Klinkt goedquote:Op vrijdag 28 september 2007 12:54 schreef testpiloot23 het volgende:
Sorry voor de late reactie!
Gisteren de boel helemaal uitgepraat. In het kort komt het er op neer dat die jongen niet meer blijft slapen. Ik ken die studievriend helemaal niet, en daarom ga ik waarschijnlijk mee uit om hem ook een beetje te leren kennen. Dan kan ik ook zien hoe ze met elkaar omgaan verder.
Daarnaast ben ik van plan om meer mijn stempel op de relatie te drukken door beter te uiten wat ik wil. Dit heb ik vele malen teruggelezen in dit topic en daar ben ik het dik mee eens.
Het 'flirten' uit de OP hebben we het ook weer over gehad. Volgens haar is het heel onschuldig af en toe een praatje maken met iemand. We hebben daar afspraken over gemaakt en de bedoeling is dat zij vooral rekening houdt met mij als we samen uitgaan. Verder zal zij er aan blijven werken.
Ik voel me een stuk beter nu en heb er eigenlijk amper nog aan hoeven denken. Wel zal ik proberen verder te bouwen aan mijn zelfvertrouwen zodat ik minder last zal hebben van dergelijke onzekerheden.
In ieder geval bedankt voor alle reacties, ze hebben me erg geholpen
De groeten
Neh, zoals het daar staat klinkt het goed, of het ook zo is moet nog blijken voor hem natuurlijk.quote:
neh, zoals het daar staat klinkt als goedgelovig.quote:Op vrijdag 28 september 2007 13:45 schreef jogy het volgende:
[..]
Neh, zoals het daar staat klinkt het goed, of het ook zo is moet nog blijken voor hem natuurlijk.
Inderdaad. Dat wijf is heus niet van het ene op het andere moment een heel ander persoon geworden. De schroeven zitten nog altijd behoorlijk los. Hou je parachute maar vast bij de hand want het is wachten tot de motor uitvalt, waarna de copiloot een noodlanding mag maken.quote:
A convenient truth.quote:Op vrijdag 28 september 2007 13:46 schreef milagro het volgende:
[..]
neh, zoals het daar staat klinkt als goedgelovig.
oh en dus als kop in het zand, bord voor de kop, deurmat, loop maar over me heen, wel zo pretttig!
Juh, en jij denkt dat ze zich dan hetzelfde gedragen als dat jij er niet bij zou zijn?quote:Op vrijdag 28 september 2007 12:54 schreef testpiloot23 het volgende:
...
Gisteren de boel helemaal uitgepraat. In het kort komt het er op neer dat die jongen niet meer blijft slapen. Ik ken die studievriend helemaal niet, en daarom ga ik waarschijnlijk mee uit om hem ook een beetje te leren kennen. Dan kan ik ook zien hoe ze met elkaar omgaan verder.
...
Ja maar dat du..u..u..urft tie niet...want dan voelt hij zich zo schu..u..u..uldig....quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:08 schreef Lethalis het volgende:
Zij mag alles wel en jij niet?
Oplossing: jij doet gewoon alles wat zij ook doet. Is wel zo eerlijk.
Dan leert ze het of snel af, of het gaat kapot.. maar in dat geval is het ook maar beter zo.
Ja heb ik toen ook gedaan! Wat een opluchting was dat zeg!quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:27 schreef badgirl18 het volgende:
Jemig wat een herkenning...gelukkig heb ik dan ook geen relatie meer. Volgens mij kun je in zo'n situatie er beter voor kiezen dat je het uitmaakt... je doet elkaar alleen maar pijn
Goede analyse.quote:Op donderdag 27 september 2007 10:45 schreef testpiloot23 het volgende:
Nu vind ik het dus helemaal niet erg om dingen op te geven voor haar en onze relatie, maar zij wil diezelfde dingen liever niet opgeven en 'verwacht' dit dus wel van mij. Ze is dus erg inconsequent en er onstaan zo scheve verhoudingen binnen de relatie.
Ze kijkt hoe ver ze kan gaan.quote:Ik denk overigens wel dat een deel van het probleem bij mijzelf ligt. Enerzijds ben ik erg makkelijk, waardoor ik gemakkelijk toegeef aan haar. Anderzijds ben ik ook wat onzeker de laatste tijd (er gaan veel dingen veranderen in mijn leven), waardoor ik dit soort dingen mij meer aantrek.
En het probleem is: TS weet dat als hij haar dumpt, zij binnen een paar uur een ander batst (ze heeft er immers genoeg achter de hand), terwijl hij weer voor een tijdje veroordeeld is tot handkarren. Dus staat hij haar alles toe om haar maar te houden.quote:Op vrijdag 28 september 2007 18:49 schreef dawg het volgende:
Wat een manipulatief wijf is je vriendin zeg, TS.
Daar moet TS zich overzetten. Alsof hij niemand anders kan krijgenquote:Op vrijdag 28 september 2007 19:32 schreef sungaMsunitraM het volgende:
[..]
En het probleem is: TS weet dat als hij haar dumpt, zij binnen een paar uur een ander batst (ze heeft er immers genoeg achter de hand), terwijl hij weer voor een tijdje veroordeeld is tot handkarren. Dus staat hij haar alles toe om haar maar te houden.
En zij weet dat hij dat weet. En maakt daar schaamteloos misbruik van!
Eigenlijk zou je haar gewoon moeten besnijden en sluieren!![]()
Inddquote:Op donderdag 27 september 2007 11:14 schreef thabit het volgende:
Bij gebrek aan goede vliegeniers gebruikt ze jou nu als testpiloot. Als ik jou was zou ik zo snel mogelijk de schietstoel gebruiken.
Sterker nog, dat is het probleem. Als jij niet voor je belangen opkomt, doet niemand het. Ik zou het nog niet zozeer erg vinden dat zo iemand blijft slapen (als ze met 'm neukt hoor je het vanzelf wel en is het simpelweg voorbij), maar haar inconsequente gedrag vormt daarentegen wel een probleem. En met name jouw reactie daarop.quote:Ik denk overigens wel dat een deel van het probleem bij mijzelf ligt. Enerzijds ben ik erg makkelijk, waardoor ik gemakkelijk toegeef aan haar. Anderzijds ben ik ook wat onzeker de laatste tijd (er gaan veel dingen veranderen in mijn leven), waardoor ik dit soort dingen mij meer aantrek.
Mee eens.quote:Op zaterdag 29 september 2007 23:10 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Sterker nog, dat is het probleem. Als jij niet voor je belangen opkomt, doet niemand het. Ik zou het nog niet zozeer erg vinden dat zo iemand blijft slapen (als ze met 'm neukt hoor je het vanzelf wel en is het voorbij), maar wel haar inconsequente gedrag.
Pik dit niet langer, want als je één vinger geeft, pakt ze je hele hand. Zij is heus niet de enige in de relatie met gevoelens, of zo.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |