Bron : GSquote:Tijd voor populistische wetenschap. Welnu, ooit gehoord van de Synsepalum dulcificum, ofwel het mirakelbesje? Vast niet, dus laten we er maar wat over vertellen. Het is een besje dat zoet maakt van zuur. Dat klinkt gek en dat is het ook. Vreet 'm op en een uur later smaken zelfs de smerigste citroenen extreem lekker zoet. Het effect duurt tot twee uur na inname. Het besje doet iets met je tong ofzo. Maar u mag dit besje niet kennen. Het zou de suikerindustrie kapot maken. Het zou Sonja Bakker voor 50% werkloos maken. Welvaartsdiabetes zou bijna uitsterven en ook echte diëtisten zouden buitenspel staan. Daarom is het besje in de VS al sinds de jaren zeventig verboden als 'additief'. Want kauwgum, snoep, zelfs poep smaakt lekker als je er mirakelpoeder van het opgedroogde besje over heen sprenkelt. Lollies en drop en pepernoten zouden met dit simpele stofje dus lekkerder zijn en ZONDER DE calorieën van suiker. Uit testen bleek al dat kinderen een miraculinelollie lekkerder vonden dan een echte suikerlollie. Dat is niet verzonnen, het staat in de Wall Street Journal, inclusief de rare wettelijke status van het wonderbesje. Dus rot op met je werelddiabetesdag, We hebben een nieuw complot gevonden. Alstublieft...
Anders doe je even rustig.. ik kan het gewoon niet goed uitleggen.quote:Op zondag 18 november 2007 13:41 schreef ElizabethR het volgende:
Nou, dat is echt verhelderend hoor![]()
Je noemt nu allemaal dingen op die al eeuwen bekend zijn en elk weldenkend mens dat gaat lijnen heus wel zelf kan uitvogelen. En met het geven van dergelijke 'revolutionaire' tips is mevrouw Bakker miljonaire geworden??? Damn, wat een slim wijffie!! Gewoon het wiel opnieuw uitgevonden en er nog mee wegkomen ook!!!!
Wat goed van jou ook zeg! Heerlijk he.. ik vind het nu weer leuk om te gaan winkelen.. en dat was eerder echt niet meer het geval! Het kost alleen kapitalen.. want ik moet werkelijk alles nieuw hebben, van lingerie tot schoenenquote:Op zondag 25 november 2007 22:07 schreef Moppie_1974 het volgende:
Hey Kiwi,
wat knap dat je zoveel bent afgevallen!
Ik ben nu na 3 maanden 13 kilo kwijt.
Maar dan niet met Sonja.
Gewoon bewust eten/drinken.(dat is bij SB eigenlijk ook,toch)
Ik heb er dus geen boek bij gebruikt.
Ik moet nog zeker 5 kg afvallen maar heb nu niet zo'n haast meer.
waarschijnlijk een vernieuwende kaft, en weer een paar ton op de bankrekening van Sonjaquote:Op maandag 26 november 2007 23:24 schreef .Sparkling. het volgende:
Volgende week het nieuwe boek.
Naar mijn idee lijken alle boeken best wel op elkaar, dus ik vraag me dan af wat er zo vernieuwend is aan dit boek.
Ik hoop in ieder geval iets meer afwisseling in avondeten! Dan ben ik wel bereid om het weer eens te proberen
Ik heb het ook wel vaker koud, dat klopt. Maar niet constant!quote:Op maandag 26 november 2007 23:11 schreef Moppie_1974 het volgende:
Ja gek he,mijn schoenen zijn ook te groot!
En ook alle kleding.Maar shoppen is een leuke beloning!
Het enige nadeel wat ik aan het afvallen vind ik het kou lijden.
Al 3 maanden heb ik het koud(behalve onder de douche of in mijn bed of de cv op 25)
Heb jij daar geen last van?
Ik wilde deze maanden ook wat rustiger aan doen w.b. afvallen,
maar heb toch maar besloten tot de kerst door te gaan.
En dan met het nieuwe jaar weer verder.
Er zal dan vast en zeker weer wat bij zitten.
nou ben ik sowieso al een koukleumpjequote:Op maandag 26 november 2007 23:11 schreef Moppie_1974 het volgende:
Ja gek he,mijn schoenen zijn ook te groot!
En ook alle kleding.Maar shoppen is een leuke beloning!
Het enige nadeel wat ik aan het afvallen vind ik het kou lijden.
Al 3 maanden heb ik het koud(behalve onder de douche of in mijn bed of de cv op 25)
Heb jij daar geen last van?
Ik wilde deze maanden ook wat rustiger aan doen w.b. afvallen,
maar heb toch maar besloten tot de kerst door te gaan.
En dan met het nieuwe jaar weer verder.
Er zal dan vast en zeker weer wat bij zitten.
Adelante,ik heb de soap niet gezien want ik moest werken.
Ik zal eens zoeken of de uitzending ergens op het net staat.
Dit topic verwoordt eigenlijk wel heel goed hoe ik erover denkquote:Op zondag 18 november 2007 17:13 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Anders doe je even rustig.. ik kan het gewoon niet goed uitleggen.
Misschien dat mensen het wel begrijpen die ook met SB'en bezig zijn of het gedaan hebben.
Ik zou zeggen Google eens goed, dan kom je een heel eind![]()
Gewoon bewegen is genoeg hoor, een half uurtje per dag. 3/4X per dag eten, water en klaar.quote:
pff nub eginnen vind ik ook wel dapper zo met alle lekkers in de winkelquote:Op woensdag 5 december 2007 20:20 schreef .Sparkling. het volgende:
In het nieuwe boek staat een recept die beschreven is als een vegetarisch recept.. En er zit schouderham in![]()
Nou ja, ik ben wel weer begonnen.
Tot nu toe vind ik het vrij moeilijk, heb ook elke dag al iets extra gegeten![]()
Maar al wel 600 gram erbij afgevallen! (boven de al 17,5 afgevallen kilo's)
wow goed bezig jij maar daarmee val ik nogal in de herhalingquote:Op donderdag 6 december 2007 11:20 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Ik eet alles wat ik lekker vind, maar wel met mate en ik zit nog steeds op gewicht! Heerlijk zeg
In januari weer even streng en nog 5 kilo deraf en dan ben ik echt tevreden!
Mja, ik vind het ook wel lastig eigenlijkquote:Op donderdag 6 december 2007 08:03 schreef draculettetje het volgende:
[..]
pff nub eginnen vind ik ook wel dapper zo met alle lekkers in de winkel
Waarmee je dus gewoon toegeeft dat hetgeen sekteleidster Sonja predikt met betrekking tot eten abnormaal isquote:Op donderdag 6 december 2007 14:29 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]
Ik heb in ieder geval wel besloten dat ik met kerst en oud en nieuw normaal ga eten!
Hm, nee, zo bedoelde ik het niet.quote:Op donderdag 6 december 2007 14:54 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Waarmee je dus gewoon toegeeft dat hetgeen sekteleidster Sonja predikt met betrekking tot eten abnormaal is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |