Jaap wil gewoon Lieke weg en daarna met Huub knallen.quote:Op donderdag 12 juli 2007 23:55 schreef HenrySpencer het volgende:
Jaap zei tegen Huub iets in de trand van 'na zuur komt zoet' en 'het wordt wel weer leuk'. En het mooie aan het verhaal vond ie dat huub het inderdaad toch wel overleeft.
Kan me niet aan de indruk onttrekken dat Jaap de hele situatie helemaal niet zo tof vindt.
Huub heeft zelf tegen Jaap gezegd dat het via Lieke haar zus is binnengekomenquote:Op donderdag 12 juli 2007 23:52 schreef petraa het volgende:
Jaap heeft nu dus tegen Huub ook gezegd dat hij voor de rest kies. Huub loopt weg en zegt ik ga ff met me meisje kleffen Jaap zegt geniet er nog maar ff van.
Ja Jaap zei van de week al een paar keer dat hij niet anders kon en dat het geen reality meer is...quote:Op donderdag 12 juli 2007 23:56 schreef Marieke_B het volgende:
Ik viel er ook net te laat in maar ving nog net op dat Huub tegen Jaap zei dat de zus van Lieke heeft gezegd dat Jaap voor de andere kant gekozen heeft. Jaap zei 'ik ontken niks".
Huub zei "Wat er ook gebeurt, ik overvleef het wel'
Jaap zei 'dat is een ding dat zeker is
Huub 'Dan ga ik maar even m'n meise knuffelen
Jaap 'Geniet er nog maar even van ..
Ik heb een vermoeden van het script...
Jaap heeft ook al gezegd dat het geen 6-2 zou worden.... Nou dat wordt het nu dus wel, dus Japie zwamt ook maar wat.quote:Op donderdag 12 juli 2007 23:58 schreef Yollie het volgende:
[..]
Ja Jaap zei van de week al een paar keer dat hij niet anders kon en dat het geen reality meer is...
Ik vind je een schatje.quote:Op donderdag 12 juli 2007 23:50 schreef wolferl het volgende:
[..]
Dan moet je frituurvet over je gezicht gooien.
Dat zei hij net toch ook weer ?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:00 schreef Desii het volgende:
[..]
Jaap heeft ook al gezegd dat het geen 6-2 zou worden.... Nou dat wordt het nu dus wel, dus Japie zwamt ook maar wat.
Huub zei ook tegen Jaap, hoe reality het ook is, je kan nog wel je eigen keuzes maken.
dan word me sjaal vettigquote:Op donderdag 12 juli 2007 23:50 schreef wolferl het volgende:
[..]
Dan moet je frituurvet over je gezicht gooien.
Iedereen wil eigenlijk Huub en Lieke nu zien, maar er hangt ergens een toneelhaak voor 1 van de 2 die wij nog niet mogen zien.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:00 schreef neehe het volgende:
Waarom geen 4 verschillende beelden, altijd is het dubbel.
moprgenquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:01 schreef heracles het volgende:
Iemand al Harry Potter gezien?????
Voornamelijk Amanda en Dennix, heb ze uitgezet.quote:
Mee eens..het eerste stuk in ieder geval...mijn theorie is: Lieke gaat eruit, Huub blijftquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:01 schreef wolferl het volgende:
Ik denk dat Lieke getoneelhaakt wordt binnenkort, en dat Huub met Jaap moet gaan pacten.
Dit is volgens het script, en ik denk ook dat Denniks de plaats van Brainless gaat innemen als mannelijke Huub hater. Brainless wordt dus ook na Lieke getoneelhaakt.
Waar zie jij die op de streams?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:01 schreef heracles het volgende:
Iemand al Harry Potter gezien?????
Waarom moet er altijd aan Huub zijn kant iemand getoneelhaakt worden.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:01 schreef wolferl het volgende:
Ik denk dat Lieke getoneelhaakt wordt binnenkort, en dat Huub met Jaap moet gaan pacten.
Dit is volgens het script, en ik denk ook dat Denniks de plaats van Brainless gaat innemen als mannelijke Huub hater. Brainless wordt dus ook na Lieke getoneelhaakt.
quote:Op donderdag 12 juli 2007 23:54 schreef Peter6000 het volgende:
[afbeelding]
Volgens mij gaat het wel lukken, met de weekopdracht.
En twee weken achter elkaar rantsoen is ook niet in het belang van het programma.
Had ik gedaan, maar na het posten is het weer anders.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Het minste wat je kon doen was er een mooie rechthoek van maken![]()
vraagje tussendoor, kun je morgenmiddag de tour er ook bij zettenquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:03 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Voornamelijk Amanda en Dennix, heb ze uitgezet.![]()
Hoezo vind Brainless hem nep?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:01 schreef Dark het volgende:
Brian, Amanda en Nadia vinden Dimitri gemaakt, nep.
Ik ook, ik kan niet meer luisteren naar dat valse piepstemmetje van Amanda. En die andere twee daar kots ik ook opquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:03 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Voornamelijk Amanda en Dennix, heb ze uitgezet.![]()
Ik denk dat Paul McCartney echt in de jaren 60 al is overleden en dat Oswald in zijn eentje Kennedy heeft vermoord.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:01 schreef wolferl het volgende:
Ik denk dat Lieke getoneelhaakt wordt binnenkort, en dat Huub met Jaap moet gaan pacten.
Dit is volgens het script, en ik denk ook dat Denniks de plaats van Brainless gaat innemen als mannelijke Huub hater. Brainless wordt dus ook na Lieke getoneelhaakt.
Dayquote:
OHhh wat kijk je boozzzquote:
Nou als Amanda mij leuk zou vinden ga ik echt aan mezelf twijfelen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:02 schreef Dark het volgende:
Amanda vindt Nadia echt super, een leuke chick!
Die bekende van Lieke (RSie ofzo) schreef al dat er niet al te veel aan de hand was. Geen man overboord. Het zou iets met portretrecht ofzo te maken hebben. Niet slim om nu van die spookverhalen de ether in de slingeren.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:05 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik denk overigens ook dat de familie van Lieke bedreigd is. De moeder zei iets van "dan heb ik weer rust" en de vader van Lieke komt binnenkort "achter" praten.
misschien laten ze daarom Huub en Lieke niet zienquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:05 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik denk overigens ook dat de familie van Lieke bedreigd is. De moeder zei iets van "dan heb ik weer rust" en de vader van Lieke komt binnenkort "achter" praten.
ja, de droefslechte producente deborah flens zwaait de scepter bij de FEBO tegenwoordigquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:04 schreef ricofromrio het volgende:
er is iets aan de hand dat ze Jaap Lieke en Huub niet laten zien
Ik heb geen idee waarom Brian Dimitri nep vindt, hij zei dat gewoon.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:05 schreef wolferl het volgende:
[..]
Hoezo vind Brainless hem nep?
Valt ie op hem ofzo?
Amanda is zelf nep, nepper dan haar kan niet. Zelfs Lolo Ferrari is nog echter.
Nadia zou zelf der buikje tonen op de streams om Dimitri te mogen kroelen.
cam2 inmiddelsquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:07 schreef ricofromrio het volgende:
[..]
misschien laten ze daarom Huub en Lieke niet zien
Tuuuurlijk. Heel mooi verzonnen, maa rmeneer Huib gaat echt niet langer blijven dan Brian, Jaap en zelfs nieuwkomer Nadia. Hij verdiend en krijgt 0,0quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:04 schreef LoveProfusion het volgende:
Ik heb het al een paar keer gemeld
Van de week na de streamlock lag Lieke op de bank en zei toen tegen iemand "Eerst Natasia weg...dan Brian..eh"
Toen zei Tamara later tegen Brian iets in de trant van "Strak ben je ook weer thuis...erm erm ooit op een dag"
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:07 schreef Disana het volgende:
Day, ik wil ook even stout doen, 1 keertje maar?![]()
DennisNadia
Brian
Amanda
![]()
Ah: Huub en Lieke!![]()
Ik denk dat Bush achter 9/11 zit, en Gore de enige is die rijk wordt van het klimaat gebeuren.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:05 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik denk dat Paul McCartney echt in de jaren 60 al is overleden en dat Oswald in zijn eentje Kennedy heeft vermoord.
Achhhh wat stout zeg foeiquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:07 schreef Disana het volgende:
Day, ik wil ook even stout doen, 1 keertje maar?![]()
DennisNadia
Brian
Amanda
![]()
Ah: Huub en Lieke!![]()
Zijn ze nooit ook maar 1 seconde geweestquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:08 schreef carpediem23 het volgende:
Denk dat Jaap binnen een paar dagen gaat terug krabbelen. Met Huub had hij toch de gesrpekken en lol? Zal Huub nu nog tijd aan jaap gaan besteden (als "vriend'')
Daar is hij ook helemaal niet mee bezig.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:09 schreef rooie3 het volgende:
Huub lul niet zo dom.Het kan jouw vijand wel worden maar je krijgt hem niet weg zoals eric.
Onmogelijk. Lieke gaat nooit geweld gebruiken, dus die krijg je er nooit uit. Alleen als Huub de fout in gaat en eruit wordt gezet. Dan is Lieke ook de klos ja.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:03 schreef Marieke_B het volgende:
[..]
Mee eens..het eerste stuk in ieder geval...mijn theorie is: Lieke gaat eruit, Huub blijft
Hij zei het net tegen Huub, nadat Huub het had gevraagd, omdat ze het van Lieke's zus hebben gehoord. Jaap zei geniet er nog van nu het kan, toen Huub zei ik ga ff kroelen met me meissie.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:08 schreef scanman01 het volgende:
Dus Jaap heeft het echt geflikt? Ik kan het nog altijd niet geloven. Dit moet wel nog steeds onderdeel van een plan zijn. Jaap gaat anders echt zo verschrikkelijk uitgekotst worden, dat wil je niet weten. Dat moet hij zichzelf toch ook realiseren. Dat gaat hij niet trekken.
Oh jij bent ook lief hoor.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:00 schreef riri het volgende:
[..]
Ik vind je een schatje.
Je spreekt altijd meteen je gevoel uit als je gek wordt van hoe die mensen doen daar in het huis.
![]()
Klopt, Lieke is totaal niet gewelddadig, maar bij een uitlokking zoals Huub laatst bij Nadia weet je het bij niemand zeker natuurlijkquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:11 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Onmogelijk. Lieke gaat nooit geweld gebruiken, dus die krijg je er nooit uit. Alleen als Huub de fout in gaat en eruit wordt gezet. Dan is Lieke ook de klos ja.
Trustequote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:11 schreef blomst het volgende:
ik ga niet meer wachten op de terror.
Lees het morgen wel.
welterusten![]()
.Net alsof Brian al de hele groep tegenover hem heeft gehad.Dan pas kan je de vergelijking trekken of Brian of Huub agressiever is.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:09 schreef VirtualPOM het volgende:
[..]
Tuuuurlijk. Heel mooi verzonnen, maa rmeneer Huib gaat echt niet langer blijven dan Brian, Jaap en zelfs nieuwkomer Nadia. Hij verdiend en krijgt 0,0.
Door wie? Niet door de wannabees in DGK... en de rest is buiten...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:08 schreef scanman01 het volgende:
Dus Jaap heeft het echt geflikt? Ik kan het nog altijd niet geloven. Dit moet wel nog steeds onderdeel van een plan zijn. Jaap gaat anders echt zo verschrikkelijk uitgekotst worden, dat wil je niet weten. Dat moet hij zichzelf toch ook realiseren. Dat gaat hij niet trekken.
Amanda maakt haar back up (Brian) gek met haar achterlijke, kromme gedachtengang, ook niet handig als je pretendeert een spel te spelenquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:12 schreef Dark het volgende:
Amanda vindt het grappig dat mensen neueueueueuken voor back up! (Lieke)
Hij zei net dan word hij mijn tegenspeler en die hebben het altijd zwaar.En daar vergist Huub zijn eigen in.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:10 schreef Meganog het volgende:
[..]
Daar is hij ook helemaal niet mee bezig.
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:09 schreef VirtualPOM het volgende:
[..]
Tuuuurlijk. Heel mooi verzonnen, maa rmeneer Huib gaat echt niet langer blijven dan Brian, Jaap en zelfs nieuwkomer Nadia. Hij verdiend en krijgt 0,0.
Mischien wordt Jaap zelf wel getoneelhaakt.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:15 schreef riri het volgende:
IK denk werkelijk niet dat één van die twee getoneelhaakt wordt...daarvoor zijn ze veel te sterk....Lieke is mentaal HEEL STERK...vergeet dat niet,die krijgen ze niet zomaar weg
Het is wel zo dat Eric en Sylvia ook weg zijn en ik had niet snel gedacht dat SHE zou breken.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:15 schreef riri het volgende:
IK denk werkelijk niet dat één van die twee getoneelhaakt wordt...daarvoor zijn ze veel te sterk....Lieke is mentaal HEEL STERK...vergeet dat niet,die krijgen ze niet zomaar weg
Nee, het is mijn mening. Ik zie werkelijk niets goeds in Huub en vraag me af wie dat wel kan. Dat je Brian, Jaap of iemand anders niet mag, prima, maar Huub is zo in-en-in slecht dat ik niet begrijp wie daar een fan van genoemd wil worden en uberhaubt wil zijn....quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:15 schreef scanman01 het volgende:
[..]
LOL... Je probeert echt jezelf te overtuigen hè?
![]()
![]()
![]()
Dat je er zelfs al over nadenktquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:15 schreef riri het volgende:
IK denk werkelijk niet dat één van die twee getoneelhaakt wordt...daarvoor zijn ze veel te sterk....Lieke is mentaal HEEL STERK...vergeet dat niet,die krijgen ze niet zomaar weg
Dus heel erg veel mensen zien het fout en jij ziet het goed?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:17 schreef VirtualPOM het volgende:
[..]
Nee, het is mijn mening. Ik zie werkelijk niets goeds in Huub en vraag me af wie dat wel kan. Dat je Brian, Jaap of iemand anders niet mag, prima, maar Huub is zo in-en-in slecht dat ik niet begrijp wie daar een fan van genoemd wil worden en uberhaubt wil zijn....
Nee zeker niet. De rest wordt juist steeds kwader en valser, omdat zij zich niet gek laat maken, door het provocerende trailer trash, alhoewel deze term al te classy is voor het tuig.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:15 schreef riri het volgende:
IK denk werkelijk niet dat één van die twee getoneelhaakt wordt...daarvoor zijn ze veel te sterk....Lieke is mentaal HEEL STERK...vergeet dat niet,die krijgen ze niet zomaar weg
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:08 schreef IkWeetNiets het volgende:
[afbeelding]
(Mootie, dit is echt!. Heb jij dat geregeld? Niet gaaf, enz enz steken nog ook )
Ik heb het ook gehoord. Toch denk ik dat ze iets anders bedoelde maar het kwam er krom uit.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:09 schreef VirtualPOM het volgende:
[..]
Tuuuurlijk. Heel mooi verzonnen, maa rmeneer Huib gaat echt niet langer blijven dan Brian, Jaap en zelfs nieuwkomer Nadia. Hij verdiend en krijgt 0,0.
Nadia vindt haar lichaam ook walgelijk, dus wie weet...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:13 schreef Fast_Eddy het volgende:
ik snap jaap niet hoor. Nadia kan hij wel vergeten met dat walgelijke lichaam van hem. Kans is groot dat de groep hem wegstemt lijkt mij.
Zie je nou wat je veroorzaakt?!quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:10 schreef HiDiHo het volgende:
Oh jee, heb ik een trend gezet ?
EN NOU ALLEMAAL STOPPEN![]()
![]()
Day
dat is ze inderdaad, en dat toneelhaken, hoeveel ik Huub ook verwens, mag niet. Hoe kan je van een spel spreken als je de pionnen 1 voor 1 van het bord slaat? Die sancties zijn overigens wel eerlijk, maar wel een beetje triest, omdat ze (Tien) zo hun eigen eventueel te betalen geldbedrag wel heel snel omlaag zien kelderen....quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:15 schreef riri het volgende:
IK denk werkelijk niet dat één van die twee getoneelhaakt wordt...daarvoor zijn ze veel te sterk....Lieke is mentaal HEEL STERK...vergeet dat niet,die krijgen ze niet zomaar weg
Sylvia was op... helemaal leeg. Ze werd waarschijnlijk net even té veel gepushed om tv te maken en had daar geen zin in. Daarom heeft ze de handdoek in de ring gegooid en is weggegaan. Eric is echt gewoon weggepest door Jaap en Huub. Daar was geen houden meer aan. Eric zeikte Huub gewoon veel te vaak af tegen de andere bewoners.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:17 schreef Yollie het volgende:
[..]
Het is wel zo dat Eric en Sylvia ook weg zijn en ik had niet snel gedacht dat SHE zou breken.
Brian moet niet janken, hij hrijgt pammetjes.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:16 schreef akveor het volgende:
Brian: Huub's ass wordt gesaved hoor.... Hij krijgt een alcohol verbod opgelegd....
en zo is't maar net...
Ja ik heb uit angst en woede me streams uitgegooid.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:17 schreef HenrySpencer het volgende:
Nou, dat was me het avondje terror wel weer zeg![]()
Alle bommen gingen los, dennix!
Dat heb ik nou ook. Hij komt veel verder met Huub en Lieke dan met dat nare groepje waar hij nu bij zit.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:13 schreef Fast_Eddy het volgende:
ik snap jaap niet hoor. Nadia kan hij wel vergeten met dat walgelijke lichaam van hem. Kans is groot dat de groep hem wegstemt lijkt mij.
Ja dat is zo, maar ik bedoel dat het in de tijd dat het echt nog SHE was niet voor te stellen dat het van 'korte' duur zou zijn.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:20 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Sylvia was op... helemaal leeg. Ze werd waarschijnlijk net even té veel gepushed om tv te maken en had daar geen zin in. Daarom heeft ze de handdoek in de ring gegooid en is weggegaan. Eric is echt gewoon weggepest door Jaap en Huub. Daar was geen houden meer aan. Eric zeikte Huub gewoon veel te vaak af tegen de andere bewoners.
quote:
Hij voelt zich, niet onterecht, derde wiel aan de wagen bij Huub en Lieke.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:21 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat heb ik nou ook. Hij komt veel verder met Huub en Lieke dan met dat nare groepje waar hij nu bij zit.
En dat voor een schaker, ik vind het knap dom
Ik denk het welquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:08 schreef carpediem23 het volgende:
Denk dat Jaap binnen een paar dagen gaat terug krabbelen. Met Huub had hij toch de gesrpekken en lol? Zal Huub nu nog tijd aan jaap gaan besteden (als "vriend'')
Kom op zeg.... Angelique is getoneelhaakt omdat ze echt supersaai was. Talpa heeft dat openlijk op tv laten weten. De rest is uit vrije wil opgestapt omdat ze de regels van het programma niet konden handelen. Dat ze hier op FOK nu al daadwerkelijk gaan roepen dat de personen waar alles om draait getoneelhaakt gaan wordenquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:18 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Net als de vorige keer toen Sylvia populairder ging worden wordt Lieke getoneelhaakt?
Mag, maar niet met tientallen tegelijk. Dat heet topicvervuiling! Foei!quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:22 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
![]()
Is toch echt het enige komentaar dat ik kan geven.![]()
Dat is toch een heel oud verhaal?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:22 schreef Dark het volgende:
Brian walgt echt diep van het menstruatiebloed dat Lieke heeft achter gelaten op het laken?
Nou das nog ff moeilijk, want Dennix krijgt zijn handen niet uit zijn zakken.quote:
Voor mij is ie een smaakmaker van DGK... er valt wat te beleven.... maar door z'n agressie zal ik nooit op hem stemmen... Ik ben, na Sylvia, ook niet meer voor een favoriet maar tegen de persoon die ik het liefst zie vertrekken omdat ie niets levert of voor mij het irritants is...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:17 schreef VirtualPOM het volgende:
[..]
Nee, het is mijn mening. Ik zie werkelijk niets goeds in Huub en vraag me af wie dat wel kan. Dat je Brian, Jaap of iemand anders niet mag, prima, maar Huub is zo in-en-in slecht dat ik niet begrijp wie daar een fan van genoemd wil worden en uberhaubt wil zijn....
Nog ff wachten Eend, Dennis is tot de tanden bewapend.quote:
Ja ik schaam me diepquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:23 schreef Day het volgende:
[..]
Mag, maar niet met tientallen tegelijk. Dat heet topicvervuiling! Foei!![]()
Wat Herma vol trots aan hem liet zien.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:22 schreef Dark het volgende:
Brian walgt echt diep van het menstruatiebloed dat Lieke heeft achter gelaten op het laken?
En Amanda zegt: volgens mij hebben zij echt ranzige seks!!!!!!!!quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:22 schreef Dark het volgende:
Brian walgt echt diep van het menstruatiebloed dat Lieke heeft achter gelaten op het laken?
Ja dat was zonde, was een sterk en hecht 3-tal.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:20 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Sylvia was op... helemaal leeg. Ze werd waarschijnlijk net even té veel gepushed om tv te maken en had daar geen zin in. Daarom heeft ze de handdoek in de ring gegooid en is weggegaan. Eric is echt gewoon weggepest door Jaap en Huub. Daar was geen houden meer aan. Eric zeikte Huub gewoon veel te vaak af tegen de andere bewoners.
Wat een zeikerd, welke vrouw lekt er nou niet eens afentoe door.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:22 schreef Dark het volgende:
Brian walgt echt diep van het menstruatiebloed dat Lieke heeft achter gelaten op het laken?
Eh, Sylvia stapte er zelf uit, Eric is door Huub persoonlijk weggetreiterd. Daar kan je moeilijk de andere groep de schuld van geven.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:22 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Maar het blijft een feit, dat het telkens iemand uit Huub's kamp is, die er vandoor gaat of weg gestemd wordt. Die enge gluiperds mogen ongemoeid deze vreselijke galboel op de buis vertonen.
Ja, keihard.... Ze praten negatief over hem. Dat is hun terrorquote:
met dank aan deborah flens, die kuthoer van de productiequote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:22 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Maar het blijft een feit, dat het telkens iemand uit Huub's kamp is, die er vandoor gaat of weg gestemd wordt. Die enge gluiperds mogen ongemoeid deze vreselijke galboel op de buis vertonen.
Brian is een strontliefhebber...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:22 schreef Dark het volgende:
Brian walgt echt diep van het menstruatiebloed dat Lieke heeft achter gelaten op het laken?
en als hij het even niet trekt, als mensjes stout tegen hem doen, wordt het kind meteen naar achteren gehaald.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:20 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Brian moet niet janken, hij hrijgt pammetjes.
De vriendinnen van Brian menstrueren nooit, heeft z'n moeder ook nooit gedaan.quote:
Met dat heen en weer gelaveer van hem, is hij inderdaad op een gegeven moment de zwakste schakel. Zeker als hij voor dat walgelijke groepje kiest. ZIJ zullen hem ZEKER wegstemmen!quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:13 schreef Fast_Eddy het volgende:
ik snap jaap niet hoor. Nadia kan hij wel vergeten met dat walgelijke lichaam van hem. Kans is groot dat de groep hem wegstemt lijkt mij.
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:23 schreef Fast_Eddy het volgende:
gekkenhuis Eend ze hebben ketchup op de rozen van lieke gedaan echt horror![]()
Alsof Herma (worst) nog nooit uit der kut gebloed heeft.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:24 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Wat Herma vol trots aan hem liet zien.
Ja, daar valt weinig aan te doen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:24 schreef petraa het volgende:
[..]
Wat een zeikerd, welke vrouw lekt er nou niet eens afentoe door.
En Honing.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:23 schreef Fast_Eddy het volgende:
gekkenhuis Eend ze hebben ketchup op de rozen van lieke gedaan echt horror![]()
Komt goed uit, ik ben er nog niet helemaal klaar voorquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:23 schreef Dark het volgende:
[..]
Nog ff wachten Eend, Dennis is tot de tanden bewapend.![]()
Maar, als dit ook een deel van het script is geweest???quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:24 schreef Day het volgende:
[..]
Eh, Sylvia stapte er zelf uit, Eric is door Huub persoonlijk weggetreiterd. Daar kan je moeilijk de andere groep de schuld van geven.
Jouwe gemist?quote:
Dat is toch een stuk sympathieker dan dat agressieve uitlokkende gedoequote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:24 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ja, keihard.... Ze praten negatief over hem. Dat is hun terror
De meerderheid ziet het niet automatisch altijd "goed".quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:18 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dus heel erg veel mensen zien het fout en jij ziet het goed?
Dat geloof je toch zelf niet? Je zit vast ook al wel aan jezelf te twijfelen.
Denk (en hoop) hetzelfde. Weg met die onzinnige insinuaties iigquote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:23 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Kom op zeg.... Angelique is getoneelhaakt omdat ze echt supersaai was. Talpa heeft dat openlijk op tv laten weten. De rest is uit vrije wil opgestapt omdat ze de regels van het programma niet konden handelen. Dat ze hier op FOK nu al daadwerkelijk gaan roepen dat de personen waar alles om draait getoneelhaakt gaan worden... Echt waar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |