Idd. Klopte nietquote:Op maandag 1 september 2008 22:54 schreef oh-oh het volgende:Die route van die achtervolging was wel vet lachwekkend.
Gewoon dezelfde acteur hoorquote:Op maandag 1 september 2008 23:00 schreef Naamah het volgende:
Ja, ik vind het leuk dat het weer begonnen is!! Maar.. hoe zit het nou met Maurice? Iemand?
Ok dankje, dan is ie gewoon een beetje veranderd ofzo, vooral langer haar dacht ik.. Ben in dit geval wel blij dat ik niet bekend ben in Maastricht, geen last van alles wat niet klopt. Alhoewel.. moet natuurlijk ook wel leuk zijn om van alles te herkennen!quote:
Hm, ontdekte niet echt iets anders aan hem maar okéquote:Op maandag 1 september 2008 23:10 schreef Naamah het volgende:
[..]
Ok dankje, dan is ie gewoon een beetje veranderd ofzo, vooral langer haar dacht ik.. Ben in dit geval wel blij dat ik niet bekend ben in Maastricht, geen last van alles wat niet klopt. Alhoewel.. moet natuurlijk ook wel leuk zijn om van alles te herkennen!
quote:Op dinsdag 2 september 2008 15:24 schreef oxylus11 het volgende:
Nog een leuke, toe Romeo Sanders snel vanuit het politiebureau naar het AZM moest rijden zag je hem over de wilhelminabrug heenrijden. Geen wonder dat hij een stuk later aankwam dan al zijn collega's die gewoon de kennedybrug genomen hadden en er binnen 5 minuten waren. (maastricht inside post)
Ik zat er heel stiekem over te denken, leek me een leuke gelegenheid om wat foto's te schieten...quote:Op dinsdag 2 september 2008 20:52 schreef santax het volgende:
Heeft er hier eigenlijk iemand zin om naar de flikkendag zondag te gaan? Ik heb zelf wel zin eigenlijk, maar om in mijn eentje daar rond te lopen is ook weer zoiets.
http://www.flikkendagmaastricht.nl/quote:Op dinsdag 2 september 2008 20:56 schreef Naamah het volgende:
Flikkendag? Wa's dat?
Wel ondertiteling trouwens, jammer..
en dat kan dan weer een reden zijn om te gaanquote:Op dinsdag 2 september 2008 21:53 schreef Sjeen het volgende:
Kan als Maastrichtse natuurlijk niet ontbreken zondag
Ja dat was ook een leuke!quote:Op dinsdag 2 september 2008 15:56 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..].
Zie ook m'n post hiervoor van Eva die vanuit het AZM in een auto op Avenue Céramique stapt.
Inderdaad, dat was erg vreemdquote:Op woensdag 3 september 2008 21:32 schreef santax het volgende:
Ik moet zeggen dat ik de plotwending wel een beetje overdone vind. Het ligt er een beetje bovenop zo. Hoewel ik het wel grappig vond dat z'n dochter aan z'n ziekenbed is gebleven reageerde ze dan weer uitermate onnatuurlijk toen hij bij kwam.
quote:Op zondag 7 september 2008 11:35 schreef santax het volgende:
Ik heb een kater. Denk niet dat ik de toch van Stein naar Maastricht aandurf atm
Niet leuk, wel droogquote:Op zondag 7 september 2008 10:59 schreef oh-oh het volgende:
Ik zit nog steeds te twijfelen of ik zo ff naar de stad ga, ik wil stiekem ook wel even een rondje boekenmarkt in de Rechtstraat doen, maar het is niet echt leuk weer he?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
Nu woon ik dus tussen 'schweikhoes' van de uitzending en maastricht in (stein) maar dat accent is soms echt te erg hoor. Ik ben met het dialect hier opgevoed, maar mensen kijken altijd verbaast als ik 'plat' spreek als ze niet vantevoren wisten dat ik dat doe. Is echt een beetje TE zwaar... Tuurlijk er zullen er vast bij zijn... maar allemaalquote:Op maandag 8 september 2008 23:27 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
![]()
Mogen politieagenten/rechercheurs dat eigenlijk wel?![]()
Vond de aflevering béétje tegenvallen eigenlijk, maar wel erg leuk dat ze een beetje uitwaaieren over Zuid-LimburgZe mogen alleen wel meer niet harde-g sprekende mensen casten zeg
Voelt zo nep aan allemaal. (Zegt een import-Limbo met harde-g)
Dat stoort me juist zo aan deze serie. Bij Baantjer spreken ze allemaal plat Amsterdams, maar bij Flikken Maastricht spreken ze allemaal met een Hollands accent. Niet erg geloofwaardig....quote:Op maandag 8 september 2008 23:27 schreef DaFrenk het volgende:
Ze mogen alleen wel meer niet harde-g sprekende mensen casten zegVoelt zo nep aan allemaal. (Zegt een import-Limbo met harde-g)
Weleens in heerlen geweestquote:Op donderdag 11 september 2008 17:56 schreef Rory78 het volgende:
Mij boeit het niet; woon in dezelfde plaats als Santax, ben geboren en getogen met het plaatselijke dialect en voel me op en top Limburger, maar het stoort me helemaal niet. Denk trouwens dat Maastricht de meest 'hollandse' plek van Limburg is, dus wat dat betreft, klopt het wel.
Ach krijg nou tieten. Ik check net je site. Vele jaren geleden, heb ik 3 weekjes ofzo met ze gerepeteerd. Toen hun bassist stopte en Ivo bas ging doen. Ik ging toen even gitaar (2de gitaar, naast Garry natuurlijk) doen. Maar het waren teveel nummers in te korte tijd, toen zijn ze met hun drieen verder gegaanquote:Op donderdag 11 september 2008 17:56 schreef Rory78 het volgende:
Mij boeit het niet; woon in dezelfde plaats als Santax, ben geboren en getogen met het plaatselijke dialect en voel me op en top Limburger, maar het stoort me helemaal niet. Denk trouwens dat Maastricht de meest 'hollandse' plek van Limburg is, dus wat dat betreft, klopt het wel.
Jij post wat ik meteen dacht...quote:Op donderdag 11 september 2008 17:58 schreef santax het volgende:
[..]
Weleens in heerlen geweest
Leuk trouwens, zat je op r.k. kerensheide? Want zo te zien ben ik van hetzelfde bouwjaar
Ik zag het vanochtend ja.quote:Op maandag 15 september 2008 12:16 schreef Votz het volgende:
Leuk om te zien dat ze hier bij het MECC een aflevering zijn het filmen.
Toen ik vanochtend langs kwam met de bus zaten ze allemaal koffie te leuten voor, was iets na achten.quote:Op maandag 15 september 2008 12:27 schreef Sjeen het volgende:
Ik zag vanmorgen een aantal grote vrachtwagens met hoogwerkers staan, geen idee waar ze die gaan zetten. Heb trouwens geen filmploeg gezien vanmorgen
Tuurlijk wel... Die villa, welke wijk was dat trouwens?quote:Op maandag 15 september 2008 22:10 schreef Waaghals het volgende:
we hebben helemaal geen gothics in maastricht
ik heb het eerlijk gezegd verder niet gevolgdquote:Op maandag 15 september 2008 23:20 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Tuurlijk wel... Die villa, welke wijk was dat trouwens?
Moet nog kijken, gisteren gemistquote:Op maandag 22 september 2008 23:00 schreef DaFrenk het volgende:
Jules Croiset was weer geweldig!Leuke acteur.
Voor de rest, moah. Ging wel. Volgende week ziet er overigens wel weer spectaculair uit
Oh, waar is die boekenwinkel-kerk eigenlijk? Zag er wel mooi uit
Nou dat met die eigenaar van dat restaurant is wel een beetje te.quote:Op maandag 6 oktober 2008 22:54 schreef DaFrenk het volgende:
Begin het eindelijk een fijne serie worden om te volgen. Worden lekker veel en interessante subplots ontwikkeld die ook over meerdere afleveringen verder gaan. Erg leuk!
quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 02:32 schreef Sjeen het volgende:
Morgen via uitzending gemist gaat kijken...
Welk dialect?quote:Op woensdag 8 oktober 2008 09:06 schreef littledrummergirl het volgende:
eergisteren voor het eerst gekekenvond het best goed te doen voor n nederlandse serie
maar kmoet af en toe wel lachen om t dialect
Aan het eind van seizoen een kusten Wolfs en Eva elkaar bijna, maar dat lijkt nu even wat afgezwakt door dat schietincidentje..quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 15:38 schreef Naamah het volgende:
Vind het ook leuk dat het verhaal zo doorloopt, al vind ik het verhaallijntje van het restaurant echt niks aan..
Vond het verhaal van die man en Eva wel oke, en ook leuk het restaurant als plek waar ze elkaar 's avonds dan weer zagen, maar dit hele eigen verhaal vind ik maar niks.
Klopt, maar da's dan ook een Limburgs acteurquote:Op woensdag 8 oktober 2008 09:29 schreef littledrummergirl het volgende:
maar ze proberen soms zo leuk een beetje limburgs te pratenweet ff niet zo uit mn hoofd wie... maar zal die restaurant gast wel geweest zijn ofzo.
Ja idd, leek een slot aflevering,quote:Op maandag 27 oktober 2008 22:59 schreef DaFrenk het volgende:
Spanning en sensatie! Begint allemaal op z'n plek te vallen, ook dat gedoe met die mien en Frank.![]()
Volgende week ziet er ook weer goed uit!
Hm ja, nu je het zegt. Lijkt idd op een seizoenseinde, maar komt bij veel series wel voor dat er een dubbele aflevering in een seizoen valt. Maar dit lijkt idd enkele verhaallijnen af te sluiten. Dat gedoe met Frank, de relatie van die Marion (al krijgt ze nu een stalker zo lijkt hetquote:Op maandag 27 oktober 2008 23:01 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Ja idd, leek een slot aflevering,
met volgende week er bij nog 4 afl dit seizoen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |