uit Welke muziek op jouw begrafenis? ....quote:Op donderdag 7 juni 2007 18:24 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
zeker iets van Saviour Machine
http://youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4quote:Their tears are filling up their glasses
No expression, no expression
Hide my head I want to drown my sorrow
No tomorrow, no tomorrow
And I find it kind of funny
I find it kind of sad
The dreams in which I'm dying
Are the best I've ever had
I find it hard to tell you
I find it hard to take
When people run in circles
It's a very, very
Mad World
Mad world
Ja inderdaad weet niet wat je hier nu op moet zeggen. Kende hem nauwelijks. 19 is veel te jongquote:
Dit geldt ook voor mij, ik schrok best wel toen ik dit topic zag... Wauw, nog zo jong.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 13:21 schreef zwareshag het volgende:
Jeetje, dit schokt me wel. Aangezien ik hier in MUZ zelf vaker post zag ik hem ook regelmatig, verder kende ik hem niet, wist ook niet dat hij ziek was. Dit zet me overgens ook echt aan tot denken over m'n eigen leven.
Rust in vrede Dirk.
hmhmquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 15:43 schreef Brighteyes het volgende:
Ik krijg kippevel van zijn post van 26 juli... En dan zo ongelofelijk snel...
Nog geen 20...
Inderdaad... Pas geleden nog in gesprek hier op het forum.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 10:49 schreef yvonne het volgende:
19 jaar nog maar, zo jong.
Ik zie het hem verleden week nog posten
Verslag van de zoektocht naar de vrouw.quote:De 19-jarige Dirk Sietse Gjaltema uit Dokkum is woensdag overleden. Dirk Sietse kwam in het nieuws omdat hij erg ziek werd, nadat hij op zijn fiets aangereden werd door een vrouw, die na het ongeluk doorreed. De spieren in Dirks been stierven af en er ontstond een tumor, die niet te beheersen viel.
Samen met de politie heeft de familie nog een tijd gezocht naar de vrouw die Dirk aangereden heeft, maar ze heeft zich nooit meer gemeld. Eerder dit jaar werd zijn been nog geamputeerd. Maar Dirk heeft toch de strijd tegen de kanker verloren.
verschrikkelijk verhaal ditquote:Op zondag 5 augustus 2007 04:15 schreef Nood-kloon het volgende:
Ik kende hem niet.
[...]
Verslag van de zoektocht naar de vrouw.
quote:Only the good die young
All the evil seems to live forever
Kan me hier alleen maar bij aansluiten.quote:Op maandag 6 augustus 2007 13:47 schreef Flitspaal het volgende:
Ik ben er stil van en erg onder de indruk.
Sterkte aan de nabestaanden en R.I.P.
Inderdaadquote:Op woensdag 8 augustus 2007 12:15 schreef du_ke het volgende:
Dat verhaal met die vrouw maakt het wel extra wrang.
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 12:15 schreef du_ke het volgende:
Dat verhaal met die vrouw maakt het wel extra wrang.
Hier sluit ik me bij aan.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 22:13 schreef veldmuis het volgende:
Kende hem niet, maar sterkte aan de nabestaanden enzo.
En dit inderdaad:
[..].
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |