Dacht ik idd ook aan. Vriendinnetje waarschuwde me daar ook voor toen ik vertelde van rugpijn. Zij had tijdens haar zwangerschap ook ongeveer die klachten en dat bleek een blaasontsteking.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 08:09 schreef Fuente het volgende:
Kan het niet een blaasontsteking zijn Tan? En aan de bel trekken bij de VK is nooit verkeerd, al is het alleen maar voor je geruststelling!
Die menstruatieachtige pijn herken ik wel... Dat heb ik nog steeds vrijwel constant... Dat mn buik dan af en toe hard voelt ook wel, maar de hele nacht...? En ik heb sowieso veel last van mn rug ( beetje het gevoel alsof "het erin schiet") maar of dat nou dezelfde combi is als bij jou? Ik zou gewoon even bellen hoor!! Ze hebben niet voor niets weekend diensten!quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 08:07 schreef Tan het volgende:
Chris welkom op deze wereld!!Deepfreeze en Flash, gefeliciteerd!!! Wat een prachtig mooi mannetje
Even een ander vraagje, ben nu ruim 18 weken en heb de halve nacht wakker gelegen van een soort constante menstruatiekramp die doortrok naar de rug. Echt heel hard was de buik niet, maar het voelde wel als een lichte samentrekking. Baby bewoog tussendoor wel gewoon.
Ik herken dit niet van de andere zwangerschappen. Heb nu nog steeds licht menstruatiepijn, maar niet meer zo hevig als vannacht.
Kan me niet voorstellen dat het het groeien van de baarmoeder was en echt harde buiken waren het ook niet (die zijn normaal niet pijnlijk en duren toch ook niet de hele nacht+ochtend)? Iemand die het toevallig herkent/ me gerust kan stellen? Wil niet meteen aan de bel trekken bij de VK bij een beetje pijn - al helemaal niet in het weekend.
Ja he? Gelijk na de geboorte al met de ogen openquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 09:51 schreef PM-girl het volgende:
Mooi wakker kindje Freudie!
Leuk is dat, BE. Die voorpret zonder dat je je nog echt kunt voorstellen hoe je kind daar straks echt in dat wiegje zal liggen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 09:14 schreef Brighteyes het volgende:
Mag ik nog evenen
hier?
Ik heb soms echt van die buien, van die vlagen dat ik zo enorm op een roze wolk zit!
Hier hangt nu een superschattig beige rib-tuinpakje aan een stoel met ernaast een superstoer rugbyshirtje. Op de grond staat de doos met de wieg, de standaard voor het badje, een wipstoeltje etc. etc.
En dat is allemaal voor ons kind!
Ons kind dat nog minimaal 19 weken niet tevoorschijn gaat komen maar waar ik zo nieuwsgierig naar ben, zo naar uitkijk!Ik begin weer steeds ongeduldiger te worden!
Ik wilde gisteren al bijna een heel stoer fietsje kopen!![]()
![]()
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 13:09 schreef E.T. het volgende:
Deepfreeze en Flash, wat een hel van een bevalling. (het is een jongetje toch? Ondanks dat je 't in je laatste post over 'ze' hebt, kan ik me niet voorstellen dat Christiaan een meisje is).
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 15:04 schreef Tan het volgende:
[..]
Ben je niet in de war met Freudie?
Kim, fijn dat het beter gaat nu je medicijnen hebt!
Komt door de zwangerschapquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 15:29 schreef E.T. het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Ik haalde ze dus echt door elkaar..![]()
Jamaar, ik ben ook erg eigenwijs en vind dat hij klaar moet zijnquote:Op zondag 12 augustus 2007 00:34 schreef Nijna het volgende:
Davinia... dan kom je vast ook in het guiness book of records als "de vrouw met de eeuwige zwangerschap". Maar eerlijk gezegd denk ik dat Guusje wel buiten komt spelen, maar je schrijft zelf al dat het een eigenwijs kind is... dus dat gebeurd vast pas op het moment dat beeb daar zin in heeft.
quote:Op maandag 13 augustus 2007 13:12 schreef Maneki.Neko het volgende:
Alles was goed!Saartje stuiterde dat het een lieve lust is
Het bloed komt van mijn baarmoedermond die blijkbaar erg makkelijk bloedt, qua zwangerschap niets om me zorgen om te maken iig
quote:Op maandag 13 augustus 2007 13:12 schreef Maneki.Neko het volgende:
StiekemurdWat voor kampsjaak denk je dat ik ben?
Dat zou meer iets voor m`n zusje zijn![]()
Alles was goed!Saartje stuiterde dat het een lieve lust is
Het bloed komt van mijn baarmoedermond die blijkbaar erg makkelijk bloedt, qua zwangerschap niets om me zorgen om te maken iig
Nou dat nog net niet.quote:Op maandag 13 augustus 2007 20:43 schreef pinquit het volgende:
zit je op zon opblaasbare stoel op je werk? wat voor 1 dan?ik zie je echt al zitten op zon rond-dobber stoel
quote:Op maandag 13 augustus 2007 22:10 schreef Nijna het volgende:
Davinia, goh wil jij graag bevallen zijn...Hopelijk gaat het er gauw van komen! Guuuuusje kom je buiten spelen?
Kijk zo leert iedereen nog wel eens wat bijquote:Op maandag 13 augustus 2007 23:09 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]Ze zei "je wil dan vast gauw bevallen." Toen zei ik "nee, ik wil niet graag bevallen, ik wil graag dat Guusje er is!" Waarop PR het afmaakte met "je wilt dus graag bevallen zijn!" Toen had de vlos weer wat nieuws geleerd
Je bent zelf ook een felicitatie waard!quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 09:03 schreef lcicle het volgende:
Maneki, van harte met de mooie uitslag van de echo!!! Wat een wondertjeWel een felicitatie waard dacht ik
Wat mooi allemaal Webkim!quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 19:19 schreef Webkim het volgende:
Ik heb al zoveel lieve kleine spulletjes in huis!![]()
Ik zag het in het kinderfoto-topic, gefeliciteerd Icicle (of kloonquote:Op woensdag 15 augustus 2007 11:28 schreef Neuk het volgende:
Je bent zelf ook een felicitatie waard!Van harte!
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |