Beetje jammer inderdaad, als je ongeveer dezelfde muziek zoekt, kijk dan eens bij de aanbeveling op YouTube/internet: Aphex Twins etc.quote:Op donderdag 6 september 2007 14:50 schreef Evil_Koekje het volgende:
[..]
Thnx. Beetje jammer dat van die hele gast verder echt niets te vinden is.
Smoesjes... you will be punished... HARDquote:Op donderdag 6 september 2007 14:30 schreef juuser het volgende:
[..]
Dat ligt meer aan mijn brakke pc.. Kzie het nu zelf pas ook, raar...
Maar goed, dat was em niet...
Nou ik weet het ook echt niet...quote:Op donderdag 6 september 2007 13:42 schreef ScofieldBurrows het volgende:
ik word gekkkkkkkkkk...
wie zingt dit..?
ik heb het liedje beetje geneuried... Ik hoorde het de hele dag in Bodrum, in het liedje hoor je geen stem/vocals.. het is een vette dance hit denk ik.. het heeft een beetje weg van een cowboyachtig muziek.. please luister en help me uit de brand aub
http://rapidshare.com/files/53774456/Audio_2.mov.html
Samim - Heater I guess...quote:Op donderdag 6 september 2007 16:29 schreef theemuts1982 het volgende:
Ik zoek een nummer wat de laatste tijd veel op slamfm draait heti seen house nummer maar er zitten soort van tiroler invloeden in. Iemand enig idee?
Kijk 1 post boven jequote:Op donderdag 6 september 2007 18:54 schreef Toempf het volgende:
Ik ben op zoek naar een recent dancenummer, dat vrij vaak op Fresh Fm langskomt, er zitten geen vocals in, maar door het nummer heen hoor je een soort van accordeon, of iets dat daar sterk op lijkt. Aangezien ze daar nooit vertellen wat de titel is van een nummer, vraag ik het hier.
The Scrantones - The Office Theme Song.quote:Op donderdag 6 september 2007 19:24 schreef Jesse_ het volgende:
Wie kan me vertellen van wie The Office US theme song is?
http://nl.youtube.com/watch?v=q8n1a-0yiE8 dit nummer
Nou ik heb het meerdere malen geluisterd (ook om even te lachen maar ook om te helpen) maar ik kan er echt geen wijs uit. Dat neuriën doet me trouwens wel denken aan een slechte tv-theme uit de jaren 80..ik weet niet hoe het komtquote:Op donderdag 6 september 2007 13:37 schreef ScofieldBurrows het volgende:
ik word gekkkkkkkkkk...
wie zingt dit..?
ik heb het liedje beetje geneuried... Ik hoorde het de hele dag in Bodrum, in het liedje hoor je geen stem/vocals.. het is een vette dance hit denk ik.. het heeft een beetje weg van een cowboyachtig muziek.. please luister en help me uit de brand
http://rapidshare.com/files/53774456/Audio_2.mov.html
Bij cowboyachtig moet ik altijd denken aan Switch - A Bit Patchy.quote:Op donderdag 6 september 2007 13:42 schreef ScofieldBurrows het volgende:
ik word gekkkkkkkkkk...
wie zingt dit..?
ik heb het liedje beetje geneuried... Ik hoorde het de hele dag in Bodrum, in het liedje hoor je geen stem/vocals.. het is een vette dance hit denk ik.. het heeft een beetje weg van een cowboyachtig muziek.. please luister en help me uit de brand aub
http://rapidshare.com/files/53774456/Audio_2.mov.html
Klopt hij was het toch idd, maar dan de Engelse versie. Had ik het toch goed gedachtquote:Op donderdag 6 september 2007 14:03 schreef Berkery het volgende:
[..]
Zou kunnen, Das Model, van Kraftwerk
muahahahahahhha ROFLMAOquote:Op donderdag 6 september 2007 20:44 schreef Duvel86 het volgende:
[..]
Nou ik heb het meerdere malen geluisterd (ook om even te lachen maar ook om te helpen) maar ik kan er echt geen wijs uit. Dat neuriën doet me trouwens wel denken aan een slechte tv-theme uit de jaren 80..ik weet niet hoe het komt![]()
Succes ermee!
Das de filmmuziek van pirates of the carribean in ieder geval. Mogelijk is dit het origineel of juist niet. Misschien iemand anders die er meer van weet?quote:Op vrijdag 7 september 2007 14:26 schreef Autoreply het volgende:
Ik heb 'm al eens eerder gepost maar:
http://www.youtube.com/watch?v=j2yqp3BvsSQ
Hoe heet 't nummer tussen 0:50 en 1:45?
Zonder het nummer gehoord te hebben, doe ik een wilde gok:quote:Op vrijdag 7 september 2007 14:36 schreef samdeman1984 het volgende:
Hoe heet het r&b/rapnummer ook alweer, dat brace met ' wat je in me ziet' heeft gecovered en ook de muziek van fugees - ready or not in zich heeft? Ik dacht dat LL Cool J in het nummer nog meezingt.
Samim- Heater, ik vind het begin trouwens vetter, kan je mij vertellen welk nummer dat is?quote:Op vrijdag 7 september 2007 20:15 schreef melle het volgende:
Ik zoek het volgende nummer. Kan iemand mij helpen? Bij 7sec komt ie er in (misschien hoort het begin stukje er ook wel bij). Komt trouwens uit de Mysteryland set van Laidback Luke.
Super bedankt. Weet helaas niet hoe het nummer ervoor heet.quote:Op vrijdag 7 september 2007 20:40 schreef Duvel86 het volgende:
[..]
Samim- Heater, ik vind het begin trouwens vetter, kan je mij vertellen welk nummer dat is?![]()
Linkjequote:Op vrijdag 7 september 2007 20:40 schreef Duvel86 het volgende:
[..]
Samim- Heater, ik vind het begin trouwens vetter, kan je mij vertellen welk nummer dat is?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |