abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_52049879
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 15:52 schreef MrManiak het volgende:
Mijn tong niet hoor
De mijne wel
pi_52049930
En nu eten!
  donderdag 2 augustus 2007 @ 17:27:59 #78
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_52050046
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 17:20 schreef thaleia het volgende:
Snap ik wel ja, ik haal heel veel voldoening uit mijn werk. Ik werk met mensen, en als ik me daar gewaardeerd voel, en door mijn vrienden gewaardeerd voel, kan ik het een stuk beter hebben als het in de liefde wat minder op rolletjes loopt.
En de vastigheid van het werk helpt ook wel mee, de wetenschap dat je, als er geen heel gekke dingen gebeuren, over een jaar nog steeds zo'n leuke baan zult hebben.
dat sowieso...een zekere basis helpt om met onzekerheid op andere gebieden om te gaan, simpelweg omdat er al heel veel dingen zijn waar je je niet druk om hoeft te maken, waardoor je mee ontspannen bent...

een deel is ook aanleg, vermoed ik...ik ken genoeg mensen die zich over alles druk maken, en ikzelf maak me eigenlijk nooit druk
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
pi_52050176
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 11:35 schreef dawg het volgende:
Nouja, RZ is door zijn ervaringen 'gewoon' geconditioneerd. Dat verander je niet zomaar. Overigens is hij niet de enige op Fok die zo in het leven staat
Volgens mij praat ik er wat makkelijker over.
quote:
Denken dat het toch niet meer lukt, derhalve er geen moeite meer voor wil doen. En, wellicht zou ook dat weleens kunnen werken voor ze, omdat ze dan dat wanhopige juk misschien van zich afschudden omdat ze er toch geen fuck meer om geven.
Nee, ik denk idd dat het niet meer lukt. Laten we wel zijn: de meesten van mijn leeftijd zijn gesetteld. Daarbij zweert iedereen hier heilig bij de sportschool, god mag weten waarom. Ik knapte er niet van op. Kijk, als ik wist wat ik allemaal kon doen om uit die negatieve spiraal te kruipen dan deed ik het. Ik wil ook die jongen met die vlotte babbel zijn. En ik heb wel een vlotte babbel, maar niet gelijk. Kijk, extreem dik ben ik niet, maar het zijn allemaal factoren bij elkaar. Als ik slank was geweest was ik ook niet mooi geweest. Was ik wat minder verlegen geweest, dan had dat volgens mij al de helft gescheeld. En ik moet eens leren dat ik niet volledig voor die ene persoon ga. Als ik verliefd op iemand ben zie ik de rest niet meer staan. En dan ben ik dus ook redelijk naar de kloten als blijkt dat ze mij niet leuk vindt.

En laten we het wel even relativeren: ik zit heus niet de hele dag in een hoekje te kniezen. Als ik uit wil gaan, dan ga ik uit, ook als er niemand mee wil. En ja, dan sta ik ook gewoon op de dansvloer. Weliswaar staan anderen je dan een beetje meelijwekkend aan te kijken, maar daar heb ik schijt aan.
Ik ben wat dat aangaat de schaamte allang voorbij. Daarom praat ik misschien wat makkelijker over dingen die mij dwars zitten.

En mijn positive punten weet ik ook wel: ik ben een goede voor de baas, ben zelden ziek en wil mijn werk met toewijding kunnen doen. Daardoor ben ik in mijn leven nog maar één keer afgewezen bij een sollicitatie en daar was ik achteraf niet rouwig om.
En als ik de vrachtwagen in een nauwe inrit prik dan voel ik me haske trots.
Dus ja, ik moet het wat dat aangaat hebben van mijn werk. Daar voel ik me goed bij.
pi_52051707
Maar dat zijn toch allemaal niet per se slechte eigenschappen RZ? Ik ben ook niet van de vlotte babbel, ik ben het rustige meisje op de achtergrond. Daar willen ook mensen mee bevriend zijn hoor, en daar vallen ook mensen op En als ik verliefd ben ga ik ook volledig voor die ene en zie de rest niet meer staan. Is dat zo'n verkeerde eigenschap? Je maakt het er jezelf misschien ietsje moeilijker mee dan iemand die drie lijntjes openhoudt en na een breuk meteen een rebound zoekt, maar hey dit is hoe je bent en wat is daar mis mee?

En ik weet niet hoe oud je bent, maar ik word binnenkort alweer 33 ( ) en natuurlijk heb ik samenwonende of zelfs getrouwde stellen in mijn vriendenkring, een paar met kinderen zelfs al, maar ook heel veel dertigers die single zijn. Het is echt zo'n hoogopgeleidenwereldje in een studentenstad. Kan me voorstellen dat het in een dorp, of in een niet-studentenstad, anders is. Maar in elk geval, ik ga er vanuit dat al die single dertigers die ik ken (en dat zijn er veel!) heus wel weer eens iemand tegenkomen waar ze het een tijdlang leuk mee hebben, sommigen zullen helemaal gaan trouwen enzo, anderen wonen een tijdje samen, die vermaken zich echt wel hoor

OT: ik betrapte mezelf daarnet op enige vlinders en een acute aanval van verlegenheid naar aanleiding van een man Vond hem altijd al wel leuk als ik hem tegenkwam bij het uitgaan, maar ik heb er geen werk van gemaakt omdat mijn hoofd er totaal niet naar stond. Had geen zin om er werk van te maken en interpreteerde dat als dat ik hem dan dus blijkbaar niet leuk genoeg vond. Maar misschien was het wel gewoon de werk- en verhuisdrukte en het feit dat ik eerst nog over een andere crush heen moest komen, want ik had wel altijd zoiets van "ik ga er nog wel eens werk van maken, alleen nu even niet" en had daarnet echt zo'n puberale gedachte "misschien kom ik hem wel tegen bij de supermarkt" en jawel, hij was er, en hij vond het duidelijk erg leuk om me tegen te komen, en dat vond ik weer heel erg leuk.

Totaal puberaal

Ken hem verder nauwelijks, maar daar gaat verandering in komen omdat we binnenkort naar een terras gaan, en dan zien we wel of we het ook langer gezellig kunnen hebben dan bij vluchtige vijfminutengesprekjes in kroeg en supermarkt
pi_52052626
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 18:34 schreef thaleia het volgende:
Maar dat zijn toch allemaal niet per se slechte eigenschappen RZ? Ik ben ook niet van de vlotte babbel, ik ben het rustige meisje op de achtergrond. Daar willen ook mensen mee bevriend zijn hoor, en daar vallen ook mensen op En als ik verliefd ben ga ik ook volledig voor die ene en zie de rest niet meer staan. Is dat zo'n verkeerde eigenschap? Je maakt het er jezelf misschien ietsje moeilijker mee dan iemand die drie lijntjes openhoudt en na een breuk meteen een rebound zoekt, maar hey dit is hoe je bent en wat is daar mis mee?
Blijkbaar is er genoeg mis mee. Het mnaakt dat ik dingen niet durf te doen terwijl dat wel beter voor me zou zijn.
quote:
En ik weet niet hoe oud je bent, maar ik word binnenkort alweer 33 ( ) en natuurlijk heb ik samenwonende of zelfs getrouwde stellen in mijn vriendenkring, een paar met kinderen zelfs al, maar ook heel veel dertigers die single zijn. Het is echt zo'n hoogopgeleidenwereldje in een studentenstad. Kan me voorstellen dat het in een dorp, of in een niet-studentenstad, anders is. Maar in elk geval, ik ga er vanuit dat al die single dertigers die ik ken (en dat zijn er veel!) heus wel weer eens iemand tegenkomen waar ze het een tijdlang leuk mee hebben, sommigen zullen helemaal gaan trouwen enzo, anderen wonen een tijdje samen, die vermaken zich echt wel hoor
Ik word zaterdag 31 en alles wat hier rond mijn leeftijd is is bezet of verhuist. Dus echt nieuwe mensen kennen is niet echt aan de orde. Maar goed, ik woon dan ook in een dorp.En ik moet zeggen dat ik zelden tot nooit nieuwe mensen tegen kom. Daarom ga ik ook zo graag naar FOK!-meets, dan zie je eindelijk eens nieuwe mensen.
pi_52052675
Die titel

Het is rustig bij mij. Mijn tong heeft zijn langverdiende vakantie inmiddels. Voor mijn doen al tijden geleden (tja, want een maandje is erg lang ). Ben nu vooral met mezelf bezig en niet met de liefde , zat een beetje in de knoop met mezelf maar toen zei iemand dat ik me niet zo druk moest maken dus nu ben ik al 2 dagen vrolijk en ik maak me nergens druk om. Met mezelf uit de knoop raken komt vanzelf wel en de liefde kan wat mij betreft wachten. Ik zie de hele tijd een lekker ding op mijn werk en ik heb niet eens de moeite genomen om oogcontact te krijgen met hem. Toch is het wel lekker voor mijn ego om in de weerspiegeling van het raam te zien hoe hij me nakeek. Verder hou ik een bodybuilder van 36 aan het lijntje uit wraak namens alle vrouwen want hij is de grootste player die mijn hometown ooit gekend heeft. Twee jaar geleden was het andersom, nu moet hij het maar voelen. Hij blijft het maar proberen, we hebben niet eens gezoend of zo. Eigenlijk voor mij een unieke situatie want er was altijd wel iemand waarmee ik afsprak of waar mijn speciale aandacht naar uit ging. Voor mij voelt het als een overwinning in ieder geval.

Dit hele singles-gebeuren: best wel leuk eigenlijk! Je kunt ongegeneerd je ego op laten krikken, ongegeneerd mensen aan het lijntje houden als je het nodig vindt, je kunt ongegeneerd mannen bij je thuis uitnodigen en laten logeren zonder dat een vriendje aan je kop zeikt dat hij dat niet waardeert (zelfs al is het vriendschappelijk), je kunt ongegeneerd stappen en áls je dan per ongeluk toch een leuk exemplaar tegenkomt kun je er ongegeneerd mee zoenen. Je kunt ongegeneerd besluiten om naar Brussel te verhuizen, je kunt ongegeneerd uren op Fok! doorbrengen puur omdat je je verveelt (als ik me samen met iemand verveel loop ik niet te fokken in ieder geval), je kunt ongegeneerd naar een Fok! meet, je kunt ongegeneerd doen wat je zelf wil. Ik kan nu ongegeneerd mijn huis lichtpaars en antractiet inrichten en dat doe ik nog ook! Ik weet ook wel dat het zo z'n nadelen heeft en dat ik het ongetwijfeld binnenkort weer anders ga voelen maar op dit moment zou ik niet anders willen dan hoe het nu is.

pi_52052731
De meeste van de dingen die je noemt hoef je in een relatie niet te laten hoor
Maar wel mooi dat je het zo goed naar je zin hebt daar
  donderdag 2 augustus 2007 @ 19:21:52 #84
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_52052748
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 19:18 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Die titel
Dit hele singles-gebeuren: best wel leuk eigenlijk! Je kunt ongegeneerd je ego op laten krikken, ongegeneerd mensen aan het lijntje houden als je het nodig vindt, je kunt ongegeneerd mannen bij je thuis uitnodigen en laten logeren zonder dat een vriendje aan je kop zeikt dat hij dat niet waardeert (zelfs al is het vriendschappelijk), je kunt ongegeneerd stappen en áls je dan per ongeluk toch een leuk exemplaar tegenkomt kun je er ongegeneerd mee zoenen. Je kunt ongegeneerd besluiten om naar Brussel te verhuizen, je kunt ongegeneerd uren op Fok! doorbrengen puur omdat je je verveelt (als ik me samen met iemand verveel loop ik niet te fokken in ieder geval), je kunt ongegeneerd naar een Fok! meet, je kunt ongegeneerd doen wat je zelf wil. Ik kan nu ongegeneerd mijn huis lichtpaars en antractiet inrichten en dat doe ik nog ook! Ik weet ook wel dat het zo z'n nadelen heeft en dat ik het ongetwijfeld binnenkort weer anders ga voelen maar op dit moment zou ik niet anders willen dan hoe het nu is.



welkom bij de zo-kan-het-dus-ook-club

da's het grootste voordeel van single zijn; lekker je eigen gang gaan zonder aan iemand verantwoording schuldig te zijn!
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
pi_52052812
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 19:21 schreef thaleia het volgende:
De meeste van de dingen die je noemt hoef je in een relatie niet te laten hoor
Maar wel mooi dat je het zo goed naar je zin hebt daar
I know, maar toch voel ik me bij bovenstaande zaken opgelaten als ik een vriend heb. Als je single bent kun je meer van dat soort dingen genieten.
pi_52054269
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 19:18 schreef Whoopsydaisy het volgende:
.......

Kijk, dit klinkt al stukken positiever! You go girl.
pi_52054681
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 19:18 schreef Whoopsydaisy het volgende:

[...]

Dit hele singles-gebeuren: best wel leuk eigenlijk! Je kunt ongegeneerd je ego op laten krikken, ongegeneerd mensen aan het lijntje houden als je het nodig vindt, je kunt ongegeneerd mannen bij je thuis uitnodigen en laten logeren zonder dat een vriendje aan je kop zeikt dat hij dat niet waardeert (zelfs al is het vriendschappelijk), je kunt ongegeneerd stappen en áls je dan per ongeluk toch een leuk exemplaar tegenkomt kun je er ongegeneerd mee zoenen. Je kunt ongegeneerd besluiten om naar Brussel te verhuizen, je kunt ongegeneerd uren op Fok! doorbrengen puur omdat je je verveelt (als ik me samen met iemand verveel loop ik niet te fokken in ieder geval), je kunt ongegeneerd naar een Fok! meet, je kunt ongegeneerd doen wat je zelf wil. Ik kan nu ongegeneerd mijn huis lichtpaars en antractiet inrichten en dat doe ik nog ook! Ik weet ook wel dat het zo z'n nadelen heeft en dat ik het ongetwijfeld binnenkort weer anders ga voelen maar op dit moment zou ik niet anders willen dan hoe het nu is.

Wel vaak ongegeneerd Niet erg je best aan het doen om het zo ongegeneerd te zien ? Hoop dat het echt zo ongegeneerd goed voeld
You hold onto friends by keeping your heart a little softer than your head.
pi_52055127
Ik voel me zonder enige gene supergoed de laatste dagen. En dit weekend ga ik ongegeneerd geld uitgeven en genieten van de zon. Nu nog kijken waar ik kan gaan stappen!
pi_52055353
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 19:15 schreef RealZeus het volgende:
Ik word zaterdag 31 en alles wat hier rond mijn leeftijd is is bezet of verhuist. Dus echt nieuwe mensen kennen is niet echt aan de orde. Maar goed, ik woon dan ook in een dorp.En ik moet zeggen dat ik zelden tot nooit nieuwe mensen tegen kom. Daarom ga ik ook zo graag naar FOK!-meets, dan zie je eindelijk eens nieuwe mensen.
Joh, 31 pas
Ja in een dorp gaan mensen wel op vroegere leeftijd settlen, maar ook daar geldt dat een op de drie huwelijken strandt, dus ook daar zijn heus wel singles te vinden die dingen met je willen doen hoor

Maar goed, mij lijkt het in een dorp ook wel een stuk lastiger. Kun je niet verhuizen?
pi_52055415
Ik ben echt zo enorm blij dat ik niet meer in een dorp woon, in mijn oude dorp word ik raar aangekeken als ik als 29 jarige alleen over straat ga. Al mijn vrienden die daar nog wonen zijn al lang en breed getrouwd en een aantal al ruimschoots aan de kinderen. En dat terwijl ik nog wel de oudste van de groep ben. .
For great justice!
pi_52061600
Nog een reden om niet met iemand van het internet te gaan afspreken.
pi_52061662
Maar goed, dan heb je het ook over een 16-jarige. Ik persoonlijk spreek niet snel af voor dates via internet. Binnenkort wel weer een fok-meet en een internetdate, hoewel dat allebei voor de gezelligheid is en eigenlijk de naam date niet mag dragen.
pi_52062003
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 00:08 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Maar goed, dan heb je het ook over een 16-jarige. Ik persoonlijk spreek niet snel af voor dates via internet. Binnenkort wel weer een fok-meet en een internetdate, hoewel dat allebei voor de gezelligheid is en eigenlijk de naam date niet mag dragen.
Als ik op een date ga dan zorg ik ook dat we gewoon een gezellige dag/avond hebben, alhoewel je nooit bepaalde dingen moet uitsluiten. Maar dat doe je vast niet, Daisy.
pi_52062976
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 00:06 schreef OldJeller het volgende:
Nog een reden om niet met iemand van het internet te gaan afspreken.
D'r zijn hele andere redenen om niet met iemand af te spreken via i-net, maar daar staat dit helemaal los van. Het is stupide om met een kerel die je niet kent, terwijl je stiekem doet tegen anderen, naar een hotelkamer te gaan. Zeker als de desbetreffende persoon ook nog met een vaag verhaal aankomt. Je moet wel heel graag willen (lees: ontzettend hunkeren wat haast obsessief is) om dit door te zetten. Je verliest je rationele zelf uit het oog opdat er misbruik van je wordt gemaakt.
You're never fully dressed until you wear a smile
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 03:27:19 #95
137676 TommyGun
Stik er maar in!
pi_52063741
Zucht...... na een kort maar krachtig gesprekje zojuist lijkt het erop dat ik voorlopig nog wel single blijf
pi_52063983
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 03:27 schreef TommyGun het volgende:
Zucht...... na een kort maar krachtig gesprekje zojuist lijkt het erop dat ik voorlopig nog wel single blijf
Ik zag je post in het topic: Hoe voel je je nu uitgedrukt in songteksten en ik vermoedde al zoiets ja.
pi_52063989
quote:
Op donderdag 2 augustus 2007 20:48 schreef thaleia het volgende:

[..]

Joh, 31 pas
Ja in een dorp gaan mensen wel op vroegere leeftijd settlen, maar ook daar geldt dat een op de drie huwelijken strandt, dus ook daar zijn heus wel singles te vinden die dingen met je willen doen hoor

Maar goed, mij lijkt het in een dorp ook wel een stuk lastiger. Kun je niet verhuizen?
Natuurlijk kan ik verhuizen, maar zoals ik al zei: ik ben nogal verlegen. Iedereen die ik ken ken ik via via. En idd wat Q ook zegt: iedereen gaat trouwen, begint productief te neuken en is vooral niet van het bankstel af te slaan. (nou snap ik het woord bankstel)

Bovendien , waar ik werk is niet echt een grote stad in de buurt.
pi_52064243
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 00:06 schreef OldJeller het volgende:
Nog een reden om niet met iemand van het internet te gaan afspreken.
Er zijn altijd wel redenen te vinden om iets niet te doen. Feit alleen is dat jij tegen internet daten bent en elk negatief bericht aanpakt om dit dan ook zeker te verkondigen.
De zelfde gebeurtenissen zijn ook wel mogelijk met dates die IRL zijn afgesproken (blind dates any one) of gewoon GHB in drankjes bij een feest.

Mijn punt is gewoon van als jij bezwaren hebt tegen internetdaten prima, doe jij het gewoon niet. Maar grijp nu niet elk komkommer nieuws items aan om het "internetdaten" te verketteren.
You hold onto friends by keeping your heart a little softer than your head.
  vrijdag 3 augustus 2007 @ 10:08:37 #99
48870 Abbadon
Gevallen Engel
pi_52066386
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 01:37 schreef MNR het volgende:

D'r zijn hele andere redenen om niet met iemand af te spreken via i-net, maar daar staat dit helemaal los van. Het is stupide om met een kerel die je niet kent, terwijl je stiekem doet tegen anderen, naar een hotelkamer te gaan. Zeker als de desbetreffende persoon ook nog met een vaag verhaal aankomt. Je moet wel heel graag willen (lees: ontzettend hunkeren wat haast obsessief is) om dit door te zetten. Je verliest je rationele zelf uit het oog opdat er misbruik van je wordt gemaakt.
...of ze dacht dat ze verliefd was...da's altijd een goede reden voor hunkering en stupide, irrationeel gedrag.
Zeker als je 16 bent...
Give a man a fire and he'll be warm for a day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.
pi_52072437
quote:
Op vrijdag 3 augustus 2007 10:08 schreef Abbadon het volgende:
...of ze dacht dat ze verliefd was...da's altijd een goede reden voor hunkering en stupide, irrationeel gedrag.
Zeker als je 16 bent...
Dat heeft niets met verliefdheid of liefde te maken, eerder een gebrek daaraan. Draai de zaak maar eens om. Bovendien maak je mij niet wijs dat die meid geen enkel moment gedacht heeft van "okay, hier klopt iets niet".

Ik snap wel waar je naartoe wilt hoor, maar ik vind het geen excuus, als je 16 bent, ben je volwassen genoeg.

Verder wil ik nog even toevoegen dat het jammer is dat sommige mannen getrouwd zijn
En als tweede toevoeging dat sommige mannen heel kinderachtig hun machtspositie gebruiken als ze jaloers zijn. But I don't give a shit (ik ga niet in op de escapades van een bezette man, tja en als ie dan een beetje pissed wordt, is dat zijn probleem)
Ieder gesprek beginnen met een vergelijking met of een anekdote over zijn vriendin maar ondertussen wel lifts aanbieden, vragen wat ik van hem vind, behoorlijk wat tijd met mij alleen opzoeken, dingen in vertrouwen vertellen waarvan ik achteraf denk 'nee, dat had een integer iemand niet gedaan'. Nee, MNR is veel meer waard, kan ie nog masseur *katzwijm* zijn, ideale vakanties plannen waarbij je helemaal wegdroomt, inhoud hebben voor een gesprek en lekker afgetraind zijn, ik blijf met mijn beide beentjes op de vloer
You're never fully dressed until you wear a smile
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')