Hier zijn een CBS poll, waaruit blijkt dat de meerderheid er zelf wel op zou stemmen, maar dat ook een groot deel, net als jij, denkt dat anderen dat niet zou doen:quote:Op woensdag 24 oktober 2007 17:47 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Zijn dat niet de polls over de voorverkiezing van de democrats? Ik denk niet dat de Amerikaanse kiezers klaar zijn voor een vrouw als president.
http://www.nypost.com/seven/10242007/tv/2_percent_american.htmquote:COLBERT SHOWS IN POLLS
NO JOKE, COMEDIAN GETS 2 PERCENT
Comedian Stephen Colbert shown last week announcing on his show that he is running for president.
October 24, 2007 -- COMIC Stephen Colbert is starting to show up in the presidential polls.
Not high in the polls, but Colbert, who announced last week that he is running for president, is the choice of two percent of the Democrats nationally, according to reports.
And that - we kid you not - is good enough for fifth place in the Democratic primaries right now.
[...]
Het maakt hem niet uit zegt ie, hij wou zelfs die vunzige toilet republikein als running matequote:Op donderdag 25 oktober 2007 12:47 schreef speknek het volgende:
Wtf, blinden met een geweer? Waarom?
Kan trouwens eigenlijk niet dat Stephen Colbert voor de democraten gaat.
wie? George michael?quote:Op donderdag 25 oktober 2007 12:55 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Het maakt hem niet uit zegt ie, hij wou zelfs die vunzige toilet republikein als running mate
Colbert doet altijd O'reilly na. En laatst was O'Reilly te gast in het programma van Colbert, echt meesterlijk was dat.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 16:07 schreef popolon het volgende:
Er zijn mensen die Stephen Colbert dus niet kennen. Kijk z'n laatste paar shows eens op internet, daar is dit item een rode draad en weet je al genoeg.
Maar dit serieus nemen.
Is aanwezig, maar ik zie eerder Biden of Edwards als running mate. Maar je weet het nooit. Misschien wordt het wel Dennis Kucinich. Die twee passen wel bij elkaar.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 17:21 schreef rubbereend het volgende:
Is de kans eigenlijk aanwezig dat Obama de running mate voor Clinton zou worden?
Obama als running-mate lijkt me een beetje te gewaagd. Dat zou net een brug te ver zijn vermoed ik. Edwards die Cheney vervangt als roeptoeter zie ik daarentegen wel zittenquote:Op donderdag 25 oktober 2007 18:10 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Is aanwezig, maar ik zie eerder Biden of Edwards als running mate. Maar je weet het nooit. Misschien wordt het wel Dennis Kucinich. Die twee passen wel bij elkaar.
Tja ik heb ook weinig met hem.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 00:27 schreef rubbereend het volgende:
Edwards vind ik zo'n verschrikkelijk schreeuwende ken pop
Ja, dat leek al een tijdje duidelijk.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 16:05 schreef Frutsel het volgende:
http://www.realclearpolit(...)testpolls/index.html
Clinton en Giuliani lijken overal mijlenver voor te liggen
quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 01:05 schreef popolon het volgende:
[..]
Tja ik heb ook weinig met hem.
Maar goed, elke keer als ik zo'n GOP 'debat' zie krijg ik grijze haren, steeds met dat enge vingertje wijzen. Vooral naar Hillary.
Alsof zij de afgelopen acht jaar deze rotzooi op haar geweten heeft.
Dit is trouwens ook een aardig filmpje (Daily Show) over een GOP debat.
Geen idee waarom, maar ik dacht Obama en Clinton redelijk gelijk op gingen, maar als ik dit zo zie dan lijkt alles al beslistquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 01:18 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ja, dat leek al een tijdje duidelijk.
Toch hilarisch wat een schijndemocratie de VS toch weer blijken te zijn. Weer familie, en deze keer zonder ervaring, maar gewoon presidente worden vanwege je man. De Kennedies, Clintons en Bush blijven bezig. Te triest voor woorden..
En dat terwijl die Hillary niet eens haar eigen man onder de duim kan houden, laat staan een heel land vol met Lunaticsquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 01:18 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ja, dat leek al een tijdje duidelijk.
Toch hilarisch wat een schijndemocratie de VS toch weer blijken te zijn. Weer familie, en deze keer zonder ervaring, maar gewoon presidente worden vanwege je man. De Kennedies, Clintons en Bush blijven bezig. Te triest voor woorden..
Wat dus niet gaat gebeuren. In 2004 hadden de Democraten ook een statement kunnen maken door de linkse Howard Dean te kiezen ipv de "gematigde" John Kerry. Maar nee, men dacht dat iemand met een oorlogsverleden als John Kerry het wel op kon nemen tegen GWB. Achteraf gezien snap je werkelijk niet waar de Democraten die logica vandaan halen. Iedereen met een oorlogsverleden had een betere kans gehad dan John "I threw my medals away" Kerry.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 08:20 schreef JohnDope het volgende:
Als die liberalen een oprecht statement willen maken, dan droppen ze die blonde juffrouw (die zich letterlijk om hoog ge-fapt heeft)en schuiven ze Obama naar voren.
Ik heb mij eens laten vertellen dat het hebben van een oorlogsverleden erg op prijs wordt gesteld in de VS. En die Kerry met een paar Purple Hearts had dat natuurlijk zeer zeker.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 17:25 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Wat dus niet gaat gebeuren. In 2004 hadden de Democraten ook een statement kunnen maken door de linkse Howard Dean te kiezen ipv de "gematigde" John Kerry. Maar nee, men dacht dat iemand met een oorlogsverleden als John Kerry het wel op kon nemen tegen GWB. Achteraf gezien snap je werkelijk niet waar de Democraten die logica vandaan halen. Iedereen met een oorlogsverleden had een betere kans gehad dan John "I threw my medals away" Kerry.
Ja, er is een erg groot respect voor militairen en ex-militairen in de VS. Veteranen zijn dan ook erg invloedrijk daar. Maar veel Amerikanen vonden het niet goed dat Kerry zich tegen de Vietnam oorlog keerde destijds.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 17:30 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ik heb mij eens laten vertellen dat het hebben van een oorlogsverleden erg op prijs wordt gesteld in de VS. En die Kerry met een paar Purple Hearts had dat natuurlijk zeer zeker.
Achja, in Amerika is dat natuurlijk een aanleiding voor Fox om iemand als een leftie neer te zetten.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 17:35 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Ja, er is een erg groot respect voor militairen en ex-militairen in de VS. Veteranen zijn dan ook erg invloedrijk daar. Maar veel Amerikanen vonden het niet goed dat Kerry zich tegen de Vietnam oorlog keerde destijds.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |