Die bus kun je ook met het ABC kaartje doen.quote:eventjes iets anders, wij willen in die dagen een dagje naar Sachsenhausen. we hebben geen auto bij ons, dus doen dat met het OV. als we dan een ABC kaartje kopen, kunnen we naar S-Oranienburg, en vandaar uit moeten we met de bus 804. mag je met het ABC kaartje dan ook in die bus? en heeft iemand t al eerder gedaan, met t OV daarnaartoe?
quote:Onveiligere wijken zijn Marzahn, Lichtenberg en Hohenschonhausen, allen in het oosten.
dat is maar goed ook!quote:Op donderdag 12 juli 2007 19:39 schreef valek het volgende:
Krijg steeds meer zin om naar Berlijn te gaan.
We kunnen bijna een fok meet gaan houden...! Ik woon er, Leinonlein woont er! zijn al 4!quote:Op donderdag 12 juli 2007 20:39 schreef MCH het volgende:
[..]
Rond die periode ben ik er ook, 12 dagen.![]()
Vind je toch niet erg?quote:Op donderdag 12 juli 2007 20:42 schreef littledrummergirl het volgende:
onze foto's in de op
damn ik wil terug!
ikke 8 dagenquote:Op donderdag 12 juli 2007 20:39 schreef MCH het volgende:
[..]
Rond die periode ben ik er ook, 12 dagen.![]()
Die bus kun je ook met het ABC kaartje doen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 06:27 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
ikke 8 dagen![]()
eventjes iets anders, wij willen in die dagen een dagje naar Sachsenhausen. we hebben geen auto bij ons, dus doen dat met het OV. als we dan een ABC kaartje kopen, kunnen we naar S-Oranienburg, en vandaar uit moeten we met de bus 804. mag je met het ABC kaartje dan ook in die bus? en heeft iemand t al eerder gedaan, met t OV daarnaartoe?
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:36 schreef pascalheister het volgende:
heb je daar een linkje van Kuno?
Uit de opquote:+ Autokino | Een autobioscoop zoals bij de Flintstones!
Gewoon in een buitenwijk en verder met het OV, staat ook wat over in het vorige topic.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 16:54 schreef Dizzee het volgende:
mooie OP.
waar kan ik handig mn auto kwijt?
weet iemand nog een mooie looproute?
dat klinkt ook leuk *bladert in Capitool-gids* hm, ze staan er niet in... hebben ze een website toevallig?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 08:50 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
Die bus kun je ook met het ABC kaartje doen.
Wat ik toen heb gedaan is met de New Berlin Tours meegegaan, kost je 9 euro dacht ik en dan krijg je daar een rondleiding, ben je de hele dag zoet, en je hoort ook nog wat over het terrein!
Ik weet natuurlijk niet alle clubs in berlijn, Dit zijn voornamelijk plaatsen waar ik de afgelopen 3 maand ben geweest... Maar feel free to add it. Je kan hem in de OP op de Fok!wiki erbij plaatsen, dan komt de link in deel 4 erbij te staan!quote:Op vrijdag 13 juli 2007 17:05 schreef Don_Tom het volgende:
Mooie OP, alleen bij de clubs ontbreekt de beste club (niet alleen eigen ervaring, maar ook nr 6 op de djmag wereld-top50): Berghain / Panorama bar http://www.berghain.de
Binnenkort maar weer eens naartoe, tevens de heropende tresor checken
Link staat wel ergens in de op verscholen, maar hier nog een keer: www.newberlinfreetours.comquote:Op vrijdag 13 juli 2007 19:22 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
dat klinkt ook leuk *bladert in Capitool-gids* hm, ze staan er niet in... hebben ze een website toevallig?![]()
Weet ik zo niet, ik heb het zelf niet gedan, misschien iemand anders in het topic? Anders kun je ze het beste gewoon even een emailtje sturen denk ik!quote:Op vrijdag 13 juli 2007 23:40 schreef pascalheister het volgende:
ff een vraagje over die Trabi Safari, kan dat reserveren gewoon in Nederland of ter plekke in Berlijn?
op de site kan je gewoon reserveren, misschien dat ik 't ook wel ga doenquote:Op vrijdag 13 juli 2007 23:40 schreef pascalheister het volgende:
ff een vraagje over die Trabi Safari, kan dat reserveren gewoon in Nederland of ter plekke in Berlijn?
het is veel leuker om met een eigen trabi te gaanquote:Op vrijdag 13 juli 2007 23:40 schreef pascalheister het volgende:
ff een vraagje over die Trabi Safari, kan dat reserveren gewoon in Nederland of ter plekke in Berlijn?
1 of 2 dagen van te voren reserveren is genoeg denk je?quote:Op zaterdag 14 juli 2007 19:32 schreef Hoogbevaegd het volgende:
[..]
het is veel leuker om met een eigen trabi te gaan, maar voor de mensen die nog nooit een trabi hebben gereden is de safari wel leuk, ik had het zelf in Berlijn geregeld [=
ligt eraan, toen ik m in mei deed was het geen enkel probleem om het een dag van te voren te doenquote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:18 schreef pascalheister het volgende:
[..]
1 of 2 dagen van te voren reserveren is genoeg denk je?
ok stuur anders morgen wel ff een mailtjequote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:42 schreef Hoogbevaegd het volgende:
[..]
ligt eraan, toen ik m in mei deed was het geen enkel probleem om het een dag van te voren te doen
ik had het gelezen, waarschijnlijk ook even heen valt mooi in de periode dat ik er benquote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:57 schreef Public_NME het volgende:
The 11th International Berlin Beer Festival takes place from August 3th – 5th, 2007. Every year at the first weekend of August more than 240 breweries from 80 countries present 1,750 different brands of beer. The Berlin “beer mile” is directly located in the city centre and 2.2 km long. Last year a record number of 750,000 visitors came to the festival.
At special stands along the beer mile visitors can buy the Official Pro(Beer) Mug. It is 3.50 Euro and a very special item for collectors. This beer mug with festival logo can take 0.2 litres and for 1.50 Euro guests can have it filled at all stands taking part in this trying out action. There is no deposit, no hassle ! It just means enjoying the party and having a pleasant memory of it.
http://www.bierfestival-berlin.de/
Ik ga hier waarschijnlijk heen, lijkt me echt supervet!![]()
Ik ga het combineren met de stad, waarschijnlijk ga ik van 2-6 Aug. Weet nog niet precies hoe, met de auto/vliegtuig/bus. Waarschijnlijk denk ik met Transavia....quote:Op zaterdag 14 juli 2007 23:01 schreef pascalheister het volgende:
[..]
ik had het gelezen, waarschijnlijk ook even heen valt mooi in de periode dat ik er ben![]()
vergeet de trein niet! doen wij ookquote:Op zaterdag 14 juli 2007 23:05 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Ik ga het combineren met de stad, waarschijnlijk ga ik van 2-6 Aug. Weet nog niet precies hoe, met de auto/vliegtuig/bus. Waarschijnlijk denk ik met Transavia....
Trein is gewoon duurder dan het vliegtuigquote:Op zondag 15 juli 2007 08:45 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
vergeet de trein niet! doen wij ook![]()
Dat kan dus niet, want juist als je vroeg boekt ben je met het vliegtuig goedkoper uit, ik betaal voor een enkeltje vliegen ¤20,50, terwijl als ik dat nu pas zou boeken ik 3x zoveel kwijt benquote:Op zondag 15 juli 2007 11:35 schreef Guppyfriend het volgende:
mijn treintickets zijn anders goedkoper dan het vliegtuig. maar ik heb dan ook vroeg geboekt, dat scheelt een boel. anders is het inderdaad slimmer om een andere manier van reizen te kiezen.
Hmm, gister was het duurder met de trein en vandaag weer goedkoper. We gaan waarschijnlijk toch met de trein voor ¤370 (4pers.), gezien de tijdspanne is het redelijk goedkoop!quote:Op zondag 15 juli 2007 11:35 schreef Guppyfriend het volgende:
mijn treintickets zijn anders goedkoper dan het vliegtuig. maar ik heb dan ook vroeg geboekt, dat scheelt een boel. anders is het inderdaad slimmer om een andere manier van reizen te kiezen.
als je nu pas boekt ben je idd gewoon duur uit. Ik ga dus met German Wings vanaf Düsseldorf á 20,50. Echter als je precies dezelfde vlucht nu nog boekt (6 augustus) betaal je rond de 60,- geloof ik. Ik weet niet wanneer dat je wilt gaan, maar als je dan weer eind augustus gaat zijn de vliegtickets alweer wat goedkoper (80,- retourtje)quote:Op zondag 15 juli 2007 13:53 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Hmm, gister was het duurder met de trein en vandaag weer goedkoper. We gaan waarschijnlijk toch met de trein voor ¤370 (4pers.), gezien de tijdspanne is het redelijk goedkoop!
toen ik 3 maanden geleden boekte, was de trein goedkoper dan het vliegtuig in ieder geval.quote:Op zondag 15 juli 2007 13:43 schreef WooZ het volgende:
[..]
Dat kan dus niet, want juist als je vroeg boekt ben je met het vliegtuig goedkoper uit, ik betaal voor een enkeltje vliegen ¤20,50, terwijl als ik dat nu pas zou boeken ik 3x zoveel kwijt ben
Ik woon in Rottedam, maar zal vertrekken vanuit mijn ouderlijk huis in Utrecht. Düsseldorf is niet echt een optie imo... (zeker niet als er maar 20euro verschil in zit, vergeleken met de trein)quote:Op zondag 15 juli 2007 15:16 schreef WooZ het volgende:
[..]
En het scheelt ook waar je woont, want schiphol is voor mij net zo ver als dusseldorf
het is een ICquote:Op zondag 15 juli 2007 19:43 schreef Public_NME het volgende:
Ik moet eerst naar Amersfoort om daar de internationale trein te pakken, weet alleen niet of dat ICE is? (die gaat volgens mij naar Frankfurt van Utreg centraal)
Sowieso ga ik denk ik niet zo'n abc ticket kopen, omdat de kans groot is dat ik drie dagen lang op de 'beermile' zit te pilsen hehe. (bedankt voor de info, mocht het bierfestival niks zijn, dan gaan we dat zeker doen)
Zeker niet, want het OV in Berlijn is echt top en je kaartje is voor alle vervoersmiddelen geldig. Een normale toerist kan trouwens best uit met een AB ticket of je moet naar Potsdam en dat concentratiekamp gaan en vliegen vanaf Berlin Schoenefeld. Een eenmalig overgangskaartje van zone b naar c is ook voor een eurootje ofzo te koop, maar AB is in het algemeen voldoende.quote:Op zondag 15 juli 2007 19:42 schreef pascalheister het volgende:
in het algemeen niet gek zo'n abc ticket spock?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |