Ik vermoed dat Clinton hier in nederland ergens iets aan de rechterkant van Zalm zou zitten.quote:
Hij straalt meer uit wat Amerika zou moeten zijn dan Bush die enkel aan de macht is gekomen door de steun van die enge Jehova's. En omdat Gore een soort Ad Melkert was, maar dat terzijde.quote:
Ik kan ze wel zien maar kan er bij het posten niet op klikkenquote:Op donderdag 4 oktober 2007 19:44 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Heb je smilies niet uitegezien in je opties?
Als je dan toch perse iets van dumpert wil posten, doe het dan *tenminste* in de stijl van de TT. Dus zoiets:quote:Op donderdag 4 oktober 2007 19:42 schreef Gabry het volgende:
http://www.dumpert.nl/mediabase/28316/2a8a5a4f/leerzaam.html
Maar ondertussen liet die wel Belgrado bombarderen terwijl die slachtoffer werden van de oprukkende islam...quote:Op donderdag 4 oktober 2007 20:05 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Hij straalt meer uit wat Amerika zou moeten zijn dan Bush die enkel aan de macht is gekomen door de steun van die enge Jehova's. En omdat Gore een soort Ad Melkert was, maar dat terzijde.
Je bent toch geen kloon vanquote:Op donderdag 4 oktober 2007 19:59 schreef Zwaardvisch het volgende:
Ik heb een zwak voor die man.
Heb ik ook last van.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 19:32 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Ze doen het in FF dus echt niet
Oké.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 20:38 schreef gronk het volgende:
[..]
Als je dan toch perse iets van dumpert wil posten, doe het dan *tenminste* in de stijl van de TT. Dus zoiets:
http://www.dumpert.nl/med(...)s_de_usb_drive_.html
Jaja, Slobo is geslachtofferd voor de Islamitische heilstaat, je weet toch.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 20:43 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Maar ondertussen liet die wel Belgrado bombarderen terwijl die slachtoffer werden van de oprukkende islam...
Waar haal je die klets nou weer vandaan?quote:Op donderdag 4 oktober 2007 21:05 schreef Zwaardvisch het volgende:
Dat kan ik je wel vertellen, maar dan zal ik je moeten doden.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 21:07 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Waar haal je die klets nou weer vandaan?
Owjaaaa!quote:Op donderdag 4 oktober 2007 21:00 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
http://nl.youtube.com/watch?v=BxiBPM5E_fk
Wanneer hang jij jezelf eens op aan een omgekeerd kruis?quote:
goed dan, speciaal voor jou;quote:Op donderdag 4 oktober 2007 21:15 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Wanneer hang jij jezelf eens op aan een omgekeerd kruis?
Die zijn al behaard.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 21:20 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
goed dan, speciaal voor jou;
Spice Girls announce reunion tour
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |