Lekker ok danquote:Op woensdag 17 oktober 2007 22:10 schreef Oosthoek het volgende:
Ik ga ook altijd naar de haarhoek. Meestal wel okay, maar vorige keer hebben ze mn mat vermoord!
CDA FTWquote:De gemeente heeft in kaart gebracht dat ongeveer 31 groepen, in totaal zo'n 1000 jongeren verspreid over de stad zorgen voor structurele overlast. Het college deed in de commissie-vergadering het voorstel om een programma te starten om deze groepen ieder met een specifieke aanpak, in een combinatie van preventie en repressie, te benaderen.
Alhoewel het plan er beleidsmatig op zich goed uit zag, was de CDA-fractie van mening dat het plan niet ver genoeg ging. Juist de (soms zeer jonge) criminele jeugd in de wijken van Utrecht moet met onorthodoxe middelen worden aangepakt. Dat betekent dus ook stevige maatregelen zoals opvoedingskampen, uithuisplaatsingen van criminele jeugd en de ouders (ook financieel) aansprakelijk stellen bij crimineel gedrag van hun kinderen.
De fractie houdt moeite met de miljoenen euro's die in deze 'aanpak criminele jeugd' moet worden gestoken. Wij willen eerst resultaten zien in de probleemwijken voordat we beslissen zoveel geld in 'te softe' maatregelen te willen steken. De komende tijd zal hier in de Utrechtse politiek nog nader over worden gesproken.
Een wijk met mogelijkhedenquote:Op donderdag 18 oktober 2007 08:09 schreef Q. het volgende:
Een uitdagingenwijk, DM.
Kun je zulke dingen wel door de gemeente laten regelen?quote:Op donderdag 18 oktober 2007 09:26 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
CDA FTW.
Jammer dat de PvdA met 14 zetels zo'n groot machtsblok is...
Neequote:Op donderdag 18 oktober 2007 10:57 schreef speknek het volgende:
Kun je zulke dingen wel door de gemeente laten regelen?
Van mij mogen ze beginnen met bouwenquote:Op donderdag 18 oktober 2007 13:02 schreef DennisMoore het volgende:
[ afbeelding ]
Staat ie er nou al 's?
Waarom niet?quote:Op donderdag 18 oktober 2007 13:39 schreef Rave_NL het volgende:
Ik zie het eerlijk gezegd ook niet zitten.
Het is gewoon té.quote:
Ik vind hem vet stoer, het is net een witte trap jegens de hemelpoortquote:Op donderdag 18 oktober 2007 18:45 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Het is gewoon té.
Waarom meteen 262 meter, en het ontwerp kan mij ook niet echt bekoren...
Het is toch wel een beetje overdreven?
[ afbeelding ]
ZOMG ZOMG JAAAAAAAquote:Op donderdag 18 oktober 2007 20:12 schreef DennisMoore het volgende:
Een stairway to heaven?
Alleen zodra je bij de top komt val je er vanaf.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 20:11 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
Ik vind hem vet stoer, het is net een witte trap jegens de hemelpoort![]()
![]()
Wat een gezeur is dat de dom moet hoogste blijven motten we ons hele leven in het verleden blijven en tot het jaar 5000 mag er nooit een gebouw boven de dom uit stekenquote:Op donderdag 18 oktober 2007 20:20 schreef VoreG het volgende:
[..]
Alleen zodra je bij de top komt val je er vanaf.
Daarnaast moet de Dom gewoon het grootst blijven, dat hoort gewoon zo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |