Ja, ga ik ook doen. Morgen even langs de gamma, ben alleen zo a-technisch als het maar kan op dat vlak, dus dat word mooi stunten.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:29 schreef Burdie het volgende:
Bouw een hangslot op je koelkast. Triest, maar zo moest het in mijn eerste studentenhuis ook, anders was je gegarandeerd je ham en/of kaas kwijt.
Dat dus.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:28 schreef nattermann het volgende:
Wat een klootzak, die huisgenoot van je.
Hahaha ja zo ernstig dat het eigenlijk wel cool is.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:30 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Wat een naaistreek, de complete inhoud van een koelkast jatten. En dat ie het dan ook zichtbaar op z'n kamer opstelt
Ik vrees dat ze dat de afgelopen paar jaar een beetje vergeten zijn, z'n kamer is compleet leeg, op 1 tafel, stoel en bed na. En de hoeveelheid troep die hij op de grond heeft liggen. Ik gok dat hij gewoon huisvuil als vloerbedekking heeft gekozenquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:41 schreef OA het volgende:
zijn paps en mams hadden zijn toelage zeker nog niet overgemaakt...![]()
Whehe...quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:48 schreef Hmail het volgende:
[..]
Ik vrees dat ze dat de afgelopen paar jaar een beetje vergeten zijn, z'n kamer is compleet leeg, op 1 tafel, stoel en bed na. En de hoeveelheid troep die hij op de grond heeft liggen. Ik gok dat hij gewoon huisvuil als vloerbedekking heeft gekozen
denk dat het een gevalletje " daaag" is ... voor hem 10 anderen die wel onder contract willen wonen daarquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:47 schreef Hmail het volgende:
Ik heb vanmorgen al wel met een steen klaar gestaan, maar daar ben ik te lief voor (of: ik ben niet zo breed als hij), zelfde met deur intrappen enzo.
Ik ben dit weekend toch weg, en er staat nu alleen nog een pak Optimel. Maar als hij dat drinkt heeft ie de komende tijd nog even wat last van z'n maag
Het stond niet in een tas, bonnetje heb ik volgens mij niet meer. Maar de huisbaas zou het wel regelen, die gast woont er zonder contract, dus als die gast niks betaalt dan is ie weg
Van alle pakken drinken die ik in m'n prullenbak kon vinden het laatste restje + het laatste restje koffie, scheut zout en een opgerookte peukquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:50 schreef OA het volgende:
[..]
Whehe... [afbeelding]
Wat een zielig figuur dan zeg... [afbeelding]
btw: wat zit er echt in het pak "optimel"?
Net m'n huisbaas weer aan de telefoon gehad, die gozer schijnt niet helemaal lekker te zijn, "en dan weet ie gewoon niet meer wat ie doet". Huisbaas heeft hem al aan de telefoon gehad, en hij gaat of 30 euro overmaken naar mij, of hij is z'n kamer kwijtquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:51 schreef Schlumberger het volgende:
Wat een klotestreek zeg... echt vervelend dat je mensen in je eigen huis niet eens kunt vertrouwen...
Laat even weten hoe het afloopt
quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:58 schreef Hmail het volgende:
[..]
Van alle pakken drinken die ik in m'n prullenbak kon vinden het laatste restje + het laatste restje koffie, scheut zout en een opgerookte peuk
Goed geregeld!quote:[..]
Net m'n huisbaas weer aan de telefoon gehad, die gozer schijnt niet helemaal lekker te zijn, "en dan weet ie gewoon niet meer wat ie doet". Huisbaas heeft hem al aan de telefoon gehad, en hij gaat of 30 euro overmaken naar mij, of hij is z'n kamer kwijt
such as. Hoe hij aan z'n kamerhuur komt, geen idee, maar ik heb wel wat vermoedens nu ik z'n losse vingers in actie heb gezienquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 14:01 schreef TomTancr3do het volgende:
Wat is dat voor tuig dan, die huisgenoot van je? Een junk ofzo?
Zou die huisgenoot echt zo dom zijn om niet naar de houdbaarheidsdatum te kijken en even aan het pak te ruiken voordat hij een slok neemt?quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 14:03 schreef Yankee_One het volgende:
Hehe, die Optimel actie is wel strak![]()
Je moet maar zien "wat er van je kop terecht komt"quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 14:05 schreef Hmail het volgende:
[..]
such as. Hoe hij aan z'n kamerhuur komt, geen idee, maar ik heb wel wat vermoedens nu ik z'n losse vingers in actie heb gezien
Hij kwam pas al geld lenen, geweigerd, en in eerste instantie was ik een eikel, vervolgens kwam ie nog een keer, en als ik hem dan geen geld had dan moest ik maar zien wat er van m'n kop terecht kwam. Verder niks meer van gehoord, maar ik voorzie nog een leuke relatie met hem
De houdbaarheidsdatum heb ik nog gechecked, 11-08, dus het zou nog goed moeten zijn... als er optimel in zat. Ik gok niet dat ie er aan gaat ruiken, zo slim is ie niet. Per slot van rekening had hij heel lang dingen van me kunnen jatten zonder dat ik het had gemerkt. Maar hij pakt het gelijk groots aan, en rooft gelijk die hele koelkast leeg. Dus echt slim, nah neequote:Op vrijdag 3 augustus 2007 14:06 schreef Dreammaster het volgende:
[..]
Zou die huisgenoot echt zo dom zijn om niet naar de houdbaarheidsdatum te kijken en even aan het pak te ruiken voordat hij een slok neemt?
Dat incident heb ik ook meteen maar gemeld, en de huisbaas is niet zo heel erg over hem te spreken. Zodra er weer zo'n incident zou komen moest ik het hem direct melden, dan vliegt-ie eruit.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 14:10 schreef TomTancr3do het volgende:
[..]
Je moet maar zien "wat er van je kop terecht komt"Sommige mensen...
Kun je niet beter die huisbaas een ultimatum geven en anders gewoon zelf verhuizen?
Nee, je klinkt juist niet als een watje. Maar probleem is wel dat als die gast echt gestoord is, hij ook erg onvoorspelbaar is. En dan kun je de raarste dingen verwachten. Ik zou me er zelf niet zo lekker bij voelen in elk geval, heb ook wat minder fijne ervaringen op dit gebied.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 14:16 schreef Hmail het volgende:
of ik ben natuurlijk gewoon een watje, dat kan ook nog
true, true, maarja, wat moet TS anders doen?quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 14:18 schreef TomTancr3do het volgende:
[..]
Nee, je klinkt juist niet als een watje. Maar probleem is wel dat als die gast echt gestoord is, hij ook erg onvoorspelbaar is. En dan kun je de raarste dingen verwachten. Ik zou me er zelf niet zo lekker bij voelen in elk geval, heb ook wat minder fijne ervaringen op dit gebied.
Ik weet wel dat hij onvoorspelbaar is, maar ik voorzie eigenlijk niet zo heel veel problemen. Het is meer het type grote mond - klein hartje. Ik hou hem donders goed in de gaten, en de deur is dan ook standaard op slot. Gewoonweg omdat hij te onvoorspelbaar is. Ik voorzie ook niet dat hij lang daar blijft wonen, maar hoe dan ook: ik verhuis daar echt niet. iig de komende 2 jaar niet.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 14:18 schreef TomTancr3do het volgende:
[..]
Nee, je klinkt juist niet als een watje. Maar probleem is wel dat als die gast echt gestoord is, hij ook erg onvoorspelbaar is. En dan kun je de raarste dingen verwachten.
Ik persoonlijk trek hier eigenlijk een heel andere conclusie uit.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 14:16 schreef Hmail het volgende:
zo slim is ie niet. Per slot van rekening had hij heel lang dingen van me kunnen jatten zonder dat ik het had gemerkt.
Die opgerookte peuk doet et emquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:58 schreef Hmail het volgende:
[..]
Van alle pakken drinken die ik in m'n prullenbak kon vinden het laatste restje + het laatste restje koffie, scheut zout en een opgerookte peuk
[..]
Wtfquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 14:05 schreef Hmail het volgende:
[..]
such as. Hoe hij aan z'n kamerhuur komt, geen idee, maar ik heb wel wat vermoedens nu ik z'n losse vingers in actie heb gezien
Hij kwam pas al geld lenen, geweigerd, en in eerste instantie was ik een eikel, vervolgens kwam ie nog een keer, en als ik hem dan geen geld had dan moest ik maar zien wat er van m'n kop terecht kwam. Verder niks meer van gehoord, maar ik voorzie nog een leuke relatie met hem
Medelijden????? Fuck that. Zulke mensen moeten tegen de muur.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 16:00 schreef Yozzz het volgende:
Met zulke mensen kan je eigenlijk alleen maar medelijden hebben.
Handig, een a-technische developerquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:30 schreef Hmail het volgende:
[...] ben alleen zo a-technisch als het maar kan op dat vlak [...]
Ik had al een hip authorisatietooltje erom heen gedevt, maar dat kon hij vrij makkelijk omzeilenquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 22:38 schreef SuperRembo het volgende:
[..]
Handig, een a-technische developer
Is dat een doodsverwensing tegen jezelf?quote:
Daar ligt nog aardig wat op tafel, inderdaad.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 10:25 schreef Adfundum het volgende:
Zo, die is flink aan het snuiven geweest als ik die attributen op tafel zo zie.
Alvast gefeliciteerd met je nieuwe huisgenoot.
Dat is inderdaad een punt...quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 10:39 schreef hermandeperman het volgende:
Totale tafel onder de harddrugs en meneer let op z'n optimel
witte poederquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 10:46 schreef Hmail het volgende:
Ik heb geen idee hoe dat eruit zietNog nooit aan die zooi gezeten, vandaar dat ik dat dus ook niet wist. Hoe zie je dan dat er harddrugs ligt?
Ligt wit poeder coke / speed en een cd hoes en een lege pen zeg maar enkel de buis. (of een buisje van iets anders)quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 10:46 schreef Hmail het volgende:
Ik heb geen idee hoe dat eruit zietNog nooit aan die zooi gezeten, vandaar dat ik dat dus ook niet wist. Hoe zie je dan dat er harddrugs ligt?
Achter nummer 3 vloeitjes voor de jointjes.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 10:56 schreef Hmail het volgende:
Oke, dus met onderstaande foto is dus:
1. Iets om de coke (of speed?) op te leggen?
2. Om het op te snuiven
3. De restanten van die zooi?
[afbeelding]
Overigens wist ik niet dat het bezit van harddrugs verboden was, dacht dat dat oogluikend toe werd gelaten, of is dat met softdrugs?
Ik ben die gast natuurlijk liever kwijt dan rijk, ondanks dat ik net m'n volledige keukenvoorraad afgesloten heb, dus dan zou ik dit gewoon als anonieme klacht kunnen doen? Niet dat hij een gewone klacht rechtstreeks naar me door kan leiden, mijn andere buurman (die wel gewoon netjes en beschaafd is) heeft ook een pesthekel aan hem, maar anoniem voelt wat veiliger imo.
Yep ik zou hier gewoon melding van maken....zeg gewoon dat je er veel overlast door hebt.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 10:56 schreef Hmail het volgende:
Oke, dus met onderstaande foto is dus:
1. Iets om de coke (of speed?) op te leggen?
2. Om het op te snuiven
3. De restanten van die zooi?
Idd, de anonieme tiplijn vond het niet zo bijzonder, hooguit dat ik iets met de diefstal zou kunnen, maar dat harddrugs konden ze niet zoveel mee. Sowieso konden ze het niet anoniem houden omdat ik de enige was die het wist. Dan moest ik maar de gewone politie bellen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 11:16 schreef Adfundum het volgende:
Coke voor eigen gebruik zal de politie ook niet wakker van liggen. Met diefstal (hij heeft immers bekend bij je huisbaas want hij zou het terugbetalen) heb je meer kans op succes.
Hij heeft het van het weekend opgeruimdquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 11:25 schreef D-Devil het volgende:
Tering. wat een kankerzooi in die kamer zeg
.
.
Of vervang het met waspoeder of poedersuiker. Ook leuk.quote:
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 11:33 schreef Hmail het volgende:
[..]
Hij heeft het van het weekend opgeruimd
Ik kwam thuis, en hij was nogal pissed dat ik de huisbaas had gebeld, dus hij kwam even "verhaal halen".
Hij: "Dus jij vind het wel stoer om even de huisbaas te bellen?"
Ik: "Tja, als jij met je tengels aan mijn spullen zit, dan breng ik daar even de huisbaas van op de hoogte"
Hij: "Maar ik heb helemaal niks gejat, kijk maar!"
En idd, de spulletjes, op het pak Optimel na was alles weg. Had hij een doorzichtig plastic zakje gepakt en daar alles in gedumpt
eerder licht mengenquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 11:57 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Of vervang het met waspoeder of poedersuiker. Ook leuk.
Heb je 'm niet met je foto geconfronteerd?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 11:33 schreef Hmail het volgende:
En idd, de spulletjes, op het pak Optimel na was alles weg. Had hij een doorzichtig plastic zakje gepakt en daar alles in gedumpt
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 12:05 schreef Ravage het volgende:
[..]
Heb je 'm niet met je foto geconfronteerd?
Als het zo'n erge gast is, is het inderdaad tijd om hem het huis uit te werken. Ik kan me voorstellen dat je jezelf thuis niet meer op je gemak voelt zo..quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 12:10 schreef Hmail het volgende:
edit: en sowieso confronteer ik hem niet met de foto, voor hetzelfde geld jat hij de telefoon uit m'n handen, en verkoopt hij die voor een volgend snuifje.
Als ie de pc van TS heeft gejat zeker...quote:
allebei is nog leuker.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 13:10 schreef Pikkebaas het volgende:
Ik zag hier de suggestie om een laxeermiddel in de Optimel te stoppen, zelf zou ik liever voor een goed braakopwekkend middel gaan.
atropine?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:12 schreef Sirtalis het volgende:
Laat eens ergens onopvallend een ponypakje/ziplock zakje met wat wit poeder vallen, maar dan niet de soort die hij graag neust. Fijngestampte gootsteenontstopper ofzo
Neen, doe dat maar niet, maar er is vast wel iets te verzinnen wat niet schadelijk maar wel pijnlijk is.
Ik zou hem gruwelijk hard te grazen nemen inderdaad, en wel op zo'n manier dat het allemaal ook nog toeval kan zijn. Prima labiel menneke om eens een beetje gek te maken. Studeer je niet toevallig psychologie? Ik ruik een dijk van een paper!quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:16 schreef Hmail het volgende:
wat ben ik blij voor die gast dat hij mij als huisgenoot heeftAls het aan jullie had gelegen was ie allang dood geweest
mwoa. een kabouterpostje met atropine heeft nog wel enig effect. zelfs op de meest doorgewinterde snuiver.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:36 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Maar als ie al coke snuift... is 't niet zo een goed idee om hem stiekem drugs te gaan voeren.....
Nee, ik studeer geen psychologie, ben professioneel nerdquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:30 schreef Sirtalis het volgende:
[..]
Ik zou hem gruwelijk hard te grazen nemen inderdaad, en wel op zo'n manier dat het allemaal ook nog toeval kan zijn. Prima labiel menneke om eens een beetje gek te maken. Studeer je niet toevallig psychologie? Ik ruik een dijk van een paper!
of allebeiquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:43 schreef ook_gek het volgende:
hem laten schijten of kotsen lijkt me ook geen leuk idee.
Als ze de keuken samen delen zal dat ook wel zo zijn voor de badkamer en wc![]()
kom je thuis ligt de hele wc vol met kots of schijt![]()
![]()
![]()
alsof je atropine zo kan krijgenquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:44 schreef Hmail het volgende:
[..]
Nee, ik studeer geen psychologie, ben professioneel nerd
Hij hoeft van mij echt niet dood, ik zou het niet verschrikkelijk vinden, maar wel als ik dat veroorzaakt zou hebben. Gek mag hij best worden, dat is ie ook al wel, en even een paar weken met flink last van z'n maag ook wel, maar dood, neh, daar ben ik te christelijk voor opgevoed
Alsof ik verstand van die dingen hebquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:45 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
alsof je atropine zo kan krijgen
Ach, het is wel leuk om te lezen, en leuk dat er zo meegeleefd word, en toen ik erachter kwam dat m'n koelkast volledig leeggeroofd was nadat ik uitgebreid boodschappen had gedaan heb ik ook wel even een hoop zaken hem toegewenst waarvan mijn moeder spontaan een hartinfarct van zou krijgenquote:nee doe maar relaxed idd. en zorg dat je het verder aan je huisbaas overlaat. je moet niet tussen dat soort dingen in komen te staan als je met iemand op een verdieping leeft.
Dus een flesje cola met dat spul vullen moet voldoende zijn?quote:Atropine wordt in de moderne geneeskunde echter nog steeds toegepast, met name bij hartritmestoornissen waarbij het hart te langzaam klopt, in noodsituaties bijvoorbeeld bij reanimaties. De gebruikte dosering is hierbij - afhankelijk van de indicatie - fracties van een milligram tot maximaal 4 milligram.
ik vind een slot wel het beste teken om te laten zien: "blijf met je klauwen van mijn voer".quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:50 schreef Hmail het volgende:
[..]
Alsof ik verstand van die dingen heb
[..]
Ach, het is wel leuk om te lezen, en leuk dat er zo meegeleefd word, en toen ik erachter kwam dat m'n koelkast volledig leeggeroofd was nadat ik uitgebreid boodschappen had gedaan heb ik ook wel even een hoop zaken hem toegewenst waarvan mijn moeder spontaan een hartinfarct van zou krijgen
yep. je hoeft er niet zo veel van in te doen heur.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:52 schreef Hmail het volgende:
[..]
Dus een flesje cola met dat spul vullen moet voldoende zijn?
de gemiddelde snuiver, met zijn spuitpoep, merkt daar niet eens wat van.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:58 schreef motorbloempje het volgende:
kan je geen laxeermiddel door je melk gooien? heel veel?
En dan 's morgens met een slaperige kop per ongeluk zelf opdrinken zeker...quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:58 schreef motorbloempje het volgende:
kan je geen laxeermiddel door je melk gooien? heel veel?
Krijg je spuitpoep van het snuiven?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:01 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
de gemiddelde snuiver, met zijn spuitpoep, merkt daar niet eens wat van.
dan verdient 'ie het ook, alsie zo dom is dat hij dat doetquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:10 schreef Adfundum het volgende:
[..]
En dan 's morgens met een slaperige kop per ongeluk zelf opdrinken zeker...
is dat zo? was niet het tegenovergestelde? Obstipatie?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:01 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
de gemiddelde snuiver, met zijn spuitpoep, merkt daar niet eens wat van.
Coke wordt vaak versneden met Manitol (laxeermiddel voor babies). Dat wil wel op het toilet.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:12 schreef motorbloempje het volgende:
is dat zo? was niet het tegenovergestelde? Obstipatie?
hij is nog aan het oefenen en gebruikt poedersuiker.. maar je weet hoe het werkt met poedersuikerquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:13 schreef tonja het volgende:
Coke is toch hardstikke duur spul? Op die foto lijkt de hele tafel wel ondergesneeuwd.
mwoa.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:12 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
is dat zo? was niet het tegenovergestelde? Obstipatie?
Ik ook. Coke-restjes laat je niet in zo'n hoeveelheid achter als je dan toch bezig bent.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:17 schreef zoalshetis het volgende:
ik denk dat het speed is.
Pauperquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:17 schreef zoalshetis het volgende:
ik denk dat het speed is.
da bedoel ik.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ook. Coke-restjes laat je niet in zo'n hoeveelheid achter als je dan toch bezig bent.
jeez wat ziek. zeker weten dat ik er nooit aan begin.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Coke wordt vaak versneden met Manitol (laxeermiddel voor babies). Dat wil wel op het toilet.
Dat vind ik alvast heel prettig om te wetenquote:Klachten van regelmatige gebruikers zijn chronische vermoeidheid, lusteloosheid en neerslachtigheid. Het seksuele vermogen mindert drastisch.
Bang voor Bubba praktijken?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:24 schreef Hmail het volgende:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Speed_%28drugs%29
[..]
Dat vind ik alvast heel prettig om te weten
Of misschien het idee dat er minder kans is dat die mafkees zich gaat voortplanten.quote:
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:32 schreef TwistedDarling het volgende:
[..]
Of misschien het idee dat er minder kans is dat die mafkees zich gaat voortplanten.
Dude je typt als een vrouw.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 13:27 schreef Hmail het volgende:
Disclaimer: mijn eerste topic in Klaagbaak, wees lief voor me
Gisteren lekker even boodschappen gedaan, behoorlijk wat ingeslagen, alles lekker in m'n koelkast gedumpt zodat ik vanmorgen een lekker ontbijtje kon hebben.
Vanmorgen half bewusteloos koelkast open... leegIk dacht dat ik gek was, en dat ik gewoon alles nog in m'n kamer had laten staan... niet dus
Dus even via het binnenplaatsje bij m'n huisgenoot naar binnen gespiekt, die staat nogal bekend om z'n losse handjes.. staat alles daar![]()
Helaas was ie al weg, anders had ik meteen even mijn spulletjes terug geeist, maar nu mocht ik heerlijk naar mijn boodschapjes blijven kijken![]()
Zojuist even m'n huisbaas gebeld, die is er ook niet zo blij mee en gaat erachter aan, maar wat een klootzak is die huisgenoot zeg
"Lekker, welke smaak was het? Gek genoeg hoefde ik daarna geen sigaretje meer. Topspul!!"quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 15:57 schreef Lllaura het volgende:
Leuk topic.![]()
Heeft ie trouwens niets meer over die optimel gezegd?
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:06 schreef Hmail het volgende:
Zojuist even de huisbaas aan de telefoon gehad, maar die werkt niet zo makkelijk mee als ik had gedacht.
"Ja, ik weet dat hij medicijnen heeft, en dat zit in een papiertje verpakt, verder weet ik er niets van. Ik bel z'n begeleider wel even."
Foto heb ik even aan hem doorgestuurd, de beste man heeft totaal geen idee wat het is.
"Speed? Dat is toch niet zoiets als hennep?"
Schiet lekker op, maar even wachten wat die begeleider van die gast terug zegt
En die snuift ie op met een stuk pen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:06 schreef Hmail het volgende:
Over de optimel heb ik hem niet meer gehoord, ik denk dat ie donders goed doorhad dat dat geen gewoon spul was
Zojuist even de huisbaas aan de telefoon gehad, maar die werkt niet zo makkelijk mee als ik had gedacht.
"Ja, ik weet dat hij medicijnen heeft, en dat zit in een papiertje verpakt, verder weet ik er niets van. Ik bel z'n begeleider wel even."
Foto heb ik even aan hem doorgestuurd, de beste man heeft totaal geen idee wat het is.
"Speed? Dat is toch niet zoiets als hennep?"
Schiet lekker op, maar even wachten wat die begeleider van die gast terug zegt
Mjah, ik kan me toch niet voorstellen dat zo'n begeleider zegt: "Oh, dat ie snuift? Ja, dat is heel normaal".quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:17 schreef Lllaura het volgende:
[..]
En die snuift ie op met een stuk pen.![]()
Feit dat ie een begeleider heeft zegt ook al genoeg natuurlijk. Die zal hem wel niet zo snel uit z'n woning laten zetten. Ben benieuwd wat er uit dat gesprek tussen je huisbaas en die begeleider komt.
Is dat wel zo? Wordt de huurder dan niet als onderhuurder gezien die dan opeens weer heel veel rechten heeft..?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:31 schreef tonja het volgende:
Dat ie geen huurcontract heeft is in ieder geval erg gunstig. Als hij namelijk wel een huurcontract heeft en zijn huur betaald, krijg je hem er never nooit uit.
Of pas na een jaar huurachterstand en/of langdurige extreme overlast.
quote:Beetje onduidelijk op de foto te zien.
Volgens mij in het talkpoeder , meel of witte poederkalk.
Hij doet net of het coke is, omdat ik hem hiermee op een andere lokatie mee bezig heb gezien. Is volkomen onschuldig. Hij beschikt namelijk niet over geld om coke te kunnen kopen, omdat zijn financien door zijn begeleidster worden beheerd.
Inmiddels heb ik e.e.a. gemeld aan xxx (zijn begeleidster). (andere buurman) weet wel wie ik bedoel.
Wat een onzin argument. Uit het verhaal van TS wordt duidelijk dat hij constant aan geld probeerd te komen, en dat zal hem af en toe ook best wel lukken.quote:Hij beschikt namelijk niet over geld om coke te kunnen kopen, omdat zijn financien door zijn begeleidster worden beheerd.
Jouw huisbaas is gisteren geboren? Wat een naïviteit.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:42 schreef Hmail het volgende:
Van die gozer ben ik dus voorlopig nog niet af![]()
Huisbaas mailt:
ik zou dat zo slecht trekken dat het, na terugbetaling, nooit meet voorkomt.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:52 schreef schaakkipje het volgende:
hehe
dat heb ik ook een keer gehad...
net boodschappen gedaan. Lekkere dingetjes gekocht. Blijkt een huisgenoort van alles wat geprobeerd te hebben.![]()
gelukkig was het ook de eerste en de laatste keerquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:55 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik zou dat zo slecht trekken dat het, na terugbetaling, nooit meet voorkomt.
mijn en dein.
heb je een pion in zijn oog gedrukt?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 17:06 schreef schaakkipje het volgende:
[..]
gelukkig was het ook de eerste en de laatste keer![]()
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 17:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
heb je een pion in zijn oog gedrukt?
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 17:21 schreef schaakkipje het volgende:
[..]
![]()
nee, ik heb hem rustig, maar met een zekere dreigende ondertoon, verteld dat hij het niet in zijn hoofd moest halen dat nog een keer te doen
en toen zei hij sorry en heeft hij aangeboden alles te vergoeden![]()
quote:
neen hoor. je hebt een leuk verhaal in je profiel.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 17:36 schreef schaakkipje het volgende:
[..]
![]()
ja maar het was vast mijn dreigende ondertoon![]()
kijk uit dat je niet te ongeloofwaardig wordt. tenzij die junk de zoon is van de huisbaas.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 17:23 schreef Hmail het volgende:
Iemand nog enig idee hoe ik mijn huisbaas overtuig iemand geen cd-hoesje, buisje en talkpoeder bij elkaar legt om stoer te doen?
thxquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 17:51 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
neen hoor. je hebt een leuk verhaal in je profiel.
we all shit in the same riolering.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 18:21 schreef schaakkipje het volgende:
[..]
thx![]()
(voorafgaand aan mijn "dat mag je niet meer doen hoor" kwam ik met dat verhaal op de proppen. Vloeiend afgerateld...)![]()
ik wil net zeggen. Okal betaald een huurder niet kan je hem of haar er niet uit zetten. Okal is het je eigen huis.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:31 schreef tonja het volgende:
Dat ie geen huurcontract heeft is in ieder geval erg gunstig. Als hij namelijk wel een huurcontract heeft en zijn huur betaald, krijg je hem er never nooit uit.
Of pas na een jaar huurachterstand en/of langdurige extreme overlast.
Neehoor, drugsbezit is illegaal en drugsgebruikers zijn per definitie hele grote losers. Dus daar mag je dus keihard overheen walsen, net zolang tot hij oprot en tussen z'n vriendjes op perron nul gaat vertoeven.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:23 schreef student_van_het_leven het volgende:
Ondanks dat je huisgenoot ongetwijfeld een enorme loser is, heb jij verder geen ruk te maken met zijn "eventuele" drugsgebruik.
Inderdaad. Dozen genoeg, en het Leger des Heils heeft vast ook nog wel een plekkie.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 16:24 schreef Lllaura het volgende:
Tja, hij moet toch ergens wonen.
Je krijgt hem inderdaad nie zomaar het huis uit, tenzij hij zijn rechten niet kent en zich eruit laat bluffen. Voor uitzetting zijn meerdere klachten nodig, over een langere periode en het moet via de rechter.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:47 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ik wil net zeggen. Okal betaald een huurder niet kan je hem of haar er niet uit zetten. Okal is het je eigen huis.
Daar moet je een procedure voor opstarten en na ruim 1.5 jaar heb je enige kans dat de huurder er uit gezet word. ZONDER dat hij of zij de huur achterstand hoefd terug te betalen![]()
Zeg, dat is mijn mening niet. Ik speelde daar de advocaat van de duivel. Van de begeleider dus.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 22:00 schreef TomTancr3do het volgende:
[..]
Inderdaad. Dozen genoeg, en het Leger des Heils heeft vast ook nog wel een plekkie.
Ja, LOLquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 22:37 schreef Lllaura het volgende:
[..]
Zeg, dat is mijn mening niet. Ik speelde daar de advocaat van de duivel. Van de begeleider dus.
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 22:47 schreef TomTancr3do het volgende:
[..]
Ja, LOL, weet ik toch. Ik heb de rest van je verhaal ook heus wel gelezen. Gemeen heh van me?
Precies, en tegen die tijd heb je als verhuurder er al 2 rechtszaken opzitten die je verloren hebt, en dus moest betalen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:47 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ik wil net zeggen. Okal betaald een huurder niet kan je hem of haar er niet uit zetten. Okal is het je eigen huis.
Daar moet je een procedure voor opstarten en na ruim 1.5 jaar heb je enige kans dat de huurder er uit gezet word. ZONDER dat hij of zij de huur achterstand hoefd terug te betalen![]()
Whehe... Ik dacht ook meteen aan dit topic!quote:
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 13:53 schreef navigator het volgende:
´Beste huisgenoot,
Ik heb hier nog een pakje speed over maar aangezien ik gestopt ben mag jij het wel hebben. Het is niet zulke hele goede dus je kun het beste maar gelijk in een keer het hele pakje opsnuiven´
![]()
quote:
Dat is helemaal lullig.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 15:54 schreef Hmail het volgende:
[..]
Tot nu toe zijn er nog geen echte vorderingen, behalve dan dat meneer nu mijn buurman als slachtoffer heeft uitgekozen. Lullige is alleen dat die man nogal moeilijk beweegt door die hartinfarct, en die had dus de hele avond eten klaar staan maken voor de rest van de week. Vanmorgen was dus die koelkast leeg. Huisbaas is weer op de hoogte gesteld, en ook dat gaat hij terugbetalen. Het zal mij benieuwen wat er moet gebeuren voordat zo'n type eindelijk weg te krijgen is
Zeggen dat ie het terugbetaald is iets anders dan dat ie het daadwerkelijk terugbetaald.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 17:21 schreef Handschoen het volgende:
Is wel belachelijk van die buurman zeg. Ik zou gewoon die deur intrappen en verhaal gaan halen + spullen terug. Hij vind dit natuurlijk prima, dat terugbetalen. Hij hoeft niks voor zijn eten te doen en hoeft alleen maar te betelan. Alsof je elke dag eten besteld
Idd, ik heb nog steeds niets gehad, dus ik ga denk ik die gozer zo maar eens uit z'n nest rukken om te vragen waar m'n centen blijven. En natuurlijk die van de andere buurman.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 18:11 schreef TwistedDarling het volgende:
[..]
Zeggen dat ie het terugbetaald is iets anders dan dat ie het daadwerkelijk terugbetaald.
Heb je überhaupt al contact met de politie zelf gehad eigenlijk?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:33 schreef Hmail het volgende:
Niet echt vorderingen, ik ben aan het twijfelen of ik er aangifte van ga doen. Als ik dat doe, dan sowieso al samen met de buurman, voor hem vind ik het gewoon ongelofelijk lullig, die man moet al rondkomen van een schamel uitkerinkje, en lang niet alles gaat even makkelijk. Ik heb gewoon een fulltime baan, en dat beetje boodschappen doe ik wel opnieuw.
Los van dat alles staat natuurlijk dat ie met z'n fikken overal van af moet blijven, en zo snel mogelijk moet oprotten.
Probleem waar ik dus mee zit: Doe ik aangifte? Dat betekent een hoop gedonder en geen direct resultaat, of laat ik het zitten. Dat zorgt er voor dat er verder niets gebeurt, en deze gozer de komende maanden hier nog wel zit.
Inderdaad gewoon eens met de politie praten wat zij ervan vinden en wat zij überhaupt eventueel voor je kunnen betekenen. Je hoeft niet per se meteen aangifte te doen. Je kunt ze gewoon wel even bellen denk ik.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:10 schreef TwistedDarling het volgende:
[..]
Heb je überhaupt al contact met de politie zelf gehad eigenlijk?
Het kan geen kwaad om bij hen iig te informeren naar de mogelijkheden nietwaar?
En wat vind/wil de buurman die slecht ter been is en de huisbaas?
"denk ik dat je nog steeds denkt"?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:34 schreef zoalshetis het volgende:
ts. als je niks van speed/cocaïnejunks snapt dan denk ik dat je nog steeds denkt dat je niet hoeft te fluiten naar je gekochte voer.
De buurman vertelde dat zijn zoon dit weekend langskomt, type daar-wil-je-gewoon-geen-ruzie-mee-hebben, en doet-geen-vlieg-kwaad-tenzij-dat-je-aan-z'n-vader-zit. Dat word dus een leuk weekendquote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:40 schreef 1299 het volgende:
Wat een mafketel man. Ik zou een paar hard pipe hitting niggers meenemen en hem het huis uit werken
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:14 schreef Hmail het volgende:
De buurman vertelde dat zijn zoon dit weekend langskomt, type daar-wil-je-gewoon-geen-ruzie-mee-hebben, en doet-geen-vlieg-kwaad-tenzij-dat-je-aan-z'n-vader-zit. Dat word dus een leuk weekend![]()
Popcorn en cola klaar, ik ben benieuwd of ik nog een leuke actiefilm live mee ga maken![]()
Dus nog geen vorderingen?!quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 15:47 schreef Hmail het volgende:
Helaas, zoon is niet langs geweest
Nog wel een leuk verhaaltje over minderjarige meisjes en vrouwen van 37, maar dat vertel ik vanavond wel even, nu even geen tijd voor.
Als ik even een uurtje niet reageer ben ik nog niet dood hoorquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 15:49 schreef OA het volgende:
Zou TS zijn omgelegd door de snuivende, jattende huisgenoot?![]()
Nee, zoon is niet langsgeweest, dus geen knokparty hierquote:Dus nog geen vorderingen?!![]()
OMGquote:
Snap ik!quote:Op woensdag 15 augustus 2007 10:52 schreef Hmail het volgende:
[..]
Als ik even een uurtje niet reageer ben ik nog niet dood hoor
Whehe...quote:[..]
Nee, zoon is niet langsgeweest, dus geen knokparty hier
Nog wel een leuk verhaal:
.....
Het lullige was nog dat de gang vrij smal is, en ik dus niet gewoon ergens achterin een hoekje kon gaan staan, maar dus ook echt met m'n neus erop. En die agent: "Ja, mevrouw, we wilden even controleren of alles nog goed ging hier, de huisgenoten van *insert huisgenoot* dachten dat u minderjarig was, mag ik uw legitimatie even zien?quote:Op woensdag 15 augustus 2007 11:08 schreef OA het volgende:
Vrouw komt naar buiten... jij zo van: [afbeelding] Oom agent, wat doet u hier??![]()
Ja, ik heb zelfs nog geprobeerd anoniem aangifte te doen van mijn eigen drugsgebruik waar ik geen verstand van hebquote:Op woensdag 15 augustus 2007 11:26 schreef navigator het volgende:
Als ik al die verhalen eens lees: Is topicstarter zelf wel helemaal goed?!
Of zijn topicstarter en huisgenoot een en dezelfde?
meeste vrouwen zijn anders gecharmeerd als je ze jonger schatquote:Op woensdag 15 augustus 2007 11:35 schreef Hmail het volgende:
[..]
De huisgenoten van *insert huisgenoot* dachten dat u minderjarig was, mag ik uw legitimatie even zien?
Vrouw was nogal pissed
[..]
*proest*quote:Op woensdag 15 augustus 2007 11:38 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
meeste vrouwen zijn anders gecharmeerd als je ze jonger schat![]()
de dochter van een speedvriendin die op bezoek was?quote:Op woensdag 15 augustus 2007 10:52 schreef Hmail het volgende:
Ik heb dit topic idd geopend omdat hij wat vreten/drinken pakte. Niet om aandacht te vragen, maar gewoon omdat ik wat te klagen had. Per slot van rekening is dit toch wel een beetje het forum daarvoor dacht ik. Dat dat jatten niet zomaar de bedoeling was bleek wel gezien het aantal replies wat hierboven staat.quote:Je weet niet 100% of hij harddrugs heeft gebruikt. En zelfs als dat zo zou zijn; boeiend..
Hij pakt wat van je uit de koelkast; boeiend, het is maar wat vreten/drinken. Daar ben je huisgenoten voor.
Jep. En ik was werkelijk in de veronderstelling dat dat kind 11, 12 jaar was. Dat is voor mij de grens om de politie te bellen. Dat doe ik niet als ik iemand 17 of 18 schat, dan is ze volwassen genoeg om te zien dat hij niet helemaal bij z'n verstand is, en als ze dan nog met hem mee gaat is het haar probleem. Een kind van 11, 12 ziet dat niet, en gaat in d'r naiviteit met hem mee. Daarom heb ik de politie gebeld, niet om hem weg te krijgen, maar omdat ik weet dat als hij in een idiote bui is, hij dan staat te schreeuwen en tieren in z'n kamer. Ik wilde voorkomen dat hij dat meisje greep, of haar in elkaar mepte. Iemand van 11, 12 is namelijk niet sterk genoeg om een bonk van een vent tegen te houden, in case you didn't notice. Loop eens naar een basisschool, en stel je eens voor dat 1 van die meisjes bij een enorme gozer van 1,90-2m lang die niet goed bij z'n hoofd is op de kamer ligt. Als je dan niet de politie belt ben je echt heel triest.quote:Bovendien val je hem lastig met een een of andere maffe verondersteling dat hij met een minderjarige chick in bed ligt.. je belt zelfs de politie!
quote:Ik weet wel wat ik zou doen als een huisgenoot van mij zich zoals jou zou gedragen en als een crybaby/attention whore een beetje stennis zou lopen trappen. Keihard uitlachen
sure, hoster heeft de plaatjes weggemikt, dus ik upload die foto even opnieuw. Ik kan alleen m'n posts niet meer aanpassen, dus je zult het met deze moeten doen:quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 23:21 schreef Florian_ het volgende:
kun je die fotos die je eerder hebt gepost nog een keer uploaden? ze zijn niet meer zichtbaar
Ik wist niet eens dat daar onduidelijkheid over wasquote:Op zondag 19 augustus 2007 00:00 schreef pepper_961 het volgende:
Nou weten we nog steeds niet hoe dat zit met die koelkast(en)!!
Hebben jullie een gezamelijke koelkast of een gezamelijke ruimte met koelkasten erin.
Hoe kan hij nou in jullie koelkasten komen!?
Je geeft steeds overal antwoord op behalve het koelkasten raadsel en daar zijn we nou juist allemaal zo benieuwd naar.
Ahaaa, zit dat zo!!quote:Op zondag 19 augustus 2007 07:29 schreef Hmail het volgende:
[..]
Ik wist niet eens dat daar onduidelijkheid over was
We hebben idd een gezamelijke ruimte waar 2 koelkasten, 2 wasmachines, en 2 gasstellen staan. Normaliter zouden er dus 3 van allemaal zijn, maar die buurjongen heeft niets. Vandaar dat ie dus maar ergens anders z'n eten vandaan haalt.
Jij bent gewoon een kankermongool. TS is zo dom als een varken. Hij kan toch gewoon met die kerel gaan praten in plaats van lopen mekkeren tegen de politie en de huisbaas en de zoon van de buurman en hier. Wat zijn jullie allemaal sukkels zeg die het met hem eens zijn. Als mijn huisgenoot zoiets zou doen dan zou ik hem er meteen op aanspreken. En als hij het weer deed zou ik hem de deur uit kenkeren. TS zit in zijn kamertje achter de pc dit domme verhaal te typen terwijl zijn huisgenoot in de kamer ernaast ligt te snuiven. En TS denkt dat het poedersuiker is en wil alleen een foto maken van zijn boodschapjes. Echt die kerel is toch niet slim. En als jij vind van wel en dat er niks mis is met hoe hij reageert dan ben jij nog veel dommerquote:Op maandag 20 augustus 2007 03:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
alweer zo'n kansloze post in een goed topic. u is goed bezig![]()
Zou je mijn kamer moeten zien.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 23:46 schreef Hmail het volgende:
[..]
sure, hoster heeft de plaatjes weggemikt, dus ik upload die foto even opnieuw. Ik kan alleen m'n posts niet meer aanpassen, dus je zult het met deze moeten doen:
http://www.geensite.nl/hoi/kamer.jpg
ja...quote:
Als je je daadwerkelijk in zou lezen lees je dat hij zichzelf een 'nerd' noemt, en dus was hij waarschijnlijk of verstijfd van angst, of kennelijk niet van het geweld is en het is ontvlucht.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 21:29 schreef Rossoneri het volgende:
Sorry hoor, maar waarom rende je naar buiten? Je kon hem toch ook ff een flinke tik geven?
Ooh, vertel eens wat meer?quote:Op zondag 19 augustus 2007 15:48 schreef Keroppi het volgende:
Hee,
Heb een soortgelijke situatie meegemaakt. Ik zat in een anti-kraakpand van de SSH (jongeren/studenten huisvesting binnen Utrecht) en zat op een gegeven moment ook met zo'n figuur opgescheept. Heb lange tijd niks door gehad tot ik een keer de laatjes van de tafel aan het doorspitten was (opzoek naar de afstandsbediening) en daar allemaal van die witte enveloptjes tegenkwam. Ook heb ik een keer 10 minuten naar een lepel moeten zoeken omdat door hem alle lepels van de onderkant zwart verblakerd waren...
Ik ben toen redelijk snel verhuisd want ik voelde me echt niet meer op m'n gemak daar. Hij was psychisch ook niet helemaal goed (nog een zelfmoordpoging gedaan) en ik voelde me niet veilig in m'n eigen huis. De laatste nacht heb ik zelfs maar met m'n deur op slot daar geslapen.
En helaas bleef het bij mij niet bij eten jatten...
Ben maar blij dat je niks hebt gedaan.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 12:05 schreef Hmail het volgende:
Ik ben idd niet zo van het geweld, en ik had ook totaal niet verwacht dat hij zo ineens op me in ging slaan. Vandaar dat ik dus weg rende. Achteraf zit ik me ook wel te bedenken dat toen ik hem ondersteboven had een trap in z'n kruis hem wel even uitgeschakeld had. Magoed, dat is achteraf
En wie reageert er op je?quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 12:05 schreef Hmail het volgende:[..] Binnen no time stond er dus politie, en toen 1 van de agenten uitstapten was het eerste wat ik dacht was: "Hey, een lekker wijf"![]()
Lekker kontje op je avatar. tvp om dit topic te blijven volgenquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 15:58 schreef deliberator het volgende:
[..]
hahaha. hoezo toevallig?
Vermakelijk topic tot nu toe.
Wachten op de aangifte online
Inderdaad, in plaats van slachtoffers van geweld te beschermen...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |