Weet ik niet ....quote:Op maandag 16 juni 2025 15:57 schreef Nober het volgende:
[..]
Waarom twee topics?
CRI / 2007: Verdwijning van Madeleine McCann - Diverse berichtgeving
Kan hem ook gewoon lezen.quote:Op maandag 16 juni 2025 15:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik kan hem gewoon lezen, en dat kan ik vrijwel nooit bij de T, waar ik zeker geen abonnement op heb
Ik zat in de trein toen ik het las dus idd mobiel, maar ik kan ook mobiel vrijwel nooit berichten van de T lezen.quote:Op maandag 16 juni 2025 17:23 schreef maily het volgende:
[..]
Ik heb dat vanaf de laptop gepost en nu zie ik mobiel dat het gewoon leesbaar is.
Daar was nog een discussie over in NWS-FB.
Dat dat nogal eens wisselt ...
https://www.ad.nl/buitenl(...)rijgelaten~ad7ce7f9/quote:Christian Brückner, hoofdverdachte in verdwijning Maddie McCann, is zojuist vrijgelaten.
De Duitser wordt ervan verdacht het Britse meisje te hebben gedood, maar is nooit aangeklaagd. Hij ontkent elke betrokkenheid. De Duitser zat een celstraf van zeven jaar uit voor verkrachting in Praia da Luz. Deze straf loopt nu af.
Hij heeft net zo'n verrotte kop als dat zijn karakter isquote:Op woensdag 17 september 2025 10:26 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]
'a face only a mother could love'
zou niet voor hem remmenquote:Op woensdag 17 september 2025 10:02 schreef ootjekatootje het volgende:
Hij zou ineens in je buurt komen wonen…
Lijkt opquote:Op woensdag 17 september 2025 10:26 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]
'a face only a mother could love'
Ik zou hem in een wit busje willen meenemen en het in een keldertje stoppen.quote:
Echt niet, deze gozer heeft naast Maddie nog de verdenking op zich staan met een Duits meisje.quote:Op donderdag 18 september 2025 01:44 schreef augurk2025 het volgende:
Die meid en is sowieso vermoord door der ouders en die hebben haar gewoon ergens in het bos begraven
quote:Op donderdag 18 september 2025 01:51 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Wat is die verdenking naar haar eigen ouders toe? Een slaappil? En die andere kids dan?
Nee, echt niet.
quote:Ouders verdacht
Op 7 september 2007 maakte de Portugese politie bekend dat de ouders van Madeleine formeel als verdachten werden aangemerkt. Ze zijn niet in staat van beschuldiging gesteld. De politie baseerde de verdenking van de ouders op verschillende 'verdachte' zaken. Zo hebben de ouders en hun vrienden tegenstrijdige verklaringen afgelegd over de bewuste avond. Daarnaast heeft onderzoek met speurhonden verschillende resultaten naar voren gebracht. Een hond getraind op lijkgeur heeft in de slaapkamer van de ouders en in de woonkamer lijkgeur gevonden. Daarnaast heeft een hond die bloedgeur kan ruiken op dezelfde plek in de woonkamer vastgesteld dat daar bloedsporen zijn. In de appartementen van de vrienden was niets gevonden. Daarna hebben dezelfde honden onderzoek gedaan naar lijkgeur en bloedgeur op de kleding en spullen van de familie McCann. Er is toen lijkgeur geconstateerd op de kleding van Kate McCann en op de lievelingsknuffel van Madeleine, die in haar bed lag. Ook zijn in de huurauto die de familie 25 dagen ná de verdwijning van Madeleine huurde DNA-sporen gevonden. Daarnaast stelde de politie vast dat het raam en het rolluik niet van buitenaf opengemaakt konden worden. De enige vingerafdruk die ze vonden op het raam was die van Kate McCann waardoor de ontvoeringstheorie ongeloofwaardig werd.
Bedankt spuit elfquote:Op donderdag 18 september 2025 05:36 schreef ricky3 het volgende:
Er was toch een Duitse pedofiel in die regio rond die tijd? 1+1=2 toch
Zullen vast wel meer pedofielen geweest zijn, in die regio rond die tijd. Duits, Hollands, Turks, Swahili, whatever. 1+1=3quote:Op donderdag 18 september 2025 05:36 schreef ricky3 het volgende:
Er was toch een Duitse pedofiel in die regio rond die tijd? 1+1=2 toch
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |