abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 23 augustus 2007 @ 05:05:00 #76
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_52612041
quote:
Op donderdag 23 augustus 2007 03:48 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Ik denk niet dat het de wereldbol is, maar de morgenster, sirius, die de komst van de nieuwe zon aankondigt. Lucifer wordt ook wel de morgenster genoemd, of 'son of the morning'. Aan de andere kant heeft ze de toorts vast, Lucifer wordt ook wel de 'lichtbrenger' of 'lichtdrager' genoemd.

Bijbel: How art thou fallen from heaven, O Lucifer, son of the morning! how art thou cut down to the ground, which didst weaken the nations!—Isaiah 14:12

Luciferianen: LUCIFER, the Light-bearer! Strange and mysterious name to give to the Spirit of Darkness! Lucifer, the Son of the Morning! Is it he who bears the Light…Doubt it not!—Albert Pike, preeminent Masonic authority, Morals and Dogma of the Ancient and Accepted Scottish Rite of Freemasonry, p. 321


Verder heb je in de zon nog een bol, dit zou de maan voor kunnen stellen. De oude volkeren interpreteerden een zonsverduistering ook wel als het oog van god, het alziend oog zijn, het oog van Lucifer.

Leuk!
Aldus het schouwspel der planeet de zon.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_52876061
Even hier posten, was het topic vergeten (door alcohol?) :

Amero Collector's Coins











Puur koper, zilver en goud... eindelijk wel een munt die "gebacked" is. Hoax of echt?
  zondag 2 september 2007 @ 02:04:42 #78
59136 Aurora025
1649 - Siege of Drogheda
pi_52882762
The Irish Massacre was incited by the Jesuits on October 23, 1641, the feast day of Ignatius Loyola, and lasted until Oliver Cromwell landed in Drogheda in 1649 to put an end to it.
pi_52886705
http://www.dc-coin.com/index.asp?PageAction=VIEWCATS&Category=8

Ze zijn al te koop... fantasy coins. Lekkere hoax dus. Overigens zegt het niets dat de Amero niet waar zou kunnen zijn, maar een smerige ondernemer probeert er gewoon geld aan te verdienen.
  maandag 3 september 2007 @ 21:31:43 #80
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_52925894
Er was toch laatst een topmeeting tussen de leiders van Mexico, Canada en USA om te "brainstormen'.
Ik dacht ergens gelezen te hebben dat halve senaat niet eens weet van de meeting.

Misschien heb ik het nu mis maar er was toch een demonstratie er tegen. Maar dat er verkleede agenten de boel ophitste maar dat er aan de schoenen duidelijk bepaalde kon worden dat het om de boel op te hitsen.
Dat is geen vreemde activiteit van de politie. Die klootzakken doen dat ook hier. Kraakpand rellen van jaren 80. Politie is die intiator.

IK heb eens rond gevraagd maar niemand weet iets van Amero.? Dat is toch raar eigenlijk. Ook al zou het brainstoms zijn. Het is toch al schokkend nieuws dat er uberhaupt plannen zijn voor een NAmerikaanse munt en dat de dollar aan de kant wordt geschoven?.

Maar nee niets in de volkskrant. .. inmiddels heeft Paris Hilton ook voor mekaar om daar exposure te krijgen. Het lijkt wel een rechtevenredigheid. Hoe meer narigheid hoe meer Paris nieuws (en dus minder echte issues behandeld kan )
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_52925985
quote:
Op zondag 2 september 2007 11:42 schreef pberends het volgende:
http://www.dc-coin.com/index.asp?PageAction=VIEWCATS&Category=8

Ze zijn al te koop... fantasy coins. Lekkere hoax dus. Overigens zegt het niets dat de Amero niet waar zou kunnen zijn, maar een smerige ondernemer probeert er gewoon geld aan te verdienen.
Dat had je zo ook wel kunnen bedenken. De komst van de Euro was al 5 jaar in het openbaar bekend voordat de munt werd ingevoerd. Waarom zou een eventuele Noord-Amerikaanse munt er in het geniep doorgedrukt worden?
  maandag 3 september 2007 @ 21:51:57 #82
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_52926331
quote:
Op maandag 3 september 2007 21:36 schreef DrWolffenstein het volgende:

[..]

Dat had je zo ook wel kunnen bedenken. De komst van de Euro was al 5 jaar in het openbaar bekend voordat de munt werd ingevoerd. Waarom zou een eventuele Noord-Amerikaanse munt er in het geniep doorgedrukt worden?
Nou misschien dat men wil dat de amerikaan er geen notie van heeft. En dat de plannen al zo ver gevorderd zijn dat er geen weg meer terug is ...en dat er niets anders op zit dan de switch te onder gaan?

Overigens vanaf 92 wisten we al dat we een nieuwe munt zouden krijgen? Alleen heette het toen nog ECU.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_52926535
pi_52932240
Willem Middelkoop heeft een nieuw boek geschreven, "Als de dollar valt", en debatteert met Mathijs Bouman over een crash van het financiële systeem.
quote:
''Als de dollar valt''



Voorafgaand aan het verschijnen van zijn boek ''Als de dollar valt'' discussieert auteur Willem Middelkoop met mede-RTL Z-beurs commentator Mathijs Bouman over de kredietcrisis.

RTLZ Video: Willem Middelkoop en Mathijs Bouman debatteren over de kredietcrisis

Kredietluchtbel
Volgens Willem Middelkoop is de welvaart van de laatste 20 jaar niet gecreërd, maar geleend. Hierdoor is een enorme schuldenberg ontstaan. We beleven nu de eerste fase van het leeglopen van de kredietluchtbel, aldus Willem Middelkoop.

Langdurig proces
Middelkoop stelt dat de kans groot is dat we in een serieuze recessie terecht komen. De VS hebben tien jaar geprobeerd om een recessie voor zich uit te schuiven. Hij verwacht geen systeemcrisis binnen 1 à 2 jaar, het zal volgens hem een langdurig proces worden dat 5 à 10 jaar kan duren.

Genieten
Mathijs Bouman is minder pessimistisch. Hij denkt wel dat hij en Middelkoop als beurscommentatoren er nog van zullen kunnen genieten. Hij merkt op dat er nog geen sprake is van een overslaan naar de reële economie.

Waarde
Middelkoop en Bouman denken verschillend over de grote bedragen die worden geleend. In tegenstelling tot Willem Middelkoop denkt Bouman dat het niet erg is wanneer er veel wordt geleend, het gaat erom of er economische waarde tegenover staat.

Krediet
Bedrijven kunnen nu moeilijker lenen, maar, stelt Bouman, dat is tegen de condities die tot voor kort golden. Via hogere tarieven kunnen zij veelal nog wél kredieten opnemen.

Pijn
Bouman vindt dat bedrijven die teveel risico hebben genomen nu ook pijn zullen moeten leiden. Middelkoop stelt echter dat grote bedrijven op Wall Street te groot zijn om failliet te laten gaan. Bouman beaamt dit. Volgens hem hadden de centrale banken het nooit zover moeten laten komen. Middelkoop voegt hieraan tot dat de centrale banken op een gegeven moment nooit alle verliezen kunnen opvangen.
Bron: RTLZ
pi_52952309
In2008youwillbeawakened!In2009youwillbetransformed!In2010youwilltranscend.In2011youwillbeenlightened!In2012itwillbeover!
◄█▓▒░talon.punt.nl]░▒▓█►
pi_52953818
Noord-Amerikaanse Unie? Is dat niet een behoorlijk scheve verhouding tussen Canada en de US dan?
  woensdag 5 september 2007 @ 11:59:42 #88
59136 Aurora025
1649 - Siege of Drogheda
pi_52956997
Zo stom kan Hal Turner niet zijn, 100% Disinfoagent dus.
The Irish Massacre was incited by the Jesuits on October 23, 1641, the feast day of Ignatius Loyola, and lasted until Oliver Cromwell landed in Drogheda in 1649 to put an end to it.
pi_52957504
quote:
Op woensdag 5 september 2007 09:32 schreef pberends het volgende:

Dit zegt overigens niets over het onechte bestaan van de Amero.
de Amero is gewoon 'echt' in de zin dat het een volledig hypothetische mogelijkheid is van een munt-eenheid.....
deels is het allang zo dat de Dollar eigenlijk een munteenheid is als dé internationale munteenheid functioneert en waar de helft van alle internationale handel in gerekent wordt ....

in zeker zin bestaat de 'munt' Amero dus ook al, we noemen hem gewoon 'dollar'
Enkel is het voor de buurlanden zo dat een direkte muntkoppeling zeer gevaarlijk zou zijn, omdat hetd e amerikanen een enorme extra macht zou geven... de buurlanden kunnen dan niet meer concurreren en zullen het gevaar zien dat ze afhankelijk zijn van de amerikaanse budgettaire politiek (en met de huidige amerikaanse regering is dat het laatste dat je wilt).

Anderszijds is er voor de amerikanen geen enkel belang om zoals de Europese landen de onafhankelijkheid van de centrale bank uit handen te geven (eerst in de EMU en later via de Euro) ... échter, dit kan veranderen als de machtspositie van de dollar flink zou dalen, er steeds meer handel in andere munten gedaan zou worden (bv de euro is dan de grootste concurrent)
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
pi_52957593
De Mexicaanse peso en Canadese dollar zijn zo verstrengelt in de Amerikaanse economie, dat Amerika praktisch gezien al bijna volledige macht over deze 2 munten hebben. De Amero is niet zo'n gek idee.
pi_53129004
Yo Yo Yo, die fantasy-Coin-site is pas opgezet nadat Hal Turner deze bekend maakte.DUS WEL ECHT
In2008youwillbeawakened!In2009youwillbetransformed!In2010youwilltranscend.In2011youwillbeenlightened!In2012itwillbeover!
◄█▓▒░talon.punt.nl]░▒▓█►
  woensdag 12 september 2007 @ 20:00:37 #92
63023 Sazzefraz
is altijd gewenst.
pi_53129644
ja je moet wat als de dollar statistisch gezien nog maar 4 cent waard is? Je laat hem instorten, maakt een nieuwe dollar, laat vervolgens de euri vallen en voert die dollar daarna in voor de hele wereld. dat is lekker zaken doen!
Koop hier advertentieruimte.
  woensdag 12 september 2007 @ 20:03:04 #93
63023 Sazzefraz
is altijd gewenst.
pi_53129724
quote:
Op woensdag 12 september 2007 19:40 schreef TaLoN.NL het volgende:
Yo Yo Yo, die fantasy-Coin-site is pas opgezet nadat Hal Turner deze bekend maakte.DUS WEL ECHT
klopt. bovendien maak je niet zomaar een muntje, dat kost miljoenen gezien de materialen die je nodig bent. das wel een heel duur grapje.

goh sas, wat een fantastisch dubbelzinnige opmerking! ja ik weet.
Koop hier advertentieruimte.
  donderdag 13 september 2007 @ 11:24:59 #94
59136 Aurora025
1649 - Siege of Drogheda
pi_53141356
Ik heb de ontwerper van de munt, Daniel Carr gemaild of het een echte munt is of een fantasie en dit is zijn reactie:

Hello,

It is a fantasy coin of my own making.
I thought it would be an interesting piece for people to collect.
I didn't think the uproar would be this big, though.


----- Original Message -----
From:
To: dcarr@DesignsComputed.com
Sent: Saturday, September 01, 2007 4:23 AM
Subject: Amero Coins

Hi Daniel,

on some news and forum sites you can see people claiming these Amero coins you’ve designed are the official Amero coins for the coming North American Union.

Is this true? Or are these merely fantasy coins?

Regards
The Irish Massacre was incited by the Jesuits on October 23, 1641, the feast day of Ignatius Loyola, and lasted until Oliver Cromwell landed in Drogheda in 1649 to put an end to it.
pi_53144197
INSTANT, FULL BLAST "SPIN"

I published the images and the small story and went to bed. I had no idea what my little story would do.

Within a matter of hours, there was a full blown effort to discredit my story and the images as fake.

I was accused of lying. I was accused of having "photoshopped" the images by creating them in Adobe Photoshop.

Within a couple days, a basic web site for AMERO "FANTASY COINS" was erected on the internet and word of that site was spread quickly. The site contained the same images as I had run on my front page, so clearly whatever "SPIN" was happening was being driven by others who also had the professional images.

There was intense effort to claim the whole idea of these coins was a fantasy and there was absolutely no truth to them whatsoever. That effort to "spin" the story out of existence worked. Folks quickly lost interest.I did not...
In2008youwillbeawakened!In2009youwillbetransformed!In2010youwilltranscend.In2011youwillbeenlightened!In2012itwillbeover!
◄█▓▒░talon.punt.nl]░▒▓█►
  donderdag 13 september 2007 @ 13:05:13 #96
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_53144242
quote:
Op donderdag 13 september 2007 11:24 schreef Aurora025 het volgende:
Ik heb de ontwerper van de munt, Daniel Carr gemaild of het een echte munt is of een fantasie en dit is zijn reactie:

Hello,

It is a fantasy coin of my own making.
I thought it would be an interesting piece for people to collect.
I didn't think the uproar would be this big, though.


----- Original Message -----
From:
To: dcarr@DesignsComputed.com
Sent: Saturday, September 01, 2007 4:23 AM
Subject: Amero Coins

Hi Daniel,

on some news and forum sites you can see people claiming these Amero coins you’ve designed are the official Amero coins for the coming North American Union.

Is this true? Or are these merely fantasy coins?

Regards
Tjoh .. en je mening.

Ik zeg het is een toekomiste betaalmunt.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  donderdag 13 september 2007 @ 13:15:39 #97
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_53144478
quote:
Op donderdag 13 september 2007 11:24 schreef Aurora025 het volgende:
Ik heb de ontwerper van de munt, Daniel Carr gemaild of het een echte munt is of een fantasie en dit is zijn reactie:

Hello,

It is a fantasy coin of my own making.
I thought it would be an interesting piece for people to collect.
I didn't think the uproar would be this big, though.


----- Original Message -----
From:
To: dcarr@DesignsComputed.com
Sent: Saturday, September 01, 2007 4:23 AM
Subject: Amero Coins

Hi Daniel,

on some news and forum sites you can see people claiming these Amero coins you’ve designed are the official Amero coins for the coming North American Union.

Is this true? Or are these merely fantasy coins?

Regards
disinfo.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_53144788
quote:
Op donderdag 13 september 2007 13:05 schreef Lambiekje het volgende:

Ik zeg het is een toekomiste betaalmunt.
niet dat afgebeelde dingetje, in de post van TaLoN.NL.

dat het ooit, in de toekomst mogelijk kan zijn dat er een munteenheid komt, tja dat is waar, dat kan inderdaad zijn...

Het is echter volgens mij niet juist om te beweren dat hiertoe ver uitgevoerde en realistische plannen zijn... voorlopig blijft het bij bepalde economische theorieen over eventuele voordelen (en genoeg nadelen, zowel voor de amerikanen als eventuele andere kandidaatlanden, om er niet aan mee te willen werken)...

natuurlijk kan het zijn dat je er meer van weet, maar in dat geval zou het ook hardstikke leuk zijn alsje die extra informatie met ons deelt, de meeste mensen zullen hier posten omdat ze bst interesse in zulke zaken hebben.
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  donderdag 13 september 2007 @ 15:30:12 #99
103219 OpenYourMind
Question Everything
pi_53147735
In dit topic staan een paar interessante linkjes naar o.a. publicaties van de CFR.

Dit zijn zeker wel meer dan alleen wat theorieen.
"And if all others accepted the lie which the Party imposed - if all records told the same tale - then the lie passed into history and became truth. Who controls the past controls the future, who controls the present controls the past."
  donderdag 13 september 2007 @ 15:41:29 #100
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_53148013
quote:
Op donderdag 13 september 2007 13:29 schreef RM-rf het volgende:

[..]

niet dat afgebeelde dingetje, in de post van TaLoN.NL.

dat het ooit, in de toekomst mogelijk kan zijn dat er een munteenheid komt, tja dat is waar, dat kan inderdaad zijn...

Het is echter volgens mij niet juist om te beweren dat hiertoe ver uitgevoerde en realistische plannen zijn... voorlopig blijft het bij bepalde economische theorieen over eventuele voordelen (en genoeg nadelen, zowel voor de amerikanen als eventuele andere kandidaatlanden, om er niet aan mee te willen werken)...

natuurlijk kan het zijn dat je er meer van weet, maar in dat geval zou het ook hardstikke leuk zijn alsje die extra informatie met ons deelt, de meeste mensen zullen hier posten omdat ze bst interesse in zulke zaken hebben.
Het zijn de plannen, het is niet een mogelijkheid, het gebeurd right here and right now.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')