Dit topic is dus voor de uitzendingen van de samenvattingen, net zoals 'De Wedstrijden' was. Linkje naar het live topic voor vrijdag staat hierboven en het linkje naar Voetbal Insite staat ergens.quote:Humberto Tan blikt vooruit op eredivisievoetbal
RTL 4 komt zondag 12 augustus live vanuit het stadion van de landskampioen 2006/2007, het Philips Stadion van PSV, met een voorbeschouwing op het nieuwe seizoen. Presentator Humberto Tan ontvangt daar onder meer de analisten Johan Derksen en Jan van Halst om gezamenlijk te bespreken wat de miljoenen fans de komende tijd te wachten staat 'op de velden'. RTL Voetbal: De Voorbeschouwing is op zondag 12 augustus te zien van 19.00 tot 20.30 uur bij RTL 4.
In het vorig seizoen werd de Eredivisie pas in de laatste minuut van de laatste speelronde beslist; niet Ajax of koploper AZ maar de nummer drie op de ranglijst, PSV, ging er verrassend met het landskampioenschap vandoor. Hopelijk wordt het seizoen 2007/2008 net zo spannend. Niet alleen de genoemde clubs hebben zich versterkt, ook oudgediende Feyenoord lijkt met het aankopen van Makaay, Van Bronckhorst en De Cler weer op het hoogste niveau mee te kunnen draaien. En hoe zal het de twee nieuwkomers vergaan, het gepromoveerde VVV en De Graafschap.
Behoorlijke degradatie dus. Goede zaak.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 10:36 schreef Urquhart het volgende:
Die staat tegenwoordig op het veld met een microfoon.
Die moeten het nog goedkeuren. Het hele gebeuren kan nog afgeblazen wordenquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 23:25 schreef assie het volgende:
Wat is er nu nog met die NMA dan???
Ik vind het persoonlijk nog te hoog, maar goed.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 10:43 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Behoorlijke degradatie dus. Goede zaak.
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 15:06 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Omdat we haar wat minder gaan zien, komt die nog een keer:
[afbeelding]
Hoezo, kansloos?quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:11 schreef Ambrosius het volgende:
Duurt nog tot 20.27, het is nu al kansloos eigenlijk.
Derksen heeft altijd gelijkquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:11 schreef tong80 het volgende:
Derksen moet na dit seizoen weer zijn woorden inslikken net als bij Arveladze vorig jaar. Ik roep al jaren dat Lazovic een topper wordt. Aan hewt eind heeft ie er gewoon 30m inliggen
Eerst een samenvatting van de laatste speeldag van vorig jaar, joepie. Derksen weer met z'n stokpaardjes, hij kan al bijna wedijveren met Anky van Grunsven.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:12 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Hoezo, kansloos?
De discussie is toch best aardig of is dit net als Talpa stoer om het vanaf het begin al direct af te kraken?
Nu.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:17 schreef Razor21 het volgende:
Benieuwd hoe laat de eerste reclame komt
Hij zei dat Davids en Arveladze niks meer te brengen hebben.quote:
Precies al 40 jaar wordt de bekerfinale in de Kuip gespeeld. Hoor je nooit iemand overquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:20 schreef Pritt het volgende:
Derksen zit weer eens kansloos Ajax te bashen.
Wat zegt ie dan wat niet klopt?quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:28 schreef tong80 het volgende:
Wat heeft Derksen tegenwoordig tegen Ajax ? Wat een bull shit komt eruit zijn bek
Wat zegt hij dat WEL kloptquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:29 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Wat zegt ie dan wat niet klopt?
Dat het aan Ajax ligt dat de onderhandelingen over Sneyder zijn gestopt. Al die middelmatige spelers die ze hebben aangetrokken. Ten Cate is veel te gespannen. Zeiken over de stadionspeaker van Ajaxquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:29 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Wat zegt ie dan wat niet klopt?
Hij heeft toch gewoon gelijk dat Ajax loopt te miepen over Madrid?quote:
Mischien moet jij ook je anti-Ajax bril afzetten.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:33 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Hij heeft toch gewoon gelijk dat Ajax loopt te miepen over Madrid?
Groningen speelde het net zo en toen was de wereld te klein.
Verder zegt ie dat zonder Sneijder Ajax geen kampioen wordt, dat denk ik ook.
En hij zegt dat Kennedy geen Ajax matriaal is, ook dat ben ik met hem eens.
Zelfde geld voor Delorge ed.
Ajax gaat samen met PSV om plaats 3 of 4 spelenquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:33 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Hij heeft toch gewoon gelijk dat Ajax loopt te miepen over Madrid?
Groningen speelde het net zo en toen was de wereld te klein.
Verder zegt ie dat zonder Sneijder Ajax geen kampioen wordt, dat denk ik ook.
En hij zegt dat Kennedy geen Ajax materiaal is, ook dat ben ik met hem eens.
Zelfde geld voor Delorge ed.
Nee PSV heeft de opvolger van Cocu gekochtquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:33 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Hij heeft toch gewoon gelijk dat Ajax loopt te miepen over Madrid?
Groningen speelde het net zo en toen was de wereld te klein.
Verder zegt ie dat zonder Sneijder Ajax geen kampioen wordt, dat denk ik ook.
En hij zegt dat Kennedy geen Ajax matriaal is, ook dat ben ik met hem eens.
Zelfde geld voor Delorge ed.
Gisteren anders 4-2 gewonnen van het altijd lastige Inter Milaan.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:33 schreef tong80 het volgende:
Volgens Derksen wordt AZ kampioen.
Dus weten we nu al dat ze het niet worden. Zonder de briljante Arveladze al helemaal niet
quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:34 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Mischien moet jij ook je anti-Ajax bril afzetten.
Maar het ging nu even over Ajax.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:34 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee PSV heeft de opvolger van Cocu gekocht
Tegen hun tweede idd'quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:35 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Gisteren anders 4-2 gewonnen van het altijd lastige Inter Milaan.
Ze begonnen met Feijenoord hoorquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:36 schreef venomsnake het volgende:
Ze mogen het trouwens ook wel over de wat kleinere clubs gaan hebben.
Als dit hun tweede is, ben ik benieuwd naar hun eerste.quote:
quote:Opstelling Inter: Julio Cesar, Dejan Stankovic, Maxwell, Luis Figo, Zlatan Ibrahimovic, Patrick Vieira, Olivier Dacourt, Marco Materazzi, Nelson Rivas, Walter Samuel, David Suazo.
Die stadionspeaker was Van Gaal.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:38 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Wat genant zeg die stadionspeaker...
Hun tweede?quote:
iddquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:44 schreef Fides het volgende:
Ari is gehaald uit Zweden..niet uit Zuid-Amerika snorrie.
Hij is het boegbeeld van voetbal op RTL4. En RTL zit aan hem vast omdat hij nog een lopend contract heeft. Dus voorlopig zal hij daar nog zitten tenzij hij een hartverzakking krijgt.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:46 schreef M0NTANA het volgende:
Wat een verschrikkelijke kut-vent is die Derksen toch eigenlijk.
Bromsnor zit daar om het boeltje scherp te houden. Je kan niet ontkennen dat hij niet spraakmakend is.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:46 schreef M0NTANA het volgende:
Wat een verschrikkelijke kut-vent is die Derksen toch eigenlijk.
nou ja dat is wel weer een meevaller..............als het de arena was geweest zouden de studio 020 verhalen weer naar boven gekomen zijn.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:09 schreef vitessezuid113 het volgende:
De studio zal nog wel niet klaar zijn , omdat ze vanuit Eindhoven beginnen.
Ook al ben ik zelf voor AZ, Derksen mag wel eens wat minderen in zijn enthousiasme voor alles wat uit Alkmaar komt. Natuurlijk was het tegen Inter erg netjes en was vorig jaar ondanks het eindresultaat een prima jaar, maar hij draaft soms echt te ver door. Volgens mij droomt hij nu al van de DSB Eredivisie.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:47 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Bromsnor zit daar om het boeltje scherp te houden. Je kan niet ontkennen dat hij niet spraakmakend is.
Hij zit er wel vaker naast.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:44 schreef Fides het volgende:
Ari is gehaald uit Zweden..niet uit Zuid-Amerika snorrie.
Ze missen wat spelers uit de Copa, en AZ is echt al veel verder in de voorbereiding, dus erg onverwacht is het niet.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:40 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Als dit hun tweede is, ben ik benieuwd naar hun eerste.![]()
[..]
FCG speelde het net zo? Rot toch op, man!quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:33 schreef venomsnake het volgende:
Hij heeft toch gewoon gelijk dat Ajax loopt te miepen over Madrid?
Groningen speelde het net zo en toen was de wereld te klein.
quote:
Schijnt ook slecht in bed te zijn. Twee keer gescheiden en drie keer getrouwdquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:54 schreef M0NTANA het volgende:
Johan Derksen neemt altijd een standpunt in, waarvan hij weet dat 99% van het land er niet zo over denkt.
Past goed bij Talpa dan.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:54 schreef M0NTANA het volgende:
Johan Derksen neemt altijd een standpunt in, waarvan hij weet dat 99% van het land er niet zo over denkt.
Ik heb het over het plaatsen van informatie op de website, de wereld was te klein toen Groningen dat deed. Ook vonden veel Ajacieden het bedrag van 9.5m veel te hoog.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:51 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
FCG speelde het net zo? Rot toch op, man!
Eén van zijn vrouwen is overleden na een val van de trap, maar er wordt tot op heden nog getwijfeld aan het feit of het een ongeluk is, want het liep niet echt goed tussen haar en Johan Derksen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Schijnt ook slecht in bed te zijn. Twee keer gescheiden en drie keer getrouwd
laat je toch niet zo opnaaien door die man joh.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:57 schreef M0NTANA het volgende:
Wat doet Johan Derksen goed als hoofdredacteur van VI? En wie bepaalt dat?
VI (zowel het blad als de site) is juist verschrikkelijk aan het aftakelen.
Hij heeft de juiste mensen om hem heen met goede connecties.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:57 schreef M0NTANA het volgende:
Wat doet Johan Derksen goed als hoofdredacteur van VI? En wie bepaalt dat?
VI (zowel het blad als de site) is juist verschrikkelijk aan het aftakelen.
Volgens goed ingevoerde en zeer betrouwbare bronnen is Johan Derksen, ontmaskerd als een moordenaar.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:58 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Eén van zijn vrouwen is overleden na een val van de trap, maar er wordt tot op heden nog getwijfeld aan het feit of het een ongeluk is, want het liep niet echt goed tussen haar en Johan Derksen.
FCG plaatst op haar website dat men niet wil onderhandelen, dat Luis Suarez koste wat het kost behouden blijft.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:57 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ik heb het over het plaatsen van informatie op de website, de wereld was te klein toen Groningen dat deed. Ook vonden veel Ajacieden het bedrag van 9.5m veel te hoog.
Dat heb ik een beetje met de 27m voor Sneijder.
Precies. Niet al te serieus nemen, maar het zien als entertainment.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:58 schreef venomsnake het volgende:
[..]
laat je toch niet zo opnaaien door man joh.
Like taking candy from a babyquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:58 schreef koningdavid het volgende:
Jan zet Johan even op zijn plaats.![]()
Ik vind het precies hetzelfde. Alleen de boodschap is anders.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:00 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
FCG plaatst op haar website dat men niet wil onderhandelen, dat Luis Suarez koste wat het kost behouden blijft.
Ajax plaatst op haar website een bericht dat het Real Madrid tegemoet komt, maar zich niet onder druk wenst te zetten door middel van een ultimatum.
Dat zijn toch twee totaal verschillende dingen?
Die was wel vindingrijk. Verder leuk duo, Jan en Johan.quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:56 schreef TheGeneral het volgende:
Haha, de hele familie een nieuwe gouden tand
Groningen heeft geen aandeelhouders die in hun nek hijgen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:02 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ik vind het precies hetzelfde. Alleen de boodschap is anders.
De kritiek van V Geel was dat Groningen bedragen openbaar maakte op de website, Ajax doet precies hetzelfde.
Na het vertrek van Sneijder heeft Ajax -bijna- geen wereldspelers meer over, laat staan de derderangs spelers die ze hebben aangetrokken. In vergelijking met Feyenoord heeft Van Markwijk alleen wereldspelers aangetrokken.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:02 schreef tong80 het volgende:
Lekker belangrijk wie wordt de tweede keeper van Feijenoord.
Bij Ajax hebben ze het over wereldspelers. Gaat het over Feienoord heben ze het over de tweede doelman.
quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:02 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ik vind het precies hetzelfde. Alleen de boodschap is anders.
De kritiek van V Geel was dat Groningen bedragen openbaar maakte op de website, Ajax doet precies hetzelfde.
Ik vind het juist onnodig kwetsend, bevooroordeeld en discriminerend. Derksen kan ook zijn punt maken zonder de speler zo onnodig te kwetsen en af te kraken.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:02 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Die was wel vindingrijk. Verder leuk duo, Jan en Johan.
Dan kan je vanavond lekker rukken bij Studio Ajax met Jack van Gelder.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:02 schreef tong80 het volgende:
Lekker belangrijk wie wordt de tweede keeper van Feijenoord.
Bij Ajax hebben ze het over wereldspelers. Gaat het over Feienoord heben ze het over de tweede doelman.
Wel investeerders in een spelersfonds. Daar is Suarez mee betaald.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:03 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Groningen heeft geen aandeelhouders die in hun nek hijgen.
Ik vind het niet echt wat Johan praat te graag zodat anderen hem gaan overschreeuwen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:02 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Die was wel vindingrijk. Verder leuk duo, Jan en Johan.
Nou liever niet terug naar de tijd van analisten alá Wim Jonk, Wim Kieft of Ronald Spelbos.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:04 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ik vind het juist onnodig kwetsend, bevooroordeeld en discriminerend. Derksen kan ook zijn punt maken zonder de speler zo onnodig te kwetsen en af te kraken.
Dat was het eerste bericht op de website.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:04 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
![]()
Gast, FCG noemde juist helemaal geen bedrag in haar statement. En het grote probleem was ook gewoon dat FCG geen prijs wilde noemen, niet wenste te onderhandelen. Dat kan je Ajax toch niet verwijten?
Hans Kraaij Senior, Wim Rijsbergenquote:Op zondag 12 augustus 2007 20:06 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Nou liever niet terug naar de tijd van analisten alá Wim Jonk, Wim Kieft of Ronald Spelbos.![]()
quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:11 schreef BB-boy het volgende:
Ik ga zo naar het wedkantoor. AZ op zekker kampioen en VVV op zeker eruit.
quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:11 schreef BB-boy het volgende:
Ik ga zo naar het wedkantoor. AZ op zeker kampioen en VVV op zeker eruit.
Ik zie het nog wel gebeuren, maar aanvallend is VVV echt niet zo zwak. Verdedigend hebben ze wel moeten inleveren dus gaan ze er wel 5 tegen krijgen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:12 schreef xFriendx het volgende:
En VVV trapt dit jaar af tegen AZ in het DBS stadion. Ben benieuwd of die 8-1 tegen NAC van vorig jaar nogmaals mogelijk is tegen VVV of zelfs nog hoger uit komt te vallen.
Hoogmoed komt voor de val.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:12 schreef xFriendx het volgende:
En VVV trapt dit jaar af tegen AZ in het DBS stadion. Ben benieuwd of die 8-1 tegen NAC van vorig jaar nogmaals mogelijk is tegen VVV of zelfs nog hoger uit komt te vallen.
Zijn linkeroog is al een hele tijd zo halfdicht. Ik had in het Ajaxtopic al eens gevraagd om iemand daar meer over wist, maar niemand wist iets. Ik maak me zorgen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:04 schreef Fides het volgende:
Henk heeft een ontstoken oog?
Ajax wereldspelers?quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:02 schreef tong80 het volgende:
Lekker belangrijk wie wordt de tweede keeper van Feijenoord.
Bij Ajax hebben ze het over wereldspelers. Gaat het over Feienoord heben ze het over de tweede doelman.
spelers die gaan vertrekken ja. Daar heb je wat aan!quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:02 schreef tong80 het volgende:
Lekker belangrijk wie wordt de tweede keeper van Feijenoord.
Bij Ajax hebben ze het over wereldspelers. Gaat het over Feienoord heben ze het over de tweede doelman.
derksen is ook helemaal opgeleefd nu barbara opgerot isquote:Op zondag 12 augustus 2007 20:07 schreef Heerlijkheid het volgende:
Dit is echt leuk om naar te kijken. Super dat Jan vs Johan, geen trucje, echt met elkaar discussiëren.
Of Topic lijkt mij een goede vervanger voor Theo de Rooy.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:22 schreef mcyodogg het volgende:
Hoezo is Joop Alberda mislukt dan in Rusland?
Gelukkig wel jaquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:47 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Hij is het boegbeeld van voetbal op RTL4. En RTL zit aan hem vast omdat hij nog een lopend contract heeft. Dus voorlopig zal hij daar nog zitten tenzij hij een hartverzakking krijgt.![]()
Heerenven verloor weer eens met 6-4quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:23 schreef Fides het volgende:
'Mijn linksbuiten hoeft geen goede backhand te hebben'![]()
Nee joh met zijn voorspelde 2-1 overwinning is 'ie echt wel tevreden hoor.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:21 schreef BigFire het volgende:
ach die oude Graafschap fan... die gaat echt een kut dag hebben
1e 2 zijn nog geen wereldspelers.quote:
Alleen Makaay.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:27 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
1e 2 zijn nog geen wereldspelers.
Als je zo gaat redeneren heeft Feyenoord evenveel wereldspelers, in de vorm van Makaay, Gio, Sahin en de Guzman.
Ik dacht van niet , de NOS heeft het volgensmij al voor laten komen en geen gelijk gehaald.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:28 schreef Ricard0j het volgende:
offtopic: Mag de NOS nu van RTL wel gebruik van beelden, of blijft het zo achterlijk als hoe het wat met Talpa/Tien?
Derksen, weer een nieuwe jan mulder.
Als ze hetzelfde format gebruiken voor de wedstrijden ben ik daar toch niet blij mee. Ik zit niet zo op derksen zijn mening te wachten na een samenvatting.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:30 schreef koningdavid het volgende:
Puike uitzending.
Tan kan goed discussies begeleiden en geeft goede voorzetjes, Van Halst is de man die duidelijk zijn knowhow over kan brengen. Derksen zijn statements moet je met een korreltje zout nemen, maar gebrek aan humor kan je hem niet verwijten.
En hopelijk houden ze die korte reclames vast.
Het ziet er goed uit met RTL.
mee eens. Met genee als gespreksleider kan het alleen maar beter worden..quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:30 schreef koningdavid het volgende:
Puike uitzending.
Tan kan goed discussies begeleiden en geeft goede voorzetjes, Van Halst is de man die duidelijk zijn knowhow over kan brengen. Derksen zijn statements moet je met een korreltje zout nemen, maar gebrek aan humor kan je hem niet verwijten.
En hopelijk houden ze die korte reclames vast.
Het ziet er goed uit met RTL.
Volgens mij zit Derksen op zondag alleen 's avonds tegenover Genee bij Voetbal Insite. Bij de 19.00 uur uitzending komen geen analyses denk ik.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:33 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Als ze hetzelfde format gebruiken voor de wedstrijden ben ik daar toch niet blij mee. Ik zit niet zo op derksen zijn mening te wachten na een samenvatting.
Eens. Zat goed in elkaar.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:30 schreef koningdavid het volgende:
Puike uitzending.
Tan kan goed discussies begeleiden en geeft goede voorzetjes, Van Halst is de man die duidelijk zijn knowhow over kan brengen. Derksen zijn statements moet je met een korreltje zout nemen, maar gebrek aan humor kan je hem niet verwijten.
En hopelijk houden ze die korte reclames vast.
Het ziet er goed uit met RTL.
Dat was Talpa, volgens mij is Fons van RTL wat soepeler.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:31 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Ik dacht van niet , de NOS heeft het volgensmij al voor laten komen en geen gelijk gehaald.
Sneijder en Huntelaar wereldspelersquote:Op zondag 12 augustus 2007 21:08 schreef BB-boy het volgende:
Niet dus. Sneijder, Huntelaar en Stam.
Mijn point is; Ajax wereldspelers?
Ja dus.
quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:47 schreef DrDentz het volgende:
Ik zie de reunie van Johan en Wilfred al voor me..
"Johan vind je het wel verantwoord dat Drenthe nu al naar Real Madrid gaat?"
"Nou kijk die jongen kiest natuurlijk voor het grote geld iets waar jij over mee kunt praten"
Haha ja met Derksen naast je hoef je net zo goed niet te komen die wilt toch alleen maar het woordquote:Op zondag 12 augustus 2007 21:09 schreef PabloLopez het volgende:
Was amusant! Jammer dat van Halst er zat verder vermakelijk!
Tan is overigens een softie, zei iets over Doetinchem/Achterhoek/Twente, van Halst reageerde en opeens werd er maar even naar Heerenveen geschakeld... Softie.quote:Op zondag 12 augustus 2007 20:30 schreef koningdavid het volgende:
Puike uitzending.
Tan kan goed discussies begeleiden en geeft goede voorzetjes, Van Halst is de man die duidelijk zijn knowhow over kan brengen. Derksen zijn statements moet je met een korreltje zout nemen, maar gebrek aan humor kan je hem niet verwijten.
En hopelijk houden ze die korte reclames vast.
Het ziet er goed uit met RTL.
Jan Mulder moet ernaast!quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:13 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
Haha ja met Derksen naast je hoef je net zo goed niet te komen die wilt toch alleen maar het woord![]()
![]()
![]()
Welles.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:17 schreef paultjuhhh het volgende:
Niet eens over FC Utrecht gehad of van Hanegem
De Achterhoek/Twente/Doetinchem etc. zou ook echt een zeer boeiend gespreksonderwerp zijn. Gemiste kans.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:16 schreef PabloLopez het volgende:
[..]
Tan is overigens een softie, zei iets over Doetinchem/Achterhoek/Twente, van Halst reageerde en opeens werd er maar even naar Heerenveen geschakeld... Softie.![]()
Ik ben een Jan Mulder fan, maar Mulder en Derksen naast elkaar lijkt me iets te veel van het goede. Van Halst heeft de knowhow en vult Derksen goed aan, en vice versa.quote:
Dat Utrecht bij de kanshebbers voor nacomepetitie hoort.quote:
quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:25 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Dat Utrecht bij de kanshebbers voor nacomepetitie hoort.
oh dat jaquote:Op zondag 12 augustus 2007 21:25 schreef BB-boy het volgende:
Iets over zijn grapjes op de persconferenties en dat ze bewaard zouden worden voor voetbal insite.
Ik loog...quote:
Ja.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:19 schreef koningdavid het volgende:
[..]
De Achterhoek/Twente/Doetinchem etc. zou ook echt een zeer boeiend gespreksonderwerp zijn. Gemiste kans.![]()
is wel grappig om naar te kijken, met zijn 41 jaar ervaring!!quote:Op maandag 13 augustus 2007 02:59 schreef DrDentz het volgende:
Iedere clubsupporter denkt altijd dat Derksen anti-(zijn club) is
Dit was echt een verademing na twee jaar ergeren aan Barbara Barend.quote:Op maandag 13 augustus 2007 10:42 schreef MaxPower het volgende:
was leuk!
Humberto kan blijkbaar toch goed een gesprek leiden, was prettig om te volgen.
Schitterend jaquote:Op maandag 13 augustus 2007 11:22 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Die opmerking van Derksen dat Drenthe voor het hele gezin een gouden tand koopt.![]()
Die was zo droog jaquote:Op maandag 13 augustus 2007 11:22 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Die opmerking van Derksen dat Drenthe voor het hele gezin een gouden tand koopt.![]()
quote:Op maandag 13 augustus 2007 11:46 schreef MaxPower het volgende:
Johan: 'Ik snap die familie Drenthe wel hoor, papa krijgt een nieuwe auto, mama kan lekker shoppen, oma wordt overgevlogen uit Suriname en de hele familie krijgt een nieuwe gouden tand.'![]()
![]()
Ik vond Van Halst wel leuk tegen Derksen in gaan.quote:Op maandag 13 augustus 2007 12:03 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Briljant.
![]()
Alleen Van Halst zou ik graag vervangen willen zien worden door Jan Mulder of zo.
Die ging er wel tegen inquote:Op maandag 13 augustus 2007 12:05 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Ik vond Van Halst wel leuk tegen Derksen in gaan.
Precies, juist door die AZ-geilheid van Derksen begin ik het leuk te vinden als AZ onderuit gaat. Ik weet dat het nogal kortzichtig is, maar goedquote:Op zondag 12 augustus 2007 19:50 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Ook al ben ik zelf voor AZ, Derksen mag wel eens wat minderen in zijn enthousiasme voor alles wat uit Alkmaar komt. Natuurlijk was het tegen Inter erg netjes en was vorig jaar ondanks het eindresultaat een prima jaar, maar hij draaft soms echt te ver door. Volgens mij droomt hij nu al van de DSB Eredivisie.
quote:Op maandag 13 augustus 2007 11:46 schreef MaxPower het volgende:
Johan: 'Ik snap die familie Drenthe wel hoor, papa krijgt een nieuwe auto, mama kan lekker shoppen, oma wordt overgevlogen uit Suriname en de hele familie krijgt een nieuwe gouden tand.'![]()
![]()
quote:Op maandag 13 augustus 2007 14:02 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Precies, juist door die AZ-geilheid van Derksen begin ik het leuk te vinden als AZ onderuit gaat. Ik weet dat het nogal kortzichtig is, maar goed
Dat wel, de quote "Van Gaal is een hele goede trainer, maar daarbuiten een vervelende man" neemt hij elke week wel in de mondquote:Op maandag 13 augustus 2007 14:43 schreef alki het volgende:
[..]
Maar Derksen is wel niet pro van Gaal, kritiek heeft ook wel vaker op de trainer van zijn clubbie
Tegenwoordig probeert hij zich altijd geforceerd af te zetten tegen de Cruijff-Van Basten kliek. Die "Kunnen die Amsterdamse jongens tegen elkaar klaverjassen"-grap heeft hij ook wel 10x gemaaktquote:Op maandag 13 augustus 2007 14:57 schreef Scorpion_17 het volgende:
Johan Derksen vind ik een prima analyticus alleen moettie zich niet zo inlikken bij Cruijf en hij slaat de plank volledig mis altijd met WIljan Vloet
Ik zit al ruim 30 jaar naar ajax-geilheid te kijken op TV.quote:Op maandag 13 augustus 2007 14:02 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Precies, juist door die AZ-geilheid van Derksen begin ik het leuk te vinden als AZ onderuit gaat. Ik weet dat het nogal kortzichtig is, maar goed
Ajax geilheidquote:Op maandag 13 augustus 2007 15:04 schreef fanneke het volgende:
[..]
Ik zit al ruim 30 jaar naar ajax-geilheid te kijken op TV.
Iemand als Derksen is dan een verademing.
Niet als hij als een soort haperende grammofoonplaat al enkele jaren precies dezelfde dingen zegt, hoewel dat ook wel weer het lachwekkende van die man is. Het begint steeds meer een soort Jiskefet-figuur te worden.quote:Op maandag 13 augustus 2007 15:04 schreef fanneke het volgende:
[..]
Ik zit al ruim 30 jaar naar ajax-geilheid te kijken op TV.
Iemand als Derksen is dan een verademing.
Noem de namen van de sportprogramma's maar die ajax af kraken. Zou die programma's graag zien.quote:Op maandag 13 augustus 2007 15:06 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Ajax geilheid
Die is er al jaren niet meer. Tegenwoordig is het juist hip om Ajax af te kraken en Ajax beeldjes op de grond kapot te gooien. Maar nog steeds blijven er figuren als jij roepen dat Hilversum Ajax-minded is. Onbegrijpelijk.
Noem jij eens de namen van sportprogramma's die Feyenoord, PSV en AZ afkraken.quote:Op maandag 13 augustus 2007 15:11 schreef fanneke het volgende:
[..]
Noem de namen van de sportprogramma's maar die ajax af kraken. Zou die programma's graag zien.
Maar ja, denk niet dat je er één kunt noemen.
Ooit van Studio Sport/Sportjournaal, De Wedstrijden, Holland Sport, Sport1 enz. gehoord???quote:Op maandag 13 augustus 2007 15:12 schreef BB-boy het volgende:
Studio Voetbal, Voetbal Insite.
Zijn er nog veel meer programma's dan?
Wanneer beslist de NMA eigenlijk?quote:Op maandag 13 augustus 2007 16:34 schreef aapdedino het volgende:
Ik vind RTL toch beter als Tien. Ik hoop dat RTL had mag gaan uitzenden. En ik vind Humberto Tan ook veel beter als die Genee. Ik hoop toch dat de NMA dit goedkeurt. Want korter reclame en dit is beter als het praten bij Tien.
Wilfried is puur Rotterdams. Dat steekt ie niet onder stoelen of banken. Maar daar hoor je mij niet over zeiken. Is gewoon leuk.quote:Op maandag 13 augustus 2007 15:43 schreef TerroRobbie het volgende:
Bij Holland Sport worden nooit meningen gegeven inderdaad
De herhaling komt vast en zeker 1 of 2 dagen later op 1 van de andere 84 RTL's.quote:Op maandag 13 augustus 2007 18:55 schreef planethugo het volgende:
dat rtl ook maareens eindelijk gaat beginnen met voetbal insite etc op internet te zetten, of iig de samenvattingen snachts herhalen! Maar zal wel niet, de familiezender bij uitstek zendt snachts liever tieten, geile stemmen en 0900 nummer uit![]()
quote:Op maandag 13 augustus 2007 19:25 schreef tong80 het volgende:
[..]
Wilfried is puur Rotterdams. Dat steekt ie niet onder stoelen of banken. Maar daar hoor je mij niet over zeiken. Is gewoon leuk.
Ik heb over Wilfred Genee.quote:Op maandag 13 augustus 2007 19:51 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
, die van Holland Sport? Nooit.
Die komt uit Leeuwardenquote:
quote:Op maandag 13 augustus 2007 20:08 schreef djstoffel het volgende:
overname is goedgekeurd.........gelukkig maar
ik ben blijquote:19:33 13 Augustus 2007
Zender Tien vrijdag uit de lucht
De tv-zender Tien beleeft aanstaande vrijdag zijn laatste uitzending. Dat is het gevolg van de goedkeuring door de Mededingingsautoriteit NMa van de samenwerking van RTL Nederland met het tv-bedrijf Talpa van John de Mol. Veel programma's van Tien zijn de volgende dag te zien op RTL8,de nieuwste zender van RTL Nederland.
Volgens de NMa leidt de overname niet tot een economische machtspositie van RTL Nederland.
RTL Nederland neemt de voetbalrechten over van Talpa. Verder verhuizen veel programma's, medewerkers en de radio- zender 538 van Talpa naar RTL.
Ach, niet erg verrassend, wel belangrijk.quote:
ik ook eindelijk weerquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 10:49 schreef koningdavid het volgende:
Ik heb er zin in.
Mooiquote:Op maandag 13 augustus 2007 20:08 schreef djstoffel het volgende:
overname is goedgekeurd.........gelukkig maar
iemandquote:Op maandag 13 augustus 2007 22:11 schreef Bjoro het volgende:
is die uitzending van afgelopen zondag nog ergens terug te zien ?
Ik vroeg er ook al naar. Maar niemand luistertquote:
Uitzendingen van RTL zijn over het algemeen niet online terug te zien.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 11:41 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Ik vroeg er ook al naar. Maar niemand luistert
wil graag weten hoe johan tegen het nieuwe seizoen aankijkt....en of daar iets van klopt of nietquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:40 schreef Ambrosius het volgende:
Daarnaast: het is maar een lulprogramma, wat nergens over ging.
AZ kampioenquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 15:14 schreef Bjoro het volgende:
[..]
wil graag weten hoe johan tegen het nieuwe seizoen aankijkt....en of daar iets van klopt of niet
Worden de reguliere uitzendingen uberhaupt herhaald? Weet iemand wanneer? Ben nl. op vakantie danquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 08:06 schreef BliksemSchigt het volgende:
Nieuw seizoen, nieuwe spelers, nieuwe teams en een nieuwe TV zender. Het voetbalseizoen gaat bijna weer beginnen.
De voetbalrechten bij RTL
Vrijdag
- 20:30 uur RTL7: Voetbal op Vrijdag gepresenteerd door Jan-Joost van Gangelen met een live eredivisiewedstrijd en samenvattingen uit de eerste divisie.
Zaterdag
- 18:00 uur RTL7: Voetbal op Zaterdag gepresenteerd door Jan-Joost van Gangelen met samenvattingen uit de Bundesliga.
- 22:00 uur RTL4: Voetbal op Zaterdag gepresenteerd door Humberto Tan met samenvattingen uit de eredivisie.
Zondag
- 19:00 uur op RTL4: Voetbal op Zondag gepresenteerd door Humberto Tan met samenvattingen uit de eredivisie.
- 21:30 uur RTL7: Voetbal op Zondag gepresenteerd door Wilfred Genee: gecombineerd programma met buitenlands voetbal en discussie. Met naast Wilfred Genee in ieder geval Johan Derksen.
[..]
Dit topic is dus voor de uitzendingen van de samenvattingen, net zoals 'De Wedstrijden' was. Linkje naar het live topic voor vrijdag staat hierboven en het linkje naar Voetbal Insite staat ergens.
Mooi achtermekaar op dezelfde zender, trekt de Jupiler ook wat meer kijkersquote:Vrijdag
RTL 7, Eredivisie Live, van 20.20 tot 22.45 uur.
RTL 7, Jupiler League, van 22.45 tot 23.30 uur.
Ik zap er sporadisch wel eens langs, maar ik zou er bepaald niet voor thuisblijven.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 19:07 schreef Heerlijkheid het volgende:
Al zou ik geld toe krijgen dan zou ik nog niet naar de Jupiler League willen kijken... wat een wanvertoning die competitie.
12,99 euro per maand, eerste 2 maanden gratis. Bevalt me heerlijkquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 18:53 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Hoeveel kost zoiets nou? Het lijkt me ook wel wat namelijk, zeker omdat ze ook Spaans voetbal hebben.
Hij deed het altijd erg goed op de regionale tv.quote:
Vooral zijn kapsel toenquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 20:42 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Hij deed het altijd erg goed op de regionale tv.![]()
quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 22:58 schreef VoreG het volgende:
Wat een ontknoping van die wedstrijd. Maar om het nou goed te noemen.. 6-3, het is verdomme geen korfbal!
Ik vond het wel een leuke samenvatting.quote:
Dacht ik ook te zien ja.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 23:16 schreef VoreG het volgende:
Heeft Zwolle nu ook al dat vreselijke kunstgras?...
Zo zie ik ze het liefst, ja.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 23:09 schreef VoreG het volgende:
Wereldvoorzet van Hristov.
Al vind ik het vreemd dat Van Hanegem dat gaat combineren met zijn baan bij Utrecht. Dan ben je toch niet objectief meer. Maar goed, van hem kan ik het wel hebben.quote:
Waar is Jan van Halst?quote:
Ze doet nog wat interveiws en reportages geloof ik, maar ze blijft wel buiten beeld.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 10:26 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Dus Barbara is defintief afgehaakt?![]()
Mijn gebeden zijn verhoord.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 10:28 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ze doet nog wat interveiws en reportages geloof ik, maar ze blijft wel buiten beeld.![]()
quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 10:28 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ze doet nog wat interveiws en reportages geloof ik, maar ze blijft wel buiten beeld.![]()
In z'n blauwe leeuwenpak misschien.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 11:39 schreef Martijn_fijn het volgende:
Zien we Jan Mulder niet meer terug?
we zien het wel bij VIquote:Op zaterdag 18 augustus 2007 11:39 schreef Martijn_fijn het volgende:
Zien we Jan Mulder niet meer terug?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |