abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_51914254
Wacht ff, wanneer er sprake is van bedreiging van een arts (of welke andere burger ook) wordt de politie toch meteen gebeld neem ik aan? Of gaan artsen dan serieus andere artsen van thuis opbellen? In dat geval weet ik wat me te doen staat, als ik de volgende keer haast heb terwijl de wachtkamer vol zit.

Ja dat er behoorlijk wat achterlijke woestijnmannetjes rondlopen weet ik, maar waarom hoogopgeleide mensen elkaar gaan lastig vallen, ipv van te doen wat elke burger behoort te doen als er herrie is, ontgaat me?
Jusqu'ici tout va bien...
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 28 juli 2007 @ 16:02:51 #182
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_51914389
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 15:56 schreef Manono het volgende:
Wacht ff, wanneer er sprake is van bedreiging van een arts (of welke andere burger ook) wordt de politie toch meteen gebeld neem ik aan? Of gaan artsen dan serieus andere artsen van thuis opbellen? In dat geval weet ik wat me te doen staat, als ik de volgende keer haast heb terwijl de wachtkamer vol zit.

Ja dat er behoorlijk wat achterlijke woestijnmannetjes rondlopen weet ik, maar waarom hoogopgeleide mensen elkaar gaan lastig vallen, ipv van te doen wat elke burger behoort te doen als er herrie is, ontgaat me?
Wellicht is de situatie direct zo intimiderend dat gedacht wordt dat meewerken veiliger is.
  zaterdag 28 juli 2007 @ 16:21:32 #183
123170 alors
zlata1234
pi_51914845
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 16:02 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Wellicht is de situatie direct zo intimiderend dat gedacht wordt dat meewerken veiliger is.
Lijkt me dat de situatie eerder levensbedreigend is, die arme vrouwen liggen daar ondertussen zich natuurlijk wel het laplazerus te puffen.
know'm sayin?
×
word? word.
  zaterdag 28 juli 2007 @ 16:33:27 #184
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_51915119
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 12:42 schreef Gia het volgende:

[..]

Inderdaad. En dat heeft verder niks met een geloof te maken. Niemand wil 7 dagen per week werken, ook Elfletterig niet. Maar hij/zij (?) wil wel 7 dagen per week boodschappen kunnen doen, Chinees kunnen halen en noem maar op. Kan dat niet, dan ligt dat aan die verdomde Christelijke zondagsrust.



En als Christenen zondags kunnen rusten, moet er in een noodgeval voor een moslima een vrouwelijke arts uit bed gebeld worden.
Ik wil graag zelf kiezen wanneer ik werk en boodschappen doe. Als ik op zondag niets kan doen moet het allemaal op zaterdag. Ik voel me ernstig gehandicapt door het fenomeen "weekend" en helemaal door de vrije zondag. Als ik op zondag geen brood heb moet ik me behelpen met een tankstation of zogenaamde zondagswinkel. Ik wil gewoon dat mijn vaste bakker vers brood voor me heeft. Dan neemt ie op woensdag maar vrij!

Kut- christenen
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_51915134
Tijdje terug een docu op Ned 2, ik dacht een R'dams ziekenhuis.
Ook een familie die respect eiste voor hun (Hindoestaanse) geloofsissues.
Een vader , daar opgenomen, en feitelijk al overleden, hetgeen de familie niet wilde accepteren, en een second opinion eiste. uitstel van 'officiele doodverklaring' gevraagd, nu ja, geeist onder bedreiging van (moeder die dreigde : mijn zoons weten jullie te vinden , iets in die trant, 1 zoon vd familie zat overigens reeds in de gevangenis ).
Er werd 2 dagen dacht ik in eerste instantie uitstel gegeven, we hebben in Nederland wetten en zo, daar scheen die familie lak aan te hebben en eiste vervolgens een week, want anders..... er moest een zoon uit India overkomen en zonder hem kon het afscheidsritueel niet plaatsvinden.
Abyways, er stonden zo'n 15 man of meer op de kamer van de reeds overledene (maar nog kunstmatig in leven gehouden) , ruzie makend, dreigend, scheldend naar de doodsbange specialist(en) toe, geen enkele gêne voor de cameraploeg.
En dan miepen over respect ... hun vader lag daar , dood al in feite, en zij stonden bekant het personeel naar het leven ....

Ja, dat je niet helemaal meer helder bent als je vader net is overleden (al was dat volgens hen niet zo, maar goed) okay, maar wel helder genoeg om allerlei eisen te stellen, met geweld te dreigen, met respect voor religie als alibi

Oh, op een bepaald moment werd vader van de apparatuur gehaald, ondanks protesten en gegil vd familie, begint 1 vd zoons ineens te roepen "kijk em lachen dan, die vuile smeerlap, hij lacht gewoon omdat mijn vader sterft" ... en dat was dus richting de specialist die ook in de kamer stond toen de verpleging met veel gedoe de stekker eruit trok.
Die man scheet echt 7 kleuren, ondanks de cameraploeg erbij.

In Westeneinde Ziekenhuis in Den Haag kom je ook regelmatig dergelijke taferelen tegen, families die de bezoekuurregels aan hun laars lappen, met 10 man aan komen zetten buiten de bezoekuren om, eigen eten meenemen, potten, pannen, de hele fucking rataplan en gaan schelden als er wat gezegd wordt door het personeel "uw moeder ligt hier niet alleen, andere patienten hebben last van haar bezoek, er mogen er maar 2 per bed , wilt u daar ajb rekening meehouden" .... en ja, hoor de discriminatiekaart wordt weer gespeeld dan , dat deed die familie uit de docu ook overigens en uiteraard.

Ja, het is echt regelmatig feest in sommige ziekenhuizen
Als je op de eerste hulp werkt is het helemaal vaak bal .
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_51915467
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 16:02 schreef Swetsenegger het volgende:

Wellicht is de situatie direct zo intimiderend dat gedacht wordt dat meewerken veiliger is.
Zoals met een bankoverval bedoel je?

Als mensen je bedreigen bel je meteen de politie. Als ze je intinmideren bel je daarna de politie en dien je een aanklacht in. Wat je in elk geval niet doet is er zelf constant aan meewerken en er daarna over jammeren in de pers.

Praat met je directie over de te volgen richtlijnen, stel die vast en hou je er aan. Voor de rest bel je de politie of bewaking zoals iedereen in dit land bij intimidatie of bedreiging doet.



Jusqu'ici tout va bien...
pi_51915699
dat gebeurt ook heus wel, Manono, maar soms is het kwaad al geschied, hè, en soms is men gewoon te bang om iets te doen, want 'ze weten je te vinden'.... bovendien , je zit daar met een complete zaal, afdeling met zieke mensen, je wil de boel niet laten escaleren en probeert te sussen in eerste instantie, ze het voordeel vd twijfel gevend (overstuur want verdrietig)

wat denk je nu dat zo'n bedreiger krijgt? die wordt meegenomen, proces verbaal, en naar huis weer, dus ik kan me voorstellen dat bij een situatie als die hele grote familie uit dat R'damse ziekenhuis, met meer dan 10 (!!) volwassen zonen die over de zeik zijn (even los van dat daar alles op camera vastgelegd is) een arts eieren voor zijn geld kiest soms.


in het ziekenhuis waar ik lag, was toevallig destijds ook gedoe, een bezoeker die verhaal kwam halen bij een patient
daar was de politie vrijwel meteen ter plaatse, bureau zit om de hoek immers
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_51915741
quote:
Op donderdag 26 juli 2007 11:07 schreef senesta het volgende:
Ik vraag me af of die mannen zich in een levensbedreigende situatie wel door een vrouwelijke arts zouden laten behandelen.
En dat vraag ik mij nu ook af, heel vaak gaat het in kwestie om moslima's, wát ze allemaal wél en niet mogen/moeten, what ever. Nooit lees ik kwesties over de moslimmannen en hoe die zich aanpassen, of niet, aan wat gewenst/ongewenst is in Nederland. Al die witte hansopjes van die fundi's, of petjes met lange jurken in de grote steden, die hebben toch geen reguliere banen in westerse bedrijven dacht ik zo. Uitkering is makkelijker he?! Hoeven ze ook niks te veranderen cq aan te passen. Terwijl vrouwen de strijd aangaan om als baal stof te mogen werken, zouden dat nou echt autonome beslissingen zijn of speelt hier ook die fundi-mannelijk achterban? En wat doen die verkleedpoppen met hun zere pikkies als het een Urologe e.d. betreft? Inmiddels zijn er ook veel vrouwelijke huisartsen die ook onderzoekjes plegen, wat doet de moslimman daarmee? Of is het dan niet zo erg, misschien wel leuk? En mannelijk huisartsen sturen gelijk de moslima's door naar vrouwelijke artsen, kost dan ook nog klauwen vol met geld? Wat een misselijkmakende discussie weer, gadverdamme!
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 28 juli 2007 @ 17:03:16 #189
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_51915901
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 16:47 schreef Manono het volgende:

[..]

Zoals met een bankoverval bedoel je?
Want alleen gewapende mensen zijn intimiderend? Heb je wel eens van Joes Kloppenburg gehoord?
quote:
Als mensen je bedreigen bel je meteen de politie. Als ze je intinmideren bel je daarna de politie en dien je een aanklacht in. Wat je in elk geval niet doet is er zelf constant aan meewerken en er daarna over jammeren in de pers.
als er een kamer volstaat met iets te heetgebakeerde heren die je zwaar onder druk zetten kan ik me voorstellen dat je de weg van de minste weerstand kiest. Je ziet wel eens wat op het nieuws van wat er gebeurt met mensen die dat niet doen.
quote:
Praat met je directie over de te volgen richtlijnen, stel die vast en hou je er aan. Voor de rest bel je de politie of bewaking zoals iedereen in dit land bij intimidatie of bedreiging doet.



Dat het niet wenselijk is lijkt me logisch. Overigens ben ik van mening dat bijna niemand de voorgestelde stappen volgt die jij noemt 'uit angst voor represailles'.
pi_51917711
Ja lieve Swets en Milagro, want, als iedereen nou maar blijft bukken, klagen en bidden totdat het ophoudt gaat het vanzelf wel over... Sorry, ziekenhuizen zijn geen uitzondering op vliegtuigen, treinen, stadions, sociale diensten en andere (semi) overheidsinstellingen waar bedreiging en openbare ordeverstoring aan de orde van de dag zijn, iedereen zoekt momenteel oplossingen voor zijn eigen straat.

Specialisten, zorg-managers en besturen van ziekenhuizen verdienen genoeg (astronomische bedragen, btw) om te zorgen dat ze dat ongestoord kunnen blijven doen. Als diezelfde specialisten medische fouten maken, staan ze bijna buiten de wet. Dan mogen ze hier ook over nadenken. Hard (laten) optreden, boetes opleggen, ziekenfondsen kunnen patienten behandelingen geheel zelf laten betalen indien zij die niet wensen te volgen zoals dat volgens de goede orde van het verplegend orgaan gangbaar is, vooraf tekenen graag (ja weer een papier erbij).

Los daarvan, wat zitten we nou allemaal te kankeren als een natie verontwaardigde geslagen honden,come on. Het is logisch dat er steeds meer uit de hand loopt als regels niet worden bepaald en zelfs een individu of instelling het lef mist om een aanklacht te doen. Zachte heelmeesters, stinkende wonden. Met die instelling win je geen oorlog hoor, zeker niet van iemand die niks te verliezen heeft. Ergens moet iedereen zijn eigen verantwoordelijkheid een keer gaan oppakken. Anders kun je net zo goed meteen inpakken met je goede manieren.

[ Bericht 0% gewijzigd door Manono op 28-07-2007 18:16:54 ]
Jusqu'ici tout va bien...
  zaterdag 28 juli 2007 @ 19:15:47 #191
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_51919244
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 18:10 schreef Manono het volgende:
Ja lieve Swets en Milagro, want, als iedereen nou maar blijft bukken, klagen en bidden totdat het ophoudt gaat het vanzelf wel over... Sorry, ziekenhuizen zijn geen uitzondering op vliegtuigen, treinen, stadions, sociale diensten en andere (semi) overheidsinstellingen waar bedreiging en openbare ordeverstoring aan de orde van de dag zijn, iedereen zoekt momenteel oplossingen voor zijn eigen straat.

Specialisten, zorg-managers en besturen van ziekenhuizen verdienen genoeg (astronomische bedragen, btw) om te zorgen dat ze dat ongestoord kunnen blijven doen. Als diezelfde specialisten medische fouten maken, staan ze bijna buiten de wet. Dan mogen ze hier ook over nadenken. Hard (laten) optreden, boetes opleggen, ziekenfondsen kunnen patienten behandelingen geheel zelf laten betalen indien zij die niet wensen te volgen zoals dat volgens de goede orde van het verplegend orgaan gangbaar is, vooraf tekenen graag (ja weer een papier erbij).

Los daarvan, wat zitten we nou allemaal te kankeren als een natie verontwaardigde geslagen honden,come on. Het is logisch dat er steeds meer uit de hand loopt als regels niet worden bepaald en zelfs een individu of instelling het lef mist om een aanklacht te doen. Zachte heelmeesters, stinkende wonden. Met die instelling win je geen oorlog hoor, zeker niet van iemand die niks te verliezen heeft. Ergens moet iedereen zijn eigen verantwoordelijkheid een keer gaan oppakken. Anders kun je net zo goed meteen inpakken met je goede manieren.
We hebben allemaal een beetje slachtofferitis, dat ben ik met je eens. Het word weer eens tijd voor een emancipatieronde.

Ik werk zelf in de geestelijke gezondheidszorg. Vanaf de jaren 60/70 was er een cultuur van de patiënt begrijpen en hem (en de omgeving) leren omgaan met zijn gestoordheid. Het gevolg was de patiënten werden bevestigd in hun gek-zijn en dat als excuus gingen misbruiken om zich te misdragen. Dat ging meestal niet bewust, net zoals een hond niet bewust ervoor kiest om vals te worden. Tegenwoordig verwachten we van cliënten dat ze zich een beetje normaal gedragen (beleefd zijn, niet-agressief of manipulatief) Als de cliënt zich niet weet te gedragen moet de cliënt daarop worden aangsproken. Als de cliënt zo gestoord is dat ie echt niet handelbaar is zijn daar oplossiongen voor (opname, medicijnen) maar om te beginnen word van iedereen verwacht dat ie een beetje normaal doet.

Lees dit nu nog een keer en vul voor patiënt/cliënt allochtoon in.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  zaterdag 28 juli 2007 @ 19:43:48 #192
3542 Gia
User under construction
pi_51919998
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 16:33 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Ik wil gewoon dat mijn vaste bakker vers brood voor me heeft. Dan neemt ie op woensdag maar vrij!
Heb je op woensdag geen vers brood. Iemand anders wil juist weer dat die bakker op vrijdag maar z'n vrije dag neemt, enz..... En nu is dat landelijk vastgesteld op de zondag. Van oudsher. Lekker makkelijk.
quote:
Kut- christenen
Heeft nu eigenlijk niks meer met Christendom te maken. Er zijn ook koopzondagen en ik neem aan dat jij ook geen 7 dagen per week werkt. Daarbij zijn er beroepen zat waar je op zondag mag werken en op andere dagen weer vrij bent. Als je dat wilt, kies je voor zo'n beroep. Kun je ook aanbieden om met Kerst te werken. Zijn anderen weer blij mee.
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 19:15 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Lees dit nu nog een keer en vul voor patiënt/cliënt allochtoon in.
Mooi verwoord. Hier ben ik het wel mee eens. Het is nu gewoon pappen en nathouden.

Ben het ook helemaal met je eens dat je anderen niet moet lastig vallen met je geloof. Maar ik vind wel dat iedereen mag geloven. Dus carnaval moet kunnen, Kerstversiering en uiteraard ook vergelijkbare zaken voor andere geloven. Ik heb ook geen bezwaar tegen een homo-optocht, niet tegen een bloemencorso, dus laat mij m'n carnavalsoptocht behouden.

Ik vind het pas verkeerd gaan met anderen lastig vallen als je om allerlei wazige redenen een uitzondering wilt zijn, vanwege je geloof. Zo kan een verpleegkundige die katholiek is, niet eisen dat ze vrij is met Kerst. En dat mag dan ook gelden voor een moslima die vrij wil met suikerfeest of ramadan.
Een vrouwelijke arts wensen, prima, als je dat vooraf kunt plannen. Maar is er spoed, dan kan het gewoon niet. Daar doet je hele Allah niets aan af. En dat geldt voor iedereen, gelovig of niet.
pi_51920016
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 18:10 schreef Manono het volgende:
Ja lieve Swets en Milagro, want, als iedereen nou maar blijft bukken, klagen en bidden totdat het ophoudt gaat het vanzelf wel over... Sorry, ziekenhuizen zijn geen uitzondering op vliegtuigen, treinen, stadions, sociale diensten en andere (semi) overheidsinstellingen waar bedreiging en openbare ordeverstoring aan de orde van de dag zijn, iedereen zoekt momenteel oplossingen voor zijn eigen straat.

Specialisten, zorg-managers en besturen van ziekenhuizen verdienen genoeg (astronomische bedragen, btw) om te zorgen dat ze dat ongestoord kunnen blijven doen. Als diezelfde specialisten medische fouten maken, staan ze bijna buiten de wet. Dan mogen ze hier ook over nadenken. Hard (laten) optreden, boetes opleggen, ziekenfondsen kunnen patienten behandelingen geheel zelf laten betalen indien zij die niet wensen te volgen zoals dat volgens de goede orde van het verplegend orgaan gangbaar is, vooraf tekenen graag (ja weer een papier erbij).

Los daarvan, wat zitten we nou allemaal te kankeren als een natie verontwaardigde geslagen honden,come on. Het is logisch dat er steeds meer uit de hand loopt als regels niet worden bepaald en zelfs een individu of instelling het lef mist om een aanklacht te doen. Zachte heelmeesters, stinkende wonden. Met die instelling win je geen oorlog hoor, zeker niet van iemand die niks te verliezen heeft. Ergens moet iedereen zijn eigen verantwoordelijkheid een keer gaan oppakken. Anders kun je net zo goed meteen inpakken met je goede manieren.
jeetje, zeg, ik zeg toch niet dat je moet inbinden

ik leg enkel uit dat ik me kan voorstellen in bepaalde situaties dat een arts eieren voor zijn geld kiest, of een verpleegster niets durft te doen, uit angst voor.
de artsen hebben ook rekening te houden met andere patienten die daar liggen, en kunnen soms dus ws niet altijd zo stoer voet bij stuk houden als ze zouden willen.


en denk je nu echt dat er NOOIT gebeld wordt naar de politie?
tuurlijk wel.
enkel verbale bedreigingen als "je kop gaat eraf" en "ik weet je te vinden", tja wat doe je er tegen, hè, je neemt ze mee, proces verbaaltje, en ze staan weer op straat.
en soms komen ze dan een dag of wat later verhaal halen, want moederlief ligt nog steeds in het ziekenhuis, en begint het gezeik weer van voor af aan.

niemand zegt dus dat je het slachtoffer moet gaan spelen, maar vertel jij maar dan hoe je er effectief tegen kan optreden in bepaalde wijken, waar dergelijk gedrag schering en inslag schijnt te zijn.

als je amper een stalker aan kan pakken, tot dat het te laat is, wat moeten ze hier dan nog doen?
eerste hulp posten worden al bewaakt met camera's, je kan kwalijk er 24/7 politie laten rondlopen.

ik heb een aantal dagen in Westeinde gelegen en het is 1 fucking gekkenhuis daar, druk druk druk, families die zich niet aan de bezoekregels houden zoals ik al zei, en daar tegen optreden is makkelijker gezegd dan gedaan als je meer aan je kop hebt dan familie nummero zoveel de regels uitleggen,voor de 10e keer die week.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_51922721
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 00:06 schreef senesta het volgende:

[..]

Maar op het moment dat ik lig te bevallen en helemaal als het niet goed dreigt te gaan dan zal het me aan mijn kont roesten wie er naast mijn bed staat hoor, als ik en mijn kind maar deskundig bijgestaan worden.
Ik vind dit kolder
Ja, mij ook. En zo elke vrouw. Er is geen vrouw met een larve in dr geboortekanaal die op dat moment ene snars opheeft met 5 zuilen, halal of mahram.

Helaas voor haar heeft het soort vrouwen waar dit om gaat echtgenoten die dermate onaangepast, onderontwikkeld en liefdeloos zijn dat het ze hun leven kan kosten op zo'n moment. Een goede echtgenoot immers die van zijn vrouw houdt heeft wel even iets anders aan zijn hoofd op schaamliphartverscheurende momenten dan deze dan "zou mijn barende vrouw wellicht onislamitische en onkuise gedachten opwekken bij het verplegend personeel".

En omdat het leven van vrouw en kind en niet dat van de harige aap in kwestie gevaar loopt in dit soort situaties, ben ik het van harte eens met het plan om de beveiliging in te schakelen. Plus een maatschappelijk werker die de vrouw na de bevalling duidelijk maakt dat ze een hoop opties heeft zonder klootzaak echtgenoot.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  zaterdag 28 juli 2007 @ 21:42:25 #195
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_51922834
mensen zouden zich eens wat dankbaarder moeten opstellen naar medische hulp in het algemeen. pauperige kolerelijers.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_51922881
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 21:42 schreef zoalshetis het volgende:
mensen zouden zich eens wat dankbaarder moeten opstellen naar medische hulp in het algemeen. pauperige kolerelijers.
Uitspraak medisch tuchtcollege overleden peuter

Nee, mensen hoeven zich niet dankbaar op te stellen voor medische hulp. Ze moeten het gewoon krijgen en ze moeten zich fatsoenlijk gedragen. Zijn ze daarnaast dankbaar, mooi.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 28 juli 2007 @ 21:47:37 #197
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_51922954
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 18:10 schreef Manono het volgende:
Als diezelfde specialisten medische fouten maken, staan ze bijna buiten de wet. Dan mogen ze hier ook over nadenken.
Sinds wanneer hoort beveiliging en het oplossen van maatschappelijke problemen tot het takenpakket van een internist?

Dit is een maatschappelijk probleem, geen medisch. Je kan toch moeilijk de verantwoording bij het verplegend en verzorgend personeel neerleggen en verbolgen zijn als ze het lef hebben te buigen voor intimidatie?
  zaterdag 28 juli 2007 @ 22:05:25 #198
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_51923287
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 21:44 schreef Mwanatabu het volgende:

[..]

Uitspraak medisch tuchtcollege overleden peuter

Nee, mensen hoeven zich niet dankbaar op te stellen voor medische hulp. Ze moeten het gewoon krijgen en ze moeten zich fatsoenlijk gedragen. Zijn ze daarnaast dankbaar, mooi.
ze moeten blij zijn met de hulp van een zwarte, gele, bruine of blanke arts van welk geloof, seksualiteit of stam hij of zij ook vandaan komt.

of gaat het lucruatief worden om artsen straks te vergezellen door een paar stevige jongens die de vervelende mannen (soms 10 in getal) even moeten wassen?
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_51923452
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 22:05 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ze moeten blij zijn met de hulp van een zwarte, gele, bruine of blanke arts van welk geloof, seksualiteit of stam hij of zij ook vandaan komt.

of gaat het lucruatief worden om artsen straks te vergezellen door een paar stevige jongens die de vervelende mannen (soms 10 in getal) even moeten wassen?
Neuh. Het aantal gevallen waar we het over hebben is marginaal. Dus een simpel protocol dat de bewaking ingeschakeld wordt bij meneren die de behandeling van hun vrouw in gevaar brengen lijkt me voldoende.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  zaterdag 28 juli 2007 @ 22:16:37 #200
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_51923504
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 22:13 schreef Mwanatabu het volgende:

[..]

Neuh. Het aantal gevallen waar we het over hebben is marginaal. Dus een simpel protocol dat de bewaking ingeschakeld wordt bij meneren die de behandeling van hun vrouw in gevaar brengen lijkt me voldoende.
uitstekend. vraag me wel af wanneer dat gaat gebeuren en of de artsen dan na het bezoek nog veilig zijn. tegenspraak jegens de profeet, zoals deze mislukte mensen hem kennen van imams die niet helemaal lekker in de bol zijn, kan wel eens een soort van rechtvaardiging zijn om je te vervolgen en af te maken.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')