Dan neem je niet genoegquote:
Heb afgelopen week een kuurtje gedaan en dus geen brood gegeten. Wel veel zuivel en ik denk eigenlijk dat dat 't probleem wel eens zou kunnen zijn. Al verdenk ik eigenlijk ook de yakult-light die ik afgelopen 1,5 week heb gebruikt.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 15:44 schreef Troel het volgende:
[..]
Dan neem je niet genoeg
En haal eens en pakje roggebrood anders??
En hoe lang ben je?quote:Op vrijdag 27 juli 2007 14:36 schreef DABAMaster het volgende:
[..]
Dank je : ), Hoe: sport. Hoeveel? Van 108 in april, tot 95 nu, tot 87 na de zomer/herfst tot 81 op 1 januari
Levi weet van kaas, maar wat is een zebraatje??quote:Op vrijdag 27 juli 2007 15:57 schreef Troel het volgende:
Roggebrood en dan lekker met een plak kaas of met paturain en dan een zebraatje maken
Ik denk dat Troel creatief met kaas is. Ze zit dan reepjes kaas uit te knippen en legt dat op het donkere roggebrood en creert hiermede een zebra. Of heb ik het misquote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:05 schreef Levitation het volgende:
[..]
Levi weet van kaas, maar wat is een zebraatje??![]()
Dat denk ik ookquote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:10 schreef colette het volgende:
Ik denk dat Troel creatief met kaas is. Ze zit dan reepjes kaas uit te knippen en legt dat op het donkere roggebrood en creert hiermede een zebra. Of heb ik het mis![]()
220 - je leeftijd en daar 70% van. Is tenminste wat ik zo'n beetje aanhoud.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:12 schreef DABAMaster het volgende:
ik drink veel meer water dan vroeger, dit schijnt te helpen. Kan je dat bevestigen?
Verder fiets ik veel op de hometrainer: wat is de beste hartslag om af te vallen? Ik hoorde 147 hartslagen per minuut, maar dit haal ik nooit. Heb al grote moeite om langer 130 aan te houden
Ik ben niet zo streng.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:23 schreef DABAMaster het volgende:
220 - 23 = 197 * 0.70 = 137,9. Dat is dus ideaal? Ik haal normaal de 132. Is dat ook nog voldoende?
45 - 60 minsquote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:23 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik ben niet zo streng.
Hoe lang fiets je? Ik ga uit van tenminste een half uur. Een uur vind ik zelf optimaal.
je mag wel een kaartje naar mij sturen met rookworstzegeltje hoorquote:Op vrijdag 27 juli 2007 16:57 schreef YPPY het volgende:
Hebben jullie dat ook? Ik zit net een kaartje te schrijven, maar ik durf de rookworstpostzegel er niet op te plakken. Die heb ik nu al drie over. De andere postzegels durf ik wel te sturen.
Yayquote:Op vrijdag 27 juli 2007 17:34 schreef motorbloempje het volgende:
even snel zwaaien:ik heb de sleutels
quote:
Ik heb wel zin in eten, maar ik krijg er gewoon niet meer in. Na een half bord zit ik echt volquote:Op vrijdag 27 juli 2007 18:07 schreef octopussy het volgende:
Isa, staat het eten je niet tegen? Misschien dat er toch een soort mentale barriere is (je eet zoveel als je moet, maar meer gaat er niet in)?
Ik heb hetzelfde als ik hevige spanningen heb (door liefdesverdriet of anders) Het lijkt er dan op of je hersenen het zo druk hebben om dingen te processen dat ze vergeten om door te geven dat je honger hebt en als je dan eenmaal eet, smaakt het je ook niet echt. Het lijkt wel of je ook veel langer met 1 hap bezig bent. Bijna ook alsof er een brok voor zit. De enige keer dat ik echt mager was (49 kilo) was toen ik het na 3 jaar samenwonen uitmaakte en een hele heftige tijd doormaakte: ik kon ook letterlijk geen hap meer door m'n keel krijgen.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 18:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb wel zin in eten, maar ik krijg er gewoon niet meer in. Na een half bord zit ik echt volIk snap het ook gewoon niet. Er liggen ook al meer dan een week zakken chips in huis en er zit ijs in de vriezer waar ik af blijf. Eerder at ik zoiets in een dag op
En misschien is het een mentale barrière, wie weet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |