Ik had ook het idee dat het ernstig was. Polsblessures zijn nooit fijn.quote:Op zondag 19 augustus 2007 15:46 schreef Norrage het volgende:
[..]
De ondergrond is gewoon te snel voor hem.....en volgens mij is hij best heftig geblesseerd,,maar je weet het nooit bij hem...Volgens mij is hij dat al het hele jaar
Naja, op wimbledon dit jaar kon je de regen ook zowat als een extra umpire zien, dat heeft veel wedstrijden wel wat beinvloed naar mijn idee. Ik gun Federer de tournooi winst wel, al was het alleen maar omdat het zo'n aardige kerel is, maar puur voor het entertainment moeten het wel wat stevige wedstrijden zijn, als hij alleen maar in straight sets er doorheen fietst is dat natuurlijk wel een mooi voorbeeld van zijn grote klasse, maar het haalt wel een stukje vermaak voor ons weg.quote:Op zondag 19 augustus 2007 15:56 schreef Norrage het volgende:
wat ik hoop deze USOpen is dat Gasquet, Baghdatis, Monfils, Murray en zo ook allemaal weer een rol gaan spelen...Dat maakte Wimbledon echt topEn dat dan tesamen met een Hewitt, een Blake, davydenko...gewoon dat iedereen tegelijk goed speelt, en niet van die stomme spelers die één toernooitje per half jaar de sterren van de hemel splene.
Want over een jaar of 1/2 zullen zij de hele top bezetten, dus ik wil wel nog een voorproefje voor als het tennis echt weer bijzonder interessant gaat worden...Niet met een Fed die zelfs als hij dramatisch speelt het meeste wint.
Precies, vind ik ook.quote:Op zondag 19 augustus 2007 15:56 schreef Norrage het volgende:
Want over een jaar of 1/2 zullen zij de hele top bezetten, dus ik wil wel nog een voorproefje voor als het tennis echt weer bijzonder interessant gaat worden...Niet met een Fed die zelfs als hij dramatisch speelt het meeste wint.
Die is gewoon een extra lange kuurtje aan het volgenquote:Op zondag 19 augustus 2007 15:46 schreef Norrage het volgende:
[..]
De ondergrond is gewoon te snel voor hem.....en volgens mij is hij best heftig geblesseerd,,maar je weet het nooit bij hem...Volgens mij is hij dat al het hele jaar
quote:Op maandag 20 augustus 2007 14:52 schreef Federer-fan het volgende:
Federer staat nu meer dan 2000 punten op Nadal voor op de wereldranglijst: 7605 tegen 5485.(Zie www.atptennis.com).
Ja, inderdaad.quote:Op maandag 20 augustus 2007 15:42 schreef TheGeneral het volgende:
[..]Het is dat hij bijna 1000 punten heeft verloren door IW en Miami... Anders had het veel groter geweest.
Nog meer dan een week wachten.quote:Op maandag 20 augustus 2007 18:59 schreef PietjePuk007 het volgende:
We gaan weer grandslammen, veel bekende gezichten hier
.
Maar ze kijken wel naar die andere stand wat betreft het aantal weken op nr1 enzo .quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:27 schreef Norrage het volgende:
Hij heeft ook bijzonder veel punten te verdedigen, Nadal niet. In de Race staat Nadal nog steeds voor, en de Race is wat uiteindelijk de stand is aan het eind van het jaar...Dus als ze nu zouden eindigen zou nadal de #1 zijn.
Ach, 11 punten. Dat is niks. En Nadal heeft sowieso al zijn optionele extra toernooien al gebruikt, Federer niet. En als ze nu zouden eindigen zou Federer de nummer 1 zijn. Hij staat gewoon 1e op rankingpunten. Die race points zijjn alleen belangrijk voor de kwalificatie voor de Masters Cup aan het einde van het jaar.quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:27 schreef Norrage het volgende:
Hij heeft ook bijzonder veel punten te verdedigen, Nadal niet. In de Race staat Nadal nog steeds voor, en de Race is wat uiteindelijk de stand is aan het eind van het jaar...Dus als ze nu zouden eindigen zou nadal de #1 zijn.
Fed heeft echter nog de USopen, de indoor TMS en de TMC te gaan, en in al die toernooien heeft hij veel meer kans om verder te komen dan Nadal dus ik denk dat de #1 positie dit jaar nog een makkie voor hem zal zijn.
quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:57 schreef Djokovic-fan het volgende:
[..]
ik ook, ik hoop dat djoko niet wint.
Klopt, maar de Race is iets actueler...Dus uit de race kan je makkelijker halen hoe het aan het eind van het jaar is.quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:32 schreef Vaud het volgende:
[..]
Maar ze kijken wel naar die andere stand wat betreft het aantal weken op nr1 enzo .
Ja....maar de volgorde van de 8 die aan de TMC meedoen is ook precies de volgorde van de top 8 van de wereld op dat moment. Aan het eind van het jaar zijn de entry ranking en de race eigenlijk precies gelijk...(gewoon de race x5 doen en je hebt de entry)....(alleen TMC punten tel je er uiteraard nog even bij)quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:48 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ach, 11 punten. Dat is niks. En Nadal heeft sowieso al zijn optionele extra toernooien al gebruikt, Federer niet. En als ze nu zouden eindigen zou Federer de nummer 1 zijn. Hij staat gewoon 1e op rankingpunten. Die race points zijjn alleen belangrijk voor de kwalificatie voor de Masters Cup aan het einde van het jaar.
Dat valt wel mee. In Toronto heeft hij goed gespeeld, alleen de finale was minder. Maar hij was erg scherp in dat toernooi. Cincy was hij belabberd tot de finale. Maar goed, dat was zijn 10e partij in 12 dagen dus er zal ook wel wat vermoeidheid bij zijn.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 00:36 schreef Djokovic-fan het volgende:
mooi, dat maakt hem misschien extra gemotiveerd na de magere optredens van de afgelopen weken.
Daar heb je gelijk in ja. Maar Nadal gaat de race echt niet winnen.. En ook geen #1 wordenquote:Op dinsdag 21 augustus 2007 00:22 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ja....maar de volgorde van de 8 die aan de TMC meedoen is ook precies de volgorde van de top 8 van de wereld op dat moment. Aan het eind van het jaar zijn de entry ranking en de race eigenlijk precies gelijk...(gewoon de race x5 doen en je hebt de entry)....(alleen TMC punten tel je er uiteraard nog even bij)
Dus hoewel het misschien niet belangrijk oogt, is het net zo realistisch...
Uiteindelijk is de enige echte ranking natuurlijk de jaarranking, en daar baseren ze plaatsingen enzo ook op...maar de vraag hier was of Fed zijn #1 ging behouden tot het eind van het jaar en dan is de race nauwkeuriger op dit moment...En hoewel hem dat wel gaat lukken, is dat zeker nog niet zeker....integendeel, Nadal staat voor.
dat was toch in montreal?quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 00:55 schreef TheGeneral het volgende:
Dat valt wel mee. In Toronto heeft hij goed gespeeld, alleen de finale was minder. Maar hij was erg scherp in dat toernooi. Cincy was hij belabberd tot de finale. Maar goed, dat was zijn 10e partij in 12 dagen dus er zal ook wel wat vermoeidheid bij zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |