zoooo groep 4quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:20 schreef pasjesjen het volgende:
Echt ik heb al 30 x kikkerchick gehoord zo saaaaai
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:12 schreef noekje het volgende:
Vind het nog steeds onvoorstelbaar dat ze die door onze strot hebben geprobeerd te duwen als de playboy pleeborstel van het huis.![]()
Echt huub en lieke die breken straksquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:23 schreef DrsH het volgende:
Jeeeeeeeesssssssss, wat knalt die Dennix verschrikkelijk![]()
![]()
![]()
![]()
Ik sta helemaal versteld van Dannix... Is hij nou hoog zwakbegaaft ?quote:
Dat kan nooit lang meer durenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:24 schreef pasjesjen het volgende:
[..]
Echt huub en lieke die breken straks![]()
![]()
slimmer DAN hem.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:24 schreef FSR het volgende:
[..]
Ik sta helemaal versteld van Dannix... Is hij nou hoog zwakbegaaft ?
na 6 weken en alle info komt hij niet verder dan een Kikkerfobie....
Super triest... Ik vind Amanda nog slimmer als hem...
alleen heb ik zo het gevoel dat ze niet komt.....quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:24 schreef Tissik het volgende:
Als Huub nou eens naar boven komt, dan kan Safaa ook meteen het huis in!
Ik wil de reactie van Nix wel eens zien, als hij weer met zijn neus op de feiten wordt gedrukt dat Huub werkelijke terreur levert, itt zijn eigen zielige puberpesterijtjes.
Huub staat buiten al te wachten op haar.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:24 schreef Tissik het volgende:
Als Huub nou eens naar boven komt, dan kan Safaa ook meteen het huis in!
Ik wil de reactie van Nix wel eens zien, als hij weer met zijn neus op de feiten wordt gedrukt dat Huub werkelijke terreur levert, itt zijn eigen zielige puberpesterijtjes.
als ze palma het huis uit werkt.. mag ze van mij elke dag te laat komenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:26 schreef neehe het volgende:
Zal Safaa nog komen, ze is weg laat, en dat op de 1e werkdag.
Maar ja, gisteren was ze ook wel een beetje moe.
De Febo had het plan al een poosje geleden goedgekeurd.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:27 schreef DrsH het volgende:
Kortom slechte beurt van Safaa het plan van Huub gaat hiermee volledig de mist in (maar dat moest ook van de FEBO)![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Het moment dat Palma weer huilt omdat Natasia er niet meer isquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:29 schreef FSR het volgende:
[..]
De Febo had het plan al een poosje geleden goedgekeurd.
Alleen denk ik dat ze n u op een goed moment wachten...
Schitterend om elke keer die sfeer verschillen te zien in de kampenquote:
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:32 schreef pasjesjen het volgende:
En daar is ze !!!
werken joh jij!quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:32 schreef Liess het volgende:
verdomme, nu word het helemaal moeilijk om te gaan werken, ik wil meelezen
Oftewel.. binnen 5 minuten schreeuwt ze haar longen uit haar lijfquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:34 schreef pasjesjen het volgende:
ze ziet er super net jes uit
huub gaat een rondleiding geven
Palma doet stoer waar ken ik haar ook al weer van
Huub verteld even dat ze hoofd huishouding is
Palma is heel blij voor huub en lieke zegt ze
zoiets Jaquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:35 schreef getl0st het volgende:
[..]
Oftewel.. binnen 5 minuten schreeuwt ze haar longen uit haar lijf
Ze geeft zich nu al gewonnen?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:35 schreef pasjesjen het volgende:
Palma lieke geniet van je spelletje meisje voor je het weet is het afgelopen
Sorry over wie had je het ?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:35 schreef riri het volgende:
Waar blijft Dennix nu met zijn terror????????????????
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:34 schreef Peter6000 het volgende:
Haar haar zit in een pittig staartje, en ze rookt niet.
Over een of andere dode rat daar in het huis die de naam Dennix draagtquote:
O die bedoel jequote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:38 schreef riri het volgende:
[..]
Over een of andere dode rat daar in het huis die de naam Dennix draagt
Huub zorgt iig weer voor opschuddingquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:39 schreef Katewalker het volgende:
Het plan van Huub is dat PalmaJose wordt ontslagen maar dat kan alleen unaniem...en Huub wil dat zo graag dat ik zomaar denk dat Dennis daar niet aan gaat mee werken en Amanda ook niet want Brian vindt haar leuk...
Daarom. Dat gaat 'm niet worden. Overduidelijk en jammer.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:39 schreef Katewalker het volgende:
Het plan van Huub is dat PalmaJose wordt ontslagen maar dat kan alleen unaniem...en Huub wil dat zo graag dat ik zomaar denk dat Dennis daar niet aan gaat mee werken en Amanda ook niet want Brian vindt haar leuk...
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:41 schreef farceman het volgende:
Nix is palam back-up aan ht geven...op de bank.....lezend
Hoewel..Jaap vindt Safaa ook erg leuk én wil PalmaJosee best kwijt...wellicht kan hij Dennis sommeren mee te werken..en Amanda ergert zich soms ook aan de bemoeienissen van PJ gecombineerd met een Brian die Amanda kan overhalen...dus...misschien dat het gaat werken..quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:41 schreef Copycat het volgende:
[..]
Daarom. Dat gaat 'm niet worden. Overduidelijk en jammer.
precies iedereen had ook zn twijfels dat natasia naar huis zou gaanquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:45 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Hoewel..Jaap vindt Safaa ook erg leuk én wil PalmaJosee best kwijt...wellicht kan hij Dennis sommeren mee te werken..en Amanda ergert zich soms ook aan de bemoeienissen van PJ gecombineerd met een Brian die Amanda kan overhalen...dus...misschien dat het gaat werken..![]()
Ook al lukt het niet. Wij hebben iig iets om te volgen! 2 Dagen dus wat dat betreft is het nu al geslaagd.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:45 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Hoewel..Jaap vindt Safaa ook erg leuk én wil PalmaJosee best kwijt...wellicht kan hij Dennis sommeren mee te werken..en Amanda ergert zich soms ook aan de bemoeienissen van PJ gecombineerd met een Brian die Amanda kan overhalen...dus...misschien dat het gaat werken..![]()
en dat voor 19 jaar....palma die 48 is doet het in d'r broekquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:45 schreef noekje het volgende:
Wat een heldin, die Safaa!
Vind het sowieso belachelijk dat ze steeds eerder naar huis gaat als het te veel troep isquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:47 schreef Tissik het volgende:
Safaa ligt bij alle bewoners goed, dus ik geef Huub een goede kans dat zijn plan gaat slagen.
Ik voorzie zelfs, dat Palma dit geen week, wat zeg ik... een dag gaat trekken! Ik vermoed dat Palma vanmiddag al vertrokken is.
Hoop ik....
ik wilde net zeggen ja het lijkt er op dat palma toch bang is ze werkt opeensquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:51 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik vind haar echt SEXY..! Lekker bijdehand! EN KIJK PALMA IS WERKEN!
Wat zou volgens jou de achterliggende gedachte kunnen zijn achter deze slaapverwekkende tactiek?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:48 schreef Peter6000 het volgende:
Het zou wel een okay aktie van Dennis zijn als enige het ontslag van Palma tegen te houden.
Vrijwel iedereen in de COS zit altijd te zeiken dat hij niks is (terwijl dat overduidelijk een bewust gekozen tactiek is), dus dan heeft het COS klootjesvolk eindelijk aktie van Dennis.
Ik vind het een spannende tactiek.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:52 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat zou volgens jou de achterliggende gedachte kunnen zijn achter deze slaapverwekkende tactiek?
Zijn dat mijn caps ?quote:
Dan doet huub dat welquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:55 schreef blomst het volgende:
Palma heeft ook terror plannen, ze gaat zeggen dat Safraa morgen haar eigen schoonmaaksters mee moet nemen.
Dat heet solidariteit.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:57 schreef noekje het volgende:
Nu komt de walgelijkheid weer naar boven bij enkele mensen. Saffaa heeft Herma en Sharon nooit iets aangedaan maar toch behandelen ze haar als een hond.
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:54 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik vind het een spannende tactiek.
En Huub heeft al tegen Lieke geklaagd, dat het hem nauwelijks lukt Dennis uit zijn tent te lokken, terwijl dat met alle andere bewoners wel lukte.
Hij noemde Dennis in dat opzicht slim.
De treurige Dennix-postjes in de COS probeer ik zoveel mogelijk te negeren.
Op termijn zal er alom bewondering zijn voor zijn tactiek.
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:54 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik vind het een spannende tactiek.
En Huub heeft al tegen Lieke geklaagd, dat het hem nauwelijks lukt Dennis uit zijn tent te lokken, terwijl dat met alle andere bewoners wel lukte.
Hij noemde Dennis in dat opzicht slim.
De treurige Dennix-postjes in de COS probeer ik zoveel mogelijk te negeren.
Op termijn zal er alom bewondering zijn voor zijn tactiek.
Een mooi koppie, een beetje naturel make-up en dat is het....quote:
Tot strakjes.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:02 schreef kleinzusje het volgende:
Letten jullie even goed op ?
Ik moet even koffie zetten![]()
filmpje al gezienquote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:54 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ik vind het een spannende tactiek.
En Huub heeft al tegen Lieke geklaagd, dat het hem nauwelijks lukt Dennis uit zijn tent te lokken
eensquote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:04 schreef Clank het volgende:
Saffaa is er als nieuwe HH.. maar tot nu toe is ze alleen wat aan het stoken en doet niets. Ze moet ook wel wat gaan doen natuurlijk..
Ach, zo'n eerste dag is altijd een beetje meelopen en kijken wat er gedaan moet worden...ze zal straks wel de tafel gaan afruimen ofzo...quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:04 schreef Clank het volgende:
Saffaa is er als nieuwe HH.. maar tot nu toe is ze alleen wat aan het stoken en doet niets. Ze moet ook wel wat gaan doen natuurlijk..
anders doet huub het welquote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:06 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Ach, zo'n eerste dag is altijd een beetje meelopen en kijken wat er gedaan moet worden...ze zal straks wel de tafel gaan afruimen ofzo...
Je snapt het niet...Huub en Lieke willen PalmaJosee weg hebben...quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:06 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik begrijp het allemaal niet meer zo. Het gaat er toch om om bewoners uit het huis te krijgen? Is het nu strategisch zo dat als je de huishouding zit te pesten, dat je daarmee bewoners weg krijgt? Vreemd allemaal van Huub en Lieke
Vreemd? Het is toch schandalig hoe Palma Lieke constant blijft beeldigen met allerlei grove taal. Het lijkt me niet meer dan logisch.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:06 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik begrijp het allemaal niet meer zo. Het gaat er toch om om bewoners uit het huis te krijgen? Is het nu strategisch zo dat als je de huishouding zit te pesten, dat je daarmee bewoners weg krijgt? Vreemd allemaal van Huub en Lieke
Het personeel is totaal niet onpartijdig, dus lijkt me logisch dat ze het personeel aanpakken.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:06 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik begrijp het allemaal niet meer zo. Het gaat er toch om om bewoners uit het huis te krijgen? Is het nu strategisch zo dat als je de huishouding zit te pesten, dat je daarmee bewoners weg krijgt? Vreemd allemaal van Huub en Lieke
Precies....Hoe verder hoe beter. Anders hou je geen leven over.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:05 schreef pasjesjen het volgende:
afstand werkt niet volgens palma
WTF Mijn vriend en ik woonde 200 km uit elkaar zijn nu 2 jaar bij elkaar wat lult ze nou
Ah, thnx.....dus dan zijn ze miljonair!quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:07 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Je snapt het niet...Huub en Lieke willen PalmaJosee weg hebben...![]()
ik ga erg offtopic nu maar we wonen nu wel samen hoorquote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:08 schreef T-lex het volgende:
[..]
Precies....Hoe verder hoe beter. Anders hou je geen leven over.![]()
Ben je blind???????????????quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:06 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik begrijp het allemaal niet meer zo. Het gaat er toch om om bewoners uit het huis te krijgen? Is het nu strategisch zo dat als je de huishouding zit te pesten, dat je daarmee bewoners weg krijgt? Vreemd allemaal van Huub en Lieke
Lieke en Huub moeten ook tegen het personeel op boksen.Dus moeten ze die ook weg zien te krijgen.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:06 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik begrijp het allemaal niet meer zo. Het gaat er toch om om bewoners uit het huis te krijgen? Is het nu strategisch zo dat als je de huishouding zit te pesten, dat je daarmee bewoners weg krijgt? Vreemd allemaal van Huub en Lieke
Hij houdt zich van de dommequote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:10 schreef riri het volgende:
[..]
Ben je blind???????????????
Een hoofd huishouding die het personeel onder haar op zit te stoken om grof te schelden en zich met het spel te bemoeien is die positie niet waard
Nee, ik ben niet blind, maar ze bereiken speltechnisch precies het tegenovergestelde van wat ze wensen. De rest zal Palma niet weg stemmen om Huub en Lieke dwars te zitten. En terecht overigens.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:10 schreef riri het volgende:
[..]
Ben je blind???????????????
Een hoofd huishouding die het personeel onder haar op zit te stoken om grof te schelden en zich met het spel te bemoeien is die positie niet waard
iedereen die daar in dat hok rond loopt is onderdeel van het spel. Alleen is er voor de één meer te winnen dan de ander.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:10 schreef riri het volgende:
[..]
Ben je blind???????????????
Een hoofd huishouding die het personeel onder haar op zit te stoken om grof te schelden en zich met het spel te bemoeien is die positie niet waard
Daar ben ik ook van overtuigd.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:13 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Nee, ik ben niet blind, maar ze bereiken speltechnisch precies het tegenovergestelde van wat ze wensen. De rest zal Palma niet weg stemmen om Huub en Lieke dwars te zitten.
Haar tinig is vaak verkeerd, dat is jammer en ze gaat te lang door,quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:11 schreef petraa het volgende:
Ik moet wel zeggen dat ik Lieke strontvervelend vind.
ik steun saffaaquote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:18 schreef Yollie het volgende:
Brian zei net al tegen Palma dat als ze vanmiddag om half twee een functioneringsgesprek hebben, dat hij Palma zal steunen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |