ik mis mijn manga'squote:Op woensdag 15 augustus 2007 22:21 schreef Zeurberus het volgende:
[..]
dank voor de tips.
Geen zin in lopende series omdat ik dan alles moet gaan bijhouden, en dat gaat niet (meer) zo goed als voorheen. De stapelen dingen zich op en kijk ik helemaal nooit meer.
Maar ik kan ff vooruit zie ik al![]()
Ik weet hetquote:
terugkomen is wel een groot woord hoor, heb jullie heel af en toe nog wel bespiedquote:Op woensdag 15 augustus 2007 23:06 schreef mschol het volgende:
[..]
goeie timing om terug te komen dan, rond oktober/eind september zijn een hele zwik series afgelopen..
En dan klagen dat ik naar Nanoha Strikers kijkquote:Op donderdag 16 augustus 2007 13:44 schreef mschol het volgende:
iemand die weet wanneer Sugar Sugar Rune weer verder gaat, het is nou al ruim 2 maanden stil rondom die serie...
ey!quote:Op donderdag 16 augustus 2007 14:03 schreef wdn het volgende:
[..]
En dan klagen dat ik naar Nanoha Strikers kijk
*snif*
en ik ben bang dat het nog wel even duurt voor de nieuwe ep released isquote:Op donderdag 16 augustus 2007 14:31 schreef wdn het volgende:
Oh ja HIJ was dat! Sorry mschol.
Nagasarete Airantou 18 en 19 was weer leuk. Alleen irritant dat ze deel 19 niet samen met deel 20 uitbrengenNu moet er weer gewacht worden
![]()
Ja ik zag hetquote:Op donderdag 16 augustus 2007 15:28 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
en ik ben bang dat het nog wel even duurt voor de nieuwe ep released is
hoe dat?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 15:28 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
en ik ben bang dat het nog wel even duurt voor de nieuwe ep released is
mwoa, de releases in het begin waren 2-3 dagen na air date, vind ik snel zat...quote:Op donderdag 16 augustus 2007 21:43 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
ayako is normaal gesproken niet bepaald snel
hey coolquote:Op donderdag 16 augustus 2007 23:25 schreef Dr_Crouton het volgende:
In navolging van de anime heb ik de eerste 6 mangas van Nana gekocht,
Ik zat van de week op een irc channel en daar waren er een paar aan het klagen over de snelheidquote:Op donderdag 16 augustus 2007 21:55 schreef mschol het volgende:
[..]
mwoa, de releases in het begin waren 2-3 dagen na air date, vind ik snel zat...
nu hebben ze waarschijnlijk effies een dip door vakantie (zoals de meeste fansubbers dit hebben)
Heb ze bijna allemaal gekocht bij The American Book Center (¤9.95 p/s, 10% korting als je student of klantenkaart hebt) in Amsterdam, behalve deel 3. Die heb ik bij Blunder (¤8.99) in Utrecht gekocht.quote:
* Sora gaat morgen even het centrum in, richting spuiquote:Op vrijdag 17 augustus 2007 20:01 schreef Dr_Crouton het volgende:
[..]
Heb ze bijna allemaal gekocht bij The American Book Center (¤9.95 p/s, 10% korting als je student of klantenkaart hebt) in Amsterdam, behalve deel 3. Die heb ik bij Blunder (¤8.99) in Utrecht gekocht.
Denk dat de ABC in Amsterdam nog wat (maar niet alles) heeft, zelfs Love Hina was compleet. Blunder heeft nu alleen nog deel 1 of 6 als ik me niet vergis.
Heb de eerste 3 delen al gelezen en moet zeggen dat de fansubs van de anime beter zijn dan wat in de manga vertaald is, maar daar zet ik me over heen. ^^
De Nederlandse versie (totnutoe bij deel 3) schijnt een stuk beter te zijn heb ik van een fan vernomen, maar ik weet niet waar die te krijgen is.
Waar? In de gewone kiosk? Ik koop nl. nooit Nederlandstalige manga.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 11:51 schreef Bura het volgende:
Nana is nu overigens ook verkrijgbaar in het nederlands. Ben je een stuk minder geld kwijt en de kwaliteit is net zo goed.
Ik heb hem ook gezien tijdje geleden, idd heel leuk, een serie die lekker wegkijkt.quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:01 schreef mschol het volgende:
LC downloaden gaat..,.
vandaag Kamisama Kazoku gezien, errug leuk
die stoomwolk(jes/en)
tja d'r zaten idd wel stukken in waarvan in had , HE? (die stoomwolken bijvoorbeeld, waarom doet zij dat?)quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:39 schreef outcast_within het volgende:
kamisama kazoku die tenko met der bruine haar voor der ogen.
Ik snapte de scene niet 100% maar mooi was het zeker
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |