2 lessen gehad, het ging lekkerMorgen even bellen naar de rijschool, ze hebben wat theorie examens gereserveerd, hopen dat ik er nog een kan krijgen
![]()
Is het niet je moeder die noclaim opbouwt?quote:Op woensdag 21 november 2007 21:36 schreef Renesite het volgende:
[..]
Bij mij idd hetzelfde. Alleen ben ik voor 70 euro kwijtIk heb hem op mijn ma verzekerd met mijzelf als regelmatige bestuurder. Ik bouw noclaim op, en ben toch goedkoper uit. Verder stap ik hoog in omdat álles bij Univé verzekerd is
![]()
~ 50 euro verzekering
~ 25 euro belasting.
Maar dan rijd je gewoon ook mooi en goed inderdaad. Om nou te beginnen met een auto van 500 euro!!!
Nope. Ik ookquote:Op woensdag 21 november 2007 22:08 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Is het niet je moeder die noclaim opbouwt?
Maar waarom hebben alle jonge bestuurders dan niet een verzekering op hun ouders naam? Het klinkt zeg maar iets te goed om waar te zijn, zijn er geen adertjes? Niet dat ik je niet geloofquote:Op woensdag 21 november 2007 22:14 schreef Renesite het volgende:
[..]
Nope. Ik ook! Dat is alleen enorm gaaf natuurlijk
Hij staat gewoon niet helemaal op mijn ma dr naam. Was dat wel zo, dan scheelde dat denk ik 40 euro per maandquote:Op woensdag 21 november 2007 22:24 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Maar waarom hebben alle jonge bestuurders dan niet een verzekering op hun ouders naam? Het klinkt zeg maar iets te goed om waar te zijn, zijn er geen adertjes? Niet dat ik je niet geloof
Zelf zit ik nu op 2 jaar noclaim.
Nope.quote:Op donderdag 22 november 2007 08:47 schreef Sanderrrr het volgende:
Maar als één van jullie een ongeluk veroorzaakt zijn jullie wel beide je no-claim kwijt toch?
ik begrijp van die dingen echt zo weinigquote:Op donderdag 22 november 2007 08:56 schreef Renesite het volgende:
[..]
Nope.
Die van mijn ouders staat los van mij.
Maak ik de schade, ben IK no claim kwijt, al heb ik noclaim bescherming!!
Goeie tip: Er zit een rijinstructeur naast je.quote:Op donderdag 22 november 2007 14:21 schreef wibraman het volgende:
Ik weet van mezelf ook dat ik dat doe en het is toch een stukje onzekerheid. Iemand tips/tricks om die onzekerheid wat weg te nemen?
Bummer. Wat voor foutjes maakte je dan?quote:Op donderdag 22 november 2007 17:32 schreef Hideandseek het volgende:
Mja dat had ik dus, ik had wel wat meer mogen doorrijden blijkbaargezakt dus
![]()
Ik leef met je mee, dat was dus idem voor mij vanochtend.quote:Op donderdag 22 november 2007 17:32 schreef Hideandseek het volgende:
Mja dat had ik dus, ik had wel wat meer mogen doorrijden blijkbaargezakt dus
![]()
Naja misschien ook maar goedvalt echt superveel van je af als je 't gehad hebt, moet ik zeggen.
Nou dan maar voor de volgende keer toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |