het is jou keuze zoals gezegdquote:Op maandag 3 september 2007 22:32 schreef 2h2h het volgende:
nee we hebben wel afgesproken dat we het bij ons 2 houden en dat we ook niet met anderen kussen etc
ik weet zeker dat hij dit niet met nog meer meiden doet en ik dus niet met meer jongens .
we vinden het gewoon fijn samen en genieten van elkaar hij wil op dit moment door omstandigheden geen relatie en ik ook niet door omstandigheden.
heb teveel andere dingen aan mijn hoofd en hij ook
never underestimate the power of lovequote:Op dinsdag 4 september 2007 12:21 schreef 2h2h het volgende:
ik heb wel gevoelens gehad voor die jongen trouwens heb hem toen 2 maanden niet gezien omdat ik mezelfniet voor de gek wou houden en niet wou kwetsen daar ben ik nu overheen en weet ook dat dat gewoon niet erin zit weet gewoon hoe het zit en waar ik aan toe ben.
quote:Op dinsdag 4 september 2007 10:33 schreef Schanulleke het volgende:
Waar bemoeit die 'vriendin' zich mee als je zelf al aangeeft dat je het geen probleem vindt? Heeft ze zelf geen interessant leven?
Gelieve even duidelijk Nederlands typen..? Als je in de 20 ben, moet dat te doen zijn..quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:21 schreef 2h2h het volgende:
die vriendin zegt dat ze me wil behoeden voor een fout en dat hij me gebruikt maar ze ziet het gewoon verkeerd hij gebruikt me niet want dan zou hij me mooie praatjes geven en voor de gek houden.
daarbij vind ze dus dat sex iets is voor als je een relatie hebt en zeker weten dat hij van je houd enzo ze is nogal van de oude stempel daarom is ze op haar 24ste nog altijd maagd.en ze begrijpt dus niet dat ik alleen sex met hem kan hebben gewoon het ide dat het alleen daarom gaat vind ze walgelijk. terwijl de sex juist goed is hahaha
ik heb wel gevoelens gehad voor die jongen trouwens heb hem toen 2 maanden niet gezien omdat ik mezelfniet voor de gek wou houden en niet wou kwetsen daar ben ik nu overheen en weet ook dat dat gewoon niet erin zit weet gewoon hoe het zit en waar ik aan toe ben.
Als je vriendin nu eens zou zeggen dat je leestekens moet gebruiken, DAN zou ze gelijk hebben.quote:Op maandag 3 september 2007 22:12 schreef 2h2h het volgende:
hallo
ik ben een meid van 23 en heb sinds 2 maanden een sex relatie we doen ook wel leuke dingen samen gaan uit eten film kijken en ook weleens stappen samen hij komt ook wel eens hier langs zonder dat we sex hebben .
we willen alleen beide geen vaste relatie nu vind mijn vriendin dat ik geen zelf respect heb omdat ik sex met hem heb terwijl we geen relatie hebben. ze vind dat hij me gebruikt en ik zie dat helemaal niet zo ok ik heb gevoelsn voor heb gehad maar hij heeft altijd eerlijk gezegd geen relatie te willen en niet verliefd op mij te zijn hij heeft mij nooit mooie verhaaltjes verteld maar is altijd recht uit geweest.
mijn vriendin is bang dat mensen over mij gaan kletsen dat ik makkelijk het bed in ben te krijgen en alsof ik een of andere snol ben. maar ditn is de eerste keer dat ik sex heb terwijl ik geen relatie heb . kijk als ik nu met meerdere jongens dit deed maar dat is het niet het is alleen met hem en mijn eerste keer dat dit gebeurd.
moet ik bij vertellen dat ze 24 is en nog steeds maagd en dus geen idee heeft waar ze over praat ze snapt niet dat sex gewoon lekker is en ik het niet erg vind om sex met hem te hebben.
heeft mijn vriendin gelijk en moet ik hiermee kappen??
ht ligt dus niet aan mij gelukkig dat ik totaal anders over een sex relatie denk.quote:Op woensdag 5 september 2007 12:19 schreef Augustus_Thijs het volgende:
Inderdaad, dit lijkt meer op een gewone relatie.. als je met anderen niks meer mag doen, en ook nog gewoon samen aardig veel doet..
Ehmz, klinkt mij nog steeds als een normale relatie in de oren eigenlijk. Of nouja, zo vul ik mijn relaties altijd in. Waarom zou je van te voren dingen afspreken en in de stress raken als je de ander een weekje niet ziet of als je zonder elkaar bent stappen. Verder bel ik ook eigenlijk nooit binnen een relatie, smsen doe ik dan weer wel maar mij een zorg of ik wel of niet wat terug krijg. Zelfde met mailen of pmberichten sturen, vind ik gewoon leuk om te doen.quote:Op dinsdag 4 september 2007 10:28 schreef 2h2h het volgende:
het geen relatie element is vooral dat we niet echt van te voren iets afspreken en dat we elkaar soms een week niet zien en daar dus geen stress over krijgen snap je we gaan vaak alleen stappen zonder problemen van de ander dus gewoon dat we niks van elkaar verwachten . we verwachten ook niet dat de ander belt ofzo we zien het wel wanneer iemand van ons belt ofzo.
als ik hem een sms stuur en krijg daar de hele week geen antwoord op dan is dat zo dat is het geen relatie element bij ons. ik hoop dat het wat duidelijk is
Hoe weet jij dat zo zeker dan?quote:Op maandag 3 september 2007 22:32 schreef 2h2h het volgende:
nee we hebben wel afgesproken dat we het bij ons 2 houden en dat we ook niet met anderen kussen etc
ik weet zeker dat hij dit niet met nog meer meiden doet en ik dus niet met meer jongens .
we vinden het gewoon fijn samen en genieten van elkaar hij wil op dit moment door omstandigheden geen relatie en ik ook niet door omstandigheden.
heb teveel andere dingen aan mijn hoofd en hij ook
inderdaad, dat dus jaquote:Op woensdag 5 september 2007 13:00 schreef het.ismij het volgende:
[..]
ht ligt dus niet aan mij gelukkig dat ik totaal anders over een sex relatie denk.
alsin,.. binnenkomen,.. neuken,. weggaan. geen geouwehoer/"verplichtingen"
Ik weet het gewoon zeker omdat hij daar eerlijk over zou zijn.quote:Op woensdag 5 september 2007 13:45 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat zo zeker dan?
Lijkt mij een puur gevalletje, lekker de lusten, geen lasten.
En dat is, mits beide partijen akkoord, prima?
quote:Op woensdag 5 september 2007 19:50 schreef 2h2h het volgende:
[..]
En daar geef ik jullie wel gelijk in dat lijkt idd een beetje relatie achtig
maar we willen allebij geen relatie ik wil het nu niet om een prive reden en hij wil gewoon vrijheid en wil eerst zijn leven op orde hebben voor hij weer een relatie begint en dat heb ik ook.quote:Op zaterdag 8 september 2007 16:12 schreef ChibiS het volgende:
Ik denk idd dat jullie het beste iets kunnen beginnen met elkaar. Jullie hechten jullie nu al teveel aan elkaar. Als jullie elkaar dadelijk om de een of andere reden moeten loslaten... of het draait alleen nog maar om sex voel je je misschien klote.
Sexrelaties zijn moeilijk, want je voelt je toch prettig tijdens
ja maar dat is het hem nou juist het is de bedoeling dat we kunnen doen waar we zin in hebben n dat we afspreken wanneer we daar zin in hebben en als hij daar dan eens geen zin in heeft ook geen probleem en andersom ookquote:Op zaterdag 8 september 2007 10:48 schreef vesta het volgende:
Ik vind het ook raar dat hij je niet terug smst soms, alleen als hij er zin in heeft. Het lijkt me iemand die doet waar hij zin in heeft.
Wat een taktische maar ware reactie.quote:Op zondag 9 september 2007 23:53 schreef Leonora het volgende:
Lieverd, volgens mij zitten jullie gewoon MET gevoelens in een relatie, alleen houden jullie allebei stug vol dat er geen verplichtingen aan vast zitten. Als jullie dat willen geloven, prima hoor, en als jij je kaarten goed speelt (en nee durft te zeggen), wordt hij verliefd op je. Maar denk niet dat je dat in je hebt, want eerlijk gezegd klink je een tikkeltje naief, ook omdat het commentaar van je vriendin je kennelijk weet te raken. Ik bedoel maar, hoezo heb je nou weer haar of onze mening nodig om je zelf gesterkt te voelen in deze "volwassen" keuze?? Als je alleen maar puur voor de sex gaat, zou al dat gezeik erom heen je helemaal niet hoeven raken. Ow en het feit dat hij zogenaamd altijd eerlijk tegen je is geweest, zegt natuurlijk helemaal niks over of jij je gebruikt mag voelen of niet...want puntje bij paaltje is het niet echt vriendelijk gedrag van hem. Hij kan toch ook gewoon naar de hoeren gaan (stukkie duurder dan jij). Hij heeft nu gewoon een gratis prive-hoer die het niet met anderen doet. Lieve schat hij bespeelt je gewoon en je trapt er met open ogen in
. Je vriendin heeft dat door en daar probeert ze je voor te behoeden. Gewoon neuken en niet zeiken (ook niet bellen en niet sms'en!!) of het "uitmaken" en een potje grienen. Je kan toch wel veel beter krijgen, of niet? Volgens mij ben je stiekem verliefd, want lijkt me dat je smoesjes aan het verzinnen bent om geen nee tegen hem te hoeven zeggen. Of misschien ben je eigenlijk echt een sletje (niet negatief bedoeld). Vergeet niet om ook aan je eigenwaarde te denken.
Misschien valt het allemaal wel mee, en hebben jullie gewoon hele lekkere seks en verder niets.Succes!
roflquote:Op zondag 9 september 2007 09:00 schreef starkiss het volgende:
hmmm zoon sexrelatie heb ik ook met mn ex (gehad?).
We waren ermee gestopt om verschillende redenen (teveel lijkend op gewone relatie, dachten dat ik zwanger was...)
en nu zijn we weer begonnen![]()
![]()
Maar anyway, ik zou gewoon doorgaan. Die vriendin hoort jouw keuzes gewoon te respecteren (het is natuurlijk best als ze advies probeert te geven, maar niet als ze erover doorgaat) en je moet doen waar jij je goed bij voelt![]()
tjah heb zelf echt wel door wanneer ik verliefd op iemand ben hoor.....quote:Op zondag 9 september 2007 23:53 schreef Leonora het volgende:
Lieverd, volgens mij zitten jullie gewoon MET gevoelens in een relatie, alleen houden jullie allebei stug vol dat er geen verplichtingen aan vast zitten. Als jullie dat willen geloven, prima hoor, en als jij je kaarten goed speelt (en nee durft te zeggen), wordt hij verliefd op je. Maar denk niet dat je dat in je hebt, want eerlijk gezegd klink je een tikkeltje naief, ook omdat het commentaar van je vriendin je kennelijk weet te raken. Ik bedoel maar, hoezo heb je nou weer haar of onze mening nodig om je zelf gesterkt te voelen in deze "volwassen" keuze?? Als je alleen maar puur voor de sex gaat, zou al dat gezeik erom heen je helemaal niet hoeven raken. Ow en het feit dat hij zogenaamd altijd eerlijk tegen je is geweest, zegt natuurlijk helemaal niks over of jij je gebruikt mag voelen of niet...want puntje bij paaltje is het niet echt vriendelijk gedrag van hem. Hij kan toch ook gewoon naar de hoeren gaan (stukkie duurder dan jij). Hij heeft nu gewoon een gratis prive-hoer die het niet met anderen doet. Lieve schat hij bespeelt je gewoon en je trapt er met open ogen in
. Je vriendin heeft dat door en daar probeert ze je voor te behoeden. Gewoon neuken en niet zeiken (ook niet bellen en niet sms'en!!) of het "uitmaken" en een potje grienen. Je kan toch wel veel beter krijgen, of niet? Volgens mij ben je stiekem verliefd, want lijkt me dat je smoesjes aan het verzinnen bent om geen nee tegen hem te hoeven zeggen. Of misschien ben je eigenlijk echt een sletje (niet negatief bedoeld). Vergeet niet om ook aan je eigenwaarde te denken.
Misschien valt het allemaal wel mee, en hebben jullie gewoon hele lekkere seks en verder niets.Succes!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |