Het siert je wel dat je nu niet als een Natasia reageert en schreeuwt dat je de hele dag wel wil om vervolgens je rechterbeen omhoog te gooien.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:38 schreef mootie het volgende:
[..]
Aantal keren per dag, ik word al moe als ik er aan denk![]()
Ze heeft al een pathologische reputatie opgebouwd. De pot zout (van een kilo of tien) staat hier naast het beeldschermquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:39 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Pies en poepsex vond ze toch niet zo leuk ?
Duh.. je ziet toch wel dat Mootie d'r ranzigste outfit nog niet aanheeftquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:42 schreef noekje het volgende:
[..]
Het siert je wel dat je nu niet als een Natasia reageert en schreeuwt dat je de hele dag wel wil om vervolgens je rechterbeen omhoog te gooien.![]()
Ja ik vond het ook al zo'n geweldige keuze, de andere keuze is een keer VROEG NAAR BEDquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:44 schreef Leandra het volgende:
De keuze is dus tussen triest gepingel en gefriemel met Amanda en Brian of weer een sterk verhaal van Nadia die "gezellig" met Jaap op bed ligt
quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Duh.. je ziet toch wel dat Mootie d'r ranzigste outfit nog niet aanheeft![]()
Check Mootie!quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Duh.. je ziet toch wel dat Mootie d'r ranzigste outfit nog niet aanheeft![]()
Raar he... al sinds ik online kwam, heb ik steeds zomaar het gevoel dat jij streams hebtquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:44 schreef Leandra het volgende:
De keuze is dus tussen triest gepingel en gefriemel met Amanda en Brian of weer een sterk verhaal van Nadia die "gezellig" met Jaap op bed ligt
De ex waarvan nu ineens heel streamkijkend nederland weet wie het isquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:44 schreef mootie het volgende:
Madam zit alle negatieve punten van haar ex weer op te noemen? De ex wiens naam ze inmiddels genoemd heeft? De ex die nu overal gaat horen wat zij allemaal over hem lult?
Huh?? Hoe kom je daar nou bij??quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:47 schreef Disana het volgende:
[..]
Raar he... al sinds ik online kwam, heb ik steeds zomaar het gevoel dat jij streams hebt![]()
Ik zapte even en hoorde Dennix alleen beveiliging zeggen en toen Brain pingelen.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:49 schreef Disana het volgende:
Waarom moest het Natasia - Dennis bedgesprek nu weg? Ik kom net weer binnen, hadden ze het over verboden zaken?
Ik vind het zo aso om alle negatieve kanten van die gozer te gaan belichten op de livestreamsquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:49 schreef mazaru het volgende:
[..]
De ex waarvan nu ineens heel streamkijkend nederland weet wie het is
[afbeelding]
Had die maar geen brief moeten sturen![]()
Ha ha. Dat is helemaal niets om je voor te schamen. Welkom terug, zal ik dan maar zeggenquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Huh?? Hoe kom je daar nou bij??![]()
Ja, sinds vanavond 20.07 uur weer...![]()
Misschien een goed idee... heb morgenochtend een afspraak bij de schoonheidsspecialistequote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:45 schreef petraa het volgende:
[..]
Ja ik vond het ook al zo'n geweldige keuze, de andere keuze is een keer VROEG NAAR BED![]()
![]()
Ik moet er wel aan wennen. Wie heeft je zo gek gekregen?quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Huh?? Hoe kom je daar nou bij??![]()
Ja, sinds vanavond 20.07 uur weer...![]()
Ik denk dat die nu de haren uit zijn hoofd trekt over die briefquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:50 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik vind het zo aso om alle negatieve kanten van die gozer te gaan belichten op de livestreams![]()
Ik schaam me er ook niet voor, daarbij weet ik dat ik er iemand een groot plezier mee heb gedaan en dat heb ik er graag voor overquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:51 schreef Disana het volgende:
[..]
Ha ha. Dat is helemaal niets om je voor te schamen. Welkom terug, zal ik dan maar zeggen![]()
Aha. Wat zijn ze voorzichtig geworden. Feitelijk hebben we 'mazzel' gehad dat we de groepsaanranding nog hebben kunnen zien; zal nu niet snel meer gebeuren.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:50 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Ik zapte even en hoorde Dennix alleen beveiliging zeggen en toen Brain pingelen.
Ben je wel op tijd terug voor de popupoll morgenavond?quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Misschien een goed idee... heb morgenochtend een afspraak bij de schoonheidsspecialiste
eo Rtl he...quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:52 schreef Disana het volgende:
[..]
Aha. Wat zijn ze voorzichtig geworden. Feitelijk hebben we 'mazzel' gehad dat we de groepsaanranding nog hebben kunnen zien; zal nu niet snel meer gebeuren.
Dat valt toch wel mee?quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:51 schreef LoveProfusion het volgende:
Wat een lelijkerd die ex van Nadia.
Veel plezier alvast dan.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Misschien een goed idee... heb morgenochtend een afspraak bij de schoonheidsspecialiste
Tssssquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:53 schreef FdW het volgende:
[..]
Ben je wel op tijd terug voor de popupoll morgenavond?![]()
Dacht dat je een dagje thermen in Limburg ging doen...quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:58 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tssss![]()
Ik ben daar altijd binnen een half uur weer weg![]()
![]()
Ik durf m niet aan te zetten, doetie het goed?quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:58 schreef Lobasca het volgende:
Multi-josti is weer aan het snelpraten
Was dat maar waar...quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:00 schreef FdW het volgende:
[..]
Dacht dat je een dagje thermen in Limburg ging doen...![]()
Goede nachtrust gewenst Ruud. Je bijdragen waren weer waardevol.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:02 schreef ruudpuntenel het volgende:
Brian houdt zijn vriendinnetje bezig met vreselijk boeiende rap:
[afbeelding]
Mij boeit het ook niet en ik moet even vier uurjes plat.
Sterkte aan de nachtploeg.
![]()
quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:02 schreef ruudpuntenel het volgende:
Brian houdt zijn vriendinnetje bezig met vreselijk boeiende rap:
[afbeelding]
Mij boeit het ook niet en ik moet even vier uurjes plat.
Sterkte aan de nachtploeg.
![]()
Ik dank U. (Geef je Lieke een kusje van me als je ooit in de onvoorstelbare gelegenheid komt?)quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:04 schreef FdW het volgende:
[..]
Goede nachtrust gewenst Ruud. Je bijdragen waren weer waardevol.![]()
Wel ff een linkje naar de SC in je droogmodpost zetten hèquote:
Ik zal Lieke nooit ontmoeten, maar hoe graag ik haar als mens mag, das okquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:06 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ik dank U. (Geef je Lieke een kusje van me als je ooit in de onvoorstelbare gelegenheid komt?)
Is die brief al in beeld geweest? Of is ze die nog steeds "kwijt"?quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:51 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik denk dat die nu de haren uit zijn hoofd trekt over die brief
Dramatisch hè, het is net alsof ze de Cosmo en de Bouquetreeks in de mix heeft gegooid en dat tot ideaalbeeld cq realiteit heeft gemaakt...quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:06 schreef avonne het volgende:
ik luister 10 minuten naar Nadia.
Tjemig, wat hangt dat van cliché-verhaaltjes aan elkaar.
Abonnementje op de Harlekijn of zo
Ik wist dat jij dat wel zou doenquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Wel ff een linkje naar de SC in je droogmodpost zetten hè![]()
![]()
Die is dus hier: [DGK SC # 222] Thera? heb je 'the Notebook' al gezien?
OnTopic: Jaap vraagt of Nadia op zoek is naar een gevoel van bevestiging bij al dat zoeken naar liefde.
Voor de niet streamers: de BRIAN RAP van vanavond:quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:10 schreef Adothehague het volgende:
Ik vind die muzien van Brian wel lekker klinken. Kan iemand dit voor mij opnemen zodat ik het vaker kan horen? Of is dit al ergens te downloaden?
Ik versta de eerste zin al niet...quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:00 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Ik durf m niet aan te zetten, doetie het goed?![]()
Ik luister dan liever naar dat gesprek van Naadje en Jaap.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:14 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik versta de eerste zin al niet...
Ik hou niet van rap, ik hou niet van Brian..
maar objectief bezien, bar slecht...
Ik vind het wel goed moet ik serieus en oprecht zeggen.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:14 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik versta de eerste zin al niet...
Ik hou niet van rap, ik hou niet van Brian..
maar objectief bezien, bar slecht...
Dat komt ook door die Rap leraar die zich zoveel voor hem inzette.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:15 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Ik vind het wel goed moet ik serieus en oprecht zeggen.
Cora is nep. Het was gewoon bij d'r gepland.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:16 schreef Sug4r het volgende:
Jaap zegt nu dat Nadia snel is in een relatie...maar was hij zelf niet van plan om met Cora te trouwen terwijl ze elkaar maar een paar keer hadden gezien![]()
Nadia zoent op de 3de date al... zo snel is Jaap niet, die mag amper zoenen na zijn huwelijksaanzoekquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:16 schreef Sug4r het volgende:
Jaap zegt nu dat Nadia snel is in een relatie...maar was hij zelf niet van plan om met Cora te trouwen terwijl ze elkaar maar een paar keer hadden gezien![]()
Zou Cora dan streng Christelijk zijn? Ze schijnt ook uit Brille te komen. En daar zijn ze wel streng christelijk.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nadia zoent op de 3de date al... zo snel is Jaap niet, die mag amper zoenen na zijn huwelijksaanzoek
Ik heb nada al de hele dag kunnen ontwijken...quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:14 schreef F04 het volgende:
[..]
Ik luister dan liever naar dat gesprek van Naadje en Jaap.
Cora komt niet uit Brielle, Jaap komt uit Brielle, Cora komt van het Veluwse deel van de biblebelt.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:19 schreef F04 het volgende:
[..]
Zou Cora dan streng Christelijk zijn? Ze schijnt ook uit Brille te komen. En daar zijn ze wel streng christelijk.
Jaap woonde in het kantoor, het computerbos, omdat hij verbannen was.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:29 schreef Leandra het volgende:
Lieke zegt dat Jaap op Shrek lijkt
En Jaap vindt dat leuk
En die ezel is dan Cora zekerquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:31 schreef F04 het volgende:
[afbeelding]
Doet me idd denken aan Jaap en Cora
Volgens mij gebeurde dat in deze COS: DGK [COS #2129] Waar Natas en Dennis op het bankje zittenquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:33 schreef kleinzusje het volgende:
Vraagje: Ik ben de updates aan het bijwerken. Kan de COS niet vinden waar Dennis die brief kreeg met boete + cap daarvan . Heeft iemand die ???
quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij gebeurde dat in deze COS: edit.. ff de juiste zoeken
Rond 15:15 vanmiddag kwam de brief voor Dennis.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:33 schreef kleinzusje het volgende:
Vraagje: Ik ben de updates aan het bijwerken. Kan de COS niet vinden waar Dennis die brief kreeg met boete + cap daarvan . Heeft iemand die ???
Was rond 15.15 uur, hier is een filmpje: http://www.clipser.com/watch_video.php?vid=32112&sess=664quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:33 schreef kleinzusje het volgende:
Vraagje: Ik ben de updates aan het bijwerken. Kan de COS niet vinden waar Dennis die brief kreeg met boete + cap daarvan . Heeft iemand die ???
idd.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:09 schreef F04 het volgende:
Wat saai. Terror jaap was leuker!
COS#2129 Waar Natas en Dennis op het bankje zitten .(rond 15:00 uur.)quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:33 schreef kleinzusje het volgende:
Vraagje: Ik ben de updates aan het bijwerken. Kan de COS niet vinden waar Dennis die brief kreeg met boete + cap daarvan . Heeft iemand die ???
quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:49 schreef avonne het volgende:
geloven we dit gesprekje nog?
Van boetes en zo? En dat als Natasia niet weggestemd wordt en wel weg gaat geen borg terug krijgt?
Ik zie 10 keer liever normale mensen die normaal met elkaar omgaan (psychologisch afwijkinkje hier en daar daargelaten) dan mensen die alleen maar TV willen maken en daarom achterlijke terror uitvoeren.quote:
quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:49 schreef avonne het volgende:
geloven we dit gesprekje nog?
Van boetes en zo? En dat als Natasia niet weggestemd wordt en wel weg gaat geen borg terug krijgt?
Die 3 in de woonkamer, er valt niet veel over te schrijven, maar het is wel aangenaam om naar te luisterenquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:50 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik zie 10 keer liever normale mensen die normaal met elkaar omgaan (psychologisch afwijkinkje hier en daar daargelaten) dan mensen die alleen maar TV willen maken en daarom achterlijke terror uitvoeren.
Thnx KZ, geweldige update weerquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:52 schreef kleinzusje het volgende:
Bedankt allen voor de hulp, heb het gevonden en in de updates gezet. Mocht er meer gebeurd zijn vandaag ? Vul het maar aan, ik kap er mee
![]()
Dank je wel voor je inzet.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:52 schreef kleinzusje het volgende:
Bedankt allen voor de hulp, heb het gevonden en in de updates gezet. Mocht er meer gebeurd zijn vandaag ? Vul het maar aan, ik kap er mee
![]()
Ja dat mis ik wel, dat was een paar maanden geleden nog normaal daar. Die gestoorde terror vond ik drie keer niks.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:51 schreef mootie het volgende:
[..]
Die 3 in de woonkamer, er valt niet veel over te schrijven, maar het is wel aangenaam om naar te luisteren![]()
Het is geen geheim toch, het tv maken. Je figureert hier in je eigen verhaallijnquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:54 schreef Donnie29 het volgende:
Zei Huub nou: je figureert hier je eigen verhaallijn?
Bedank KZ voor de updatequote:Op woensdag 25 juli 2007 00:52 schreef kleinzusje het volgende:
Bedankt allen voor de hulp, heb het gevonden en in de updates gezet. Mocht er meer gebeurd zijn vandaag ? Vul het maar aan, ik kap er mee
![]()
Nee maar ik verstond het niet goed, dus ik dacht, zegt hij dit nou.. dus niet dat ik verbaast ben, maar gewoon het echt niet verstond..quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:55 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is geen geheim toch, het tv maken. Je figureert hier in je eigen verhaallijn![]()
Daarom citeerde ik hem ook even; ik had deze zinnen nog in mijn hoofdquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:56 schreef Donnie29 het volgende:
[..]
Nee maar ik verstond het niet goed, dus ik dacht, zegt hij dit nou.. dus niet dat ik verbaast ben, maar gewoon het echt niet verstond..
Daarom dank ik u ook van harte.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Daarom citeerde ik hem ook even; ik had deze zinnen nog in mijn hoofd![]()
Ik zit juist met oordoppen in te streamen...quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:57 schreef F04 het volgende:
Ik erger mij enorm als het stil is (dan zet ik meestal volume hier harder) dat dan iemand gaat schreeuwen.
En toch merk je dat Huub er nog steeds niet helemaal van overtuigd is dat Lieke niet de intentie had De Kooi in te gaan door schoonmaakster te worden. Maar het maakt hem niet uit, zegt hij. Hmmm.quote:
Hij herhaalt het ook bijzonder vaak..quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:00 schreef Disana het volgende:
[..]
En toch merk je dat Huub er nog steeds niet helemaal van overtuigd is dat Lieke niet de intentie had De Kooi in te gaan door schoonmaakster te worden. Maar het maakt hem niet uit, zegt hij. Hmmm.
Ik ben vaste streamer, toch stem ik voor Stoppen van de kooi. Ik vind dat er een grens is overgegaan en dat mag wat mij betreft dan ook wel het einde betekenen. Het feit dat ze het niet eens in de uitzending durfde te laten zien zegt al genoeg.quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:57 schreef STAP01 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/p(...)den_Kooi.html?p=15,1
kopie/paste
http://www.reddegoudenkooi.nl/
Het is echt zo'n gesprek tussen 2 mensen wat je normaal nooit hoort... maar in andere relaties ook vast wel eens gevoerd wordtquote:Op woensdag 25 juli 2007 01:00 schreef Disana het volgende:
[..]
En toch merk je dat Huub er nog steeds niet helemaal van overtuigd is dat Lieke niet de intentie had De Kooi in te gaan door schoonmaakster te worden. Maar het maakt hem niet uit, zegt hij. Hmmm.
Ik kijk sinds een paar weken geen uitzendingen meer, maar het is dus niet in de uitzending geweest? Helemaal niet?quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:02 schreef waxmask het volgende:
[..]
Ik ben vaste streamer, toch stem ik voor Stoppen van de kooi. Ik vind dat er een grens is overgegaan en dat mag wat mij betreft dan ook wel het einde betekenen. Het feit dat ze het niet eens in de uitzending durfde te laten zien zegt al genoeg.
20004 Total Signaturesquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:59 schreef F04 het volgende:
Wow, al 9000 handtekeningen!
Ik heb er wel heel lang aan getwijfeld. Ik kreeg lang sterk de indruk dat ze zichzelf alleen maar oplegde om hem te geven. Alleen de laatste tijd komt het wel oprecht over op me.quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is echt zo'n gesprek tussen 2 mensen wat je normaal nooit hoort... maar in andere relaties ook vast wel eens gevoerd wordt
Aan de ene kant twijfelt hij niet, aan de andere kant merk je toch dat er iets knaagt.
Persoonlijk denk ik niet dat Lieke zichzelf "verkocht" heeft door met Huub wat te beginnen, volgens mij geeft ze wel degelijk oprecht om hem.
Ze stopten op het moment dat Amanda Lieke vastpakt - en dat ook nog alleen van achteren gezien, zodat het meeste door de rugleuning van de bank verborgen blijft. Daarna laten ze het huis aan de buitenkant zien terwijl een stem vertelt dat ze veel te ver zijn gegaan. Dan zie je Jaap met enigszins spijt, en dan Nadia.quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:03 schreef Donnie29 het volgende:
[..]
Ik kijk sinds een paar weken geen uitzendingen meer, maar het is dus niet in de uitzending geweest? Helemaal niet?
Een groot deel zou vast wel geen vaste streamkijker zijn.quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:04 schreef waxmask het volgende:
[..]
20004 Total Signatureshet dubbele al.
http://www.stopgoudenkooi.nl
quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:59 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
okay dan, bedankT (niet gelezen, maar heul bedankt).
Het leuke is dat ik dat na een paar dagen al had. Verschil moet er zijn. Zo ging het ook met Bart/Lesley. "Allemaal nep", riepen velen. "Ingehuurd door Talpa".quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb er wel heel lang aan getwijfeld. Ik kreeg lang sterk de indruk dat ze zichzelf alleen maar oplegde om hem te geven. Alleen de laatste tijd komt het wel oprecht over op me.
quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Daarom citeerde ik hem ook even; ik had deze zinnen nog in mijn hoofd![]()
'Nep' heb ik nooit geroepen maar ik vond het ondoorgrondelijk en onnatuurlijk overkomen.quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Het leuke is dat ik dat na een paar dagen al had. Verschil moet er zijn. Zo ging het ook met Bart/Lesley. "Allemaal nep", riepen velen. "Ingehuurd door Talpa".
(en ze zijn nu nog steeds samen)
in de uitzending was het net een streamlock.quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:03 schreef Donnie29 het volgende:
[..]
Ik kijk sinds een paar weken geen uitzendingen meer, maar het is dus niet in de uitzending geweest? Helemaal niet?
hmm, 20031 - er zijn ook veel reacties te lezenquote:Op woensdag 25 juli 2007 01:04 schreef waxmask het volgende:
[..]
20004 Total Signatureshet dubbele al.
http://www.stopgoudenkooi.nl
Dat vond ik echt Scan, lees maar terugquote:Op woensdag 25 juli 2007 01:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Het leuke is dat ik dat na een paar dagen al had. Verschil moet er zijn. Zo ging het ook met Bart/Lesley. "Allemaal nep", riepen velen. "Ingehuurd door Talpa".
(en ze zijn nu nog steeds samen)
Net het filmpje gekeken, prachtigquote:Op woensdag 25 juli 2007 00:41 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Was rond 15.15 uur, hier is een filmpje: http://www.clipser.com/watch_video.php?vid=32112&sess=664
En deze COS: DGK [COS #2129] Waar Natas en Dennis op het bankje zitten
nah... bij de eerste date zaten we allemaal (hoeveel FOkkers waren er toen in een COS? 10?) ontzettend mee te zwijmelenquote:Op woensdag 25 juli 2007 01:13 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Het leuke is dat ik dat na een paar dagen al had. Verschil moet er zijn. Zo ging het ook met Bart/Lesley. "Allemaal nep", riepen velen. "Ingehuurd door Talpa".
(en ze zijn nu nog steeds samen)
Ik ook ( als ik ze heb)quote:Op woensdag 25 juli 2007 00:59 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik zit juist met oordoppen in te streamen...![]()
Lieke is echt wel verliefd. Huub volgens mij veel minder.quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:17 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Dat vond ik echt Scan, lees maar terug![]()
We waren het toen een keer eens![]()
Lieke en Huub vind ik NEPPERDENEPERDERNEP![]()
quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:18 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Maar was het niet Natasia die van de week ook telegrammen van Huub en Lieke moedwillig heeft weggegooid ???
Gelden daar de regels weer niet voor![]()
Daar zetten ook mensen hun handtekening die bij ieder DGK artikel in de Telegraaf reageren met:quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:07 schreef F04 het volgende:
[..]
Een groot deel zou vast wel geen vaste streamkijker zijn.
quote:Mijn vrouw en ik kijken het nooit want wij hebben geen behoefte aan dit soort plat vermaak.
Het mag dus per direct van de buis gehaald worden.
hmm, misschien weten Lieke en Huub helemaal niet van die telegrammen, kunnen ze ook niet gaan klagen bij de redactie.quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:18 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Net het filmpje gekeken, prachtig![]()
Maar was het niet Natasia die van de week ook telegrammen van Huub en Lieke moedwillig heeft weggegooid ???
Gelden daar de regels weer niet voor![]()
Maar toch bleven heel veel mensen roepen dat ze was ingehuurd door JdM enz enz.quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:18 schreef avonne het volgende:
[..]
nah... bij de eerste date zaten we allemaal (hoeveel FOkkers waren er toen in een COS? 10?) ontzettend mee te zwijmelen![]()
![]()
![]()
Dat was zo romantisch... je zag het echt langzaamaan opbloeienquote:Op woensdag 25 juli 2007 01:18 schreef avonne het volgende:
[..]
nah... bij de eerste date zaten we allemaal (hoeveel FOkkers waren er toen in een COS? 10?) ontzettend mee te zwijmelen![]()
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:02 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Dat je daar registratie kosten voor over hebt![]()
Oh, het is een belg![]()
Pssst... gelezen en beantwoordquote:
quote:Op woensdag 25 juli 2007 01:20 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Lieke is echt wel verliefd. Huub volgens mij veel minder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |