zij.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 11:47 schreef hello_moto1992 het volgende:
Hij heeft nog over van gisteravond.
Lieve schat, je moet wel genoeg eten he...quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:38 schreef Patries86 het volgende:
Ontbijt
2 manderijnen en 2 crackers met smeerkaas
Lunch
Bak yoghurt met crusli
Vanavond
Macaroni met jachtsaus
Ipv Tapas tcoh maar BBQ'enquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 12:21 schreef Dizer het volgende:
Vanavond aan de Tapas.
Even uitzoeken wat ik ga maken.
Wat is daar mis mee? Zoveel eet ik ook tegenwoordigquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:44 schreef Triangeljosti het volgende:
[..]
Lieve schat, je moet wel genoeg eten he...
quote:Receptkaarten 24 25 03
Zoetzure tilapia uit de wok
Oosters, hoofdgerecht, 4 personen, roerbakken
Bereidingstijd in minuten
25 bereiden
Bevat per eenpersoonsportie
energie 535 kCal - eiwit 29 g
vet 11 g - koolhydraten 80 g
Ingrediënten
1 zak woknoedels (250 g)
1 rode ui
1 zak papika's (rood, geel en groen)
1 blikje ananasstukjes op eigen sap (227 g)
2 schaaltjes tilapiafilet (vis, a ca. 200 g)
3 eetlepels zonnebloemolie
1 fles woksaus sweet & sour (175 ml)
Materialen
wok
Bereiden
Noedels koken volgens gebruiksaanwijzing. Ui pellen en snipperen. Paprika's schoonmaken en in blokjes snijden. Ananasstukjes laten uitlekken en halveren. Visfilet in reepjes snijden. In wok olie verhitten. Vis ca. 4 minuten voorzichtig bakken, uit wok scheppen en warmhouden. Ui en paprika in achtergebleven olie al omscheppend ca. 5 minuten bakken. Ananas laatste minuut meebakken. Vis en woksaus en ca. 2 minuten meewarmen, voorzichtig omscheppen. Noedels serveren met tilapiawokschotel.
Wijnadvies
Ronde, fruitige, soms wat kruidige witte wijnen
Oe, dit klinkt goehoed!quote:
ik ben dol op die kaarten van de AHquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 18:33 schreef MaLo het volgende:
[..]
Oe, dit klinkt goehoed!
Ik denk dat ik dit dit weekend ook ga eten! Morgen nog ff woknoedels en woksaus halen, de rest heb ik wel in huis!
Ik eet genoeg hoor! Maar ben beetje aan het lijnen en dit moest ik vandaag eten!quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:44 schreef Triangeljosti het volgende:
[..]
Lieve schat, je moet wel genoeg eten he...
OT:
Nu: een Mentos Pure kauwgom... ff bijkomen van die 5 Chocotofs...
Ik lust er eigenlijk ook wel eentje. Maar dan moet ik helemaal voor mezelf die fles opentrekken... Weet je, ik neem wel een sambucaatje.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |