Als je een zoutoplossing gebruikt mag het geloof ik wel, maar dan slechts een x aantal dagen.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 12:17 schreef Ticootje het volgende:
Mag je nou wel of geen neusspray gebruiken. Echt mn hoofd zit helemaal vol, en mn neus loopt. Snuiten doet pijn aan mn hoofd. Vanacht iedere keer als ik me omdraaide voelde ik het snot zeg maar naar de andere kant lopen. Iedere keer 1 neusgat vrij.
Als je zwanger bent is dan je weerstand automatisch minder?
Ja de paracetamol is al een uitkomst. Dat gebruik ik zelden, maar nu het nodig is werkt het dan ook echt.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 12:45 schreef klein_spookje het volgende:
Ticootje,
je weerstand is idd minder als je zwanger bent.
Buiten dat ik de eerste 20 wk kotste enz was ik ook ziek griep en ellendig hoestje. Volgens de huisarts paracetamol en neusspray zoutoplossing otrivin schijn je te mogen maar ik gebruikte het liever niet. Een ab kuurtje en allerlei hoestdranken werden me afgeraden (alleen t(h)ijm siroop.
Zij heeft me toen ook gewaarschuwd goed aanmezelf te denken omdat ik anders de hele zwangerschap ziek zou blijven en dan al vermoeid de bevalling in zou gaan.
En het klopt sinds ik gestopt ben met werken (kdv) waar zoveel bacterieen rond zwerven gaat het een stuk beter! Pik alles op weinig weerstand maar niet zo heel grieperig meer.
Succes
nog ff een steuntje voor nijna *jompel, jompel* kom op bijna mama en bijna papa het duurt nu niet zo lang meer.
Mijn generatie was allang weer zwanger voordat wij ook maar een kriebletje voelde. Maar opeens van de een op andere dag was daar bij ons ook dat kriebletje. Dus wie weet.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 14:30 schreef renzell het volgende:
Nijna; spannend! Succes!!!!Hopelijk is je frummel er al.
KD; wat lees ik nu?!Gefeliciteerd meid!!!
Fantastisch nieuws.
![]()
Wow zeg, alle dames van 'mijn generatie' ineens zwanger; KD, Lewis, Tearsong...Je zou bijna denken dat het een teken was.
![]()
Ik meen dat appelsap ook 19 was toen ze beviel.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 14:55 schreef Chanell het volgende:
Ben ik trouwens een van de jongste Mama's (to be) hier?
Ben 19, 11 november 20.. en dit is m'n 1e kindje
Herkenbaar hoor, veel van de meiden met wie ik toendertijd zwanger was, hebben nu ook bijna allemaal wel een 2de erbij gekregen...quote:Op woensdag 10 oktober 2007 14:30 schreef renzell het volgende:
Wow zeg, alle dames van 'mijn generatie' ineens zwanger; KD, Lewis, Tearsong...Je zou bijna denken dat het een teken was.
![]()
Ik ben wel iets ouder (26) maar wel op 12 november jarigquote:Op woensdag 10 oktober 2007 14:55 schreef Chanell het volgende:
Ben ik trouwens een van de jongste Mama's (to be) hier?
Ben 19, 11 november 20.. en dit is m'n 1e kindje
quote:Op woensdag 10 oktober 2007 13:09 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Verder zal ik proberen niet meer te posten tot ik een sms heb gehad. Ik hoop dat ik wel voor vanmiddag 17 uur eentje krijg.
quote:
Voel me echt een broekkie nu.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 16:13 schreef PussinBoots het volgende:
[..]
Ik ben wel iets ouder (26) maar wel op 12 november jarig![]()
Ik denk dat ik geen realistische kijk heb op hoe lang een bevalling duurt. Maar voordat iedereen me dat gaat vertellen: Ik wil het ook niet weten.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 16:45 schreef Pruk het volgende:
[..]
Mevrouwtje ongeduld
Het eerste wat je doet op het moment dat je kind eruit is, is uiteraard Fok melden dat het eruit is, om daarna pas de placenta en dergelijke kwijt te raken en te gaan genieten van je kindje
Tuurlijk is het spannend, maar het verlossende woord zal echt wel komen!
Ha ha,we zullen zien.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 14:41 schreef Brighteyes het volgende:
Nou Renzell... KD was ook aardig stellig in het 'het blijft er bij 1'
Ben benieuwd of jij ooit nog zo'n lief Juliusje of JuliZusje gaat maken.
Ken jij mij ??quote:Op woensdag 10 oktober 2007 16:55 schreef Mibos het volgende:
21 uur![]()
Ook al is het midden in de nacht ik vind dat jij het gewoon moet komen melden hoor!!! Nee hoor...
Ik was nog net 19 toen ik van de eerste beviel. Inmiddels ben ik aan kind nummer 3 toequote:Op woensdag 10 oktober 2007 14:55 schreef Chanell het volgende:
Ben ik trouwens een van de jongste Mama's (to be) hier?
Ben 19, 11 november 20.. en dit is m'n 1e kindje
quote:
Echt?quote:Op woensdag 10 oktober 2007 17:19 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
Ik was nog net 19 toen ik van de eerste beviel. Inmiddels ben ik aan kind nummer 3 toe
De een vind 19/20 jong, en de ander vind het normaal, ik denk dat het meer ligt aan de situatie waarin je jequote:Op woensdag 10 oktober 2007 18:55 schreef Suerte het volgende:
Wat waren sommige van jullie er vroeg bijen dat bedoel ik niet negatief
Als deze kleine geboren wordt, ben ik 31oud he
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |