Sheep is lievquote:Op woensdag 17 oktober 2007 18:04 schreef wyccie het volgende:
[..]
MaJo, lieve meid! Scheld die ex van je eens een keer goed hard uit. Wat hij met jou doet is niet goed. Hij maakt je kapot en dat verdien jij niet. Word eens boos in plaats van verdrietig.
En de volgende keer dat hij je een kus geeft op de mond moet je hem maar gewoon slaan.![]()
En die opmerking van Sheep was misschien wat ongelukkig, maar hij lijkt me verder een lieve jongen. Toch Sheep?
quote:Op woensdag 17 oktober 2007 18:14 schreef Soempie het volgende:
Ze gaan m'n zus waarschijnlijk niet opereren, omdat ze dat de moeite/ tijd/ het geld niet waard vinden. Ze zijn nog druk aan het onderhandelen. Ik begrijp er niks van.![]()
quote:Amerikanen helpen volgens Lonely Planet iedereen zo goed mogelijk het beste van de VS te ontdekken ''en alles dat ze daarvoor in ruil vragen is je schoenbom thuis te laten''.
liefquote:Op woensdag 17 oktober 2007 18:46 schreef wyccie het volgende:
Ik heb het plaatje veranderd in een schattige puppy.
Ik weet neit. Ik denk het of medicijnen ofzo. Gister wist ik niet waar ik het zoeken moest. Vervolgens ben ik compleet ingestort. Gister zakte ik onder de douche in elkaar, ik houd eten niet meer binnen en slaap slecht/ niet. Vandaag heb ik de hele dag opgevouwen zitten te huilen en 't wordt alleen maar slechter zo.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 18:16 schreef wyccie het volgende:
[..]
Voor verwijzing naar een psycholoog vanwege je zus?
Ik ben blij dat je dit nu vertelt. Pas op dat je geen muur van verdriet om je heen bouwt. Laat de hulp maar gewoon komen, je hebt het nodig.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 18:47 schreef Soempie het volgende:
![]()
Nou, dit is het eerste vandaag wat uit m'n handen komt.![]()
Ochquote:Op woensdag 17 oktober 2007 18:47 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik weet neit. Ik denk het of medicijnen ofzo. Gister wist ik niet waar ik het zoeken moest. Vervolgens ben ik compleet ingestort. Gister zakte ik onder de douche in elkaar, ik houd eten niet meer binnen en slaap slecht/ niet. Vandaag heb ik de hele dag opgevouwen zitten te huilen en 't wordt alleen maar slechter zo.Nu gaat het wel weer even, maar bijvoorbeeld vanmiddag heb ik een kwartier gedaan om een straatje over te steken. Ik kon gewoon niet bedenken wanneer ik kon gaan lopen. Uiteindelijk ging ik en toen moest er een auto vol ijn de remmen.
![]()
Ik ben gewoon helemaal over de zeik. Heb vanmorgen een vriendin gebeld en gezegd dat ik hulp nodig had en toen is ze met me naar de huisarts gegaan. Vervolgens heeft ze de studieadviseur ingelicht.
![]()
Nou, dit is het eerste vandaag wat uit m'n handen komt.![]()
Het is heel moeilijk, maar ik denk dat wyccie gelijk heeft. Pas op dat je nog enigszins de controle houdt, of die weer terugkrijgt, anders wordt het alleen maar moeilijkerquote:Op woensdag 17 oktober 2007 18:54 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je dit nu vertelt. Pas op dat je geen muur van verdriet om je heen bouwt. Laat de hulp maar gewoon komen, je hebt het nodig.
En ik denk dat het nog moeilijk is omdat je zus nog middenin het proces zit, maar probeer toch ook wat afleiding te zoeken. Laat je er niet door 'opslurpen'.![]()
Ik weet het. Ik logeer bji een vriend, maar hij moest even weg. Wist niet wat ikm oest en ben op Fok gaan kijken.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 18:56 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Och
Ik wou dat ik iets kon doen, dat iemand van ons iets kon doen, maar we staan hier allemaal zo machteloos, aan de andere kant van de pc![]()
Misschien kun je web-msn proberen?quote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:04 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik weet het. Ik logeer bji een vriend, maar hij moest even weg. Wist niet wat ikm oest en ben op Fok gaan kijken.
Hoopte eigenlijk op msn, maar dat doet het hier niet.![]()
Van mij staat ook zo'n aanbodquote:Op woensdag 17 oktober 2007 18:56 schreef B.ertha het volgende:
Het aanbod om je eens op te zoeken staat nog steeds, of we nou iets leuks gaan doen of alleen maar praten, dat maakt me niet uit
quote:Op woensdag 17 oktober 2007 18:14 schreef Soempie het volgende:
Ze gaan m'n zus waarschijnlijk niet opereren, omdat ze dat de moeite/ tijd/ het geld niet waard vinden. Ze zijn nog druk aan het onderhandelen. Ik begrijp er niks van.![]()
ja..ikb edenk net dat het helemaal niet slim is om alles op een openbaar forum te gooien.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:14 schreef wyccie het volgende:
Soempie, ik zou eigenlijk wel graag willen weten hoe het morgen bij de psychiater is gegaan, of het helpt.
We zijn allemaal bezorgd om je, zou je ons op de hoogte willen houden voor zover het mogelijk is?
Huhquote:**************************************************************************
LET OP!!
Deze broncode bevat gegevens (zoals je session ID) die je beter
niet kan verspreiden. Als mensen dus vragen of je "even" deze
broncode voor ze wilt kopieeren, doe dit dan niet!
Ze kunnen dan in staat zijn om in te loggen onder jouw account,
zonder dat ze je wachtwoord nodig hebben. Gevaarlijk dus!
**************************************************************************
[Blabla enz enz]
</body>
</html>
quote:Op woensdag 17 oktober 2007 18:47 schreef Soempie het volgende:
...
Nu gaat het wel weer even, maar bijvoorbeeld vanmiddag heb ik een kwartier gedaan om een straatje over te steken. Ik kon gewoon niet bedenken wanneer ik kon gaan lopen. Uiteindelijk ging ik en toen moest er een auto vol ijn de remmen.![]()
...
Ach, als de mods van dit subforum al niks te doen hebben, dan zal het wel veilig zijn, toch?quote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:30 schreef Soempie het volgende:
ja..ikb edenk net dat het helemaal niet slim is om alles op een openbaar forum te gooien.![]()
![]()
Ach joh, niemand hier weet je naam (of zal het hier posten)quote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:30 schreef Soempie het volgende:
[..]
ja..ikb edenk net dat het helemaal niet slim is om alles op een openbaar forum te gooien.![]()
![]()
Maargoed, ikg a niet weg voor die psychiater me heeft uitgelegd hoe ik in slaap kom en hoe ik m'n hersenen weer werkend krijg.
Het komt ook allemaal wel weer goed.
quote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:32 schreef Supersheep het volgende:
Héél veel sterkte Soemp
En ik hoop dat het volgende nutteloos voor je is maar ik type het toch maar: Zoek het verdriet op, maar ook zeker de troost. Ga niet zitten denken dat je het wel alleen aankan of het alleen moet doen, daar zul je alleen maar spijt van krijgen. Zoek mensen op waar je iets aan hebt, als je ze echt vrienden kunt noemen dan zullen ze er voor je zijn en iets voor je kunnen betekenen, al is het alleen maar dat ze er op dat moment gewoon zijn en met je meeleven.
Vraag om die hulp, aandacht of hoe je het ook wilt noemen als jij het gevoel hebt dat je meer nodig hebt. In dit geval hebben anderen maar met jou rekening te houden en met wat jij nodig hebt, niet andersom.
Zorg voor jezelf
quote:Op woensdag 17 oktober 2007 20:06 schreef Soempie het volgende:
Red, ik ga kijken of hamstermeppen wel gaat.![]()
goed spel.quote:
euh, dat hij in het begin op z'n buik gaat?quote:Op woensdag 17 oktober 2007 20:23 schreef Etcetera het volgende:
heb je de slider ook al ontdekt?
Ja, had ik in de gaten.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 20:27 schreef Etcetera het volgende:
rechtsboven zit een balkje, en als je hamster vliegt en je met linkermuisknop drukt ga je harder en verder omhoog
Daar kan ik echt niet tegen op. Ik heb de gave om steeds overal tussendoor te vliegen.quote:
oh dat heb ik ook steedsquote:Op woensdag 17 oktober 2007 20:30 schreef Soempie het volgende:
[..]
Daar kan ik echt niet tegen op. Ik heb de gave om steeds overal tussendoor te vliegen.![]()
Ik ga douchen en naar bed.![]()
![]()
De hamvraagquote:Op woensdag 17 oktober 2007 20:38 schreef Puntenslijpsel het volgende:
bla
Ik at alleen met een vriendinnetje, ik heb macaroni carbonara voor haar gemaaktquote:Op woensdag 17 oktober 2007 20:48 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
De hamvraag![]()
Wat hebben we gegeten vandaag?
He, nog meer slecht nieuwsquote:Op woensdag 17 oktober 2007 20:59 schreef MaJo het volgende:
SoempieWat naar al die berichten zeg, ik kan me voorstellen dat het je allemaal even teveel wordt! Gelukkig heb je zulke lieve vrienden die er voor je zijn. En ik sluit me aan bij de rest, als je iemand nodig hebt om mee te praten/janken/schreeuwen/afleiding dan zijn we er voor je!
Ik kom zelf net ook uit het ziekenhuis en mijn paps heeft misschien een te dik hartvlies. Dat gaan ze nu onderzoeken en als het zo blijkt te zijn zal hij weer geopereerd moeten wordenZe zeggen dat het niet heel risicovol is maar ik kan me vorig jaar nog herinneren en toen heeft ie 3 weken in coma gelegen en 10 weken in het ziekenhuis, dus ik weet het allemaal niet zo zeker
Nou ik ga weer verder met leren al kan ik me erg moeilijk concentreren op het moment
mja ik moet wel... Hoe minder ik vandaag doe hoe meer ik morgen in moet halenquote:Op woensdag 17 oktober 2007 21:01 schreef Etcetera het volgende:
jeetje MaJoook al naar nieuws
weet je zeker dat je nog verder gaat met leren vanavond? ik zou als ik jou was even ontspanning zoeken (hamsters meppen bijvoorbeeld)
Zou hamsterham trouwens lekker zijn?quote:Op woensdag 17 oktober 2007 21:06 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Ik at alleen met een vriendinnetje, ik heb macaroni carbonara voor haar gemaaktJij?
Oh en ergens vandaag heb ik een broodje beenHAM gegeten
Ik denk ongeveer even smakelijk als Hot Dog gemaakt van hondquote:Op woensdag 17 oktober 2007 21:12 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Zou hamsterham trouwens lekker zijn?
Best lekker lijkt mequote:Op woensdag 17 oktober 2007 21:22 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik denk ongeveer even smakelijk als Hot Dog gemaakt van hond
Ik ben jaloersquote:
wat heb je gedaan ?quote:Op woensdag 17 oktober 2007 21:49 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Tering mn knieën doen pijn
Excusé le mot, Amsterdamse of niet![]()
Geen idee... Levenquote:
Ah.. zoiets heb ik met mn enkel. Kraakbeen of botsplinter ofzo wat in de weg zit, in het ziekenhuis konden ze echter niks zien op de foto'squote:Op woensdag 17 oktober 2007 22:26 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Geen idee... Leven
Het zit niet goed maar ze weten niet precies wat..Laatste diagnose was dat mijn kraakbeen kapoet is. Ik vind het alleen maar zuur want ik heb soms erg veel pijn en kan veel dingen niet meer
Zoals nu
Sorry hoor, eventjes klagen
Hm geen niks voor mij. Traplopen is een ramp (ja en dan woon je leuk tweehoog in Amsterdamse met Amsterdamse steile trappenquote:Op woensdag 17 oktober 2007 22:28 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Ah.. zoiets heb ik met mn enkel. Kraakbeen of botsplinter ofzo wat in de weg zit, in het ziekenhuis konden ze echter niks zien op de foto'sTerwijl er echt zo'n grote bult uit steekt.
Iig voorlopig geen voetbal of tennis voor mij![]()
aaaaachquote:Op woensdag 17 oktober 2007 22:33 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Hm geen niks voor mij. Traplopen is een ramp (ja en dan woon je leuk tweehoog in Amsterdamse met Amsterdamse steile trappenNu is het wel even heel zuur, ik kan op het moment amper lopen en staan...
Dus ben ik eventjes heel verdrietig![]()
In huis niet neequote:
oftewel, ik zit er maar meequote:Op woensdag 17 oktober 2007 22:42 schreef Whiteguy het volgende:
in dat geval: laat iemand je naar boven tillen
Romantischquote:Op woensdag 17 oktober 2007 22:42 schreef Whiteguy het volgende:
in dat geval: laat iemand je naar boven tillen
toch maar niet. 1 minuut nadat ik inschakel is het afgelopenquote:Op woensdag 17 oktober 2007 22:48 schreef Whiteguy het volgende:
ik ga nog maar even tv kijken... mooie poppenkast van plasterk nogmaals in de herhaling
Trusten PSjequote:
Ik ga niet wegquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |