Denk het niet, omdat deze omissie - kennelijk? - al die maanden onopgemerkt is gebleven. Toen ze nog niet verdacht werden, lette niemand erop. Nú pas valt het op.quote:Op donderdag 13 september 2007 11:49 schreef milagro het volgende:
zouden ze dat daar, de rechercheurs nu ook opgemerkt hebben.
Nou ja, de McCanns zijn ook maar mensen. Gesteld dat ze schuldig zijn, dan kun je er vergif op innemen dat ze steken laten vallen. Het blijft improviseren. De afgelopen maanden hebben ze het tij meegehad, niemand lag ze een strobreed in de weg en er was geen enkele reden om het vergrootglas op de ouders te leggen. Maar nu dat wél gebeurt, is er een grote kans dat ze slordig zijn geweest, dat kan niet anders.quote:sommigen vinden dat gepsychologiseer maar raar, maar het zijn soms toch echt dit soort dingen die de aanzet zijn tot verder spitten, ook bij rechercheurs, en dan komen er tastbaarder inconsistente zaken boven.
dat het kind om haar vader roept wil niets zeggen anders dan dat hij als vader beschikbaar was, tijd nam voor zijn gezin .. voor de rest is dat heel normaal op die leeftijd dat meisjes naar de vader trekken en jongens naar de moeder en dat de andere ouder behandeld word alsof die een boeman is, dat is een natuurlijke fase die van zelf overgaatquote:Op donderdag 13 september 2007 12:07 schreef voyeur het volgende:
Nog maar wat gefilosofeer vanuit de leunstoel dan maar. Is er met zekerheid bekend dat Gerry niet de vader is? Wat nu als mams niet de moeder is? Als slechts uitgelekt is dat het DNA niet van beide ouders afstamt, kan dat de alternatieve verklaring zijn.
Zou Gerry daarom zijn vrouw uit de biografie van zijn dochter weglaten? Moeders miscchien een bindingsprobleem als gevolg. Maddy riep ook al vaak om haar vader.
idd .. vanaf het moment dat je iemand verdenkt word iedere handeling verdacht .. neem bvb de leraar die van pedofilie word verdacht, gisteren dacht je nog dat het bemoedigende klopje op de schouder alleen maar dat was, bemoedigend, maar in het licht van de nieuwe "feitenkennis" zoek je er ineens meer achterquote:Op donderdag 13 september 2007 12:10 schreef Nadine26 het volgende:
heel verhaal
Volgens mij staat er niet dat ze hysterisch tegen ze doet, maar dat ze haar kinderen hysterisch noemt (chama lhes hystericos). Toch?quote:Op donderdag 13 september 2007 11:25 schreef Caesu het volgende:
artikel is nog niet online beschikbaar.
maar er staat dat Kate haar kinderen in het dagboek beledigt.
"hysterisch tegen ze doet"
en klaagt over de druk van het huishouden en haar hyperactieve dochter.
Helemaal mee eensquote:Nadine26 - donderdag 13 september 2007 @ 12:10
Nou doe ik mijn best om gezellig mee te beppen, maar bakerpraatjes en broodjes aap gaan me te ver. Dit broodje werd vroeger geserveerd door mijnheer Freud, maar is uit de handel genomen. En nu niet gaan komen met verhalen over je vriendin, je zus en jouw gezin, want dan zijn we straks drie delen verder met persoonlijke getuigenissen.quote:Op donderdag 13 september 2007 12:14 schreef moussie het volgende:
[..]
dat het kind om haar vader roept wil niets zeggen anders dan dat hij als vader beschikbaar was, tijd nam voor zijn gezin .. voor de rest is dat heel normaal op die leeftijd dat meisjes naar de vader trekken en jongens naar de moeder en dat de andere ouder behandeld word alsof die een boeman is, dat is een natuurlijke fase die van zelf overgaat
Waarom niet? Iedereen heeft een uitlaatklep nodig voor zijn of haar frustraties en voor sommige mensen is dit hun dagboek.quote:Op donderdag 13 september 2007 11:55 schreef hatsieflatsie het volgende:
het lijkt me niet dat je in je eigen dagboek schrijft dat je 'vandaag weer hysterisch bent geworden door de kids'. Eerder dat het 'je een beetje te veel werd vandaag'.
Lijkt me ook. Eronder staat dat het verhaalt van het leven met een hyper-actief kind.quote:Op donderdag 13 september 2007 12:31 schreef 18konijn het volgende:
[..]
Volgens mij staat er niet dat ze hysterisch tegen ze doet, maar dat ze haar kinderen hysterisch noemt (chama lhes hystericos). Toch?
Ik ken geen Portugees maar wel Spaans... .
en die hebben ze ook gemaakt, anders waren ze niet waar ze nu waren, verdachten op het punt mogelijk gearresteerd te worden.quote:Op donderdag 13 september 2007 12:10 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Denk het niet, omdat deze omissie - kennelijk? - al die maanden onopgemerkt is gebleven. Toen ze nog niet verdacht werden, lette niemand erop. Nú pas valt het op.
[..]
Nou ja, de McCanns zijn ook maar mensen. Gesteld dat ze schuldig zijn, dan kun je er vergif op innemen dat ze steken laten vallen. Het blijft improviseren. De afgelopen maanden hebben ze het tij meegehad, niemand lag ze een strobreed in de weg en er was geen enkele reden om het vergrootglas op de ouders te leggen. Maar nu dat wél gebeurt, is er een grote kans dat ze slordig zijn geweest, dat kan niet anders.
is zeker zo, je gaat alles anders bekijken, maar dat kan ook juist goed zijn, dingen die je anders klakkeloos aannam, nog eens onder het licht houdenquote:Het is natuurlijk ook gewoon een feit - en dat beschadigt de McCanns, ongeacht hun schuld of onschuld - dat het publiek onwillekeurig anders naar hen gaat kijken. Je ziet foto's van die Kate, en met de (suggestieve) kennis die we nu hebben, ben je geneigd om te denken: "Ja, hallo, maar die vrouw is een psychisch geval, dat zie je op een kilometer afstand." Waarbij even vergeten wordt dat ze óók een psychisch wrak kan zijn door het verlies van haar kind. Ik vind die Gerry ook een enge man, sinds hij verdacht wordt.
Wat voorheen nog werd gezien als 'sterk', 'moedig', 'doortastend', slaat in dit nieuwe licht om in 'koud', 'berekenend' en 'uitgekookt'.
persoonlijk vind ik ouders als daders helemaal geen rustgevende gedachte, maar ik snap dat het wel zo werkt meestal.quote:Ik denk dat wij, het publiek, vooral hopen dat ze het zelf gedaan hebben, omdat we dan geen nieuwe sloten op de deur hoeven te zetten. De dingen moeten verklaarbaar zijn. Dit is een goede verklaring: de ouders hebben het gedaan. Zie je wel! En om onszelf daarvan te overtuigen, zoeken we naar bewijzen.
ja, klopt wel ws, het was me eerder ook niet opgevallen, wel de vreemd vrolijke uitstraling ervan, dat matter of fact gebabbel in die blog, maar dat kan een manier van 'copen' zijn, wil je dan nog denken of denk je gewoon.quote:Dat Kate niet op de site wordt genoemd, zou een maand geleden nog zijn afgedaan met: "Die man is kapot van verdriet, het is al een wonder dat hij überhaupt een site heeft kunnen maken."
en dan word je soms overmoedig, ja.quote:Maar ja, de keerzijde is dat hij er dáárom zo lang mee is weggekomen. Niemand keek. Hij was letterlijk Koning Eenoog in het land der blinden.
Wij hebben nog nooit een babyfoon gehad. Niet nodig, vond ik.quote:Op donderdag 13 september 2007 12:55 schreef Igraine het volgende:
Ik weet nog steeds niet wat ik er van moet denken. Als moeder hóóp je dat de ouders het gedaan hebben, voor je eigen gemoedsrust. Dat je ook nog gewoon op vakantie kan zonder bang te hoeven zijn dat je kind uit zijn/haar bedje geroofd wordt.
Niet dat ik mijn kind ooit alleen laat zonder de babyfoon mee te nemen trouwens, dat doe ik al als ik even de tuin inloop. Maar toch.
Ik denk ook nog steeds dat die Murat er iets mee te maken heeft. Ik ben eigenlijk bang dat we er nooit achter zullen komen, wie en hoe en wat.
Juist, daarom vind ik het ook zo verdacht dat ze net de avond van de verdwijning in het restaurant waren zonder dat ze een babyfoon hadden. Wat ik zou willen weten (weet niet of het bekend is) van bijvoorbeeld koks en de manager van het restaurant of de ouders dat vaker deden of dat dit de eerste keer was.quote:Op donderdag 13 september 2007 13:14 schreef Gia het volgende:
[..]
Wij hebben nog nooit een babyfoon gehad. Niet nodig, vond ik.
Kleine kinderen laat je gewoon niet alleen in een vakantiehuisje achter. Stel er breekt brand uit, door kortsluiting of zo. Dat wil je toch niet meemaken!!
Nee, ga je uit eten, dan doe je dat op een tijdstip dat de kinderen mee kunnen en daarna blijf je in je huisje.
Wil je later gaan dineren met vrienden, dan regel je een babysit. Maar alleen laten, zelfs met babyfoon, vind ik onverantwoord.
(En dan heb ik het niet over 'de tuin in' natuurlijk, want dan ben je gewoon nog thuis.)
eensch, maar andere ouders doen dat wel, en dat kan onder bepaalde omstandigheden best, bakkie doen bij de buren (je vakantieburen) , babyfoon mee, je bent dan niet veel verder verwijderd van de slaapkamer als wanneer je in je eigen kamer zat of op het balkon.quote:Op donderdag 13 september 2007 13:14 schreef Gia het volgende:
[..]
Wij hebben nog nooit een babyfoon gehad. Niet nodig, vond ik.
Kleine kinderen laat je gewoon niet alleen in een vakantiehuisje achter. Stel er breekt brand uit, door kortsluiting of zo. Dat wil je toch niet meemaken!!
Nee, ga je uit eten, dan doe je dat op een tijdstip dat de kinderen mee kunnen en daarna blijf je in je huisje.
Wil je later gaan dineren met vrienden, dan regel je een babysit. Maar alleen laten, zelfs met babyfoon, vind ik onverantwoord.
(En dan heb ik het niet over 'de tuin in' natuurlijk, want dan ben je gewoon nog thuis.)
In mijn ogen zou dat dagboek - of ze nou heeft opgeschreven dat ze hysterische kinderen heeft, of dat ze zélf hysterisch op hen reageert - het grootste bewijs zijn voor haar onschuld. Ze heeft dat dagboek al die tijd bewaard. Als zij Maddie heeft vermoord, zelfs als het per ongeluk is gebeurd, is ze zich maar al te goed bewust van het gevaar van haar dagboek, waarin ze zichzelf (of haar kinderen) hysterisch noemt. Wat als het gevonden wordt? Dus: weg ermee.quote:Op donderdag 13 september 2007 12:31 schreef 18konijn het volgende:
Volgens mij staat er niet dat ze hysterisch tegen ze doet, maar dat ze haar kinderen hysterisch noemt (chama lhes hystericos). Toch?
Ik ken geen Portugees maar wel Spaans... .
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |