Dit is weer die ex-heroïne hoer die bekeerd is. Dat mens is echt in de war. Ze had allang de partij uitgeknikkerd moeten worden.quote:AMSTERDAM - De ChristenUnie moet praktiserende homoseksuelen weren uit bestuursfuncties in de partij en hen ook niet kandidaat stellen voor posten in het openbaar bestuur. Dat vindt Yvette Lont, deelraadslid voor de ChristenUnie in het stadsdeel Amsterdam-Zuidoost. De politica wil hiertoe een motie indienen op het partijcongres van 17 november, schrijft ze in een e-mail aan een groot aantal leden van de ChristenUnie.
Dat hebben ingewijden dinsdag gezegd. De woordvoerder van Lont wil niet op het bericht ingaan. Het is overigens lang niet zeker dat Lont de motie mag indienen. Daarvoor heeft ze niet alleen de steun nodig van haar eigen, lokale afdeling van de ChristenUnie, maar ook die van minstens twee andere zogeheten kiesverenigingen.
Het landelijk bestuur van de partij wil vooralsnog niet reageren op het voorstel van Lont. Het komt volgende week pas met een reactie op alle moties die op het congres worden ingediend.
Voorzitter Frank van Dalen van homobelangenorganisatie COC laat in een reactie weten ‘verbijsterd’ te zijn over de oproep. ‘Het is ronduit discriminerend.’ Hij roept de ChristenUnie op duidelijkheid over dit thema te scheppen. ‘De partij zet in op bestrijding van homovijandigheid in de maatschappij. Gelijktijdig geeft zij voortdurend signalen af dat homoseksuelen binnen de ChristenUnie niet volwaardig kunnen functioneren.’
Lont raakte afgelopen zomer ook al in opspraak toen ze homoseksualiteit in een ingezonden brief in het Nederlands Dagblad een ‘zonde’ noemde die de ‘geestelijke dood’ verdient. Ze raakte hierover in conflict met het partijbestuur, maar de twee legden het al snel weer bij.
God heeft hen vergeven voor de misstappen die ze hebben gedaan. Om ze die vervolgens na te dragen klopt niet helemaal. Waarschijnlijk verwachten deze mensen dat homosexuelen hun leven beteren, hetero worden en hun leven aan God gaan wijden. Dan zijn ze rein en kunnen ze gezellig meedoen in de politiek.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 16:51 schreef Elfletterig het volgende:
Ik vind het echt heel frappant, dit soort figuren. Laten ze zich eens richten op hun eigen misstappen en laten ze proberen om daarmee in het reine te komen. Als er *iemand* niet in de positie is om over anderen te oordelen, zijn het deze dames wel.
Je bent in de war met de Katholieke stroming. Daar gelooft men dat alles vergeven wordt indien je het op biecht. Bij het protestantisme ligt dat wat moeilijker.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:27 schreef FJD het volgende:
[..]
God heeft hen vergeven voor de misstappen die ze hebben gedaan. Om ze die vervolgens na te dragen klopt niet helemaal. Waarschijnlijk verwachten deze mensen dat homosexuelen hun leven beteren, hetero worden en hun leven aan God gaan wijden. Dan zijn ze rein en kunnen ze gezellig meedoen in de politiek.
Ze dragen homosexuelen dus niet na dat ze ooit homosexueel zijn geweest zolang ze zich maar bekeren en weer goed worden.
Het hele idee van de mogelijkheid om een homosexueel te bekeren is natuurlijk op z'n zachtst gezegd omstreden![]()
Ik probeer slechts de gedachtegang van deze mensen duidelijker te maken.
Neuh. Ik had het niet zozeer over de biecht. Meer over de vergeving van de zonden in een vroeger leven. Voor zover ik weet is het Christendom nog steeds een religie waarin God je al je zonden vergeeft als je daarom vergiffenis vraagt. Hoe dat dan weer met je zonden zit terwijl je gelovig ben is weer een tweede. Ik ben niet zo into het Christendomquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:30 schreef Klopkoek het volgende:
Je bent in de war met de Katholieke stroming. Daar gelooft men dat alles vergeven wordt indien je het op biecht. Bij het protestantisme ligt dat wat moeilijker.
Maar ook allemaal zaken die door Jezus zelf in de Bijbel worden vergeven.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 16:51 schreef Elfletterig het volgende:
Het is altijd weer typisch om te zien dat vooraanstaande christen-fundi-homobestrijders ZELF een verre van smetteloos blazoen hebben. Een simpele blik op de biografie van deze mevrouw leert dat zij HOER is geweest, dat ze (logischerwijs) seks had voordat ze trouwde en dat ze een kind kreeg voordat ze trouwde. Allemaal zaken die de Bijbel expliciet verbiedt.
En wat als je zegt: "Ja, leuk boek, was een bestseller, hè? Veel goeds over gehoord.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:22 schreef Klopkoek het volgende:
Ik ken zelf twee mensen die in dat clubje van Lont verkeren en ik moet zeggen dat het geen dommerikken zijn. Ze slaan je compleet met allerlei bijbelteksten om de oren en daar sta je dan met je bek vol tanden.
Ik ga dat soort mensen niet voor het hoofd stoten. Veel christenen zijn ook prima mensen, zolang je het niet over de controversiele onderwerpen hebt.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 18:09 schreef Floripas het volgende:
[..]
En wat als je zegt: "Ja, leuk boek, was een bestseller, hè? Veel goeds over gehoord.
Zullen we het nu weer over het hier en nu hebben?"
Ik breng het natuurlijk niet zo bot als dat, maar je begrijpt toch wel wat ik bedoel? Je kunt het best over politieke beslissingen hebben vanuit een religieuze visie zonder met bijbelteksten te smijten.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 18:38 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ik ga dat soort mensen niet voor het hoofd stoten. Veel christenen zijn ook prima mensen, zolang je het niet over de controversiele onderwerpen hebt.
Nee, zij halen hun argumenten uit dat boek (dat ik bovendien niet zo goed ken als zij). In mijn visie is dat boek geen valide referentie maar in hun ogen wel. Dus vermijd ik het liefst dat soort onderwerpen want dat draait toch altijd weer op hetzelfde uit. Je krijgt dan discussies over de zinloosheid van het heilige boek en daar wil ik niet in verzanden.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 18:40 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ik breng het natuurlijk niet zo bot als dat, maar je begrijpt toch wel wat ik bedoel? Je kunt het best over politieke beslissingen hebben vanuit een religieuze visie zonder met bijbelteksten te smijten.
Ze mogen wat mij betreft doodvallen met hun bijbelteksten. Het probleem met dit soort lieden is namelijk dat ze hun manier van denken proberen op te leggen aan andere mensen die daar niet van gediend zijn. Toch kunnen ze hun gang gaan. Religie maakt meer kapot dan de mens lief is. Dat is mijn standpunt en ik ben er trots op.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:22 schreef Klopkoek het volgende:
Ik ken zelf twee mensen die in dat clubje van Lont verkeren en ik moet zeggen dat het geen dommerikken zijn. Ze slaan je compleet met allerlei bijbelteksten om de oren en daar sta je dan met je bek vol tanden.
Mensen die zo over andere medemensen praten, schaar ik één categorie met neo-nazi's en ander tuig. Dat mensen zulke ziekelijke gedachten hebben dat ze zich geroepen voelen om anderen te bekeren en ze ondertussen grof te beledigen, zie ik als een vorm van extremisme die wat mij betreft strafbaar zou mogen worden gesteld in Nederland. Geloofsvrijheid prima, maar die houdt wel op waar de vrijheid van anderen wordt aangetast.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:27 schreef FJD het volgende:
Ze dragen homosexuelen dus niet na dat ze ooit homosexueel zijn geweest zolang ze zich maar bekeren en weer goed worden. Het hele idee van de mogelijkheid om een homosexueel te bekeren is natuurlijk op z'n zachtst gezegd omstreden![]()
Ik probeer slechts de gedachtegang van deze mensen duidelijker te maken.
Wat kan mij dat schelen? Het hele probleem is dat ze hun manier van denken, hun opvattingen, hun God en alles wat daarbij hoort, proberen op te dringen. Het is zoiets als een stel naakte strippers in de kerk laten dansen op zondagochtend tijdens de preek, of midden tijdens de dienst hevig vloekend van allerlei gore woorden door de kerk schreeuwen. Zouden ze ook niet van gediend zijn. Waarom moeten we het omgekeerd dan WEL pikken?quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 18:07 schreef Floripas het volgende:
Maar ook allemaal zaken die door Jezus zelf in de Bijbel worden vergeven.
Amen.quote:Leviticus 20:13
13 Een man die gemeenschap heeft met iemand van het mannelijk geslacht, zoals men gemeenschap heeft met een vrouw, – beiden hebben een gruwel gedaan, zij zullen zeker ter dood gebracht worden, hun bloedschuld is op hen.
bron: http://www.biblija.net/biblija.cgi?m=Leviticus+20%3A13&compact=1&id16=1&pos=0&set=11&lang=nl2
Ben ik even blij dat ik een vrouw benquote:
Ach ja, het Oude Testament...quote:Op woensdag 31 oktober 2007 15:07 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ben ik even blij dat ik een vrouw ben.
dus eigenlijk alleen als je een vrouw anaal neemt ben je strafbaar mocht je dat willen oefenen op een man?quote:[b]Op woensdag 31 oktober 2007 14:57 schreef JohnDope het volgende:
Romeinen 1 vers 26-32.quote:
quote:26 Daarom heeft God hen uitgeleverd aan onterende verlangens. De vrouwen hebben de natuurlijke omgang verruild voor de tegennatuurlijke, 27 en ook de mannen hebben de natuurlijke omgang met vrouwen losgelaten en zijn in hartstocht voor elkaar ontbrand. Mannen plegen ontucht met mannen; zo worden ze ervoor gestraft dat ze van God zijn afgedwaald. 28 Omdat ze het beneden hun waardigheid achtten God te erkennen, heeft God hen overgeleverd aan hun eigen onbetrouwbaarheid en doen ze wat verwerpelijk is. 29 Ze zijn door en door onrechtvaardig en boosaardig, hebzuchtig en slecht. Ze zijn door en door afgunstig, moordzuchtig en twistziek, doortrapt en kwaadaardig. Ze roddelen 30 en spreken kwaad, haten God, zijn hoogmoedig, trots en verwaand. Ze zijn vindingrijk in het kwaad, tonen geen ontzag voor hun ouders, 31 zijn kortzichtig en trouweloos, zonder liefde en onbarmhartig. 32 En hoewel ze het vonnis van God kennen en weten dat mensen die dergelijke dingen doen de dood verdienen, doen ze dit alles toch. Sterker nog, ze juichen het zelfs toe dat anderen het ook doen.
De motie gaat het ook niet halen. Maar dat ze het mag betekent niet dat haar achterban deze schandvlek niet hoeft te zien.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 15:10 schreef damian5700 het volgende:
Dit is toch het uitoefenen van haar democratisch recht als lid van een partij? De Christenunie is geen beweging, dus alleen al op dat vlak is het volkomen legitiem dat deze vrouw een motie indient.
quote:Op woensdag 31 oktober 2007 15:21 schreef DennisMoore het volgende:
Maar mw Lont zal de vorige keer toch al een briefje van Rouvoet cs hebben gehad met een tekst als "Hou je effe gedeisd aub. We zijn als CU nét zo lekker bezig en worden eindelijk wat serieus genomen!"
En nu gaat ze weer openlijk in de aanval, tegen de voormannen van de partij.
Doet denken aan Verdonk vs Rutte, of Jami vs Bos...
Zou ze binnenkort door de CU gewipt worden?
Amen.quote:genesis 19
De verwoesting van Sodom
1 En de twee engelen kwamen in de avond te Sodom. Lot zat in de poort van Sodom en toen Lot hen zag, stond hij op, ging hun tegemoet, boog zich neder met het aangezicht ter aarde, 2 en zeide: Zie toch, mijne heren, neemt toch uw intrek in het huis van uw knecht, overnacht en wast uw voeten, dan kunt gij morgenvroeg uws weegs gaan. Maar zij zeiden: Neen, wij zullen de nacht op het plein doorbrengen. 3 Toen hij echter sterk bij hen aandrong, namen zij bij hem hun intrek en kwamen in zijn huis; en hij bereidde voor hen een maaltijd en bakte ongezuurde koeken, en zij aten. 4 Zij hadden zich nog niet ter ruste gelegd, of de mannen der stad, de mannen van Sodom, omsingelden het huis, van jong tot oud, de gehele bevolking, niemand uitgezonderd, 5 en zij riepen Lot toe en zeiden tot hem: Waar zijn de mannen, die vannacht bij u gekomen zijn? Breng hen bij ons buiten, opdat wij met hen gemeenschap hebben. 6 Toen ging Lot tot hen naar buiten, maar de deur sloot hij achter zich toe, 7 en hij zeide: Mijn broeders, doet toch geen kwaad; 8 zie toch, ik heb twee dochters, die met geen man gemeenschap hebben gehad; laat mij die tot u naar buiten brengen en doet met haar, zoals goed is in uw ogen; alleen doet deze mannen niets, want daartoe zijn zij onder de schaduw van mijn dak gekomen. 9 Maar zij zeiden: Ga op zij! En zij zeiden: Deze ene is als vreemdeling komen vertoeven om ons geheel en al de wet te stellen! Nu zullen wij u meer kwaad doen dan hun. En zij drongen sterk op tegen de man, tegen Lot, en kwamen naderbij om de deur open te breken. 10 Maar die mannen staken hun hand uit, trokken Lot tot zich naar binnen en sloten de deur. 11 En de lieden, die bij de ingang van het huis waren, sloegen zij met blindheid, van klein tot groot, zodat zij zich tevergeefs moeite gaven om de ingang te vinden.
12 Toen zeiden die mannen tot Lot: Wie hebt gij hier nog meer? Schoonzoons, of uw zonen, uw dochters, of wie gij ook in de stad hebt, voer hen uit deze plaats, 13 want wij gaan deze plaats verwoesten; want groot is het geroep over haar voor de HERE; daarom heeft de HERE ons gezonden om haar te verwoesten. 14 Toen ging Lot heen en sprak tot zijn schoonzoons, die met zijn dochters zouden trouwen, en zeide: Staat op, verlaat deze plaats, want de HERE gaat de stad verwoesten. Maar hij was in de ogen van zijn schoonzoons als iemand, die schertste.
15 Toen de dageraad gekomen was, drongen de engelen bij Lot op spoed aan en zeiden: Sta op, neem uw vrouw en uw beide dochters, die zich hier bevinden, opdat gij niet vanwege de ongerechtigheid der stad verdelgd wordt. 16 En toen hij talmde, grepen de mannen hem en zijn vrouw en zijn beide dochters bij de hand, omdat de HERE hem wilde sparen, en leidden hem uit en brachten hem buiten de stad. 17 En zodra zij hen naar buiten geleid hadden, zeide een van hen: Vlucht om uws levens wil; zie niet om, en sta nergens in de Streek stil; vlucht naar het gebergte, opdat gij niet verdelgd wordt. 18 En Lot zeide tot hen: Neen toch, mijn heer. 19 Zie toch, uw knecht heeft genade gevonden in uw ogen, en gij hebt mij een grote weldaad bewezen door mij in het leven te behouden, maar ik zal niet naar het gebergte kunnen ontkomen, zonder dat het onheil mij achterhaalt en ik sterf. 20 Zie toch, gindse stad is dicht genoeg bij om daarheen de wijk te nemen; zij is maar klein; laat mij toch daarheen vluchten; zij is immers klein? Dan zal ik in het leven blijven. 21 Toen zeide hij tot hem: Zie, ik zal u ook in dit opzicht ter wille zijn, dat ik de stad, waarvan gij gesproken hebt, niet zal omkeren. 22 Haast u, vlucht daarheen, want ik zal niets kunnen doen, voordat gij daar aangekomen zijt. 23 Daarom noemt men die stad Soar. De zon was over de aarde opgegaan, toen Lot te Soar aankwam.
24 Toen liet de HERE zwavel en vuur op Sodom en Gomorra regenen, van de HERE, uit de hemel; 25 en Hij keerde die steden om, benevens de gehele Streek, met al de inwoners der steden en het gewas van de aardbodem.
bron: http://www.biblija.net/biblija.cgi?m=genesis+19&id16=1&pos=0&set=10&lang=nl
Dat zal moeilijk gaan met al die media-aandacht, niet waar? Er heeft überhaupt niemand het tegendeel beweert.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 15:22 schreef Floripas het volgende:
[..]
De motie gaat het ook niet halen. Maar dat ze het mag betekent niet dat haar achterban deze schandvlek niet hoeft te zien.
En Romeinen is het Nieuwe Testament.quote:
Kan je nagaan hoe bang en wanhopig Lot was gemaakt door die homosexuelen die als een stelletje los geslagen gekken voor zijn deur stonden te schreeuwen.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 15:35 schreef wijsneus het volgende:
[..]
Neuk mijn dochters maar, mijn gasten moet je met rust laten.
"Amen"
"de mannen der stad, de mannen van Sodom, omsingelden het huis, van jong tot oud, de gehele bevolking, niemand uitgezonderd"quote:Op woensdag 31 oktober 2007 15:37 schreef JohnDope het volgende:
die homosexuelen die als een stelletje los geslagen gekken voor zijn deur stonden te schreeuwen.
Inderdaad, het was echt een soort extreem pervers 'Wasteland', dat gehucht daar. God heeft niet voor niets dat gehucht doen verdwijnen.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 15:41 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
"de mannen der stad, de mannen van Sodom, omsingelden het huis, van jong tot oud, de gehele bevolking, niemand uitgezonderd"
Zo hey! Quite a gang-bang! Iedereen in Sodom homoseksueel! Ik dacht dat die voorkeur genetisch bepaald wasen dat max 10% van de bevolking homoseksuele neigingen zou vertonen?
Nee, het idee dat de veroordeling van Sodom & Gomorra iets met homoseksualiteit van doen zou hebben, is al héél lang achterhaald.
Volgens mij heb je wat gemist, want als dat zogenaamde sprookjesboek niet had bestaan, dan had mevrouw nooit deze uitspraken over homosexuelen gedaan.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 15:42 schreef Elfletterig het volgende:
Kan de bijbeldiscussie SVP ergens anders worden voortgezet? Is er nergens een subforum voor sprookjes ofzo? Ga daar lekker over "Lot" praten.
Je gelooft het gewoon echt he? Jonas in de walvis, de genetische kennis van jakob (als ik geiten laat paren terwijl ik ze gespikkelde dingen laat zien- wordt het nageslacht vanzelf gespikkeld!). De aarde is plat en gemaakt in zes dagen.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 15:44 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Inderdaad, het was echt een soort extreem pervers 'Wasteland', dat gehucht daar. God heeft niet voor niets dat gehucht doen verdwijnen.![]()
quote:Overigens zie je dit soort crap vaak het ergst bij uit diepe dalen gesleepte bekeerlingen.
Deze mevrouw ontleent waarschijnlijk haar hele zelfbeeld uit haar bekering, daar haar leven daarvoor niet veel zal zijn geweest om trots op te zijn.
En nog steeds zal ze buiten dat religieus opgepompte zelfbeeld niet veel voorstellen, dus moet ze op mensen die 'nog wel slecht zijn' hakken om zo zich beter te kunnen voelen dan anderen. Ze kan zich immers niet boven anderen verheffen door haar eigen kwaliteiten te noemen.
Die zijn tenslotte afwezig(of die ziet ze niet). Daar ze dus niet kan wijzen op wat goed is aan haarzelf, wijst ze maar op wat er 'slechter' is aan anderen.
het is wel te begrijpenquote:
Toch jammer dat dit soort mensen in de politiek terecht komen.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 18:18 schreef boyv het volgende:
[..]
het is wel te begrijpen
Mevrouw was hiervoor drugsverslaafde en moest enige houvast (in de vorm van zekerheid) hebben om haar leven op de baan te houden, zodat ze niet terug zou vallen in de verslaving. Als je echt probeert een nieuw leven te starten na een dope-leven, dan doe je heel veel om dat 'nieuwe leven' of die nieuwe levenstijl door jezelf naar buiten te laten komen, zodat je onmogelijk weer in aanraking gebracht kunt worden met dope. Immers, je nieuwe levensstijl met god zit alleen maar vol goed, en dat moet je laten zien ook (voorheen kon ze dat dus niet). Dat het een sprookje is doet er voor mevrouw even niet toe, want ze heeft nu zekerheid.
Nuff said.quote:Vroeger mocht je haar voor 65 gulden in de reet neuken. Plompzakken: 75. Vuisten: 65. Pritten: 15. Golden shower: 45. Voor 25 gulden deed ze pijpen+slikken en voor 250 gulden kon je Yvette Lont met een beetje aandringen rustig in de bek schijten.
Jupquote:
Ik vind dat een beetje erg kortzichtig, want bijvoorbeeld de machtigste man van de wereld, stopte ook bergen coke in zijn neus en dronk liters destilleer tot hij het licht zag.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 18:37 schreef SteveBallmer het volgende:
Hoxha zei het wel aardig op GS:
[..]
Nuff said.
Ah, vandaar dat de CU in het kabinet zit.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 19:44 schreef Dutchguy het volgende:
Je moet er toch niet aan denken dat ze het ooit echt voor het zeggen krijgen.
Ik weet het niet steve, ik was er ook niet bij dus....quote:Op woensdag 31 oktober 2007 19:49 schreef SteveBallmer het volgende:
Mjah JD, we verschillen ernstig van mening op dit onderwerp.
En dan deze:quote:Wij hebben dit via de media moeten horen en dat is laakbaar. Ik vind dat dit absoluut niet kan en daar heb ik haar ook op aangesproken", aldus Van Andel. Of hier consequenties aan verbonden zijn voor de politica laat de voorzitter nu graag over aan het landelijk bestuur. "Ik hevel het nu graag over naar het partijbestuur, omdat Yvette eerder ook al met hen in conflict raakte na haar uitlatingen in het Nederlands Dagblad dat homoseksualiteit de 'geestelijke dood' verdient. Ik denk dat er nu toch duidelijke afspraken moeten worden gemaakt dat de discussie binnen de partij gevoerd wordt en niet via de media."
Lijkt zo al wat anders...Het was dus een eenmansactie van een persoon die blijkbaar liever zelf voor God wil spelen.quote:Sowieso denk ik dat je over zulke belangrijke zaken niet in korte tijd moet beslissen", aldus Van Andel die benadrukt dat het vooral van belang is 'met' de homoseksuele medemens te praten en niet 'over' hen.
Dat zijn nog eens ideeën.quote:Omdat Lot niet in Soar durfde te blijven, verliet hij die plaats en ging in de bergen wonen, samen met zijn twee dochters. Daar woonden ze met elkaar in een grot. 31 Op een dag zei de oudste dochter tegen de jongste: ‘Onze vader is al oud, en er is in dit gebied nergens meer een man die met ons kan doen wat op de hele wereld de gewoonte is. 32 Laten we daarom onze vader dronken voeren en met hem slapen; dan kunnen we kinderen krijgen van onze vader.’ 33 Nog diezelfde nacht gaven ze hun vader wijn te drinken, en de oudste sliep met haar vader, zonder dat hij er ook maar iets van merkte dat ze bij hem kwam en weer wegging. 34 De volgende morgen zei de oudste tegen de jongste: ‘De afgelopen nacht heb ik met mijn vader geslapen. Laten we hem ook vannacht weer dronken voeren, en dit keer moet jij met hem slapen; dan kunnen we allebei kinderen krijgen van onze vader.’ 35 Ook die nacht gaven ze hun vader wijn te drinken, en ditmaal sliep de jongste met hem, zonder dat hij er ook maar iets van merkte dat ze bij hem kwam en weer wegging. 36 Zo werden Lots beide dochters zwanger van hun vader.
Bah, ja lekkere meiden zegquote:Op woensdag 31 oktober 2007 21:23 schreef Iblis het volgende:
Het lijkt me ook duidelijk dat op Bijbelse gronden homoseksualiteit ronduit verwerpelijk is. Incest daarentegen:
[..]
Dat zijn nog eens ideeën.
De duiding (door sommigen) is overigens dat Lot of een latere persoon misschien de boel een beetje in zijn voordeel heeft verdraaid; de meiden kwamen net uit de stad, dus dat ze het idee hadden dat ze er verder geen mannen waren op de aarde is tamelijk onwaarschijnlijk. Dat je zo zat bent dat je niets meekrijgt, maar dat je geslacht wel functioneert is ook tamelijk apart. En dat je dan ook nog in twee nachten twee vrouwen zwanger krijgt, dat is óók wel heel toevallig.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 21:27 schreef paddy het volgende:
Even voor de users die ooftopic zitten te baggeren....Niet hier.
[..]
Bah, ja lekkere meiden zeg
En dat is nou de stamvader van de Arabieren en de Joden.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 21:39 schreef Iblis het volgende:
[..]
De duiding (door sommigen) is overigens dat Lot of een latere persoon misschien de boel een beetje in zijn voordeel heeft verdraaid; de meiden kwamen net uit de stad, dus dat ze het idee hadden dat ze er verder geen mannen waren op de aarde is tamelijk onwaarschijnlijk. Dat je zo zat bent dat je niets meekrijgt, maar dat je geslacht wel functioneert is ook tamelijk apart. En dat je dan ook nog in twee nachten twee vrouwen zwanger krijgt, dat is óók wel heel toevallig.
Het zou, volgens sommigen, best kunnen dat als Lot weer eens wat te veel gedronken had, en hij die lekkere wulpse dochters van ’m zag dacht, nou, daar zou ik ’t wel op kunnen doen. En toen ze na verloop van tijd beiden zwanger bleken… tja, toen moest-ie natuurlijk wat.
Ja, typisch is het wel (De Koran vermeldt het incestverhaal overigens niet). Trouwens, ook Mozes' ouders hadden tamelijk nauwe banden:quote:Op woensdag 31 oktober 2007 21:55 schreef Floripas het volgende:
[..]
En dat is nou de stamvader van de Arabieren en de Joden.
quote:Amram trouwde met Jochebed, een zuster van zijn vader. Zij baarde hem Aäron en Mozes. Amram werd honderdzevenendertig jaar.
Abraham trouwde ook met Sarah, zijn half-zuster (ze hadden dezelfde vader.) Dus wat dat betreft. Maar eigenlijk ging het over homoseksualiteit. En dan kom je al snel bij David & Jonatan:quote:Op woensdag 31 oktober 2007 22:27 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Ik begrijp nu waarom die christenen zo dol zijn op incest.![]()
Ik geloof niet dat er destijds veel ondergoed gedragen werd. En ook niet dat het héél gangbaar was om je naaktheid te tonen aan andere mannen. Overigens heb ik het gevoel dat de Statenvertaling iets sterker was qua liefdegevoelens:quote:En Jonatan, die David zo lief had als zijn eigen leven, sloot vriendschap met hem: 4 hij deed zijn mantel af en gaf die aan David. Ook gaf hij hem zijn uitrusting, tot en met zijn zwaard, zijn boog en zijn koppelriem
Misschien zodat wij geen verkeerde dingen denken. Het afscheid is echter dramatisch:quote:Jonathan nu en David maakten een verbond, dewijl hij hem liefhad als zijn ziel.
quote:Het verdriet verstikt me, Jonatan,
je was mijn broeder, en mijn beste vriend.
Jouw liefde was mij dierbaar, meer dan die van vrouwen.
Ik meende dat de omgang tussen mannen en vrouwen doorgaans tamelijk niet-bestaand was. Even een vriendschap met een vrouw was niet zo gewoon, dat David dit zegt is dan ook typisch. Saul wordt trouwens ergens ook nog pissig dat Jonathan hem te schande maakt, en verder zegt-ie tegen David: "Je kunt ook m'n jongste dochter trouwen hoor om m'n schoonzoon te worden" -- alhoewel dit ook geduid kan worden als "in plaats van m'n oudste". Maar ergens hint alles toch wel naar iets meer dan alleen een vriendschap.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 23:05 schreef JohnDope het volgende:
Er staat dus nergens dat ze gemeenschap hadden.
En die laatste zin duidt op pure Brotherhood, want je weet het; vrienden voor het leven en vrouwen voor even![]()
Het Christendom vergeeft al je 'misstappen' als je gedoopt wordt. Lettterlijk is het dopen het 'wegwassen' van de zonde, dus dit is best te rijmen met het Christelijk geloof.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 16:51 schreef Elfletterig het volgende:
Het is altijd weer typisch om te zien dat vooraanstaande christen-fundi-homobestrijders ZELF een verre van smetteloos blazoen hebben. Een simpele blik op de biografie van deze mevrouw leert dat zij HOER is geweest, dat ze (logischerwijs) seks had voordat ze trouwde en dat ze een kind kreeg voordat ze trouwde. Allemaal zaken die de Bijbel expliciet verbiedt. We praten hier over iemand die haar MAVO niet eens afmaakte en op haar zestiende al in clubs danste.
Ik heb (helaas) niks gemist. De inhoud van de Bijbel is alom bekend. Er is geen enkele reden om al die baggerteksten tot in den treure neer te plempen.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 15:46 schreef JohnDope het volgende:
Volgens mij heb je wat gemist, want als dat zogenaamde sprookjesboek niet had bestaan, dan had mevrouw nooit deze uitspraken over homosexuelen gedaan.![]()
Ik sluit me graag aan bij deze mening:quote:
quote:VVD doet aangifte tegen Lont
De VVD-fractie in Amsterdamse Zuidoost zal aangifte doen bij de politie tegen Yvette Lont wegens het aanzetten tot discriminatie. Aanleiding zijn de uitspraken van het CU-deelraadslid dat homo´s haar partij niet mogen vertegenwoordigen.
“Wat Lont doet is je reinste discriminatie. Daarnaast roept zij anderen op om eveneens te discrimineren. Met deze actie werpt zij haar schaapskleren af en komt zij uit de kast met haar ultraorthodoxe karakter.” aldus Eddy Meyer (foto), fractievoorzitter van de VVD in Zuidoost. “De VVD fractie in Zuidoost neemt met kracht afstand van haar standpunten over homoseksualiteit. Als haar actie succes heeft binnen de CU, dan moet de CU hetzelfde lot treffen als de SGP met haar vrouwendiscriminatie en de staatstoelage aan de CU ontnomen worden.”
Mevrouw Lont handelt volgens de VVD-deelraadsfractie in strijd met de door haar aflegde eed om de grondwet getrouw te zijn. Nota bene een eed die zij met de hand op de bijbel heeft afgelegd. Door haar ongrondwettelijke actie vindt de VVD-fractie in Zuidoost haar aanwezigheid in de deelraad in hoge mate ongewenst. In de eerstvolgende raadsvergadering zal de VVD de raad om een uitspraak in deze richting vragen. Meyer: "Wij verwachten ook van de CU dat zij in al haar geledingen met kracht afstand neemt van deze discrimerende standpunten van Lont."
En daar heb jij helemaal geen last van natuurlijk. Iemand stelt voor homos niet als vertegenwoordigers te gebruiken van een club waar jij toch niet bij wil horen, maar je kan het niet laten om jouw manier van denken aan die persoon op te leggen. Op een vrij aggressieve wijze ook.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:45 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ze mogen wat mij betreft doodvallen met hun bijbelteksten. Het probleem met dit soort lieden is namelijk dat ze hun manier van denken proberen op te leggen aan andere mensen die daar niet van gediend zijn.
Ik denk dat jij hier de extremist bent. Jij wil jouw manier van denken opleggen aan de CU, waarom? Waarom mogen die mensen er geen afwijkende gedachten op na houden?quote:Toch kunnen ze hun gang gaan. Religie maakt meer kapot dan de mens lief is. Dat is mijn standpunt en ik ben er trots op.
[..]
Mensen die zo over andere medemensen praten, schaar ik één categorie met neo-nazi's en ander tuig. Dat mensen zulke ziekelijke gedachten hebben dat ze zich geroepen voelen om anderen te bekeren en ze ondertussen grof te beledigen, zie ik als een vorm van extremisme die wat mij betreft strafbaar zou mogen worden gesteld in Nederland. Geloofsvrijheid prima, maar die houdt wel op waar de vrijheid van anderen wordt aangetast.
In Amerika moeten Baptisten 7,5 miljoen dollar betalen voor het protesteren tijdens de begrafenis van een homo-oorlogsheld.quote:Op donderdag 1 november 2007 12:46 schreef JohnDope het volgende:
Dit is een kansloze zaak, want als zij veroordeeld zou worden, kunnen er ook tig imams voor het gerecht gesleept worden en dat betekent weer rellen.
Angst voor rellen mag nooit een reden zijn om iemand die fout zit voor het gerecht te dagen.quote:Op donderdag 1 november 2007 12:46 schreef JohnDope het volgende:
Dit is een kansloze zaak, want als zij veroordeeld zou worden, kunnen er ook tig imams voor het gerecht gesleept worden en dat betekent weer rellen.
quote:Op donderdag 1 november 2007 14:39 schreef Viajero het volgende:
En daar heb jij helemaal geen last van natuurlijk. Iemand stelt voor homos niet als vertegenwoordigers te gebruiken van een club waar jij toch niet bij wil horen, maar je kan het niet laten om jouw manier van denken aan die persoon op te leggen. Op een vrij aggressieve wijze ook.
Hier precies zo. Waarom moet het van een christen-fundi WEL geaccepteerd worden dat zij haar (discriminerende) mening verkondigt en moet ik als niet-gelovige verantwoording afleggen? "Zie je het?" zeg ik net zo hard tegen jou. Zie je het, hoe ongemerkt de rechten van niet-gelovigen het onderspit delven tegenover die van gelovigen?quote:Op donderdag 1 november 2007 14:39 schreef Viajero het volgende:
Zie je het? Of is het alleen erg als anderen hun mening opleggen, en helemaal ok als jij jouw mening wil opleggen?
*PROEST*quote:Op donderdag 1 november 2007 14:39 schreef Viajero het volgende:
Ik denk dat jij hier de extremist bent. Jij wil jouw manier van denken opleggen aan de CU, waarom? Waarom mogen die mensen er geen afwijkende gedachten op na houden?
Dus als er morgen een voetbalvereniging wordt opgericht die "FC White Power" heet en in de statuten vastlegt dat negers geen lid mogen worden, heeft dat jouw goedkeuring? Ik denk dat de Nederlandse wet daar (gelukkig) toch heel anders over denkt.quote:Op donderdag 1 november 2007 14:39 schreef Viajero het volgende:
Daarnaast vind ik dat elke club/vereniging/partij het recht heeft zelf zijn regels te bepalen.
Vrijheid omvat echt wel wat meer dan het niet-opleggen van een keurslijf. Vrijheid houdt op waar die van anderen wordt aangetast. Keer op keer zie je geloofsfundamentalisten wegkomen met discriminerende uitspraken. Als zij dat mogen, mag ik ook tegengas geven.quote:Op donderdag 1 november 2007 14:39 schreef Viajero het volgende:
Dat lijkt me de definitie van vrijheid, niet het gedwongen opleggen van een keurslijf aan iedereen.
Als zij een extremist is, waarom zou ik dan geen extremist zijn? Je zegt hier idd precies wat ik bedoel.quote:Op donderdag 1 november 2007 15:21 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je hebt kennelijk niet gelezen welke uitspraken mevrouw Lont nog meer heeft gedaan? En als zij zich zo agressief mag uit, waarom zou ik dat dan niet mogen? Ik kaats gewoon de bal keihard terug, meer niet.
[..]
Je bent net zo'n fundamentalist of extremist als de mensen waar je tegen bent. Alleen ben jij hond en zij kat, of net andersom.quote:Hier precies zo. Waarom moet het van een christen-fundi WEL geaccepteerd worden dat zij haar (discriminerende) mening verkondigt en moet ik als niet-gelovige verantwoording afleggen? "Zie je het?" zeg ik net zo hard tegen jou. Zie je het, hoe ongemerkt de rechten van niet-gelovigen het onderspit delven tegenover die van gelovigen?
[..]
*PROEST*Ooit van de Grondwet gehoord? Ga 'm eens lezen, zou ik zo zeggen.
[..]
Dus als er morgen een voetbalvereniging wordt opgericht die "FC White Power" heet en in de statuten vastlegt dat negers geen lid mogen worden, heeft dat jouw goedkeuring? Ik denk dat de Nederlandse wet daar (gelukkig) toch heel anders over denkt.
[..]
Vrijheid omvat echt wel wat meer dan het niet-opleggen van een keurslijf. Vrijheid houdt op waar die van anderen wordt aangetast. Keer op keer zie je geloofsfundamentalisten wegkomen met discriminerende uitspraken. Als zij dat mogen, mag ik ook tegengas geven.
Ik ben geen extremist, ik geef tegengas. Ik stel nergens dat mensen niet christen mogen zijn, of geen moslim mogen zijn. Dat is hun persoonlijke zaak. Ik zeg ook nergens dat christenen of moslims niet de politiek actief mogen zijn. De echte extremisten zijn de mensen waar jij het nu voor opneemt.
Je geeft geen antwoord op mijn vragen, stel ik vast. Je wilt alleen veroordelen; iets waar veel gelovigen sowieso altijd al erg goed in zijn geweest. Om een extremist van keiharde repliek te dienen, hoef je niet zelf een extremist te zijn. Ik houd er namelijk compleet andere opvattingen op na dan mevrouw Lont. Ik sluit mensen niet bij voorbaat ergens van uit en ik wens ze ook niet geestelijk dood, hoe verknipt hun religie ook is.quote:Op donderdag 1 november 2007 15:28 schreef Viajero het volgende:
Als zij een extremist is, waarom zou ik dan geen extremist zijn? Je zegt hier idd precies wat ik bedoel.
Ik stel juist vast dat er met JOU niet valt te discussiëren, aangezien je op geen enkele manier ingaat op de punten uit mijn vorige post. Ik stelde je vragen, ik wees je op de Grondwet, maar het 'antwoord' dat ik krijg, is alleen een opgeheven vingertje.quote:Op donderdag 1 november 2007 15:28 schreef Viajero het volgende:
Je bent net zo'n fundamentalist of extremist als de mensen waar je tegen bent. Alleen ben jij hond en zij kat, of net andersom. Ik hoop dat je dat ooit inziet. Je hebt op dit moment even te veel schuim op je mond staan om fatsoenlijk mee te discussieren. Ik wens je er veel plezier mee.
Jij wil dat ze op dezelfde manier tegen homosexualiteit aankijken als jij, omdat jouw manier juist is en hun manier onjuist. Jij wil ze dwingen homos in hun omgeving te accepteren, terwijl ze daar niet van gediend zijn.quote:Op donderdag 1 november 2007 16:00 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je geeft geen antwoord op mijn vragen, stel ik vast. Je wilt alleen veroordelen; iets waar veel gelovigen sowieso altijd al erg goed in zijn geweest. Om een extremist van keiharde repliek te dienen, hoef je niet zelf een extremist te zijn. Ik houd er namelijk compleet andere opvattingen op na dan mevrouw Lont. Ik sluit mensen niet bij voorbaat ergens van uit en ik wens ze ook niet geestelijk dood, hoe verknipt hun religie ook is.
[..]
Ok, komt eraan. Als je dat echt wilt.quote:Ik stel juist vast dat er met JOU niet valt te discussiëren, aangezien je op geen enkele manier ingaat op de punten uit mijn vorige post.
Welke vrijheid voor homosexuelen wordt aan getornd dan? Het recht deel uit te maken van een groep Christen radicalen? Dat lijkt me nou niet echt een grondrecht.quote:Ik stelde je vragen, ik wees je op de Grondwet, maar het 'antwoord' dat ik krijg, is alleen een opgeheven vingertje.
Ik ben geen fundamentalist of extremist: ik kom op voor mijn rechten als niet-gelovige en ik ageer in sterke mate tegen gelovigen die tornen aan andermans vrijheden.
Jij dringt jouw levensstijl (acceptatie van homos, wat overigens ook mijn levensstijl is) op aan mensen die ervoor kiezen een andere levensstijl te hebben.quote:Ik dring mijn levensstijl niet aan gelovigen op. Ik zet ze er niet toe aan op om zondagochtend uit te slapen (wat ik vaak doe), ik zeg ook niet dat ze niet naar de kerk/moskee mogen, ik zeg ook niet dat ze niet in de politiek actief mogen zijn, ik wijs alleen op de Nederlandse Grondwet die discriminatie uitdrukkelijk verbiedt.
Ik ben Katholiek, ik zie de CU dus zeker niet als mijn geloofsgenoten. En de Nederlandse grondwet wordt niet met voeten getreden. Als mensen uit principe geen homos in hun partij willen dan moet dat kunnen. Als mensen uit principe alleen homos in hun partij willen moet dat ook kunnen. Dat is echte vrijheid.quote:Ik ga door jou echt niks "inzien", dus staak je pogingen maar om te oordelen of mij de les te lezen. Vraag je liever af waarom je hier goedpraat dat je geloofsgenoten de Nederlandse wet met voeten treden.
Oftewel je verlaagt je tot haar nivo. Klasse.quote:Op donderdag 1 november 2007 15:21 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je hebt kennelijk niet gelezen welke uitspraken mevrouw Lont nog meer heeft gedaan? En als zij zich zo agressief mag uit, waarom zou ik dat dan niet mogen? Ik kaats gewoon de bal keihard terug, meer niet.
[..]
Welk recht wordt je ontnomen? Het recht aan een religieuze group op te kunnen leggen dat ze homos moeten accepteren op de manier waarop jij ze accepteert?quote:Hier precies zo. Waarom moet het van een christen-fundi WEL geaccepteerd worden dat zij haar (discriminerende) mening verkondigt en moet ik als niet-gelovige verantwoording afleggen? "Zie je het?" zeg ik net zo hard tegen jou. Zie je het, hoe ongemerkt de rechten van niet-gelovigen het onderspit delven tegenover die van gelovigen?
[..]
Ooit gedaan ja. waardeloos document, ik schaamde me diep dat dat de grondwet van mijn land is. Achter zo ongeveer elke bepaling staat: 'mits niet anders in de wet vastgelegd'. Lijkt mij dat de andere wetten aan de grondwet moeten worden getoetst, niet andersom.quote:*PROEST*Ooit van de Grondwet gehoord? Ga 'm eens lezen, zou ik zo zeggen.
[..]
En als er voor een baan wordt gezegd dat alleen minderheden een kans maken? Dat gebeurt namelijk ook, en moet in sommige gevallen zelfs van de wet. Ik denk dat je nog even de Nederlandse wet moet nakijken.quote:Dus als er morgen een voetbalvereniging wordt opgericht die "FC White Power" heet en in de statuten vastlegt dat negers geen lid mogen worden, heeft dat jouw goedkeuring? Ik denk dat de Nederlandse wet daar (gelukkig) toch heel anders over denkt.
[..]
waar worden de vrijheden van homos aangetast als zij niet voor de CU in de tweede kamer mogen? Genoeg andere partijen waar het wel mag.quote:Vrijheid omvat echt wel wat meer dan het niet-opleggen van een keurslijf. Vrijheid houdt op waar die van anderen wordt aangetast. Keer op keer zie je geloofsfundamentalisten wegkomen met discriminerende uitspraken. Als zij dat mogen, mag ik ook tegengas geven.
Ja, het zijn extremisten. De mensen die homos willen verbieden net zo hard als de mensen die iemand willen dwingen homos te accepteren in een politieke partij.quote:Ik ben geen extremist, ik geef tegengas. Ik stel nergens dat mensen niet christen mogen zijn, of geen moslim mogen zijn. Dat is hun persoonlijke zaak. Ik zeg ook nergens dat christenen of moslims niet de politiek actief mogen zijn. De echte extremisten zijn de mensen waar jij het nu voor opneemt.
De CU is een politieke partij. Als die partij zich niet aan de grondwet houdt heeft ze een groot probleem. Homo's mogen, net als ex-heroïne-spuitende-prostituerende negerinnen, niet gediscrimineerd worden.quote:Op donderdag 1 november 2007 16:36 schreef Viajero het volgende:
Welke vrijheid voor homosexuelen wordt aan getornd dan? Het recht deel uit te maken van een groep Christen radicalen? Dat lijkt me nou niet echt een grondrecht.
Levensstijl? Daar zullen een hoop homo's het niet mee eens zijn. Maar discriminatie is discriminatie. Als ze wil discimineren komt ze in botsing met de grondwet.quote:Jij dringt jouw levensstijl (acceptatie van homos, wat overigens ook mijn levensstijl is) op aan mensen die ervoor kiezen een andere levensstijl te hebben.
Zij willen hun mening wel aan jou opdringen.quote:Ik ben Katholiek, ik zie de CU dus zeker niet als mijn geloofsgenoten. En de Nederlandse grondwet wordt niet met voeten getreden. Als mensen uit principe geen homos in hun partij willen dan moet dat kunnen. Als mensen uit principe alleen homos in hun partij willen moet dat ook kunnen. Dat is echte vrijheid.
Als ik een homoclub niet binnenkom met mijn vriendin, is dat ook 'de grondwet met voeten treden'? Ik vind van niet, ik zie het als leven en laten leven. Als de CU homosexualiteit in Nederland wil verbieden dan ga ik ook op de barricades. Maar in hun eigen partij heb ik niet het recht ze te dwingen mijn levensopvatting over te nemen.
Nee hoor, ze mogen wat mij betreft net zo tegen homoseksualiteit aankijken als ze willen. Als ze zich maar realiseren dat ze dan ook een stortvloed aan kritiek kunnen terugverwachten. Mijn punt is dat intolerantie fel moet worden bestreden.quote:Op donderdag 1 november 2007 16:36 schreef Viajero het volgende:
Jij wil dat ze op dezelfde manier tegen homosexualiteit aankijken als jij, omdat jouw manier juist is en hun manier onjuist. Jij wil ze dwingen homos in hun omgeving te accepteren, terwijl ze daar niet van gediend zijn.
Het moet iemand vrij staan om deel uit te maken naar de politieke partij van zijn/haar keuze. Als een homo zo weinig zelfrespect heeft dat hij binnen de ChristenUnie actief wil zijn, moet dat mogelijk zijn. Zo gauw iemand binnen die partij zegt dat een homo niet voor bepaalde functies in aanmerking kan komen, is sprake van loepzuivere discriminatie. De SGP is om een soortgelijke situatie dan ook (terecht) veroordeeld: ze weigerden vrouwen als volwaardig lid.quote:Op donderdag 1 november 2007 16:36 schreef Viajero het volgende:
Welke vrijheid voor homosexuelen wordt aan getornd dan? Het recht deel uit te maken van een groep Christen radicalen? Dat lijkt me nou niet echt een grondrecht.
Prima hoor, je verontwaardiging aan mijn adres. Is het ook tot je doorgedrongen dat gelovigen al eeuwenlang niets anders doen dan hun levensstijl opdringen aan anderen? Waarom hoor ik je daar niet over? Kom ik toch WEER op dat punt van rechten. Ik heb net zo veel rechten als een gelovige. Met minder neem ik geen genoegen.quote:Op donderdag 1 november 2007 16:36 schreef Viajero het volgende:
Jij dringt jouw levensstijl (acceptatie van homos, wat overigens ook mijn levensstijl is) op aan mensen die ervoor kiezen een andere levensstijl te hebben.
Vrijheid houdt op waar die van anderen wordt aangetast. Jouw standpunt strookt niet met wat de wet zegt. Overigens heb je nog steeds niet aangegeven of de FC White Power straks negers als lid mag weigeren van jou. Zoiets zou onmiddellijk discriminatie worden genoemd (wat het ook is), maar als gelovigen om geloofsredenen homo's als lid weigeren, moet het opeens kunnen. Zie je: WEER die ongelijke behandeling. Weer ontrerecht dat streepje voor. En daar moeten we dus eens van af in dit land.quote:Op donderdag 1 november 2007 16:36 schreef Viajero het volgende:En de Nederlandse grondwet wordt niet met voeten getreden. Als mensen uit principe geen homos in hun partij willen dan moet dat kunnen. Als mensen uit principe alleen homos in hun partij willen moet dat ook kunnen. Dat is echte vrijheid.
Ik vind dat iedereen in principe elke openbare gelegenheid in Nederland moet kunnen betreden, tenzij er een duidelijke aanwijzing is dat zoiets tot geweld leidt. Ik kan me dus prima indenken dat Feyenoord-supporters niet naar binnen mogen in het clubhonk van Ajax, bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 1 november 2007 16:36 schreef Viajero het volgende:
Als ik een homoclub niet binnenkom met mijn vriendin, is dat ook 'de grondwet met voeten treden'? Ik vind van niet, ik zie het als leven en laten leven. Als de CU homosexualiteit in Nederland wil verbieden dan ga ik ook op de barricades. Maar in hun eigen partij heb ik niet het recht ze te dwingen mijn levensopvatting over te nemen.
Weet je wat het leuke is. Die crackhoer bemoeit zich met zaken die haar niks aangaan, dat iemand daar op reageert, is niet meer dan logisch. Wat maakt het jou uit wat de buurman in zijn vrije tijd doet? Of hij nou je andere buurman neukt, of de vrijgezelle overbuurvrouw, wat maakt dat uit? Volgens die crackhoer maakt dat alles uit, maar als ik daar op in ga, ben ik net zo'n extremist als zij?quote:Op donderdag 1 november 2007 16:46 schreef Viajero het volgende:
[..]
Oftewel je verlaagt je tot haar nivo. Klasse.
[..]
Welk recht wordt je ontnomen? Het recht aan een religieuze group op te kunnen leggen dat ze homos moeten accepteren op de manier waarop jij ze accepteert?
[..]
Ooit gedaan ja. waardeloos document, ik schaamde me diep dat dat de grondwet van mijn land is. Achter zo ongeveer elke bepaling staat: 'mits niet anders in de wet vastgelegd'. Lijkt mij dat de andere wetten aan de grondwet moeten worden getoetst, niet andersom.
[..]
En als er voor een baan wordt gezegd dat alleen minderheden een kans maken? Dat gebeurt namelijk ook, en moet in sommige gevallen zelfs van de wet. Ik denk dat je nog even de Nederlandse wet moet nakijken.
En nee, jouw voorbeeld van een voetbalclub die geen negers accepteert vind ik ook niet kunnen. Maar het gaat hier om een politieke partij op Christelijke grondslag, die kan je wmb niet dwingen een homo op een verkiesbare plaats te zetten.
[..]
waar worden de vrijheden van homos aangetast als zij niet voor de CU in de tweede kamer mogen? Genoeg andere partijen waar het wel mag.
[..]
Ja, het zijn extremisten. De mensen die homos willen verbieden net zo hard als de mensen die iemand willen dwingen homos te accepteren in een politieke partij.
Niet als je erop reageert. Wel als je haar wil dwingen de dingen op jouw manier te doen.quote:Op donderdag 1 november 2007 17:51 schreef boyv het volgende:
[..]
Weet je wat het leuke is. Die crackhoer bemoeit zich met zaken die haar niks aangaan, dat iemand daar op reageert, is niet meer dan logisch. Wat maakt het jou uit wat de buurman in zijn vrije tijd doet? Of hij nou je andere buurman neukt, of de vrijgezelle overbuurvrouw, wat maakt dat uit? Volgens die crackhoer maakt dat alles uit, maar als ik daar op in ga, ben ik net zo'n extremist als zij?
Alleen internationale verdragen staan boven de grondwet.quote:Op donderdag 1 november 2007 16:46 schreef Viajero het volgende:
Ooit gedaan ja. waardeloos document, ik schaamde me diep dat dat de grondwet van mijn land is. Achter zo ongeveer elke bepaling staat: 'mits niet anders in de wet vastgelegd'. Lijkt mij dat de andere wetten aan de grondwet moeten worden getoetst, niet andersom.
Het gaat hier om een voetbalclub met een facistische nazi-gedachtengang als grondslag, die kan je wmb niet dwingen om een neger in het veld te zetten (moet je je voorstellen als ie dan ook nog scoort... dat kan toch niet?).quote:En als er voor een baan wordt gezegd dat alleen minderheden een kans maken? Dat gebeurt namelijk ook, en moet in sommige gevallen zelfs van de wet. Ik denk dat je nog even de Nederlandse wet moet nakijken.
En nee, jouw voorbeeld van een voetbalclub die geen negers accepteert vind ik ook niet kunnen. Maar het gaat hier om een politieke partij op Christelijke grondslag, die kan je wmb niet dwingen een homo op een verkiesbare plaats te zetten.
waarom zou deze ene voetbalclub het niet mogen verbieden? Genoeg andere clubs waar hij wel mag spelen.quote:waar worden de vrijheden van homos aangetast als zij niet voor de CU in de tweede kamer mogen? Genoeg andere partijen waar het wel mag.
Het is geen dwingen tot acceptatie. Het is proberen duidelijk te maken dat mevrouw Lont (of een ander willekeurig iemand die tegen homo's is) zich lekker met haar eigen leven moet gaan bemoeien. Wat doet iemand zijn geaardheid er toe bij een bestuurlijke functie? Worden mannen dan sneller in het voordeel gesteld ofzo?quote:Ja, het zijn extremisten. De mensen die homos willen verbieden net zo hard als de mensen die iemand willen dwingen homos te accepteren in een politieke partij.
Jij bent zo tolerant om politici de ruimte te geven homo's te discrimineren? Ben je ook een fan van de tolerantie van Wilders?quote:Op donderdag 1 november 2007 18:45 schreef Viajero het volgende:
Prima, blijven jullie maar allemaal lekker denken dat je tolerant bent. Zolang mensen het maar niet wagen anders te denken dan jullie, want dan zijn die mensen natuurlijk intolerant.
Lijkt me een uitstekend idee. Eest alle politieke intolerantie uitbannen, en daarna zijn de religieuze instituten aan bod. Ze mogen vooraan ook gewoon belasting betalen en ledenvergaderingen houden.quote:Op donderdag 1 november 2007 19:17 schreef Viajero het volgende:
zullen we direct de kerken maar dwingen om homos als pastoor aan te stellen dan? Zo niet breken we met zijn allen de grondwet. Zelfde met moskees. Geen homo imams? ok, straffen omdat ze de grondwet breken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |